Svatba v roce 2011. Už plánujete?

Zobraz úvodní příspěvek
Ahojky všem, založila jsem tuto diskuzi pro všechny, které se budou vdávat v roce 2011. My plánujeme svatbu též na rok 2011, doufám že to všechno vyjde. :-) Tak budu moc ráda, když se tato diskuse rozšíří o další nové tváře a můžeme naplno poklábosit o všem, co se svatby týká. Budu se na vás těšit.
Odpovědět
Profilova fotka
no s těma šatama mám stále dilema. většina tvrdí, že ty co mám označené jako původní favoritky mi pasují víc, že v nich mám hezčí postavu. na fotkách se mi tyhle taky líbí víc. jenže zase v těch druhých si připadám víc jako nevěsta. tak nevím. :-(
Odpovědět
Profilova fotka
a budeš ještě hledat a zkoušet? máš výhodu v tom, že máš svatbu v únoru, takže by neměl být problém, že by byly rozpůjčovaný... nevim, jestli už jsi to psala, ale co že se berete v únoru??
Odpovědět
Profilova fotka
hledat už nebudu. stačí, že mám už teď dilema. :-D no v únoru se bereme proto, že to z té žádosti nějak vyplynulo. přítel řekl, že když se máme brát, tak hned v lednu. no tak jsem ho přemluvila na únor. :-D kdyby záleželo na něm, tak se bereme ještě tento rok.
Odpovědět
Profilova fotka
jééé, já bych taky chtěla přítele, kterej na svatbu chvátá a honí mě aby byla co nejdřív ;-) zase máš výhodu, budeš z nás první, tak nám budeš moct sdělit dojmy a tipy:-D
Odpovědět
Profilova fotka
markys, mě ses taky víc líbila v těch prvních, ale záleží i na tom, v čem se cítíš lépe ty :-) pracovat na mateřské je podle mě fajn, pokud se to dá časově stíhat a nejlípl pokud se to dá dělat z domova, člověk aspoň přijde na jiné myšlenky, než jsou plenky, kašičky, dudlíky atd., já jsem vždycky uspala dítko a věnovala se chvilku práci a dalo se to, sice jsem už moc nestíhala uklízet, ale jak já říkám Bordel v bytě, šťastné dítě
Odpovědět
Profilova fotka
jo holky, dělala jsem malýmu na oslavu dort potahovanej a ještě víc mě to nahlodalo, že bych se pustila i do svatebního, teda jen pokud nebudu mít tchyni za prdelí jako teď :-S, ale to doufám, že dorazí až na svatbu, i když jak jí znám, tak určitě bude chtít dorazit už dřív "aby pomohla" 8-(
Odpovědět
Profilova fotka
no přítel na svatbu chvátá, bo to chce mít už za sebou. :-D ale i tak jsem ráda, že si mě chce vzít, bo už je jednou rozvedený a myslela jsem, že ho do manželství nedostanu. on svatbu bere spíš jako nutnou formalitu, bo bez manželství díky naším zákonům, skoro nic člověk nevyřídí a nezařídí. to asi jen my holky bereme svatbu jinak. :-D no s těma šatama to budu muset už nějak rozlousknout, bo mám na to jen listopad. :-(
Odpovědět
Profilova fotka
hailli, pokud jsi schponá si udělat svatební, tak si ho udělej, ušetříš spoustu peněz a hlavně ho budeš mít podle tvaru a chuti, kterou chceš ty... já původně dort vůbec nechtěla, ale nakonec to vypadá, že to uděláme tak, že po obřadu nebude polívka, ale kafe a dort, nebo prostě něco sladkýho a pak ten raut... takže nad tim dortem teď uvažuju.. hailli, u nás kdyby neuklízel přítel, tak snad shnijeme v bordelu :-D :-D to je výhoda toho, když je dva dny doma, že se nudí, tak uklízí :-D
Odpovědět
Profilova fotka
jeee ava, to bych taky brala, u nás je to právě naopak, kdybych to nechala na něm, tak žijeme na skládce, on co mu kde upadne, tam nechá, nádobí není schopnej dát ani do myčky, zásadně ho nechává na lince, v ložnici si dělá obrovské hromady prádla, ve kterých teda prý má systém, ale nepotřeboval by ani skříně, všechno má vyházené venku :-| mě se ty dorty právě líbí úplně jednoduché, jenom potažené s minimem zdobení, takže si říkám, že by to neměl být problém, jen právě, jestli se mi tím chce trávit dva dny před svatbou :-)
Odpovědět
My včera plánovali svatbu na zahradě , byla to vážně legrace :-D . Obřad bude pod houpačkou a svatebčani přijedou busem :-D . Šampaňský,který jsme přivezli na oslavu našeho zansoubení udělalo svý. Tchán byl tak dojat, že málem plakal i když už se to vědělo dávno,že se budeme brát. Každopádně hledám místo a začíná to vypadat celkem zoufale.
Odpovědět
Profilova fotka
markys, s těma zákonama máš naprostou pravdu, já taky říkala příteli, ať si uvědomí, že když někam přijdu a řeknu já jsem ta a ta a jsem přítelkyně toho a toho a jdu vyřídit tuhle záležitost, tak se mi vysmějou... když přijdu, že jsem manželka, tak je to o dost jednodušší... my svatbu pojmem jako takovou obrovskou zahradní párty s rodinou a kámošema a jako bonus se k tomu prostě vezmem :-D aspoň tak to chce přítel a mě se ten nápad dost líbí :-D
Odpovědět
Profilova fotka
loli, místo na obřad nebo na hostinu? a co ten intercontík? tam akorát není ta zahrada co? zkusím ještě projet hotely se kterýma děláme a třeba ti sem nějaký tip ještě hodím koukala si na ten palffy palac? tam akorát není ubytování, to byste museli najít někde okolo ava, mě se takový nápad přesně taky líbí, jen pořád nemůžeme najít to správné místo kde ho zrealizovat
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
hallie, zrovna včera jsme byli na návštěvě a přítel líčil co všechno dělá a jak to říkal kolegům v práci a všichni se smáli, jakej je přítel vtipálek... no tak jsem potvrdila, že u nás je hospodyňka přítel a že mi i vaří, když jsem do večera v práci, tak všichni koukali... vlastně kromě žehlení dělá všechno... dokonce chce umývat i okna, protože už skrz ně není vidět :-D loli, královnou autobusů jsem tu já :-D :-D :-D :-D akorát že tim busíkem pojedu já a ne svatbčani :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
haillie, s tím dortem nevím, jestli je to dobrý nápad. myslím, že před svatbou budeš mít starostí nad hlavu a ještě si přidělávat další s dortem. budeš ve stresu a budeš spěchat a pak se ti nepovede. ;-)
Odpovědět
Markys: TY první šaty jsou podle mě nejkrásnější. Hailie: NA hostinu, Contík přesně,není zahrada a navíc bych ho něměla pro sebe. Pallfy je nádherné místo,kousek odtud je moje nej restarurace a naše místo, kde jsem byla požádáná ( U Zlaté Studni).
Odpovědět
Profilova fotka
loli, ty chceš teda něco, aby to bylo uzavřené celé pro vás? tak teď jsem chtěla navrhnout Kempinski, ale to bys taky neměla jen pro sebe :-), ale kdyby přecejen http://www.kempinski.com/en/prague/Me...
Odpovědět
Profilova fotka
díky loli. nakonec to asi vyhrají. asi půjdu zrovna zavolat do toho salonu a zarezervuji je, abych nad tím pořád nepřemýšlela. stejně nic kloudného nevymyslím. :-) ;-)
Odpovědět
Hailie: Mám ho na seznamu Možná. NAšla jsem nějaký malinký hotýlek Yasmine a Volcano Complex....ale to mi příjde málo.
Odpovědět
Profilova fotka
tak ten volcano complex vypadá moc hezky, ale neviděla jsem moc fotky zahrádky, yasmin myslíš ten na praze1? tak ten miluju, taky jsem ti ho chtěla napsat, ale zahrada mi taky přijde celkem malá a navíc je tam volný průchod - pasáž a nejsem si jistá, jestli se to dá komplet uzavřít, aby vám tam nikdo necoural
Odpovědět
Profilova fotka
loli, zkus ještě mrknout na holiday inn congress centre, mají taky moc hezkou zahradu
Odpovědět
Hailie: Aha,no cenná informace. Jdu obvolávat aspoň ty,co mám předběžně a uvidíme. Ale já chci prostě něco víííííc, hrozně těžko se to vyjadřuje a když už to napíšu,tak to vypadá,že mám nos nahoru,ale tak to vůbec není. Chci aby náš den D byl naprosto výjimečný a aby to byl kulinářský zážitek a i designový (jak už jsem psala ). Chci aby náš den byl pohádkový a chci aby všichni hosté měli pocit,že se ocitli v pohádce s námi
Odpovědět
Profilova fotka
tak jsem holky ještě zkusila napsat sem http://www.kotlarka.cz/cz/uvod ale to už je OPRAVDU, OPRAVDU poslední :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj děvčata:-) Tak zase mám chvíli čas, než půjdu na oběd sem zaskočit. Ale nějak poslední dobou nestíhám. hailli: To vypadá moc pěkně, budete kousek od našeho Sporthotelu:-) Ani to tam nevypadá, že je to v Praze, to je slibné:-) Dneska jsem volala na matriku a půjdeme tam příští středu...náš termín sice nevypsali, ale vypadá to, že to snad není problém, tak snad to tak je. Ale ještě budu týden a kousek nervní:-( A taky jsem zvědavá, jestli nás to bude něco stát :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj amad, já myslela, že svatbu máte na lodi a že oddávajícího vám zajišťují oni. asi mi zase něco uniklo. :-D
Odpovědět
Profilova fotka
markys: No jo, to jo. Ale tak, že nám právě zajistí oddávající mimo vypsané termíny, kdykoli si řeknem- to vypadá, že skutečně není problém. Stejně tam ale musíme jít s rodným listem a občankama a tak...no a jsem zvědavá, jak to bude probíhat...
Odpovědět
A co ten Sport hotel,Amad?
Odpovědět
Jééé,já už fakt nevím s tím místem :-S . Nic mi není dost dobrý. Jedna z Vás tu psala,že byla na nějaké diskuzi, kde se holky předháněly,která to bude mít dražší..Tam by mohlo něco být....Kde to bylo? Tady mi totiž uzavřeli téma o luxusních hostinách :-p .
Odpovědět
ahoj holky tak jsem dorazila z matriky,vše už máme zařizené :-) :-) ,dostala jsem dvakatogy zdarma o svatbách, no akorát je to že nemůžeme mít svoji hudbu takže jsem dostala cd a seznam a mám si stoho vybrat hudbu :-| tak počkám na toho mojeho a budem vybírat,cd mám vrátit do týdne na matriku.
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, vy jste toho zase nakecaly,dočítat nebudu,to bych nedělala nic jinýho :( Anko,supr ;-) A na 12 to klaplo?S tou hudbou si nic nedělej,určo něco nakonec vyberete. ;-) Amade,neboj,bude to v pohodě :) Loli a hostina přímo na Trojským zámečku nejde?Kolonu by sis užila,když byste jeli tam. ;-)
Odpovědět
PB: Nejde...bohužel nejde... Asi to prostě bude nakonec ta Aria. Ale když já bych si chtěla vybííírat....a ne skučet zoufalstvím,že nemužu nic najít. Ani ta agentura se mi žádná nezamlouvá. Jinak v Arii dostanu svoji koordinátorku..takže pokud to budu chtít tam,tak nemá smysl si někoho ještě najímat.
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?