Svatba v roce 2011. Už plánujete?

Zobraz úvodní příspěvek
Ahojky všem, založila jsem tuto diskuzi pro všechny, které se budou vdávat v roce 2011. My plánujeme svatbu též na rok 2011, doufám že to všechno vyjde. :-) Tak budu moc ráda, když se tato diskuse rozšíří o další nové tváře a můžeme naplno poklábosit o všem, co se svatby týká. Budu se na vás těšit.
Odpovědět
Profilova fotka
marky, slovo svatba z pusy vypustí, i se mnou plánuje,jak to provedem abysme si to užili, akorát ještě nevypustil to "vezmeš si mě".... :-D já se bez toho sice obejdu, ale když vidim,že všichni tady mají prstýnky, tak si člověk říká, že by taky chtěl ;-) já sice dostala stříbrnej náramek s vyrytým mým jménem, ale není to úplně ono :-D amad, to by přesně odpovídalo na mýho přítele :-D taková kravina, ale vždycky mam radost, že si na mě aspoň vzpomněl ;-)
Odpovědět
avano.asi je to typ muže který se neumí takto vyjadřovat,takže určitě ti říká že tě miluje a chce si tě vzít ale jaksi to neumí tak jak ty bys to chtěla,ale to příjde :-)
Odpovědět
Profilova fotka
avano já zásnubní prstýnek taky nemám. jsem ho ani nechtěla, abych nedopadla jako bráchova přitelkyně. ta nosí zásnubní prstýnek už dva roky a pořád nic. přítel mi ho chtěl sice pořídit, prý že první musí proběhnout zásnuby a pak až případná svatba, ale já řekla ne. já chci raději termín svatby než prstýnek. :-D
Odpovědět
Profilova fotka
anka, naprosto s tebou souhlasim ;-) jinak z olomouce je švagrová, my jim tam byli na svatbě a bylo to fakt úžasný a přítel říkal, že kdyby to nebylo 500 km, tak to uděláme tam ;-) naštěstí si to rozmyslel a svatba bude jen 15 km od našeho bydliště :-)
Odpovědět
Profilova fotka
anka já jsem na šaty jít neměla. :-D
Odpovědět
markys:jé :-D :-D nás je tu tolik že už nevím kdo měl jít zkoušet šaty :-N jinak já mám prstýnek asi už čtyři roky,no a svatba bude :-D :-D avano:tak to jo,to bude lepší
Odpovědět
Profilova fotka
ava, tak to je fakt z ruky, ale zas olomouc je krásná 8-) amad, tak to jo, v anglii se nakupuje fajn, tak snad aspoň kvalitní čaj, nebo cadbury čokošky místo těch orbitek, tam jsem si užila nejlepší nákupy, když jsme s přítelem byli na prodloužený víkend u jeho obchodního partnera kousek od londýna, on to měl jako služebku, takže dostal docela dost liber jako diety, neutratili jsme skoro nic, protože ten partner trval na tom že nás musí všude pozvat, byldleli jsme u nich doma, takže poslední den jsme pak vyrazili do outletu kousek od nich, to ani nebyl obchoďák, ale vesnice, tak jsme tam ty diety roztočili, že už jsme nevěděli pomalu co koupit :-D
Odpovědět
Profilova fotka
hailliejade: to zní, jako ideální víkend:-) Já byla v Anglii jako malá, asi v osmý třídě. Bylo to krásné, ale už si z toho moc nepamatuju, tak jsem si říkala, že bychom tam mohli jet spolu na takovou předsvatební cestu...jet do Paříže a pak přeletět do Londýna, tak uvidíme. Předsvatební říkám proto, že bychom rádi jeli k moři (naposledy jsme spolu byli v roce 2004 v Chorvatsku), ale na začátku června bude ještě moc studené, v létě je zase úděsný vedro a tak bychom jeli až tak ke konci září...zase se mi ale nechce tak dlouho čekat a po svatbě jít hned do práce :-| Tak jsme mluvili o té Paříži a Londýně jako o předsvatební cestě;-)
Odpovědět
amadeuska.dobře to máš vymyslené :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
AHoj holky, Amamde,určitě to bude něco hezkýho a dáreček potěší každýho,at je to cokoliv ;-) Ale ty 3 ořšky,kouzelný,bych brala taky. Byl by tam lék na všechny druhy rakoviny,včetně leukémie a bylo by ho dost pro všechny.Pro sebe bych nechtěla nic.Pořád jsem zdravá a to,co potřebuju si zvládám udělat nebo si na to vydělat.Jiní takovou možnost nemaj :-(
Odpovědět
Profilova fotka
amad no kombinace paříž-londýn je teda úžasná 8-), mě by stačila i jen ta paříž samotná, miluju jí a už jsem tam zas dlouho nebyla a přítel jen jednou a to ještě služebně, takže jí viděl tak z taxiku, takže taky planujeme tam zajet
Odpovědět
Ahoj holky, tak já dnes chystám další oslavičku narozenin-tentokrát pro dvě kamarádky a jejich děti. Ave já po svatbě toužila a přítel moc ne, ale věděla jsme že chci aby žádost o ruku byla romantická a tak jsme mu to zkrátka sem tam řekla. Prý se nemá od chlapů čekat že něco udělají sami-prý se musí popostrčit a potřebují poradit. takže můj přítel věděl že je to pro mě důležité a ta romantika taky a udělal to tak 8-)
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
PB: Njn, to jsou takové ty věci, co nikdo bohužel neovlivní:-(
Odpovědět
porodnibabka.to jsi pěkně napsala ,protože muj tatka měl leukemii a dala bych cokoliv aby byl s náma :-)
Odpovědět
Profilova fotka
taky sním o Paříži x-) Ale Anglie taky není marná.Mám tam amarádku a bude v lednu rodit,tak bych to aspon spojila s ponunáním miminka,ale zase bych třeba letěla naotočku.Nemáte nějak zkušenosti,jak to tak chodí s těma letenkama?
Odpovědět
Profilova fotka
lucil: souhlas...chlapi prostě potřebují návod:-D
Odpovědět
no a s tou Aničkou ej to hrozný.obávám se že nežije :-( člověk dítě odnosí,porodí a pak ho miluje, hýčká a snaží se z něj vychovat dobrého člověka a pak přijde nějaký hajzl, ublíží mu a.......... Já brečím jen to vidím v TV a musí to být hrozná muka pro rodiče. člvoěk v dnešní době nemá klid ani když jde dítě ze školy :-(
Odpovědět
Profilova fotka
An,a pokud možno co nejpodrobnější,případně s ilustrací
Odpovědět
Profilova fotka
PB: Bohužel nevím...vím, že mívají akce, že letenka stojí pár korun, ale jsou to jen určitý termíny, se kterýma nemůžeš hýbat. Jinak když jsem někam letěla, tak to vždy zařizoval někdo jiný, takže bohužel neporadím..
Odpovědět
lucil.ahoj tak jak je a jak dopadla oslava tvého syna :-) :-)
Odpovědět
Profilova fotka
PB: Ano, grafické znázornění je nezbytnou přílohou :-D
Odpovědět
Profilova fotka
jo nebo místo návodu praštit palicí po hlavě, aby se jim rozsvítilo :-D :-D
Odpovědět
avano.au au :-N :-N ale taky by to nebylo špatné
Odpovědět
Ahoj Anko jo oslava byla dobrý. jen na Honzíka těch dárků bylo moc. Ale děti byly hodné, hrály si v pokojíku-se sestřenkou a bratránkem. DNes ještě ty dvě kamarádky s dětma-to jsme přeložili z pondělí kvůli nemoci mladšího synka. Ale už jsme líná tak jsem chlebíčky koupila :-N Ale uklidit musím, jen se nemůžu odlepit od PC. Noa dnes v 11h je tiskovka kvůl té Aničce-obávám se že když mají lopaty že už asi spíš hledají tělo :-( :-(
Odpovědět
Profilova fotka
Amade,přesně tak :-D Mně se třeba líbí,že chlapům napíšeš třeba nákupní lístek a napíšeš...to se stalo mojí mámě...napsala prdopeč.Táta volal,co že to je.Prášek do pečiva ho nenapadl. Nebo chtějj přesně co,kolik toho,jaká značka,jakej obal to má,jinak volaj a jsou chudáci zoufalí :-D
Odpovědět
Profilova fotka
holky, který máte děti, řekněte mi, nechaly byste samotný tříletý dítě, aby si hrálo na zahradě??? mam na mysli teď toho chlapečka, co ho taky hledají... já to nechápu, nechat takhle malý dítě samotný..
Odpovědět
Profilova fotka
avano, nejlíp mu pustit nějakou romantickou scénu z filmu a "nenápadně" říct, takhle bych si to taky představovala :-D pb, letenky se dají sehnat levně ale hodně dopředu a jak píše amadeuska s termínem se nedá hýbat, takže bys to musela mít 100% že třeba dostaneš volno v práci, málokdy to bývá na víkend, spíš třeba čt-so a tak, zkus mrknout na smartwings.cz nebo my většinou bookujeme přes condor.cz lucil, tak ty seš taková party koordinátorka jo? nechceš přijet i k nám? já chystám příští sobotu 2letiny pro našeho mrňouse, to bude rodinný a zatím to vypadá na 10lidí oběd + odpolední raut :-D a další pátek pak bude Kinder party pro kamarádky a sousedky s dětma
Odpovědět
Profilova fotka
Jé...na ty nákupy mám dvě dobré příhody (jedno z toho je teda spíš vtip) :-) Manželka říká ráno manželovi: "Kup chleba a odpoledne vyzvedni děti ze školky." Manžel se odpoledne vrátí domů a hlásí: "Tak chleba mám a co bylo to druhý?" :-D Tohle je historka ze života!! A druhý, manželka říká manželovi "Kup chleba a kdyby měli rohlíky, tak jich vem deset." Manžel šel do obchodu a protože měli rohlíky, tak koupil deset chlebů :-D Evidentně to byl logik, jako třeba můj taťka, toho v tom úplně vidím :-D :-D :-D
Odpovědět
Avano nenechali-to bude zvláštní rodina ani prý neměli fotku toho dítěte. Ale je pravda že když je u našich na oplocené zahradě mamka jde klidně pro něco dovnitř, jednou si Honzík otevřel branku a štrádoval si to na křižovatku :-| Ono je to u těch dětí pár sekund-jednou se nám ztratil v obr Tescu-chtěl hrát na schovku a měl z toho srandu, já byla na infarkt...no nějaké neštěstí to je hned.
Odpovědět
Profilova fotka
lucil, já právě vůbec nechápu, jak ho mohla nechat samotnýho venku.. že si hrál na pískovišti u baráku...jak dlouho vydrží takovýhle dítě na jednom místě při jedný činnosti?? je to smutný, ale podle mě ho najdou někde v tý řece :-(
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?