Svatba v roce 2011. Už plánujete?

Zobraz úvodní příspěvek
Ahojky všem, založila jsem tuto diskuzi pro všechny, které se budou vdávat v roce 2011. My plánujeme svatbu též na rok 2011, doufám že to všechno vyjde. :-) Tak budu moc ráda, když se tato diskuse rozšíří o další nové tváře a můžeme naplno poklábosit o všem, co se svatby týká. Budu se na vás těšit.
Odpovědět
Profilova fotka
Teri: ja vim;-) Ale on to podal tak, ze to proste fakt nejde:-(
Odpovědět
amade, no jasně ;-) chápu, to se prostě nedá obejít! :-N
Odpovědět
Holkyyy...v ostravě budou mít ty moje!!!! jdu tam hned volaaat :-D
Odpovědět
Já mám taky těžký šaty a dá se v nich dělat cokoli, takže bych to tak nedramatizovala. Radši budu mít kvalitní látku, než levnej satén nebo tyl.
Odpovědět
V únoru tamjedu zkoušet.Mojí velikost i mojí barvu budou mít ,super.
Odpovědět
Profilova fotka
no tak držím pěsti loli, ať tam na tebe čekají. ;-)
Odpovědět
teri:no prstýnky se odzkoušet musí,já je pak budu mít u mamky,takže mě to nebude tak lákat :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
loli no tak to je super. holky zjistila jsem hroznou věc. na mém počítadle je u dnů už jen dvouciferné číslo. :-D
Odpovědět
anko, jasně, jenže neměl by si je zkoušet nikdo jiný, než snoubenci - to nosí smůlu... a taky by je neměli snoubenci nosit ještě před svatbou ;-) loli, držím palce...
Odpovědět
loli, blahopreju! :-) holky, tak jsem se rozhodla ze doma udelam max babovicky a zbytek se poridi.. ted jsem mluvila s erhartovou cukrarnou a jsem nadsena :-N nejen ze budeme mit ochutnavku na vnitrky dortiku, ale i budeme mit od nich nejake navrhy na veci jak to mame v provence stylu x-) akorat nevim, zda mi projde cena 1minicake/150kc u drahyho =-) :-D + dortik nahoru a ty dalsi zakusky - drobny na stul co se nezkazi :-D
Odpovědět
terinka: no tak moje kamarádka mi nedávno sundala zásnubák z ruky a vyzkoušela si ho :-D.
Odpovědět
Profilova fotka
markys, vžd\ť únor už je skoro za dveřma :-D za měsíc a půl jsou Vánoce a pak to půjde ráz na ráz :-D
Odpovědět
Článek se načítá
gepe: hm, to je dost.
Odpovědět
bella ja takhle se zasnubakem dopadla vloni na podzim, byla rychlejsi nez jsem stacila cokoliv rict :-D
Odpovědět
gepe: přesně, já jen zírala s otevřenou pusou... :-o
Odpovědět
teri.no tak to nehrozí,jenom si je odzkoušíme a ukažeme babičce protože nám na ně přispěla a hned schovat :-) :-) markys.no jo ty jsi z nás první :-) :-)
Odpovědět
Profilova fotka
gepe, člověče, to nevm, jestli by mi ten minicake za tu cenu chutnal... :-p
Odpovědět
bella ono to je pry kvuli pracnosti, coz chapu... ale nechceme zadnou potahovou marcipan ci mandlovku, drahy tyhle veci proste nesnasi =-) tak nevim ted, zda mu to mam rikat vubec... 8-(
Odpovědět
bello, tak u zásnubáku nevím, jak to je, ale snubák si fakt nikdo jiný zkoušet nesmí :-p
Odpovědět
bella jeste k tem mini a potahu - maji xx dalsich variant moznosti to nejak potahnout apod... a me se nakonec nechce ten tyden co bude svatba travit doma u trouby 8-(
Odpovědět
gepe: a jinak s Erhartovou cukrárnou dobrý? Někdo si tu stěžoval na špatnou komunikaci...kolik těch mini dortíků bude? 30-40?
Odpovědět
gepe: určitě kromě bábovek doma nic nedělej, to je hovadina si myslet, že to budeš stíhat. Jen si všechno objednej.
Odpovědět
ovšem teda holky vaše kamarádky jsou oprsklý jako lázeňský veverky :-o gepe, mně to taky přijde dost drahý, ale jestli je to přesně to, co chcete... ;-) loli, pošleš mi prosím taky tu fotku?
Odpovědět
terinka: no hrozný, jsem znechucená :-S.
Odpovědět
no já jsem nikomu nenechala zásnubak odzkoušet a ani neudělám :-) :-) no doufám
Odpovědět
ava, chutnat budou urco z toho obavu nemam :-) bella jinak fakt dobry, slecna strasne mila a i potah rovnou konzultovala s cukrarem.. jj 30-40, vrchni cca 1000 takze, to vyjde cca jako ty "super" dorty z e-party... no nebudu, hazim na to bobana, nebudu delat ze sebe doma debila u trouby kvuli svatbe a veci se objednaji. 8-(
Odpovědět
teri, drahymu to je jedno, on ma jediny pozadavek na dort atd., aby mu chutnalo, on je strasnej gurman :-) anka, ja nechtela aby si ho kdokoliv zkousel, ale nejak to nevyslo ]-( :-D
Odpovědět
anka: já jsem k tomu taky nedala svolení, ale holt někdy zírám, čeho jsou lidi schopný a jak jsou hloupý :-D.
Odpovědět
bella, napodobne :-) jinak ty minidortiky chci ja, protoze je to praktictejsi a chci nejaky schovat i do mrazaku na rok pote, nemluve o tom, ze odpadne porcovani apod. a ne kazdej to ji.. takze zbytky taky do mrazaku, rozkrajenej dort tam dat nemuzu..
Odpovědět
gepe: jestli nešetříte, tak do toho jděte, Erhart je klasika;-).
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?