Svatba v roce 2011. Už plánujete?

Zobraz úvodní příspěvek
Ahojky všem, založila jsem tuto diskuzi pro všechny, které se budou vdávat v roce 2011. My plánujeme svatbu též na rok 2011, doufám že to všechno vyjde. :-) Tak budu moc ráda, když se tato diskuse rozšíří o další nové tváře a můžeme naplno poklábosit o všem, co se svatby týká. Budu se na vás těšit.
Odpovědět
Profilova fotka
avano: Anna Šána je super ;-) Já se těším, že bduu Kniha - jsem totiž účetní :-D :-D gepe: na matriku na praze 2 půjdeme asi příští týden, tak dám vědět, jak se tam na Knihu tvářili ;-)
Odpovědět
ava, ale to Ti tam vypadne to a to prece nejde =-) :-D anka jo ja vim a nohy v teple ;-) :-D hanakniha tak to jsem zvedava, dekuju :-) my prave budeme muset zajet do Velkych Prilep a jak na tom nasem miste neoddavaji z duvodu nedustojnosti daneho mista, tak mam trosku obavu, ze nebudou pristupny nicemu.. 8-(
Odpovědět
hanakniha.takže to je tvoje jméno :-) :-) a ještě máš k tomu i zaměstnaní rouy.dneska ti asi trochu jedou nervy ale to chce klid,jo svatba ,není to tak jednoduché jak si představujeme,ale nakonec to dobře dopadne :-) :-) :-)
Odpovědět
Profilova fotka
no mě se všichni smějou, že jsem si přítele vybrala kvůli přijmení, že po svatbě u svýho jména vyměnim jenom Š za V a nad N umáznu háček :-D :-D
Odpovědět
gepe:kam pojedš do Velkých prilep :-D :-D :-D
Odpovědět
anka ja mam pocit, ze nejen rouy, ale dneska i ja mela dve dobry jobovky, kamaradka/partnerka taky a pritel uz taky, takze jsou mozna nejaky erupce nebo uz nevim jak si to vysvetlit.. :-) rouy, proste zaklad je ten - vyberte si jedno misto kde chcete mit obrad/svatbu a dle toho pak reste kdo vas pripadne odda, cas jeste mate :-)
Odpovědět
ava ty si vana? to by byl narez, mit anna sana vana :-D :-D anka no na matriku ]-( nebo sem blbe neco napsala? =-) :-N
Odpovědět
Profilova fotka
gepe, jo, ale v český formě s ová :-D :-D no prostě kombinace těchto jmen je debilní ať to skládáš jak chceš :-D :-D
Odpovědět
je tak zatím u nás žádný třesk není ale až příjde vyučtovaní za elektřinu,tak to potom bude.Už tet se hrozím kolik budeme doplácet :-N :-N :-N
Odpovědět
Profilova fotka
gepe: ne bohužel nemůže. Jen jeden ze snoubenců si před svoje příjmení může vložit manželovo. Ale já nevěším hlavu, před pár lety nebylo možné nepřechylovat, takže kdo ví, co bude za 10 let a pak si moje příjmení třeba bude moct za svoje přidat. Ale mluvila jsem teď s jednou svojí kamarádkou právničkou a ta říkala, že si dokonce můžeme zvolit i úplně jiné příjmení, jen musí být shodné. A segra mojí kolegyně si brala němce, který se jmenoval nějak strašně, něco jako birnenstrudelapfelneuyorkshire :-D takže se nakonec oba jmenují Nowak - a nevěsta byla původně Nováková.
Odpovědět
gepe.ne jenom mi to přišlo směšné :-D :-D :-D
Odpovědět
ava, no asi bys to mela vesely, to je fakt :-D anka, za to jak plkas na netu? ;-) :-D hanakniha, to je skoda :( ale pravda ze treba to pujde... heh tak to bylo hodne spatny prijmeni :-D :-D jeste ze to slo poresit :-D hele teoreticky dle toho, muzeme chtit oba stejne prijmeni ze budeme mit obe prijmeni neprechyleny :-N
Odpovědět
Článek se načítá
anka, no co nadelame :-D
Odpovědět
Nevím ale asi by jsi si měla gepe přečíst svoje příspěvky např, rouy dostala na unitarii odkaz uz vcera ode me, ale jaksi stale nechape asi moc a jediny co ji zajima, kolik by museli platit... ale nechtela bych aby pro ni byli unitari ciste pouze posledni distanci jako vychodisko z nouze Copak jsi jejich mateka Tereza co to je za nesmyslný řeči nechtěla bych aby byli pro ní jako poslední východisko z nouze. To je snad jejich věc ne? Já myslela že třeba ráda poradíš ale jak koukám tak ne ty jen dokážeš z každýho dělat blbce kterej ničemu nerozumí. Ano já tomu nerozumim nevím jak bych měla hledat církev, která mě oddá když nejsem věřící a nebo nevede řeči o bohu. A nechápu myslela jsem že je takhle diskuze o tom že si navzájem radíme a ne že se nad někoho neustále povyšujeme což ty bohužel děláš
Odpovědět
rouy, vim co jsem napsala. Nejsem nici matka Tereza, pouze to na me udelalo takovy dojem - vzhledem k tomu ze je vicero cirkvi, ktere oddavaji neverici. Oni nejsou radi jako vychodisko z nouze bez specifickeho duvodu proc zrovna oni. Pokud mas pocit ze z Tebe delam blbce a povysuji se nad Tebe, omlouvat se nebudu, nemam ten dojem. Ty jsi nepochopila co jsem se Ti snazila celou dobu sdelit pouze. Oni vas ale nemusi oddat, neni to jejich povinnost! Zalezi na nich koho oddaji a koho ne, nejen oni uz odmitli nektere pary a snazila jsem se Ti pouze sdelit, ze by jste meli mit take duvod proc zrovna unitari a nejen je mit jako duvod toho ze vas tam matrika neodda! Pokud kazda z vas ma pocit, ze z vas delam blbce a povysuju se nad vas, tak mi to prosim taky napiste stejne jako rouy a ne do IP prosim :-)
Odpovědět
Sory ale já t tak prostě cítím že ze mě děláš blbce. A co mám asi jako dělat? Oddat mě někdo jinej z matriky nemůže nikdo z nějaký jiný prahy taky ne tak já asi nevim co mám dělat takže asi tak
Odpovědět
rouy.ale mě se nezdá že se gepe nad někým povyšuje,ty totiž máš problém sama ze sebou,v tom to asi bude. :-( :-( :-(
Odpovědět
Profilova fotka
holky já třeskala minulý týden jak sviňa ;-) kočka se nám vyprdla na koťata, takže je krmím mlíkem ze stříkačky, ale abych je i olizovala a čistila je po toaletě, to teda po mě nikdo nemůže chtít, takže jim vždycky večer vyměním posranej ručník (sorry za ten výraz, ale přesně to vystihuje situaci) a pokud je třeba, umeju je. Poprosila jsem o totéž miláčka a on ten ručník tedy vyklepal na zahradě na trávník, potud je to dobře - a pak mi ten podělanej ručník hodil do koše k ostatnímu prádlu!!!!!! Tak jsem třaskala :-S , ale tento týden už jsem zase zamilovaná
Odpovědět
rouy http://www.mvcr.cz/clanek/uzavreni-ci... http://www.cpp4u.cz/index.php?option=... http://www.mkcr.cz/cz/cirkve-a-naboze...
Odpovědět
hanakniha tak to chapu :-D anka, v pohode, ja rouy chapu, ze ji jedou nervy na pochodu, neresim :-)
Odpovědět
rouy, tady mas primo dokument o registrovanych cirkvich vcetne adresare i s jejich webovkami http://www.mkcr.cz/assets/profesional...
Odpovědět
hanakniha:kolik jich máš těch kotat :-) milují zvířatka gepe:no je to těžké,já jsem spokojená s tím co mám,je fakt že naše město je malé tak proto nemám moc možností,ale zatím vše vychazí tak jak má ;-) ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
gepe: taky nemám pocit, že by ses povyšovala rouy: souhlasím s ankou, myslím, že jsi asi docela mladá (nevím, jen odhaduju) a trošku s problémem s autoritama. Což by ukazovalo na to, že můžeš mít trošku pošramocené sebevědomí. A proto útočíš na gepe, podle mého názoru neoprávněně. Ale jak říkám, mám pocit že jsi hodně mladá a ono se to s věkem může vstřebat, až ti život ukáže, že ne vše bude podle tebe.
Odpovědět
hanakniha, anka se hlasi o kotatko :-) a diky
Odpovědět
Aha takže tady to asi nemá cenu tady je nějaká rada asi hodně drahá nechápu co to má společného s věkem a sakra s nějakýma autoritama. Kdyby jsi nevěděla kolik mi je tak tohle nikdy nenapíšeš. A koukám že jak píšeš o autoritách tak v této diskusi si asi nejsou všichni rovni. Stáří v před že?
Odpovědět
Profilova fotka
anka: no máme 2 pětiměsíční zrzavé kocourky, jednu pětiměsíční stříbrnou kočičku a teď ta malá jsou kocourci, asi tak 5-6 týdnů (ona je neporodila bestie macešská doma), jeden je černý hodně chlupatý a jeden mourovaný taky dočerna. A jeden předevčírem přes veškerou péči umřel :-(
Odpovědět
rouy, prosim Te nebud tak vztahovacna a sebestredna... my se Ti celou dobu snazime radit, i ja. Dala jsem Ti tady i odkazy kde si muzes precist o jednotlivych cirkvich a projet si weby atd. hanakniha Ti jen psala, ze to ze jsi mlada, tak jsi jeste trosku neotriskana vecmi a ze ne vzdy v zivote je vse presne tak jak clovek chce, na to clovek vetsinou prijde az rostoucim vekem a zkusenostma. V Tvym veku bych si taky rikala, ze mi tyhle prestarlice maji co vykladat. :-D Jestli nechces rady, neptej se, jestli se nechces s nami bavit, nebav se.
Odpovědět
Profilova fotka
rouy: nevím kolik ti je, jen jsem asi trefila do černého co? :-)
Odpovědět
rouy.tak já jsem tu sice nejstarší ale nedělám žádné rozdíly,protože na svuj věk jsem pořád kus.A určitě by jsme ti mohly poradit,ale ty jsi prostě moc vybíravá a vtom bude ten problém,menší ústupky nikomu neublíží,člověk musí zvážit pro a proti,to je prostě život a věř že už mám dost za sebou a proto mi všechno zatím vycházi tak jak si to představují,někde musíš ubrat a někde přidat,tak ti přejí aby si se nad sebou zamyslela a začala myslet pozitivně :-)
Odpovědět
Profilova fotka
anka6: hele mě je 42 - fakt jsi tu nejstarší? myslela jsem si, že na titul nevěsta metuzalémka budu kandidovat já
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?