Svatba v roce 2011. Už plánujete?

Zobraz úvodní příspěvek
Ahojky všem, založila jsem tuto diskuzi pro všechny, které se budou vdávat v roce 2011. My plánujeme svatbu též na rok 2011, doufám že to všechno vyjde. :-) Tak budu moc ráda, když se tato diskuse rozšíří o další nové tváře a můžeme naplno poklábosit o všem, co se svatby týká. Budu se na vás těšit.
Odpovědět
pb http://www.beremese.cz/album/view.php...
Odpovědět
Profilova fotka
D8:-) původně byli taky jedni z favoritů, dokud jsme se nenadchli pro tu kombinaci bílýho a červenýho zlata;-)
Odpovědět
gepe.no to je hnus :-p :-p
Odpovědět
anka, to ne ja :-D
Odpovědět
kurnik, pb chtela tu pani videt, ale ted tady neni a ja to tam nechci mit nejak dlouho... =-)
Odpovědět
no že by na svatební noc :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
gepe: No to je nechuť :-x
Odpovědět
Profilova fotka
anka, fuj :-S :-D
Odpovědět
anka, beres to jako inspiraci? ;-) :-D :-D
Odpovědět
no určitě, možná to má na kojení :-D :-D :-D já jedině na ostro ;-)
Odpovědět
anka, no ja nevim... nemyslim si ze to je na kojeni... i kdyz je otazkou taky koho? :-D :-D tak tak, spravne :-N
Odpovědět
Holky, já jdu dneska zase cvičit!!! A dokonce dvě lekce za sebou! =-) :-D
Odpovědět
Článek se načítá
gepe:tak to bude nějaký pracovní oděv :-D :-D :-D bella:no holka tebe bude kus :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
bella, ty se máš! já měla jít taky dneska na břišní a pak hned na zumbu a bohužle musím být v práci přesčas a ještě pak asistovat příteli při nějaký předváděcí akci, tak z toho nic nebude :-( a zítra taky nemůžu cvičit, to mam zase schůzi :-( gepe, fujtajbl, uplně jsem si před ní představila německýho "turistu"... :-p :-p
Odpovědět
bella, Ty ses nejak rozjela :-N me ted doslo ze vlastne zitra na jogu nemuzu, ze budeme pryc :-| anka a ava, ale presne! rekla bych ze je to presne jejich styl :-D :-D
Odpovědět
avano.no to chce fakt změnu zaměstnaní,protože to potom nemáte vůbec na sebe ani čas
Odpovědět
Profilova fotka
anka, hledám, hledám ;-)
Odpovědět
ava, ostatne drzim pesti at to dopadne u novyho starosty ;-)
Odpovědět
no jo ono je vd nešní době najít práci asi dost těžké, :-| tak doufám že najdeš :-)
Odpovědět
Profilova fotka
gepe, vypadá to nahov... :-( vypadá to, že starosta zůstane, protože ho chtějí podpořit i komunisti :-( (starosta je z ODS...) pokud zůstane,, tak doufam, že nebude trvat dlouho a městskej majetek zabaví exekutoři a on skončí v kriminále, aby lidi viděli,koho podporujou! no holt zkusim štěstí jinde... ;-)
Odpovědět
ava, to fakt? kdy bude volit zastupitelstvo? tak treba by Te vzal k sobe nekdo jinej, rozhodne drzim pesti! :-)
Odpovědět
Profilova fotka
no součsnej starosta zadlužil město tak, že je to neúnosný, z rozpočtu 30 mil. je 12 mil. dluh, kterej narůstá, protože se nesplácí... pokud zůstane, tak na něj podáme trestní oznámení za pochybení při správě cizího majetku a nejspíš i pro zneužití pravomoci veřejného činitele... teď probíhají vyjednávání a jestli se komunisti spojí s ODS, tak jsme v pytli :-( no mam v merku další 3 práce, tak uvidíme :-D
Odpovědět
me proste prijde divna uz kombinace kscm a ods...
Odpovědět
Profilova fotka
to jo, je to podraz na ty voliče, protože pochybuju, že ty babky volily svoje komunisty proto, aby podporovali ODS... no bude to ještě sranda... :-S
Odpovědět
no a volici ods s komousi... by me zajimalo co komo za to dostanou vymenou pokud ho podpori ]-(
Odpovědět
gepe.mě příjde celá naše politika divná :-N :-N každý jenom slibuje a hov..důchodcům před volbama přidají 300kč a proč asi a matkám s dětmi uberou,tak co to je za politiku,tet si hlasujou jestli si zruší jízdenky které mají zadarmo,pro mě jsou politici hajzlíci ]-( ]-( ]-(
Odpovědět
Profilova fotka
Anko,to je velmi mírné a slabé slovo.Zase jsem odběhla a hnus nestihla,ale nevadí...No fůůůůj,to teda musel být hnus... :-p :-D Avano,to je vtip?To je teda dobře postavený na hlavu.Je to až bych řekla průhledný.Komouši a oDs je jako jabka a hrušky. :-S Amade,koukám,že máme podobný vkus.o,hodně se tyhle prsteny líběj.Původně jsem neměla představu a pak jsem je našla a bezhlavě se zamilovala a jiný fakt nechci.
Odpovědět
pb, videlas to, nebo to tam mam hodit dotretice? :-D anka je fakt, ze by meli zrusit vsechny svoje vyhody atd. 8-(
Odpovědět
gepe: no já jdu nejdřív na power jógu a pak na dance aerobic, tak jsem zvědavá, jestli se zejtra hnu:-D. avano: právě ta kamarádka, se kterou chodím do fitka, je cvičitelka břišních tanců:-D. Ale má vel.34/36, takže to není ta klasická oplácaná:-D. anka: no kus mě bude, protože sice cvičím, ale málo...no a žeru jak mlejn:-D.
Odpovědět
porodnibabka:já nechtěla být sprostá :-D :-D no my jdeme v sobotu ráno na odzkoušení prstýnku,no a pak do třech týdnu je máme doma,dáme si je pod stromeček se svatebním oznamením at tam něco máme :-D :-D no a prvního listopadu jdem na matriku :-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?