Svatba v roce 2011. Už plánujete?

Zobraz úvodní příspěvek
Ahojky všem, založila jsem tuto diskuzi pro všechny, které se budou vdávat v roce 2011. My plánujeme svatbu též na rok 2011, doufám že to všechno vyjde. :-) Tak budu moc ráda, když se tato diskuse rozšíří o další nové tváře a můžeme naplno poklábosit o všem, co se svatby týká. Budu se na vás těšit.
Odpovědět
Profilova fotka
bella, právě že soukromý skupiny tu ještě nejsou, ale prý budou... jednadvacet dní je ještě v pohodě, ale taky bych už ráda měla něco doma :-D ty kytky jsou krásný a když máte dlouhý vlasy tak to bude úžasný... já přemýslím, že bych měla ve vlasech čelenku, takovu tu tlusnou a barevnou, jako se nosily v šedesátých letech... no ještě uvidim ;-)
Odpovědět
bella.krásné,vypadají jak živé :-) :-)
Odpovědět
niccky, to do hneda je puding coko a to nahore je zakysana smetana s vanilkovym cukrem. Je to cely recept od Anky :-) a drahy uz nechce ted do niceho klasik smetanu, ale jen zakysanou :-D mas foto? ava, budou... tady je to jak v politice, bude bude bude... a houby :-D ta celenka muze byt super, kdyz to mas do retra ;-)
Odpovědět
anka, ava: díky. No mně se právě líbily, že jsou takový plastický, tlusťoučký a jsou takový chlupaťoučký:-D. Fakt hezký jsou, v účesu to bude bomba a může to být i pod závojem, když nejsou obrovský. avano: já bych je nejradši objednala hned, ale chceme to risknout? Vadí mi, když někdo nereaguje.
Odpovědět
Profilova fotka
bella, já bych to i riskla :-D v nejhorším budem viset vedle sebe tady v bazaru a nabízet je k prodeji :-D :-D
Odpovědět
bella skusila si kontaktovat firmu priamo na maila??
Odpovědět
Profilova fotka
holky vrátim se zase za půl hoďky musim oběhnout hospody kvůli občerstvení na konferenci..
Odpovědět
Profilova fotka
no holky. člověk se na chvíli odlepí od pc, aby dal malému jogurt a pak vás ani nestačím dočítat. :-D ty kyti jsou super. ;-) já se chystám péct buchtu zítra. přítel měl narozky, tak zveme sousedy. stáhla jsem recept z netu, tak jsem zvědavá, jak to dopadne. mám tam na horu taky dávat zákys s čokoládou na vaření. snad to potom nebudeme baštit jako prasátka z korýtka. :-D
Odpovědět
niccky: no jistě že. Už jsem od nich v pondělí jeden mail dostala, ale zatím ty boty nezměřili. Ava: tak to riskneme. Ale já nevím, jestli pro sebe 38 nebo 39.
Odpovědět
bella a ava, tak to jsem zvedava holky.. budu drzet pesti! bella jak dlouho to je co jsi jim psala?
Odpovědět
gepe: psala jsem jim o víkendu. Pracují v týdnu, ozvali se hned v pondělí, že mám dodat ještě číslo zboží, aby mi je paní mohla změřit. Příjemnej mail, vstřícnej, myslela jsem, že hned napíšou...
Odpovědět
gepe - tu je fotka http://www.beremese.cz/album/view.php...
Odpovědět
Článek se načítá
niccky ten vypada fakt mnamozne! chci nejakej udelat drahymu k narozkam co bude mit ted v nedeli.. muzu te poprosit o recept na korpus atd, do IP? Pekne prosim x-) Bella tak pani asi stale jeste meri, nebo toho maji hodne... tak se zkus dnes/zitra pripomenout :-)
Odpovědět
bella a ava ja z moje skusenosti by som sla do vacsieho cisla alebo cakala na odpoved, ja kdyz si kupuji boty v uk tak stale potrebuji vatsi Jasne Gepe poslem je to moc jednoduchy a lahodnii ;-)
Odpovědět
gepe, připomínala jsem se včera, protože už jsme s Avou hrozně nedočkavý!!!:-D. No nevím, počkám ještě chvilku...chápu, že to měření je takovej nadstandard. Ale já mám problém, jestli 38 nebo 39.
Odpovědět
niccky: no ava má asi jasnou 36ku. Já asi vezmu 39, kupuju si tu velikost nejčastějc.
Odpovědět
niccky, diky moc! :-N bella ja prave jak mam stelku 25,5 tak nekdy mam 39 a nekdy 40... obcas se stane, ze do 39tky ani nedam nohu a to mam nizkej nart a uzkou nohu.. bella a ava, prinejhorsim je date na bazik a podle me se urco prodaj, jen se za nimi zaprasi :-)
Odpovědět
gepe: gepe, já si ty boty prostě vezmu!!!!:-D No vezmu asi 39, mám stélku asi 24,5 - 25cm.
Odpovědět
ava má 23cm, takže to je podle mě klasická 36.
Odpovědět
bella tak to je jasny 39 ;-) vezmi! a ava taky! :-) tim padem nemusite cekat na odpoved a objednejte :-N :-D
Odpovědět
gepe mas to v IP.... Bello poslala si im este jeden mail ze nech ti odpisu??
Odpovědět
jak mas nejake otazky tak se ptej :)
Odpovědět
niccky, tak jsem to prelouskla a vyhrava vse kakaovy - to drahy rad! Dekuju moc! x-) mam klasickou teflon formu na dort, tak uvidime, budu ho delat bud v nedeli, nebo po nedeli az jako prekvapeni, takze asi budu az pak otravovat s pripadnymi dotazy :-N ale uz ted jsem na nej dostala sama chut :-D
Odpovědět
nickky: poslala. Psala jsem celkem 3x. Asi to riskneme:-). Počkám na Avu, až se vrátí z tý hospody a pak je asi vezmu.
Odpovědět
gepe.no my jsme tu skvělé kuchtičky :-D :-D já zrovna připravují maso na čínu
Odpovědět
Gepe - odporucuji to az pouzivas kakao tak si kup to holandsky ma to super chut na tem korpusu a ja pridala teiz trochu Granka x-)
Odpovědět
ava zase nekde chlasta svaraka? =-) anka, kdyz me to strasne bavi! :-N se mas... ja hladovym, jsem lina sama pro sebe udelat obed.. ]-( :-( aaaale, rozmrazuju 1,8kg pulku kachny a udelam dneska drahymu sladky poteseni... kachnu na medu z prsicek, a ze zbytku pekny mnam vyvarek -> a polivku :-p :-D
Odpovědět
gepe: prej do hospody kvůli konferenci, to jí tak věříme:-D.
Odpovědět
niccky, tak to jsem rada ze se shodnem, me totiz jiny ani nechutna - rozdil je fakt znat 8-( Granko mame taky, to klasik nesladky, tak jo, pridam x-) zrovna dneska jsem rano delala cerstvy babovicky, sice klasik "bily" ale mezi na prvni vrstvu jsem nasypala prave vzdy to granko a pak zase testo a hodila do trouby... kupodivu vysly na jednicku, s tim ze se prave udelal na kazdy babovicce viditelny prouzek diky granku kolem dokola :-D muzu vyfotit, i kdyz z 12ti uz je jich jen 5 :-D jdu na to
Odpovědět
bella tak to ave neverim ani za mak :-D
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?