Menu Forum

Svatba v roce 2011. Už plánujete?

7. čer 2011  • 
 Přidej příspěvek
fotoportrét
fotoportrét
deniskaka
121
Registrovala se 30. dubna 2010 na beremese.cz. Přidala 173 příspěvků. Má 13 přátel. Belgie.
fotoportrét
fotoportrét
deniskaka
121
Registrovala se 30. dubna 2010 na beremese.cz. Přidala 173 příspěvků. Má 13 přátel. Belgie.
 Anka6: Nejprve se budeme muset vzít na úřadě zde v Belgii. Svatba proběhne už v březnu, abychom to neměli v době postní a pak mám zkouškové a jelikož studuji zde, termíny máme pevně danné. Normálně lidé mívali obě svatby ve stejný týden, ale teď se to už odlišuje. Navíc to máme ve 2 státech, takže by to nebylo lehké vše zorganizovat. emoticon Ta první svatba je jen v nějakých letních bílých šatičkách, nic tak oficiiálního, 30min obřad, oběd a konec...
Pak proběhne ta svatba, na kterou vše chystáme v ČR 23.7.2011 se všemi hosty a parádou.
Bylo mi nejprve trochu líto, že vpodstatě už budeme svojí na naší svatbě, byla možnost veškerého papírování, překladů do češtiny a zpět...Avšak je to neskutečně drahé a navíc ten úřad je docela pěkný a třeba snoubencovi prarodiče se až do ČR ze zdravotních důvodu nedostanou, tak se budou moci účastnit alespoň naší svatby. emoticon
14. srp 2010 v 09:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
bella22
22
Registrovala se 8. července 2008 na beremese.cz. Přidala 5319 příspěvků. Má 49 přátel.
fotoportrét
fotoportrét
bella22
22
Registrovala se 8. července 2008 na beremese.cz. Přidala 5319 příspěvků. Má 49 přátel.
 Jé, tady se to rozjelo!emoticon Tak já mám šaty krémové, mají pro mě velké kouzlo. Nevěsta určitě nemusí být v bílém, však dřív se nevěsty vdávaly v barevných šatech, až královna Viktorie si poprvé oblékla bílé svatební šatyemoticon.
14. srp 2010 v 09:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
bella22
22
fotoportrét
fotoportrét
bella22
22
 deniskaka: já ti závidím, že to budeš moct prožít dvakrát a ve dvou různých provedeních i co se šatů týčeemoticon.
14. srp 2010 v 09:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
anka6
Registrovala se 2. července 2010 na beremese.cz. Přidala 2289 příspěvků.
  • Neví, kdy bude svatba
    Region Opava
fotoportrét
fotoportrét
anka6
  • Neví, kdy bude svatba
    Region Opava
 No já měla prvního manžela taky cizince,takže vím co je to za papírovaní,prvně jsme žili v německu ale svatbu jsem měla tady doma ale ta též probíhala v zastoupení,jelikož tím že muj manžel odešel ze svojeho státu a v německu požádal o azyl,nemohl vycestovat až po svatbě,takže jsme to vyřizovali na konzulátě v německu,no bylo to komplikované,zato rozvod po 7 letech byl rychlí emoticon
14. srp 2010 v 09:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
deniskaka
121
fotoportrét
fotoportrét
deniskaka
121
 Bella22: Děkuji, i když my na tu první svatbu celkem nic nechystáme. Jen jsme se dohodli, že si snoubenec vezme nějakou pěknou novou košili a kravatu a já nové bílé letní šaty. Oběd uvaříme s oběma maminkama a užijeme si jedno odpoledne na zahradě emoticon
Na tu druhou se těším více. Podařilo se nám pronájmou celý velký klášter, a protože v ČR bydlím daleko od letiště, svatba nebude blízko domova, ale spíše blíže u Prahy. Proto to bude složitější na shánění všech kontaktů...
14. srp 2010 v 09:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
deniskaka
121
fotoportrét
fotoportrét
deniskaka
121
 Anka6: Papírování, to věčné papírování... emoticon My jsme původně do toho jít i chtěli, ale když jsem viděla rychlost všech těch překladů a hlavně cenu za přeložení jednoho papíru na kterém vpodstatě nic není a pak tam ještě zapomene dát razítko, tak mě to odradilo. Chci si svatbu užít, nechci abych ji měla nečím zkomplikovanou. Navíc ta radnice je pěkná a alespoň uvidím nějaké jejich tradice emoticon Ty bys šla opět do všech těch překladů?
14. srp 2010 v 09:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
jaja.mixi (32 r.)
14
Registrovala se 11. března 2010 na beremese.cz. Přidala 572 příspěvků, 1 album a 2 články. Má 8 přátel. Region Praha.
  • Svatba byla 13. května 2011
    Region Praha
fotoportrét
fotoportrét
jaja.mixi (32 r.)
14
Registrovala se 11. března 2010 na beremese.cz. Přidala 572 příspěvků, 1 album a 2 články. Má 8 přátel. Region Praha.
  • Svatba byla 13. května 2011
    Region Praha
 Tak dnes asi budu mít čas plánovat svatbu emoticon . Jela jsem prodávat nedaleko od bydliště (30 km) na jarmark a bylo tak hnusně, že jsem to na místě otočila. No až nám bude pršet ve svatební den, tak to asi takhle udělat nepůjde emoticon (jo a ještě jsem do kopce pěkně zahřála spojku... fuj emoticon
14. srp 2010 v 09:52  •  Svatba byla v květnu 2011  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
anka6
  • Neví, kdy bude svatba
    Region Opava
fotoportrét
fotoportrét
anka6
  • Neví, kdy bude svatba
    Region Opava
 no já už né,stačí že jsem to tet všechno vyřizovala mojí sestře,ta se vdavala ve španělsku,už tam žije 15 let,tak jsem doma všechno polítala,jak překlady do španělštiny,matriku však to znáš,A pak jí to posílala jelikož ty doklady mají jenom pul roční lhůtu.Tet už si užívám že budu mít konečně pěknou svatbu,se svojí rodinou a sestra mi jde za svědka,takže už se těším emoticon
14. srp 2010 v 10:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
porodnibabka
3
Registrovala se 9. října 2008 na modrykonik.cz. Na beremese.cz přidala 3076 příspěvků. Má 35 přátel. Region Beroun.
fotoportrét
fotoportrét
porodnibabka
3
Registrovala se 9. října 2008 na modrykonik.cz. Na beremese.cz přidala 3076 příspěvků. Má 35 přátel. Region Beroun.
 Hoj holčata,
Fridoli,tak to je supr zpráva,a máte to vysněný datum a jsem ráda,že bižu došla.Jsem si oddechla emoticon
Teri,tak to mě s těma botama mrzí,ale nevěš hlavu,určitě to půjde změnit a budeš mít svoje parádní a vysněný botičky.
Jinak taky souhlas,že nevěsta je bílá,bílá je bíla,ale možná kdo ví,třeba bych taky šla do nějakých šatiček,který třeba budou mít mašličku v barvě naší svatby emoticon Zatim sem sice takovou fotečku nenašla,ale to nic neznamená.Až uvidím šatky naživo,rozhodnu se.
A Terinky šaty jsou sice s výraznou výšivkou,ale pořád je to velmi jemné a působí to nevěstovsky,stejně tak jako šatečky Anky
Denisko a odkud jsi,když jsi blízko letiště?
No a s těma popůlnočkama,já je fakt mít nebudu,chci si svatební šatičky užít,pač je budu mít jen půjčený.A toho,že je nějaká nevěsta úplně zničí,tak toho se nebojim,pač ty šatky půjčujou tak,aby byla dostatečná doba na úpravu a pokud jsou zničený tak,že se nedají opravit,tak na náklady té nevěsty ničitelky se zakoupí zcela nové.Takže nevěstinky,co si šatičky půjčujete jako já,budte zcela v klidu emoticon
14. srp 2010 v 11:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
porodnibabka
3
fotoportrét
fotoportrét
porodnibabka
3
 Jo a Teri,ta barva je sakra jiná,ale model botiček je naprosto úžasný.Určo si spletli barvičku,neboj.To nemůže být blbou fotkou,takže věřim,že to vyměnit půjde,ale taky by mě to mrzelo,to každopádně.
Spetro?Ty se vdáváš letos v září?
14. srp 2010 v 11:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
spetra27
2
Registrovala se 29. března 2010 na beremese.cz. Přidala 2820 příspěvků a 1 album. Má 14 přátel. Region Kutná Hora.
  • Svatba byla 11. září 2010
    V Kolíně, Region Kolín
fotoportrét
fotoportrét
spetra27
2
Registrovala se 29. března 2010 na beremese.cz. Přidala 2820 příspěvků a 1 album. Má 14 přátel. Region Kutná Hora.
  • Svatba byla 11. září 2010
    V Kolíně, Region Kolín
 porodnbabka: ano termín svatby máme 11. září - jak se u mě v práci rozšířilo tak pří na mrakodrapy emoticon
14. srp 2010 v 11:53  •  Svatba byla v září 2010  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
terinka86
Registrovala se 21. října 2007 na modrykonik.cz. Na beremese.cz přidala 979 příspěvků a 1 album. Má 13 přátel. Region Pardubice.
fotoportrét
fotoportrét
terinka86
Registrovala se 21. října 2007 na modrykonik.cz. Na beremese.cz přidala 979 příspěvků a 1 album. Má 13 přátel. Region Pardubice.
 ahoj holky emoticon
jsem ráda, že ten rozdíl v barvě vidíte i vy, byl to docela šok emoticon ten balíček rozbaloval přítel a ještě než se na to podíval, tak žertoval, že "oni to spletli, poslali ti zelený boty" - tak jsme se oba zasmáli a pak to otevřel a povídá "beze srandy, oni to fakt spletli" - no prostě sranda emoticon tak snad to půjde, už jsme paní psali, tak uvidíme, budu informovat emoticon
spetro, v té bílé máš pravdu.. ale mně prostě čistě bílé šaty přijdou na jedno brdo a to nechci emoticon emoticon ale nikomu to neberu, v té rozmanitosti je přece krása emoticon
14. srp 2010 ve 13:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
porodnibabka
3
fotoportrét
fotoportrét
porodnibabka
3
 Spetro,ty se máš.Vdáváš se z nás jako první a ještě je to za pár.Tak nám pak aspon můžeš radit,co a jak,kdy a proč a co je zase zbytečný a kupovat nemusíme emoticon
Teri,no to je ironie osudu.Určitě dej vědět,co pani na to,jsem zvědavá,co bude na svou chybu říkat.Minimálně poštovný by měla dát grátis...Já myslim,že ti ty šatky budou moc a moc slušet.Opravdu jsi si vybrala krásnej model,jak jsem psala už před tím.No a na tom Aukru jsi nekontaktovala?
14. srp 2010 v 15:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
deniskaka
121
fotoportrét
fotoportrét
deniskaka
121
 porodni babka: No právě daleko od letiště normálně bydlím. (Hlučínsko) Proto jsme vybrali místo, kde existuje z Prahy min.vlakový přímý spoj a které je blíže nějakému letišti. Nedokážu si představit, kde bych je všechny u nás ubytovala a hlavně jak bych všem vysvětlila tu cestu, pak stejně by asi museli část busem či autem... emoticon No bude to dál od místa, kde bydlím, ale bude to jednodušší emoticon
14. srp 2010 v 16:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
porodnibabka
3
fotoportrét
fotoportrét
porodnibabka
3
 Deni,aha,já to blbě pochopila,myslela jsem,že jsi od někud okolo Ruzyně.Já od tamtud kus bydlim,tak jsem myslela,že jsme nějaké vzdálené sousedky... emoticon Ale jinak,takhle to máš dobře vymyšlený.Myslíš na vše
14. srp 2010 v 17:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
deniskaka
121
fotoportrét
fotoportrét
deniskaka
121
 porodnibabka: Nevadí emoticon No občas si říkám, že bych tam radši bydlela, než se trmácela pokaždé vlakem k nám 4h, ještě že už začaly lety z Katowic, PL, to je hned bližší emoticon

terinka86: Koukala jsem se do tvého alba a ty boty opravdu nejsou červené emoticon přejí, ať ti to výjde a brzy své červené botičky dostaneš emoticon
14. srp 2010 v 18:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
vendaaasek
1
Registrovala se 5. srpna 2010 na beremese.cz. Přidala 154 příspěvků a 1 album. Má 3 přátele. Region Přerov.
fotoportrét
fotoportrét
vendaaasek
1
Registrovala se 5. srpna 2010 na beremese.cz. Přidala 154 příspěvků a 1 album. Má 3 přátele. Region Přerov.
 Holky prosímvás, já se záčínám trošku ztrácet....na co potřebuju jmenovky, mašličky a ty další pitominky....?? emoticon hlavně teda ty jmenovky....
14. srp 2010 ve 20:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
bella22
22
fotoportrét
fotoportrét
bella22
22
 vendaaasek: když to nebudeš chtít, tak nic takového nepořizuj, není to nic zásadního. Ale třeba zasedací pořádek na svatební hodtině by měl mít určitá pravidla podle etikety, tudíž je dobré hosty podle jmenovek rozsadit, aby nebyl chaos a každý seděl tak, jak má.
14. srp 2010 ve 20:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
deniskaka
121
fotoportrét
fotoportrét
deniskaka
121
 Anka: Naprosto tě chápu, to papírování mě také od toho odradilo i díky tomu, že jsem i kvůli studiu po také spoustě papírování, musela získat přechodný pobyt zde a jsem zde registrovaná pod zodpovědností budoucího muže, jinak bych nemohla studovat či jezdit za studentské... emoticon Proto by se vše muselo překládat i pro mě, ne jen pro něj a pak vše zpět, aby uznali naší svatbu.
Koukám, že jsi ze stejného okresu jako ja. Kde přesně bydlíš? emoticon
14. srp 2010 ve 22:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
fridolinek
2
Registrovala se 17. května 2007 na beremese.cz. Přidala 1420 příspěvků. Má 16 přátel.
fotoportrét
fotoportrét
fridolinek
2
Registrovala se 17. května 2007 na beremese.cz. Přidala 1420 příspěvků. Má 16 přátel.
 vendaasek: jmenovky mít nemusíš, já je původně taky nechtěla, ale abysme zamezili tomu, že se někteří lidi budou cpát dopředu a nejbližší by pak museli sedět dál nebo aby nenastala situace, kdy by vedle sebe měli sedět lidi, kteří si třeba až tak nepasují, rozhodli jsme se radši ty jmenovky udělat. Předejdeme tak nepříjemnostem a chaosu. Ale nemusíš je mít. Já se koukala na boty a mám problém, všechny byly vysoké a v těch jí vydržím půl hodiny. Asi se mrknu po balerínkáchemoticon
15. srp 2010 v 08:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
anka6
  • Neví, kdy bude svatba
    Region Opava
fotoportrét
fotoportrét
anka6
  • Neví, kdy bude svatba
    Region Opava
 Denis tak já bydlím přímo v opavě,a ty kde bydlíš.Máme i stejn¨ý termín svatby. emoticon
15. srp 2010 v 10:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
anka6
  • Neví, kdy bude svatba
    Region Opava
fotoportrét
fotoportrét
anka6
  • Neví, kdy bude svatba
    Region Opava
 fridolínek,já taky nebudu mít boty z podpadkama,taky budu mít balerínky emoticon viděla jsem takové které mají takový centimetrový klínek takže to bude fajn,
15. srp 2010 v 10:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
bella22
22
fotoportrét
fotoportrét
bella22
22
 Já bych chtěla balerínky, ale když najdu nějaké zajímavé boty s menším podpatkem, tak si je vezmu, protože bych nemusela nechávat zkracovat šaty.
15. srp 2010 v 11:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
porodnibabka
3
fotoportrét
fotoportrét
porodnibabka
3
 Ahoj holky,to podle mě musí jít udělat zkrátit šaty případně tak,abys mohla mít podpatek a na přezutí večer boty bez podpatku.Já myslim,že je spoustu nevěst,který to tak dělaj,takže s tím musejí mít v salonechzkušenost.No a né každá nevěsta se chce převlíkat do popůlnoček.Já mám botky na obřad,ale taky si myslim,že v nich nevydržim,tak bych chtěla mít pro jistotu připravený balerínky.Ty jsou pohodlný a u někoho tady na Beremku v albu jsem viděla krásný.Opravdu nevěstovský.
15. srp 2010 v 11:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
bella22
22
fotoportrét
fotoportrét
bella22
22
 porodnibabka: určitě to tak jde, ale nemusela bych se s tím obtěžovat, kdybych měla podpatky, protože pak je ta délka akorátemoticon.
15. srp 2010 v 11:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
fridolinek
2
fotoportrét
fotoportrét
fridolinek
2
 kamarádka se na svatbě přezula večer do bílých žabek a nikdo to nepoznal, měla je schované, ale je fakt, že když šla, musela si zvedat sukni. Když najdu nějaké nízké, tak si je koupím. Zatím se mi jedny líbily, ale byly hodně vysoké a protože bude obřad na zámku a v kapli jsou kluzké dlaždice, nechci to riskovatemoticon
15. srp 2010 v 11:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
bella22
22
fotoportrét
fotoportrét
bella22
22
 fridolinek: já to taky nebudu riskovat, na vysokých podpatcích neumím chodit a s tou vlečkou bych se zabilaemoticon.
15. srp 2010 v 11:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
fridolinek
2
fotoportrét
fotoportrét
fridolinek
2
 bella: jj přesně takemoticon akorát doufám, že se mi podaří sehnat nějaké nižší botyemoticon
15. srp 2010 ve 12:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
porodnibabka
3
fotoportrét
fotoportrét
porodnibabka
3
 Ale holky,nezabijete.Klidně můžete risknout vyšší podpatek a mít tak botky,ketrý se vám moc líbí.Pořád se budete někoho držet,tak co?!Nejdřív tatka nebo někdo,kdo vás povede k oltáři a pak už jenom a jenom manžel.a to musí být dost velká podpora,když si ho berete ne? emoticon
15. srp 2010 ve 12:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
bella22
22
fotoportrét
fotoportrét
bella22
22
 porodnibabka: minulý týden jsem si zkoušela jedny boty na asi 10cm podpatku a měla jsem problém dojít k zrcadlu, abych se na ně podívalaemoticon
15. srp 2010 ve 13:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš