Svatba v roce 2011. Už plánujete?

Zobraz úvodní příspěvek
Ahojky všem, založila jsem tuto diskuzi pro všechny, které se budou vdávat v roce 2011. My plánujeme svatbu též na rok 2011, doufám že to všechno vyjde. :-) Tak budu moc ráda, když se tato diskuse rozšíří o další nové tváře a můžeme naplno poklábosit o všem, co se svatby týká. Budu se na vás těšit.
Odpovědět
niccky, neni problem, jsem v Braniku ;-) :-D
Odpovědět
letadlem sem tam tak za 4 hodky :-D :-D :-D
Odpovědět
holky, u nás taky není nějak extra pořádek... nejhorší jsou papíry - máme je naprosto všude 8-)
Odpovědět
gepe: no to mně by taky neprošla a u nás bylo místo jasný:-).
Odpovědět
Holky, já jsem na víkend u mamky a přistál u mě teplej štrůdl x-) x-). To je super mamahotel:-D.
Odpovědět
Bella: Budeš se divit,ale docela se nám zalíbil hotel Na Zámečku, Hoffmeister a Top Hotel...... Kromě Arie teda... Co říkáte na ty tři?
Odpovědět
ježiš, já budu asi štrůdl péct zítra, což bude docela sranda :-D chjo, holky, já vám to místo tak závidím... dokonce jsme i uvažovali, že bysme to celý udělali v Písecký bráně, jenomže nás nabízené jídlo nějak extra nezaujalo a navíc tam není zahrada a těžko by nás tam nechali dlouho... :-|
Odpovědět
Profilova fotka
gepe ctenice sme uz zavrhli aj kvoli cene... este rozmyslam nad obradom v Libenskom zamecku - je to obradne miesto Prahy 8, tak snad si tam nevypytaju 10 000. a este som nasla jeden hotel na zamecku v uhrinevsi a ten tiez vypada uzasne ;-) ale hostinu by som asi nechala v tych certousech...
Odpovědět
foxik, Libeňský zámeček je hodně oblíbený a prý tam jedou jednu svatbu za druhou... ale taky jsme o tom uvažovali, jenže mi to bylo zatrhnuto :-p frido, pročpak máš blbou náladu?
Odpovědět
Loli tak u mne by asi vyhral ten Top Hotel :)
Odpovědět
Profilova fotka
terinko a preco ti to bolo zatrhnute :-)? no ja prave neviem, s miestom obradu mame dost velky problem....priatel to chce mat niekde na zamku a ja by som to chcela mat co najlacnejsie, pretoze mi pride blbost vyhodit niekolko tisic za obrad...
Odpovědět
Niccky: Fakt? Díky za hlas :-D , budu vděčná za všechny názory. Chtěla bych repre svatbu a večerní raut na zahradě :-D . Aria je náádherná,ale není tam zahrada ;-( . V intercontinentalu taky ne. Takže proto jsme se rozhodli vybírat i z jiných kategorií.
Odpovědět
Článek se načítá
foxik, protože příteli to přišlo moc kýčovité ;-)
Odpovědět
loli tobe taky Top Hotel??? Mne ta Aria vobec nesedi pripada mi to take zvlastne :-S
Odpovědět
Foxi: Co Viniční altán? To je krásný místo..... A v tý Libni jsem tu taky četla,že si stojíš frontu na obřad.
Odpovědět
Vypadá krásně ta zahrada..... Jinak všechny tři jsou super. Ještě uvidíme podle jídla.
Odpovědět
loli: proč se mám divit?:-) Já bohužel ani jedno z těch míst neznám, jsem takovej negramota, v Praze sice momentálně žiju, ale nevyznám se tam, jezdím metrem do školy a domů a volnej čas trávím mimo Prahu:-D.
Odpovědět
Viniční altán tady holky moc nedoporučovaly.
Odpovědět
Profilova fotka
hmmm tak teda to ma sklamalo :-(. na ten Libensky sa pojdeme zajtra podivat, len neviem, ci sa dostaneme dovnutra, ten zamok nema ziadne oficialne stranky :-( loli vinicny altan sa priatelovi nepaci, lebo to neni zamok a je tam vyhlad na mesto a on by chcel prirodu.... uz mi s tym ide na nervy..ja by som inak altan brala, uz som sa tam aj divala na terminy a nas je tam vypisany :-)
Odpovědět
K tomu Viničnímu altánu...holky tu v jiné diskusi psali, že si tam museli všechno udělat samy, včetně úklidu, že to tam běželo jako na páse, nenechali je tam ani vyfotit a při jednom obřadu prý lítala celou dobu helikoptéra, což sice není ničí chyba, ale může to zkazit obřad...
Odpovědět
Fakt? Tak to se omlouvám za špatný tip ;-( ,obrázky jsou krásný. Holky,prosím,prosím, o komenty k těm místům na hostinu. Mně se čím dál víc líbí Hoffmeister. Co Vám?
Odpovědět
PsalY s tvrdým y:-D. Já už blbnu. No nevím, nechtěla bych tady někoho mystifikovat, jen jsem to tu četla, tak radši píšu i sem. Holky, přeřiďte si čas!:-) Dobrou
Odpovědět
Dobrou...... Jinak já jdu brečet protože Hoffmeister,který se mi líbil nejvíc je obsazen. :-S
Odpovědět
dobre..
Odpovědět
Profilova fotka
Dobre rano :-) Tak dakujem za komentare k tym miestam...aj ked negativne. V tom altane mi tiez dost vadilo, ze niekto pisal, ze tam vedie nejaka prasna cesta a ked naprsi, tak je dost zablatena, co je dost velky problem so satami, botami a este chceme mat na obrade aj nase dva pejsky, ktory su biely a maju dlhe chlpy :-N takze vinicny asi ne, libensky zamek asi teda tiez ne, budem hladat dalej :-D
Odpovědět
ahoj holky, dobré ráno:-D Jak se máte? Přítel se dneska pro změnu naštval na svou rodinu tak to vypadá, že bude svatba jen s tou mojí a s kamarádama:-D
Odpovědět
Ahoj:-), loli, to je mi líto... foxik, to je možný. Hlavně to tam prý bylo neuklizené, válely se tam odpadky, takže ještě před obřadem museli uklízet... fridol, vy to máte s rodinkama divoký, co :-N. Uvidíš, že se nějak domluvíte. Hlavně si stůjte za svým.
Odpovědět
Ahoj holky tak jako vždy jste se opět nenudily :-D :-D :-D no já tu měla přes výkend návštěvu z olomoucka.tak co nového ;-)
Odpovědět
anka: ahojec:-D Ani nic, my jsme si zamluvili kameramana a koupili prstýnky. Bella: to je těžké, já mám svoji představu a pokud prostě někdo nechápe, že jiní lidi dělají věci jinak a trvá si na svém a mele jenom jedno a má pocit, že jen on má tu pravdu tak to je pak těžké, ať uděláš co uděláš je to špatně a u jiných se to ale samozřejmě omluví....a pak máš pocit, že jsi za blbce ty a je ti z toho nevolno......u nás je to poslední tři dny tak, že přítel se na svatbu těší a plánuje a já z toho mám žaludeční křeče...
Odpovědět
frido:ono je to těžké,no my jsme včera se nasmáli,protože mám nachystané papíry na zítra na matriku a říkám tomu mojemu musíš mi dát občanku a on že né a já mu já se tě ptát nebudu a vezmu si jí sama :-D :-D :-D no a to tu byla moje rodina takže jsme se pořádně nasmáli,ten muj říká no vidíte ona mi vyhrožuje :-D :-D :-D a pak říká mojí mamce no počkejte až si pořádně zatancujem a mamča mu říká no první si vezmu dvě tabletky na tlak a potom můžem :-D :-D :-D takže u nás to probíhá v pohodě :-N :-N
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?