Svatba v roce 2011. Už plánujete?

Zobraz úvodní příspěvek
Ahojky všem, založila jsem tuto diskuzi pro všechny, které se budou vdávat v roce 2011. My plánujeme svatbu též na rok 2011, doufám že to všechno vyjde. :-) Tak budu moc ráda, když se tato diskuse rozšíří o další nové tváře a můžeme naplno poklábosit o všem, co se svatby týká. Budu se na vás těšit.
Odpovědět
holky tak já jedno dítě mám hyperaktivní :-D :-D takže jsem si zažila svoje,takže když jsme byly na koupališti tak jsme všichni byly na dece a zrovna jedli,byly tam i mojí rodiče a najednou jsem si všimla že tam nemám adama v té době měl dva roky a tak jsme začali hledat já už pomalu brečela ,no máme koupaliště a hned u toho máme mini golf a on byl tam a tančil si tam protože tam měli puštěné rádio,a to jsem měla sním hodně dalších věcí tet mu je dvanáct a říkám mu všechno ti to napíšu dosešitu a až budeš mít svoje děti tak potom si to zažiješ,všechny děti milují a pořád je hlídám,no já bych byla na cvokárnu pokud by se některému něco z nich stalo
Odpovědět
No mojí kolegyni v práci se přihodilo něco hrozného když byl její 5letý syn u babičky na prázdninách. Vzali ho s sebou na koupák-byla tam s ním babička, děda, teta a bratranec. nikdo si nevšiml že s nima není-neuhlídalo ho tolik lidí-no a utopil se. Ale je pravda že někdy se člvoěk jen otočí a dítko je pryč nebo se něco stane.
Odpovědět
Profilova fotka
Anko,to chápu.Já budu to samé v bleděmodrým.Bojim se o všechny blízké,aby se jim něco nestalo,a jakmile to budou děti,to asi nebudu ani spát :-N Amade,to mi neřikej,že to první je fakt pravda,to bych ho snad zabila.To druhý je opravdu hodně vtipný :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
já ho teda přes léto nechávala na zahradě i chvíli samotnýho, ale on se spíš zatím drží máminy sukně a na kliku od branky ještě nedosáhne, tak spíš že v tý zahradě by si něco provedl, už nám takhle žuchnul do vozíku bohužel zrovna tam bylo půl metru napršené vody, naštěstí jsme na té zahradě byli s ním :-S
Odpovědět
Profilova fotka
lucil, to je strašný! holky, měly bysme se přehodit na nějakou pozitivnější vlnu, začínam bejt taková rozesmutnělá... ;-(
Odpovědět
Profilova fotka
PB: No to je historka z jednoho fóra, kde si ženský stěžovaly na chlapy:-D Tak nevím to jistě, ale myslím si, že to napsal sám život:-D Jinak jsem se po sto letech dívala do snáře, protože se mi zdál děsnej sen...normálně mi začly vypadávat zuby:-( No a tam je to samé smrt, někomu blízkému se něco přihodí a tak...vůbec jsem se na to neměla dívat, teď budu akorát nervní:-(
Odpovědět
no já mám taky z nákupu jednu.no nevím jak to máte vy ale ten muj nikdy nekoupí vložky,jelikož první dva dny to mám děsný a neměla jsem vložky tak jsem ho poslala koupit řekla jsem mu jaké a on mi donesl slipové já mu říkám to mám akorát na vysmrkání,tak jsem poslala syna a ten tam potkal kamáráda ze školy a ten mu říká tvoje mamka kupuje to modré balení a ta moje žluté,takže muj syn pokud nemám vložky tak mi je bez problému koupí :-)
Odpovědět
Profilova fotka
anka, šikovnej :-D jo tak podle aktuálního článku ten malej ztracenej chlapeček je malý cikáně... což lecos vysvětluje :-S
Odpovědět
Profilova fotka
amad, vypadávání zubů si pamatuju, že znamená ztrátu něčeho důležitého, nemusí to být hned smrt nebo nějaké neštěstí, třeba jen ztratíš peněženku :-D jinak ty "vtipy" o chlapech jsou super, ten druhý si pamatuju, ten měl právě nějaké povolání ve spojitosti s matematikou a logikou, přesně už nevím, takže si ten příkaz vyhodnotil po svém :-), no u nás teda přítel nenakupuje, nebo max se mnou, ale kdyby měl, tak by nakoupil v pohodě
Odpovědět
Profilova fotka
anka: Tvůj syn je bourák:-D Jde jen o tom, jestli jako mladí nejsou takoví všichni, ale pak se z nich během času nevyhnutelně stávají tatínkové:-D
Odpovědět
Profilova fotka
hailliejade: Nestačil by třeba kapesník... =-)
Odpovědět
Profilova fotka
amad, myslim, žes to trefila naprosto přesně :-D :-D u nás teda základní potraviny a denní nákupy dělá přítel... horší je, když ho pr oněco pošlu, tak donese dvacet věcí, ale tu požadovanou ne ;-)
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
amad, tak to záleží, jak je pro tebe kapesník důležitý :-)) jestli máš rýmu, tak určitě stačí :-D
Odpovědět
muj syn mi tak chodil od malička a když to mám tak děcka to ví a řeknou musíme být potichu mamce je špatně a doma všechno zvládnou hned mi udělají čaj a tak,no a když se to ve škole začali učit tak mi podreobně řekl co je menstruace,takže jsem to měla i s výkladem :-D :-D :-D takže s dětma od začátku mluvíme o všem na rovinu,než by se to měli všechno dozvídat od kamarádu,což je takových případu hodně že rodiče s dětma málo komunikují, nedávno soused tomu je dvanác říká tomu mému synovi tomu je třináct,no ty budeš mít sperma dřív než já :-D :-D :-D takže holky co ještě nemáte děti aspon vidíte co vás čeká a nemine :-D :-D :-D :-D někdy se doma valíme smichy :-N :-N jo děti
Odpovědět
Jojo holky naladíme se na pozitivnější vlnu. Můžeme se bavit třeba o sexu :-D :-D Já už přestala čekat na svádění a až se příteli bude chtít a normálně si ho vždycky když přijdou chutě přefiknu sama a jsme spokojení oba :-D :-D |-|
Odpovědět
Anko náš Honzík má 3 roky a rád se parádí a prohlíží v zrcadle a nedávno mi povídá-Jsem sexy 8-)
Odpovědět
lucil možná že na to celou dobu čekal,že to přece taky nemusí být jen chlap kdo začne,já tak píšu i chlapovi do práce erotické sms :-) :-) a příjde a už se culí :-N :-N :-N
Odpovědět
Profilova fotka
lucil , malej je hustej:-D změna tématu dobrá :-D :-D já mam kolikrát choutky přítele znásilnit v koupelně, ale zatim jsem to nezkusila... aby se chudák nelekl :-D
Odpovědět
lucil.ten muj co už má těch13 roků ,tak od mala mi bral silonky,naušnice řetízky,prstýnky a když se mi narodila holka a dostala od segry ze španělska panenku tak brečel že chce taky,máme to i natočené na videu :-D :-D :-D no mi jsme z mamkou říkaly to bude tatoš :-D :-D :-D ale není už od první třídy miluje jednu a tu samou holku :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
anka, jen to nezakřikni, co když si na střední uvědomí, že miluje jednoho a toho samýho muže :-D :-D
Odpovědět
avano.na co čekáš,nám taky doma nic jiného nezbyde než jít do koupelny :-D :-D :-D jinak děti ven a nebo čekat na večer a to usném dřív než děti :-D :-D :-D
Odpovědět
avano.tak mám ještě tři další děti,no tak budu mít doma prču možná že mi pak bude dělat nehty a česat,jo já mám kamarády dva a ti jsou skvělí můžeš snima mluvit o všem a pujdou s tebou na nákupy :-) :-) hlavní že bude zdravej
Odpovědět
Profilova fotka
Avano,taky dobrý :-D Jo a je to cikáně.Víte jak to bylo minule.Bylo mrtvé ve sklepě a taky zalarmovali policajty.nebo že ženská ztratila holčičku u řeky a pak se podle kamer ve městě poznlo,že jí tam dovedla a utopila. :-( Ale už dost těhle smutných historek.Chudinky děti :-( Anko,máš moc šikovnýho syna ;-) Snad jen těm tvým vložkám nzmění obal :-D Přítel by mi vložky asi nekoupil,nevim.Ale jinak je docela samostatnej,ale jakmile bych chtěla něco,co nezná,tak by mi řekl at jdu s nim,nebo by mi zavolal.
Odpovědět
Profilova fotka
jo to víš, se čtyřma dětma jen tak nikam neutečeš :-D :-D uplně jsem si vzpomněla, jaký to bylo když přítel bydlel u matky... hrůůza, byt dva jedna a ložnice rozdělená jen nábytkem...
Odpovědět
Ave zrovna včera jsem ho zneužila v koupelně |-| |-| Anko náš Honzík touží po kočárku a kamarádky malej se zas doma oblíká do šatů a nosí korále-se tomu smějeme...no hlavně že budou hoši zdraví-to je hlavní.
Odpovědět
Profilova fotka
lucil :-D asi to vyzkoušim ;-) jinak naši sousedi z protějšího paneláku nás musí milovat, teda hlavně ty babky milujou přítele :-D on strašně rád chodí po bytě nahej, ale zatahování oken neřeší, takže babky jsou nalepený na oknech... :-D :-D
Odpovědět
no mám dva dětské pokoje ti dva starší kluci jsou spolu a holka s mladším taky spolu,takže jak už mi lezou na nervy tak je rozdělím do pokojů a je klid :-D :-D :-D no my jsme taky ze segrou spali s našima v ložnici měli jsme taky dvoupokoják,takže jsem ráda že děti mají pokoje :-)
Odpovědět
Je ale pravda že takové to chození když se neměl člověk kam uchýlit bylo nejlepší. hned jak rodiče někam odešli to byl uragán :-D
Odpovědět
avano.kde bydlíš,že bych se taky podívala :-D :-D :-D
Odpovědět
lucil.ani nemluv :-D :-D
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?