Svatba v roce 2011. Už plánujete?

Zobraz úvodní příspěvek
Ahojky všem, založila jsem tuto diskuzi pro všechny, které se budou vdávat v roce 2011. My plánujeme svatbu též na rok 2011, doufám že to všechno vyjde. :-) Tak budu moc ráda, když se tato diskuse rozšíří o další nové tváře a můžeme naplno poklábosit o všem, co se svatby týká. Budu se na vás těšit.
Odpovědět
No holky já nakupují už dopředu protože už mám děti a ty něco stojí :-D kolikrát říkám že sežerou i slona,a o škole ani nemluvím kolik peněz to stojí.Takže jsem se do toho tak zabrala,a než si pujčovat v salonu tak si to koupím,protože to pujčovné je dost drahé.Něco pak prodám a něco nechám, :-) No a cvičila jsem pořád ale tet jsem měla2 roky přestávku z rodinných duvodů jak už jsem tu psala,takže tet opět začinám každý den hodinku :-N Jinak holky nakupujte planujte,je to fajn :-)
Odpovědět
No já mám krátké mikádo do podkovy a nevím jestli se z toho dá něco vykouzlit-takže ta čelenka to asi jistí.
Odpovědět
anka: já si taky nechtěla půjčovat v salonu za strašný peníze a pak je vracet.
Odpovědět
lucil: to tady měla spousta nevěst. Určitě bude skvěle vypadat čelenka!
Odpovědět
Je to fakt já kupila na aukru ušité přímo na mě a cena super 3000kč,a šatičky taky a ještě jsem dostala slevu na kruhovou spodnici 200kč,takže ono to chce pořádně vybírat.Zaleží taky na tom kdo má dost financí,tak ten tak nemusí moc škudlit :-|
Odpovědět
No měn kdyby nabídli v salonu že si šaty můžu za dobrou cenu koupit,t ak je koupím.
Odpovědět
Profilova fotka
lucil, účes mám stejný a také počítám s čelenkou, nebo jen nějakou ozdobnou sponkou do vlasů
Odpovědět
Profilova fotka
barrcaa, neboj, taky si začínám připadat, že jsem jediný zaostalec, co ještě nemá šaty, ani nic jiného :-D, tak ty už alespoň pracuješ na oznámení, no ale dokud nebudu mít zamluvenou restauraci a oddávajícího, tak nic pořizovat nechci
Odpovědět
hailliejade,koukla jsem do alba na restauračku,no u te vody je to romantika ale tam bych měla strach že by tam náhodou někdo zhučel, :-D ta druhá je moc pěkná.
Odpovědět
Tak mi odepsali z hotelu-je na nic že se fakt prodraží to nealko když stojí každé cca 30 Kč. SVatební menu na oběd spočítali na osoobu asi 350 kč což docela jde vzhledem k té nabídce. jenže oni píší že obřad je zdarma ale v sobotu si počítají za slavnostní výzdobu a potahy na židle asi 3600. No a večeře by přišla formou rautu asi na 350 na osobu taky takže podobně. No když člověk připočte šaty, kytky, prstýnky tak to ksáček i když člověk původně svatbu nechtěl dělat. No domluvíme se s přítelem. A to do toho nepočítáme cukrov í ani koláčky-to bychom asi fakt napekli sami doma :-o
Odpovědět
Ahoj holky. kdo už jste poptávál nějakou restauraci? Sdělte mi prosím zkušenosti z cenou? Také jsem poptala jednu oblíbenou a ráda bych věděla jestli je to cenově standard nebo ne? (Levnější samozřekmě určitě budou, ale zajímá mě poměr cena výkon :-))) Díky moc
Odpovědět
No a kdžy o tom tak přemýšlím už hcápu holky jak tu na různých diskusích psaly že žádný luxus neměly a i tak to stáo spoustu peněz. to se nasčítá i bez limuzín a čokoládové fontány. :-S
Odpovědět
Článek se načítá
Rouy máme to menu za 350 jak jsem psala výše ale nabízejí i za 1100 Kč oběd na osobu-tam jso uale věci:):) Tak s ii říkám že na svatbě není nutný moučník když pak bude cukroví a dort. Jsme z toho jaksi zklamaná jak se ot nasčítá, říkala jsme si že si vše objednáme a nebudem nic chystat sami ale to by se člověk nedoplatil.
Odpovědět
Profilova fotka
lucil, tak to je ještě dobrá cena, v praze mi přijde, že pokud nechci vyloženě putyku, tak jsem se snad pod 500 na osobu nedostala (tedy na raut) a pak se to opravdu nasčítá, obzvlášť když jsme napočítali 70 - 90 lidí =-), holt budu počítat, že hostina spolkne většinu rozpočtu a na zbytku budem šetřit, samozřejmě něco ještě spolknou šaty a prstýnky, přítel použije oblek co má doma, hostina pro rodinu nebude
Odpovědět
Profilova fotka
jinak rouy, co jsem poptávala restaurace (žádná extra třída), tak raut na osobu 500 - 1000 a hostina 300 - 500
Odpovědět
Jo a večerní raut s grilováním taky cca 350 na osobu-takže myslíte že těch 700 za oběd a večeři ve formě rautu je dobrá cena??
Odpovědět
80g Caprese s mini rajčátky a čerstvou bazalkou, opečený toast 0,22 l Hovězí polévka s játrovými knedlíčky a domácími nudlemi 200 g Medjilonek z vepřové panenky se smetanovou redukcí,kuřecí mini steak se sázeným vejcem, petrželkové brambory, ozdoba 100 g Lehké italské tiramisu s jahodami Toto je příklad svatebního oběda v ceně 350kč.
Odpovědět
haillie: já bych nakupovala, ale pořád si říkám, že mám čas. Holky, mslíte, že se mám taky zamyslet nad koláčkama i když se budeme brát mimo?
Odpovědět
Já kdbych Baru dělala svatbu tak jako ty "mimo" nezamýšlela bych se nad ničím. At je to netypické se vším všudy ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
teda mňam, menu vypadá moc hezky, myslím, že cena za to je dobrá (ale přecejen jsem zvyklá na prahu :-)), jinak cena za raut 350 je podle mě super mě dneska dítko nějak dobře spí, tak jsem brouzdala po internetu a čerpala inspiraci, dala jsem si do alba hezkou krabičku na výslužky, kterou snad zvládnu vyrobit vlastníma silama a trochu jsem si hrála s oznámením a zkoušela jak by mohlo vypadat, asi ho taky vytiskneme vlastními silami, někde jsem tu četla, že domácí tiskárna snad schroustá i slabý ruční papír, tak to by se mi líbilo
Odpovědět
lucil: Asi jo, když je to takhle, tak co, viď? Ti nejbližší to budou vědět a to je nejdůležitější.
Odpovědět
barrcaa: mám stejný názor jako lucil, je to netradiční svatba, takže může být netradiční všechno. Je jen na tobě, jestli to chceš nebo ne. Já kdybych se vdávala takhle u moře, tak doma nedělám nic. Jinak já jsem počítala 1.000 na osobu, ale třeba to bude nakonec míň, asi za týden se chystám do té restaurace, tak se s nima domluvím.
Odpovědět
No já jsme pořád myslela že ta tisícovka na osobu vyjde jako se vsím všudy ale to asi ne :-D Já když přiččtu ty věci co musí být jako prstýnky, šaty, kytky apod jsem na mrtvici. No uvidíme jak se domluvíme doma. Ted žehlím :-p
Odpovědět
Jo a taky nás nebude 70 a nebudeme dělat večerní party, takže pak může být na osobu i víc. Jinak to menu, co tady dávala lucil, vypadá skvěle. My budeme chtít něco podobného, určitě ne svíčkovou a šunkové rolky :-D .
Odpovědět
bella: asi taky záleží na typu restaurace, ne? Jinak ta 1000 na osobu ja asi optimální. Taky bych to tak počítala. lucil: je toho hodně, viď? Jsem ráda, že tohle řešit nemusím, protože jak se o tom bavíte, tak mě by z toho asi cvaklo. Co všechno se musí zařídit.
Odpovědět
barrcaa: no jasně, my jsme vybrali celkem drahou restauraci, ale zase nemáme tu party večer a v Poděbradech je ten Septime nejlepší. No, je toho dost. Dneska mi přišla figurka na dort :-D :-D , jsem strašná, ale neodolala jsem! Nevěsta má dlouhý krk a ženich odstáté uši, ale jinak je krásná:-D.
Odpovědět
A kdo to sháněl ty snubáky z oceli??
Odpovědět
bella22: Já bych chtěla snubáky z oceli znáš něco? Jinak já v mé oblíbené restauraci jsem se u oběda dostala na cenu 430 a 590 dvě verze za osobu. A u večerního rautu u grilování 450 a u rautu 390 ale je to bez pití a toho se bojím nejvíc. Jinak na to jak mám luxusní restauraci tak si myslím že je to asi super, ale stejně je to moc :-(.
Odpovědět
holky, tak jsem psala na ta místa ohledně prohlídky a už se z obou ozvali... na radnici pouští prý jen v oddávací dny, máme si zavolat a oni nám řeknou, kdy se oddává, a na to druhý místo psala paní, že absolutně není problém, ať si zavoláme a domluvíme se, kdy přijdeme... tak snad se dokopeme jít se tam podívat a doufám, že pak uděláme definitivní výběr :-) a když se tady zmiňovala figurka na dort, nevíte někdo, kde by se dala sehnat figurka s ovečkama? viděla jsem medvídky, krávy a podobně, ale ovečky ne :-(
Odpovědět
bello, já bych taky chtěla snubáky z oceli, ale my asi vybereme v tom e-shopu (e-prsteny, patří to pod e-piercing), tam mají hezký a ne moc drahý ;-) rouy, myslím, že na luxusní restauraci v Praze je to výborná cena, v takových těch vyhlášených místech se většinou pod tisícovku nedostaneš... já se teda ještě nikde neptala, protože vůbec nemáme představu, kde by se nám ta hostina líbila..
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?