Svatba v roce 2011. Už plánujete?

Zobraz úvodní příspěvek
Ahojky všem, založila jsem tuto diskuzi pro všechny, které se budou vdávat v roce 2011. My plánujeme svatbu též na rok 2011, doufám že to všechno vyjde. :-) Tak budu moc ráda, když se tato diskuse rozšíří o další nové tváře a můžeme naplno poklábosit o všem, co se svatby týká. Budu se na vás těšit.
Odpovědět
Rouy bráchovi zemřela naše babička necelé 2 měsíce před svatbou a jeho kamarád v autě při nehodě asi 2 týdny. je to těžké ale na to už ted nemysli. Brácha tenkrát chtěl rušit svatbu ale nakonec byla. No malej je v pořádku ale já sjem měla šok a hned jsme šla dozadu pro něj a brečela-no hysterrka |-| Prej to bude pojízdný a můžu jet večer s dětm domů a le já teda nikam nejedu a přijede pro nás přítel. Já byla pověrčivá vždycky a dnes mi ani nepřišlo že je pátek 13. :-S
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj holky, teda koukam jako blázen, co se všechno neudálo rouy, každopádně upřimnou soustrast, dědeček na vaší svatbě bude určitě s vámi, minimálně ve vašich srdcích, za mě to nevidím jako důvod, proč svatbu posouvat, není to přece stejné datum, navíc do svatby uplyne ještě spousta doby, smutek odezní a zůstanou jen hezké vzpomínky na dědečka, je jasné, že teď na svatební přípravy nemáš pomyšlení, ale času je dost, takže si dej klidně pauzu, než se na to zase budeš cítit, nám umřel děda před necelým měsícem, takže chápu, jak ti asi teď je lucil, tak díky bohu, že se vám nic nestalo, snad i tvoje vyšetření dopadne pořádku a vůbec se nedivím, že se ti teď nechce sednout do auta, taky bych byla pořádně vyklepaná holky, já mám naopak pátek 13. ráda, nikdy se mi nic nepřihodilo, táta se v ten den narodil a kamarádka taky a nemůžu říct, že by měli celý život smůlovatý, spíš naopak, tak hlavu vzhůru, je to jenom datum
Odpovědět
lucil: No já se nedivím. Hlavně, že vše dopadlo jak má. Po víkendu se vrhneš znova na svatbu, počkej.
Odpovědět
Profilova fotka
Holky,to mě všechno hrozně mrzí. Rouy upřímnou soustrast.Musí to být těžký.Vysmutni se,poplač si,to je to nejlepší co můžeš udělat,opravdu to moc pomáhá a uvidíš,jak to všechno bude.Čas všechno zhojí.Ted nemysli na to,jestli svatbu přehodit nebo ne.Ted je to moc čerstvý a bolavý.Ale at to uděláš kdykoliv,dědeček bude s váma,přesně jako psala Haili. Lucil,hlavně že jste v pořádku,ale člověka to hrozně vyšokuje.Bourala jsem loni v zimě a to jen velmi lehce a třásla jsem se celý večer hrůzou.Natož tam mít milovaný děti.Obklop se hezkejma věcma a rodinou,ta je léčivá,pomůže z jakýkoliv šlamastyky. Já osobně taky pátek 13.nemusim.Pár let za sebou mi vždycky umřelo nějaký zvíře nebo se něco stalo.Ted mám pár let klid,ale mám sakra respekt z tohodle data.Upřímně jsem i ráda,že nám přehodili tu operaci Bellinky z dneška na pondělí.
Odpovědět
porodnibabka: já mám taky takového data respekt. rouy: dneska nic neřeš, o svatbě si promluvte v klidu o víkendu. určtě se dostanete k rozhodnutí. Je to jen vaše věc, ať to budete mít toho 13.5 nebo jindy.
Odpovědět
lucil.hlavně že jste v pořádku a děti taky,já taky na pověry nevěřím ale dneska se to už prokazalo rouy,taky přejí upřímnou soustrast,mě umřel tatka přímo na štědrý den a před očima nám ho zachranovali ale muj tatánek byl nemocný a my to věděly že to tak dopadne ale člověk pořád doufá že se stane zázrak :-) Holky hodně síly vám přejí
Odpovědět
Přesně tak. hlavně že je vše ok. Holky, za chvíli jedeme na chatu, tak ne, že v neděli budu dočítat 15stránek :-D rouy: drž se !! lucil: až ti přijde nabídka, tak napiš. V neděli na to juknu. anka: to musí být hrozný pohled :-( Mrzí mě to :-(
Odpovědět
Tak at si to na te chatě užiješ.Já už se taky těším na zítřek ti moji dva kluci a mamka byli měsíc ve španělsku u mojí segry,takže už se moc těším až budou doma :-)
Odpovědět
jeeeeeemine, tak to ma strašne mrzí...Moj priateľ má chorú tetu, s ktorou máme výborný vzťah a prave som dnes spomínala, že čo by bolo, keby nám umrela :-( máte úplnu pravu, človek sa na niečo teší a takto to dopadne :-( ale u nás na Slovensku sa hovorí, že niekto z rodiny musí odísť, aby niekto nový mohol prísť...nie je niekto u vás tehotný? moja mladšia sestra bola tehotna a umrel nám deduško a staršia je teraz a umrel dedo z manželovej strany...kto vie, čo je na tom pravdy... lucil: dúfam, že ste všetci v poriadku... moc vám držím palčeky....
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, tak konečně po třech letech, co sem jen tak nesměle nakukovala jsem přihlášeným platným členem:) My taky plánujeme svatbu na příští září, takovou netradiční a ještě to není oficiální, rodičům to chci říct až budu mít prstýnek, což by mělo být v nejbližších měsících ale je to peklo, držet to zatím jako tajemství:-D
Odpovědět
nicolletta tak vítej mezi náma :-) No tady se to rozjíždí,přiští rok bude bohatý na svatby :-D
Odpovědět
Profilova fotka
nicoletta, ahoj, jakou netradiční svatbu plánujete? povídej, přeháněj já jsem naopak celkem ráda, že o svatbě zatím nikdo neví, zvláště tchyňka má ráda všechno pod palcem a všechno organizuje, tak doufám, že si stihnu všechno naplánovat podle sebe, než se dozví definitivní termín a pak už z dobitých pozic neuhnu :-D
Odpovědět
Článek se načítá
hailliejade: tak přesně z toho důvodu jsem to chtěla taky tajit alespoň do ledna:-D. Ale už jsem to skoro celý naplánovala a uděláme si to hlavně podle sebe.
Odpovědět
holky, to je strašný! rouy, moc na tebe myslím - můj děda byl v nemocnici před čtrnácti dny, se srdcem, už je teda doma a vypadá to, že srdíčko se vzpamatovalo, ale ten pocit, když jsme nevěděli, co bude, je hrozný ;-( lucil, nepřipouštěj si žádné kdyby, hlavně, že jste v pořádku! tohle je přesně důvod, proč si nechci dělat řidičák - byla bych vyděšená k smrti, kdybych se měla posadit za volant... porodnibabko, stihla jsem si je prohlédnout, ale teď už si je nevybavuju :-N nám se líbí troje, všechny ty zaoblené a můj vždycky s jedním kamínkem - jednoduché kroužky, nebo s drážkami na okrajích, nebo se stříbrným proužkem uprostřed, jestli si je dokážeš představit (neumím moc popisovat..) jinak holky, dneska jsme konečně na poště vyzvedli ty botky... a budeme je reklamovat, možná úplně vracet :-( měly být vínové, podle fotky vyloženě tmavá červená a přišly v sytě fialové barvě :-| tak budeme psát paní a jestli je nebude ochotná vyměnit, tak je vrátíme... jsem z toho docela zklamaná, fakt jsem se těšila, padnou mi a jsou nádherné, ale úplně jiná barva ]-(
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojte holky, tak já se také přidávám do této diskuze. Naše svatba se uskuteční v březnu 2011, ale to jen v kruhu rodiny a pak koncem července s přátely, hosty apod. ;-)
Odpovědět
Dobré ráno holky,všechno si naplanujte a nikomu do toho nenechejte kecat :-D budete mít potom dobrý pocit že jste to zvládly,a nebudete muset poslouchat tchýni že ona všechno udělala,takže holky nakupujte zhanějte,připravujte,radši at máte nakoupené dopředu než aby vám potom řekly já bych to chtěla v jiné barvě a to se nehodí a atd.však to znáte :-)
Odpovědět
Profilova fotka
terinka86: upřímně te lituju kvůli těm botkám, koukala jsem do tvého alba a ten rozdíl v barvě je opravdu šílený :-S určitě se budou dát vrátit ;-) jinak obdivuju tě že ses rozhodla pro vínovou barvu i na šatech i když jen v detailech... je to hezký to ano, ale nemůžu si pomoct, já si nevěstu představuju v čistě bílé barvě.. ale to nic proti tobě jen můj názor :-)
Odpovědět
spetra 27 tak já mám taky šaty bílo bordo,jelikož celá svatba bude v této barvě,ale každý má jiný vkus ;-) tak jak někdo má prstýnky z bíleho zlata,což mi se nelíbí,takže jak se říká 100lidí 100 chutí :-D
Odpovědět
Profilova fotka
anka6: to rozhodně souhlasim ;-) každému se líbí něco jinýho. My budeme mít svatbu v lila barvě. Šaty si nakonec koupim, původně jsem si je chtěla jen půjčit... možná je pak už nebudu moct prodat ale neva tak si je nechám.. možná si je ještě někdy obleču třeba na ples, ale to bych musela asi na nich něco změnit nějaký detail aby nebyly čistě bílé.. to u těch šatů s vínovým detailem si myslím, že když by se pak oblékli na ples tak by to nebylo divný protože můžou být použity i jako společenský šaty :-)
Odpovědět
Profilova fotka
spetra27: Máš pravdu, každý má jiný názor, ale také mi připadá, že na těch bílých šatech nevěsty je něco magického a kouzelného. Je to nádherné jak je celá odděná do této panenské barvy, i když nedávno jsem byla v salónu si vybrat šaty a většina z nich byla zdobena prošívání, stuhami či dokonce část byla jiné barvy (červená, růžová, modrá, bordo, zlatá, hnědá apod) Měli tam překrásné kousky úžasných střihů, spousta byla opravdu originálních, ale bílá je bílá...
Odpovědět
Profilova fotka
deniskaka: já si taky myslím že bílá je bílá... bílou+jinou barvu bych asi kombinovala jen tehdy, kdybych se vdávala podruhé a to doufám že nebudu :-D těch šatů co všude maj to je neuvěřitelný, i když já si skoušela šaty jen ve 3 salonech, věděla jsem co přibližně chci, né moc zdobené a princeznovské, takže jsem mohla všeho všudy skusit možná jen 7-meri šaty a v tom posledním salonu ty posledné 7 to vyhráli... sadli mi a cítila jsem že jsou to ty pravé... půjčovné za ně je 5,5tis a když si je skoupím včetně spodnice 7,5tis... takže neváhám a raději si je koupím než mít strach že je nějak poškodim a pak budu muset ještě platit.. ale nevím jestli je budu prodávat, protože je tolik šat že bych musela jít hodně s cenou dolů a to si je radši asi nechám :-D
Odpovědět
Určitě koupit,nevíš kdy se ti budou hodit,pujčovný je drahý a pak je stejnak musíš vrátit,tak ti šaty zůstanou :-) musím říct že opravdu dnes jsou nadherné šaty a je z čeho vybírat :-) denis všimla jsem si že máš stejný termín svatby jak já :-D
Odpovědět
Ahoj holky, tak jsem se vrátila z dovolené a už máme konečně termín:-) 11.6.2011 v 11 hodin:-D Rozhodli jsme se přesunout hostinu a tak jsme se mohli vrátit k původnímu termínu. Sice místo hostiny nebude tak krásné jak na zámku, ale domluva je tam tisíckrát lepší a hlavně nám vycházejí maximálně vstříc:-)
Odpovědět
Profilova fotka
fridolinek: ahojky, tak to je bezva, že jste našli!!! My jsme byli včera na obhlídce, ale totálně jsme byli zklamaní. Takže příští týden jedeme omrknout další restauraci vyhlášenou na svatby a hostiny. Jinak možná budeme hýbat i s místem obřadu, máme tu ještě jeden zámek 4km od nás, bylo by to blíž i pak na hostinu, tak uvidíme :-)
Odpovědět
Profilova fotka
fridolinek: určitě to bude krásný i bez zámku :-) protože dobré ústřetové zacházení udělá větší dojem ;-)
Odpovědět
verisek.s já z tohoto místa, kde to nakonec bude taky nebyla ze začátku nadšená, jenže my chtěli svatbu na tom zámku a pak hledali něco přijatelného v okolí a míst svatbu ve vinném sklepě jsem nechtěla. A než se dohadovat s ropuchou tak jsme to radšji přesunuli:-) Spetra:to je pravda, mě jenom strašně štve jak si ta baba dovoluje a jak s lidma jedná. A taky, že si během týden zvedne pronájem 3x ]-(
Odpovědět
spetra,tak jsem koukla na ty tvoje šaty,a ty černé jsou nadherné,ty bílé taky nejsou špatné,ale určitě by se ti vnich dobře pařilo :-) no já se taky vdavám po druhé ale u první jsem neměla svatební šaty,takže tet si to uživám,a ten muj co už sním sem 7 let ten se žěnil ve vojenském takže pro oba to bude premiera :-D
Odpovědět
Profilova fotka
spectra27: Také jsem si původně chtěla šaty půjčit, ale nakonec je budu kupovat. Přesvědčili mě nejen ceny, ale také že šaty už budou mé a ještě mi je upraví na mou postavu. Nebudu se muset obávat, že nějaké nevěstě se něco s něma stane. Zaplatíš na pár dnů skoro stejnou částku za půjčovné jako za koupi... No já i ty svatby 2 mít musím (přítel je cizinec a svatba v kostele je legální až po svatbě na úřadě, ale ta na úřadě probíhá jen v rodinném kruhu), tak zůstanu u těch čistě bilých. Také jsem prošla pár salónu v Česku, ale měla jsem malinký výběr. Líbili se mi v salónu jedny od Maggie, byly větší, ale na mou velikost je neupraví, že si musím vybrat svou velikost, v které měli asi 5-tery šaty.
Odpovědět
Profilova fotka
holky jelikož jsem se pro koupi svatebních šatů rozhodla tento týden, uvidím jestli vůbec své popůlnočky využiju možná se budu v svatebních šatech cítit tak dobře se ani převlíkat nebudu :-D
Odpovědět
denis a jak to teda uděláte stou svtabou? :-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?