Svatba v roce 2011. Už plánujete?

Zobraz úvodní příspěvek
Ahojky všem, založila jsem tuto diskuzi pro všechny, které se budou vdávat v roce 2011. My plánujeme svatbu též na rok 2011, doufám že to všechno vyjde. :-) Tak budu moc ráda, když se tato diskuse rozšíří o další nové tváře a můžeme naplno poklábosit o všem, co se svatby týká. Budu se na vás těšit.
Odpovědět
Verisek: souhlasím s lucil, mně se na tobě také nejvíc líbí šaty č.3, jdou ti krásně k postavě a vypadáš v nich něžně:-). Ale nenech se navlíct do něčeho, co se ti nelíbí. terinka: měla jsem stejný problém - salony plné šatů, které mi přijdou strašné. Levný lesklý satén, přehnané zdobení, to se mi nelíbí a nesluší mi to. Jinak já mám zamluvený ten Havířský kostelík v Poděbradech. Je to městský kostel, dělají tam občanské sňatky, pronájem nás bude stát 2.000. Je to nádherné místo, jsem nadšená. Restauraci se chystám domluvit teď v srpnu.
Odpovědět
verisek: mě se líbí na tobě č. 3, ale i č.5. Šaty č.5 je ale taková klasika, ty 3 jsou romantický a něžnější.
Odpovědět
barrcaa: a jak teď vypadá tvá představa? Budeš mít závoj? A do čeho navlečeš ženicha? Já s tím závojem nevím, ale asi bude, ať mi to není líto:-). Máte to fajn, že si jen zajistíte oblečení a zbytek už udělají oni za vás:-). Máte v ceně i fotografa?
Odpovědět
bella: no závoj taky řeším, jestli ho mít nebo ne. Možná by nebyl špatný, viď? Jako pravá nevěsta. Kdyby jsme ho nchtěly, tak ho prostě sundáme, ne? Jinak já o šatech extra představu nemám. Prostě jak se mi líbí na netu, tak si je ukládám a pak je chci zkusit. Hodim do alba nové, co se mi líbí. Tím, že to budeme mít na pláži, tak jsem myslela, že ženich by mohl mít bílé kalhoty a košily, ale taky nevím. Fotograf zajištěný je, ale fotky si musíš uhradit. To už bysme chtěli asi moc :-D :-D Sice máme na starosti jen oblečení a prstýnky, ale i to dá zabrat :-D
Odpovědět
barrcaa: no jasný, závoj se kdyžtak sundá, ale na obřad si ho vezmi, bude na té pláži hezky vlát a na fotkách to vypadá dobře:-). Souhlasím s uvolněnější variantou - kalhoty a košile, ale taky záleží, jaký typ šatů budeš mít ty. Tak alespoň, že je fotograf zajištěný, to je to nejdůležitější. Já po těch závojích pořád koukám, ale stejně to nechám na zimu na nějaký ten veletrh nebo do salonů, ať si to můžu vyzkoušet. Navíc potřebuju smetanový a to se asi musí vidět, aby ta barva k šatům sedla.
Odpovědět
bella: to jsem taky říkala, že počkáme na moje šaty. Kdybych měla elegantní tak by vypadalo blbě, aby on byl v uvolněné módě. Ty chceš vlastně ten dlouhý, viď? Já bych tyhle věci taky ráda už kupovala, ale nevím, jstli naši pojedou, tak chci do toho zapojit mamču, proto musím čekat, až to oznámíme. včera jsme se rozhodli, že to uděláme v lednu. Takže teď bude nejdůležitější sehnat oznámení. Bello, nemáš nápad? Chtěla jsem původně něco vtipného. mají ho na budesvatba.cz, ale pak jsem si říkala,jestli to nebude blbý. Mě se moc nelíbí na oznámení srdíčka, mašličk apod.
Odpovědět
barrcaa: určitě počkej s nějakm nakupováním na mamču, ať si to taky užije:-), ta moje je tím nadšená a pořád něco vybírá. Na nějaká oznámka kouknu a napíšu IP, ok? ;-)
Odpovědět
bella: díky moc. napíšu ti do IP, co se mi líbilo. Ať máš představu.
Odpovědět
bella: už to máš v IP.
Odpovědět
Díky, už jsem odepsala ;-) .
Odpovědět
Ahoj všem, takže šay už jsou doma, ve skutečnosti jsou mnohem hezčí než na fotce, seděly mi jako ulité, prostš bez chybičky. Celé i s kruhy mě vyšly na 2800, což je podle mě úplně neskutečná cena za nepoužité šaty.
Odpovědět
Teda to je super cena, taky bych brala něco z netu-ty ceny jsou super, ale bez zkoušení by to nešlo.
Odpovědět
Článek se načítá
sarka: No tak to je super. Blahopřeju, byla to dobrá koupě.
Odpovědět
sarkajach: gratuluju, to je super cena, šaty vypadají krásně:-).
Odpovědět
Tak jsem taky konečně dala do alba typ šatů co se mi líbí. jen se obávám,ž e nebudou na mou postavu. Tak pak vyberu nějaké, co mi dobře padnou:)
Odpovědět
lucil,krasné šatičky.Ty první a třetí jsou krasné :-) No myslím že ty třetí,ty nějaké to kilo zakryjou,já jsem začala cvičit,tak musím dát 5 kilo dolů a pak zpevnit. :-D
Odpovědět
lucil: jsou pkný. Akortá ty poslední se mi nelíbí. Ty první a třetí jsou krásný. Kdy je jdeš zkoušet?
Odpovědět
No protože se jedem fotit do Prostějova 28. srpna tak tam rovnou skáknem. At mám klid, že mi třeba nesedí neb o at vím kam se pak po jiných salonech mám vrátit.
Odpovědět
lucil: všichni máte skoro šaty už doma nebo si je chodíte už zkoušet. Fakt nestačím zírat. Já nemám nic a pěkně se zaseknu s oznámením. Pomáhá mi bella, ale je to fakt složitější než jsem i myslela.
Odpovědět
anka: to ses do toho tak dala? :-D Máš rok čas, takže můžeš cvičit v klídečku.
Odpovědět
No právě ty třetí se mi původně nelíbily že jsou moc princeznovský ale právě ty princeznvoský leccos zakryjou:)
Odpovědět
Baru já půjdu do salonů a ž na podzim, jenže Prostějov je zruky a když už tam jedem kuknem tam 8-)
Odpovědět
lucil: jestli něco zakrýt chceš, tak určitě :-D Máme být jako princezny, ne? závoj budeš mít?
Odpovědět
Závoj nechci BAru. Spíš čelenku nebo kytičku-podle stylu šatů.
Odpovědět
Taky jsem myslela čelenku, ale závoj není taky špatný. Uvidím podle šatů jaké si vyberu. Já budu snad poslední, co je bude mít :-D :-D
Odpovědět
Holky, mně se hrozně moc líbí květy ve vlasech. Já budu mít rozpuštěné vlasy, velké vlny, na jedné straně nad uchem sepnu květinou a závoj si dám taky. Budu ho mít jen na obřad a na focení a až si na hostinu sundám ten závoj, budu tam mít tu květinu. Čelenky se mi taky moc líbí a taky ty závoje se síťkou, ale nevím, jestli by se mi to hodilo k šatům a k účesu.
Odpovědět
Koukám, že Anka už má taky šaty! Téda, my jsme se rozjely:-). barrcaa: nic si z toho nedělej, ty nejsi pozadu, my jsme moc napřed:-D.
Odpovědět
bella: Joo, kytka je hodně dobrá. No, jestli budeš mít rozpuštěné vlasy s kytkou, tak čelenka se hodit asi nebude. Závoj se síťkou by vypadal asi blbě, když tam bude ta kytička.
Odpovědět
to oni dělaj ty závoje se síťkou už v kombinaci s květy, jak to mám v albu. Čelenku ne, když bude kytka. Ale závoj na to dám, tu kytku překreje.
Odpovědět
Jo vy myslíte čelenku jako tiáru, štrasovou! Já myslela čelenku, na který by byl ten květ...
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?