Svatba v roce 2011. Už plánujete?

Zobraz úvodní příspěvek
Ahojky všem, založila jsem tuto diskuzi pro všechny, které se budou vdávat v roce 2011. My plánujeme svatbu též na rok 2011, doufám že to všechno vyjde. :-) Tak budu moc ráda, když se tato diskuse rozšíří o další nové tváře a můžeme naplno poklábosit o všem, co se svatby týká. Budu se na vás těšit.
Odpovědět
ibien: tak to slyším poprvé. My se budeme brát v jiném okrese na jiném úřadě než pod který spadáme a jednali s náma velice slušně, vyšli vstříc a mohli jsme si klidně vybrat datum a hodinu kterou jsme chtěli. Jen jsme zaplatili 2000,- za to, že nejsme místní. Ale jinak nic. Akorát někde vypisují termíny až ke konci roku, to má každá matrika jinak. Paní na matrice, kde jsme byli zažádat o termín byla moc ochotná a hodně věcí jsme vyřešili přes emaily, což mi taky dost usnadnilo život:-) Amadeuska já to taky budu řešit po vánocích, ale dneska se přikláním k tomu, že si šaty budu objednávat ze Spojených států...ještě uvidím, ale ten finanční rozdíl je fakt dost velký.
Odpovědět
u nás je to tak, kdo má trvalý pobyt v místě bydliště neplatí na obřadě nic :-) já platím jenom poplatek za hudbu 480kč,holky co říkáte na tu Aničku,já pořád čtu co je nového a asi to vypadá dost špatně,tak krásná holčička
Odpovědět
anka: tady se neplatí na úřadě nic, pokud má aspoň jeden trvalé bydliště. Ale tam, kde se budeme brát trvalý bydliště nemáme, tak proto ten poplatek. Jinak Aničky je mi moc líto a je fakt, že je mi zle, když si uvědomím, že děti jejího věku učím a mohlo by se to stát i jim. Už jsem je ve škole varovala...myslím, že si uvědomují co se může stát. Jen je mi líto i rodičů tu beznaděj bych asi neustála.
Odpovědět
Profilova fotka
;-) ahoj všem po dloouhém prostoji. jsem měla nějakou depresi a říkala jsem si, proč se chci vůbec vdávat, když to posledně dopadlo blbě :-| Ale pak jsem to dostala a přešel úplněk a už se mi zase chce :-D Miláčka zřejmě znepokojilo, že skoro 2 týdny jsem o svatbě neřekla ani slovo, takže mi sám řekl, ať si připravím doklady, že by chtěl jít příští týden na matriku podepsat papíry a zamluvit termín ;-)
Odpovědět
frido:je to tak já mám dceru která má 11 roků a taky mám strach už jsem jim říkala i kdyby někdo chtěl po vás něco jenom pomoct tak řekněte že né,tím myslím opravdu cizí lidi hanakniha:tak depka přešla a jedeme od znova :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
anka6: určitě :-) i když asi ne s takovým nasazením, protože jsme rozjeli druhou fázi rekostrukce, takže teď místo šatů hledám sprcháč, obklady, tapety a tak
Odpovědět
Anka já jim řekla to stejné, ať se s cizími lidmi vůbec nebaví a pokud by měli strach, že za nimi někdo jde anebo je sleduje ať se chytí první ženské a poprosí ji o doprovod nebo pomoc. Nevím co se stalo s ANičkou, ale ten kdo jí to udělal a unesl ji, by neměl vylézt z vězení živý. Hanakniha ahojky, nic si z toho nedělej, na mě to občas taky sedne. Jsem říkala gepe že jsem lenoch a musím se do všeho kopat:-D
Odpovědět
hanakniha:tak času máš ještě dost,takže to stihneš všechno udělat :-) frido.dnešní doba je hnusná,tresty by měli být daleko větší naše politika a všechno kolem stojí za prd ]-( je frido ty vlastně učíš,prosím tě porad mi ,kluk je tet v osmé třídě a já nevím kde hledat tabulky co se týká škol a jaký pruměr musí mít aby se dostal na školu :-)
Odpovědět
Anka: no já učím angličtinu, tohle má na starosti výchovný poradce, který by jim všechny materiály měl v osmé třídě dodat, alespoň u nás vím, že kolegyně jim to nosí a mluví o tom spolu a pomáhá jím se v tom zorientovat. Jinak se to hledá přímo na stránkách školy. Ale jestli ti jde přímo o tabulky, tak to vím, že má právě ta kolegyně. Pomáhala jim i s přihláškama. Každá škola má průměr jiný, některé je dokonce ani nezveřejňují.
Odpovědět
frido.díky,tak ja řeknu synovi at se zeptá ve škole :-)
Odpovědět
anka moc jsem ti nepomohla, ale tohle je opravdu záležitost výchovných poradců:-) Já koukám na šaty ne ebay:-)
Odpovědět
Profilova fotka
Já vím, že my jsme měli takové brožurky, co jsme koupili v knihkupectví. Tam byl seznam všech středních škol a info o nich a co chtějí u přijímaček. Vysoká škola se hledá v učitelských novinách, ale možná tam mají taky ty střední... ;-)
Odpovědět
Článek se načítá
frido.to je dobrý,já to zjistím ve škole :-) :-) amadeuska.no kluk by chtěl bud něco s počitačema nebo sportovní gymnazium :-)
Odpovědět
amadeuska občas jo, ale učitelské noviny se hůř shánějí...nám to nesla taky myslím výchovná poradkyně...podle mě jsou na školách i od tohoto:-) Jsem si našla na netu na ebay krásný šaty, ale vadí mi, že to je sázka do loterie....
Odpovědět
holky tak zatím, zítra tu zase budu :-)
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj:-) Jinak já nevím jak to je teď, už je to nějaký pátek, co jsem se hlásila na jednu z těch škol:-) A co se týče Aničky, je mi té holčičky i celé rodiny moc líto. Co se jí proboha mohlo stát:-( Pro ty rodiče to musí být strašný...jaká je asi ještě naděje, že se najde živá, chjo :-|
Odpovědět
Holky normálně já jsem po půl roce nachcípaná. A to pěkně na mě něco skočilo, ale z ničeho nic. Takže si jdu uvařit špagety s kečupem protože na víc nemám sílu :-)))
Odpovědět
na chvilku jsem se sem dostala, jen abych vás dočetla a zas pádím ;-) my jsme tu Aničku zrovna dneska řešili s přítelem, že asi těžko bude ještě živá - když se to stalo, tak jeho maminka říkala, že když se nenajde do 24 hodin, tak ta pravděpodobnost šíleně klesne... :-( chudák holčička ;-(
Odpovědět
Profilova fotka
rouy, tady ještě jednou ty restaurační lodě, zkus mrknout, třeba tě tam něco zaujme parniky-praha.cz andanteboat.cz edb.cz parnikypraha.cz botelmatylda.cz botel-racek-praha.cz florentinaboat.cz
Odpovědět
haili díky moc.
Odpovědět
Holky, snažím se zaboha sehnat nějaké šatičky, v takové té tmavě růžové barvě. Jak mám v albu kytičky a chci jen aby byly pod kolena a aby mi byly už nejsem moc náročna :-))) neviděly jste něco takového?
Odpovědět
Profilova fotka
rouy, tady nějaké jsou, tak snad si tam vybereš http://www.spolecenskeaplesovesaty.cz...
Odpovědět
anka6...idea je jednoduchá, svatba venku (běda jak bude lejt) a barva asi meruňková, mě se tedy moc líbí i fialová, ale to nevím jak by přrkousl přítel :-D album ještě nemám, dala bych do něj leda fotku zásnubního prstenu :-) fridolinek...čím hodnější na nás budou tím líp :-) já a papírování = hrůza :-S
Odpovědět
Profilova fotka
koukám že tam mají víc krátkých šatů, tak se určitě vypravím na prahu 8 osobně vyzkoušet, na slepo už radši neobjednávám :-)
Odpovědět
Profilova fotka
ibien, to budete mít v úžici v baště? tam to je moc hezký, taky jsem na to koukala
Odpovědět
hailliejade..přesně tak :-) byli jsme tam a je to moc hezký, hlavně to splňuje mé kruté požadavky - vše na jednom místě :-)
Odpovědět
Profilova fotka
ibien, to máme stejnou přestavu, svatba venku a na jednom místě, jen to místo ještě nemám :-(
Odpovědět
hailliejade..nezoufej, kdo hledá najde..my jsme se té idey pomalu vzdávali, protože jsme vůbec nic v rozumné cenové relaci nemohli najít, pak nás trkla ta bašta a je to tam mnohem hezčí než na obrázcích x-) odkud jsi ty?
Odpovědět
Profilova fotka
já jsem z velkých přílep, to je od kralup kousek
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, ANičky jemi taky hrozně líto.Ta hnusná bestie,co je podezřelá jí určitě ublížil.Chudinka malá.Je to hnus co se s lidma děje.A o těch nebohejch rodičích ani nemluvim. :-( Je mi to fakt líto.Docela jsem věřila,že jí někdo unesl a že se vrátí domů živá a zdravá,ted už to tak ale moc nevypadá.Doufám,že ta bestie bude na doživotí sedět,když nejsou tresti smrti. ]-( Ten kdo ublíží dětem nebo starým lidem či zvířatům si nic lepšího nezaslouží.Ubližovat těm,co se nemůžou bránit je ubohý a trestuhodný. Rouy,jedna nevěsta tu měla šatky s tou sytě růžovou jakoby přes,ale svatbení,ne popůlnočky...hodim odkaz.Byly hezký a kdyby byly třeba ještě s vlečkou... Ibien,ty máš termín v květnu vid?A kdypak?Já ho mám taky,ale ještě nesháním šaty.Půjdu tak v prosinic,možná až v lednu.Nevím.Akorát na začátku listopadu jdeme na prstýnky,už máme jasnou představu a budou k vánocům. ;-) Haili,takže furt nic?A tamto,jak si sem dávala.Vypadalo to jako zámek.To bylo nádherný,ale asi drahý,vid?!
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?