Svatba v roce 2011. Už plánujete?

Zobraz úvodní příspěvek
Ahojky všem, založila jsem tuto diskuzi pro všechny, které se budou vdávat v roce 2011. My plánujeme svatbu též na rok 2011, doufám že to všechno vyjde. :-) Tak budu moc ráda, když se tato diskuse rozšíří o další nové tváře a můžeme naplno poklábosit o všem, co se svatby týká. Budu se na vás těšit.
Odpovědět
bella :-D no snad se budou snazit, ja se tesim jak mala jak budou vypadat! videla je mamca? =-)
Odpovědět
gepe: tak to je dobrý! No u nás by se to dalo ještě zredukovat, protože jsme původně chtěli úplně malou svatbu, ale pořád tam jsou ty rodinný známý z přítelovy strany, co já bych tam oželela...
Odpovědět
gepe: neviděla, je to na poště, domů přišla jen oznámenka, protože dopoledne u nás není (kromě psa:-D) nikdo doma. První je uvidím já a pak ty:-D.
Odpovědět
bella a ti tam musi byt ti znami? Hele, tak to mi budes muset hned poreferovat! Kdyztak bychom to poresili i nejak vyzvednutim, mam pocit ze budu hodne nedockava :-D
Odpovědět
gepe: hele, já ti je klidně někam hodim, nebo se sejdeme někde, jak budeš chtít ;-). No...přítelova rodina si je prosazuje, ale naši rodinný známí tam taky nebudou. Nevidím důvod, když se řeklo, že to bude roddiný.
Odpovědět
bella, tak se domluvime, pripadne vyslu drahyho ;-) :-D A pritel ten neni proti, nebo on to bere jak?
Odpovědět
gepe: ok. No přítel je nekonfliktní, jemu tam nevaděj, ale já jsem zkrouhla svou rodinu a oni to pak navýšej o 6 cizích lidí?? Snažím se bejt tolerantní, ale pokaždý mě něčím vytočej, protože třeba někoho sami pozvou bez našeho vědomí, atd.
Odpovědět
bella, tak se ozvi, pripadne navys svoji rodinu :-) preci nebudes krouhat rodinu kvuli lidem, ktery pomalu ani neznas ]-( anebo to proste drahymu vysvetli, ze to takhle nejde. Oni vam jeho rodice neco plati na svatbe?
Odpovědět
gepe: právě že přispívají (bude to asi půl na půl) tak jim nechci nic zakazovat, ale musím se nějak prosadit, takhle by to nešlo.
Odpovědět
bella, tak si pozvi jeste ty sve pribuzne, pripadne si prosad svoji ze to takhle nejde...
Odpovědět
No nějak to udělám. A nebo víc kamarádek:-).
Odpovědět
bella, anebo :-) mj. dobrej napad ;-)
Odpovědět
Článek se načítá
Víc kamarádek je lepší možnost,víc si to užiješ a nerozházíš si to s tchýní :-D
Odpovědět
Aspoň bych měla družičky jak se patří:-). I když ta rok a půl stará bude nejlepší x-) :-).
Odpovědět
anka6 uved me do problematiky ohledne rodnych listu..i v tom pripade pokud se deti jmenujou po nastavajicim? Jinak se mi dneska zadarilo vylomit ze sveho lekare zadanku na ten screening a v Podoli mi nasli datum, tak hura-) Budu mit za dva tydny vysetrene jestli je fazole v poradku. (pardon za off topic, nicmene mam z toho radost, tak jsem ji chtela s vami sdilet-)
Odpovědět
hest to neni off topic, to je stale aktualni a je fajn, ze Ti to ted vyslo :) uz je trosku lip?
Odpovědět
hest: to je dobře, že jdeš na testy. Určitě to bude vše ok a ty budeš mít klid:-). Jen sdílej dál, jsme na tebe zvědavý:-).
Odpovědět
loli: řešila se tady fialová svatba, cca 100 stránek dozadu jsem dávala hodně inspirace jako kytky, výzdoba, atd. Vypadá to moc pěkně.
Odpovědět
JJ,mrknu se díky. Já už jsem s vymýšlením tak pokročila. Jen se mrkněte do alba :-D , jsme jsem tam toho navymýšlelaaaaa.
Odpovědět
bella gepe díky-) jinak na nové příjmení si asi brzy zvyknu na plavání i u pediatra mi říkají příjmením malého-) a kamarádi když nám občas něco posílají jako rodině, se jim nechce vypisovat obě příjmení, tak to tam frknou-) tak už začínám být imunní a občas na to i slyším-)
Odpovědět
My jsme už taky dávno Kučerovi...... Já už se na to příjmení docela těším,protože to svoje musím každému hláskovat a ty lidi mají oči navrch hlavy,když to slyší. :-D
Odpovědět
Profilova fotka
s tím příjmením je to zajímavé...vždycky jsem říkala, že se mi moje nelíbí a že se mi přítelovo bude víc hodit ke křestnímu, ale jak se to blíží, tak ta předtava úplně jinýho jména mi začíná připadat strašně divná, až děsivá :-)
Odpovědět
hest, tak to mas dobry :) u nas akorat rikaji prijmenim mym drahymu kdyz chodi pres zimu pro bedynky do biozahrady :-D jinak redukuju dal hosty, i jsem to oznamila tatovi a on ze s takovou jich bude jen dvacet ze to uz nemusi chodit :-D
Odpovědět
Nám už taky často říkají příjmením přítele, aby to měli snazší, takže zřejmě nebude problém. Navíc já se svýho příjmení taky ráda zbavím.
Odpovědět
Je fakt, ze me si jeho prijmenim zapisuje kosmeticka, ale to diky tomu ze tam chodi budouci tchyne a tak je to pro ni jednodussi :-D
Odpovědět
A neuvažovaly jste o obou příjmeních? Já si je nechám obě!!!
Odpovědět
Profilova fotka
bella: No ale mně se paradoxně začíná moje jméno líbit:-D Člověk neví, co chce..
Odpovědět
Profilova fotka
loli: To bych se upsala:-D
Odpovědět
loli, dneska se to tady zrovna resilo a ja budu mit/chtit jeho neprechylene a svoje si nechat za nim.
Odpovědět
To je super nápad,ale Natálie Kučera....nevím,nevím....to zní hloupě. Jaký má příjmení tvůj vyvolený? Jestli se teda můžu zeptat.....
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?