Svatba v roce 2011. Už plánujete?

Zobraz úvodní příspěvek
Ahojky všem, založila jsem tuto diskuzi pro všechny, které se budou vdávat v roce 2011. My plánujeme svatbu též na rok 2011, doufám že to všechno vyjde. :-) Tak budu moc ráda, když se tato diskuse rozšíří o další nové tváře a můžeme naplno poklábosit o všem, co se svatby týká. Budu se na vás těšit.
Odpovědět
bella presneji tedy stale obor ekonomie a management (vcetne navazujicich) :-)
Odpovědět
tak jsem drahymu ukazala co jsem poridila, no a jak jsem mu ukazovala nadsene ten notes, tak mi rekl akorat Petulko, vis ze tyhle veci moc neocenim... =-) no vim no, ale aspon mam sama z tech kravinek radost :-D
Odpovědět
avano: aha, to jsem nevěděla!:-) Občanský sdružení? Tak to tě obdivuju. Já studuju problematiku občanský společnosti, veřejný správy a neziskovýho sektoru, tak se v tom trochu pohybuju.
Odpovědět
bella mam dobry stary seminarky co jsem delala na Obce a Politikon od Aristotela, kdybys chtela, muzu poskytnout pro inspiraci ;-) :-N
Odpovědět
Ahoj holky, tak já jsem dneska byla u kadeřnice a zkusila mi natočit vlasy. No mám je podle mě krátký říkala, že to necháme růst a ono to poroste ještě za toho půl roku, takže bych to mohla mít po ramena a hezké lokýnky. Závoj mi rozmluvila....no, když jsem si usmyslela ten kabátek ,tak asi od závoje upustím:-D Zvlněný to nevypadá nejhůř, ale nějak si na to asi musím zvyknout. Já ty vlasy pořád rovnám a takhle na sebe už hodinu hledím v zrcadle a ptáme se sama sebe jestli se znám:-D
Odpovědět
Profilova fotka
bella: tebe baví správa ju? gepe: Jak to myslíš??
Odpovědět
oboje je tematicky stale aktualni a je to super cteni :-) sice jsem to delala do politologie, ale to neva :-D
Odpovědět
frido, tak super :-) amad, co jak myslim? jako ze letadylkari mu vymejvaj hlavu aby do toho sel, tak ze ava mu bude vymejvat hlavu z druhy strany aby do toho nesel =-)
Odpovědět
gepe: ava má zakázat a potírat zlo v podobě blbečků v kvádru, co ti vnucujou "filosofii toho, jak zbohatnout":-D. Na VŠE? Já jsem tam původně taky mířila. Mám zkoušku z ekonomie, myslím, že jsem se učila Holmana, ten se na VŠE, myslím, taky čte. Notýsek je krásnej! Kdybys potřebovala ještě nějakej skalpel, tak dej vědět:-D.
Odpovědět
Profilova fotka
gepe: bylo-li by třeba dojít až tak daleko, tak by nebylo zbytí:-D
Odpovědět
bella, ee na VSE :-) nejdriv na SVSES - jeste kdyz to byla SVOS, pak PEF CZU a ted stale jeste nemam odevzdanou dizertaci na Notthingham Trent Univ. :-D btw> holmana jsme na pef meli taky :-D Dekuju x-) urcite dam, ale prosim ocisteny, ano? ;-) :-D
Odpovědět
Profilova fotka
čau holky, teda koukám, že jste se do toho cvičení pěkně obuly, já zas tenhle týden nestíhám :-( takže ze mě bude bedna kytu :-( o tom tropical islandu určitě poreferuju, my si tam budeme brát chatičku, vyjde tuším na 50 Eu na noc a vstup je 25 Eu a člověk tam může zůstat jak dlouho chce, takže to není tak špatný
Odpovědět
Článek se načítá
amad, presne ;-) :-D hele, ja uz dneska nejak blbnu, porad vejram na to jak se skladaj krabicky a pripadam si jak idiot, porad prepocitavam inche na cm a porad mi nejak nevychazi ty formaty :-D no asi to necham na pristi tyden.. 8-(
Odpovědět
gepe: za jakoukoli "výpomoc" v týhle oblasti budu ráda:-D. Jsi zlatá...Já teď dělám Locka, Hobbese, Smitha, Anheiera, Gellnera, Kellera, atd.
Odpovědět
bella, tak klidne posli emila kdyby cokoliv ;-) :-D jinak holky, vyprdnete se na krabicky a vyrobte si svoje vlastni originaly i na vysluzky ;-) http://www.printradar.com/2009/12/01/...
Odpovědět
gepe, skalpel očištěný??:-D To já ti kdyžtak k těm kytkám přibalím jednorázovej s plastovým držadlem...ten je sterilní... amadeuska: no baví...studuju to:-). Tak jsem zvědavá, jak jednou skončím:-). fridol: to je dobře, že jsi to vyzkoušela. Já jsem minulej tejden česala kamarádku, taky jsem jí dělala vlny žehličkou a jaká z ní byla kočka:-). A to má ty vlasy tak po ramena a šlo to perfektně. Ony vyrostou!
Odpovědět
gepe, jasně, díky ;-).
Odpovědět
bella :-D doufam ze nebude sterilni z patologie ;-) :-D a za malo :-)
Odpovědět
Profilova fotka
bella: No to jsem taky zvědavá:-) Nevím, jestli jsem něco nesnášela víc, než správu...a teď v ní dělám:-D
Odpovědět
Profilova fotka
amad, já bych si ještě vystudovala státní správu, abych to měla skoro komletní :-D :-D no, holky, jdu se věnovat příteli, aby neřekl, že ho flákám a aby nepřemýšlel nad pyramidou, kterou mu stejně diplomaticky rozmluvim :-D gepe, užij si dovču a s ostatními se uvidíme zítra :-p :-p
Odpovědět
ava, tak hezky vecer a dekuju :-N
Odpovědět
Profilova fotka
ava: Pěkný večer;-)
Odpovědět
bella: keller nás učil, když jsem byla na bc. v Ostravě. Co potřebuješ? A už jsem sehnala tu bubl oálku tak jeslti to zítra stihnu tak to pošlu:-) Amadeuska: já teď veřejnou správu studuju:-D jaj gepe já budu dělat zatím jen krabici na přání ta mi přijde nejlehčí:-D:-D
Odpovědět
samy statni urednice, se tady jeste zacnu bat :-o :-. frido, to jsem mela v planu tu truhlicku co mam v albu, ale ta je tak na klasicky obalky :-| tak bud ji pouziju na to, nebo na to, aby pozvani hoste do ni odkladali pozvanky - na zaklade kterych dostanou vyvazky - pri nejhorsim bude pro zapometlivce prichystan seznam jmenny, tak ani tak zkratka neprijdou :-D
Odpovědět
jo a frido, tak to ja co jsem zkousela, tak zatim mam levy ruce :-D takze jsem zvedava na tvuj vytvor :-N
Odpovědět
hele tohle bude asi prvni vec na krabicky na babovicky do vysluzky - udelam to dle toho tutorialu na boku s tema maslema, ale pouziju hedvabny snurky :-N http://www.davona.cz/tvoreni/1234-kar...
Odpovědět
tady je ten tutorial x-) http://www.splitcoaststampers.com/res...
Odpovědět
jo a pytliky na vysluzky si vezmu na ulici, jak jsou ty na psi exkrementy :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
fuj úřednice, to zní hnusně:-/ Já bych se teda nerada považovala za úřednici... Ty krabičky budete dělat bílé nebo si na to pořídíte nějaký speciální papír?
Odpovědět
Profilova fotka
teda koukám že jste tu samý študovaný holky 8-) gepe, super odkaz na ty krabičky, je nevím, jestli bych měla chuť jich dělat padesát, nebo víc :-)) i když jestli bude dlouhá zima ...
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?