Svatba v roce 2011. Už plánujete?

Zobraz úvodní příspěvek
Ahojky všem, založila jsem tuto diskuzi pro všechny, které se budou vdávat v roce 2011. My plánujeme svatbu též na rok 2011, doufám že to všechno vyjde. :-) Tak budu moc ráda, když se tato diskuse rozšíří o další nové tváře a můžeme naplno poklábosit o všem, co se svatby týká. Budu se na vás těšit.
Odpovědět
avano:máš pravdu,prostě jsme in :-)
Odpovědět
no fitko je opravdu jenom na spevnění,člověk než vejde do fitka by měl být pořádně rozcvičený ;-) a to mě čeká celou zimu a podle toho jak píšou tak zima bude krutá,takže budu přes zimu mít co dělat,takže brikety a dřevo,no přece rocky taky tak posiloval to mám po něm :-D :-D :-D akorát že to bylo v rusku :-N :-N
Odpovědět
Profilova fotka
jééé, zimu mi ani nepřípomínejte, to budu posilovat s hrablem při odhrabování sněhu... :-D
Odpovědět
ja bych chtela taky takovy posilovani jako mate vy dve :-(
Odpovědět
no vidíš to mě ani nenapadlo,takže další činost která mě čeká :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
no gepe, vzpomínám si na loňskou zimu a to už mi tenhle druh posilování lezl pěkně krkem :-D :-D už toho bylo moc ;-)
Odpovědět
to je jak o tom prazakovi, co se prestehoval na hory :-D ale chapu to :-)
Odpovědět
holky tak zatím,zítra tu mrknu ale až odpoledne :-) :-)
Odpovědět
anka pa po nedeli a hezky vikend :-)
Odpovědět
Ahoj hoky jsem asi neschopná ale nike nemohu najít nějaké webovky vrbovské zahrady nevíte nějaká o nich?
Odpovědět
Profilova fotka
vrtbovska.cézet
Odpovědět
rouy, stale tapes?
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
holky, my máme doma prezentaci - firma typu "pyramida" :-( přitel se do toho nadchnul, ale já to nesnášim... takže tady trpim, ještě že mam už třetí svařák :-D
Odpovědět
Profilova fotka
tak hlavně, ať se do toho nenamočí...ono to zní slibně a lákavě a pak je z toho člověk akorát smutnej
Odpovědět
ava, a o co jde? to prezentuje nejaka slicna deva s vystrihy ne? :-D se nekdo ma... taky bych si dala ]-( :-N amad presne tak, kor kdyz se ma zenit :-)
Odpovědět
Jsem tu...........
Odpovědět
Takže...běh na páse, power jóga, power plate...jsem vyřízená:-D. Ale bylo to super! :-D
Odpovědět
Profilova fotka
bella, ty jsi fakt borec :-D no tohle je důvod, proč jsme se včera v noci hádali... :-( já ho ohlídam... předváděl to celkem pěknej chlápek :-D :-D gepe, určitě by se ti líbil :-D :-p
Odpovědět
avano: no spíš blbec, protože se následující dny nehnu:-D. Ale když už tam člověk je...tak chci zkusit všechno:-). Jinak pyramidy taky nesnáším...
Odpovědět
ava, co co? =-) asi blbej dotaz :-D no mozna libil, ale staci mi ten doma ;-) bella jsem zvedava co si pak prectu, jak Ti zitra a v patek bude :-D
Odpovědět
Profilova fotka
gepe, víš, co je pyramidovej ekonomickej systém??? čim víc lidí pod sebe ulovíš, tim máš větší provizi... no snažim se to ukočírovat i za tu cenu, že se hádáme... ale je to těžký, podporovat přítele když s tim nesouhlasíš...
Odpovědět
ava, jo vim moc dobre, ostatne jsem vystudovanej ekonom :-D ale to bylo na tu zenskou s vystrihem reakce :-D ja bych nepodporovala, rekla bych mu klady i zapory, proste jsem degenerovanej analytik kompletne =-)
Odpovědět
Gepe, no sama tušíš, jak dopadnu:-D. Ale vždyť to znáš, že i když tělo bolí, tak je to příjemnej pocit... Jinak power plate fakt super věc, docela intenzivní, půl hoďka stačí.
Odpovědět
Profilova fotka
avano: tak mu vysvětli, že tyhle systémy jsou výhodný, ale jen pro ty, co jsou úplně nahoře té pyramidy...už na 3. a 4. místě teda určitě je v tom tolik lidí, že na tebe nic nezbyde. To je obecně známý...nakonec tě to akorát stojí nervy a peníze :-| bella: smekám:-) Ale bacha na to...já se vždy taky do toho takhle vrhnu a pak jsem akorát pěkně nemocná:-(
Odpovědět
Já bych mu to zakázala, jsem už taková a tyhle vymejvárny mozků typu Amway nenávidim.
Odpovědět
Profilova fotka
gepe, já jsem taky ekonom :-S a můj přítel ekonomii miluje, proto je tak nadšenej, že si z,kusí něco jinýho... jinak ženská v oblečku tu fakt není :-D
Odpovědět
amadeuska: to máš úplnou pravdu, nesmí se to přepísknout. Ale chtěla jsem to zkusit a když se tam člověk táhne...no jo no:-D.
Odpovědět
avano: ty jsi ekonom?? =-)
Odpovědět
Profilova fotka
no já jsem takovej brouk pytlík :-D :-D mam ekonomku, pak jsem kromě angličtiny/němčiny studovala ekonomii a pak jsem dělala cestovní ruch, kde ta ekonomie a ekonomika je taky :-D :-D a do toho vedu občanský sdružení a účetnictví a marketing v práci, takže vlastně i účetní :-D :-D
Odpovědět
amad, takze ava ma vymejvat mozek drahymu ale z druhy strany? =-) :-D ava, tak to nechapu, jak na to mohl skocit hmm ja nikdy na tyhle veci nebyla a i jsem to uz par lidem rozmluvila 8-( bella vystudovanej ano :-D ava, tak to ja zase ferda mravenec, ekonom uz x let v IT a nedelam ekonomii ani ucetnictvi :-D
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?