Svatba v roce 2011. Už plánujete?

Zobraz úvodní příspěvek
Ahojky všem, založila jsem tuto diskuzi pro všechny, které se budou vdávat v roce 2011. My plánujeme svatbu též na rok 2011, doufám že to všechno vyjde. :-) Tak budu moc ráda, když se tato diskuse rozšíří o další nové tváře a můžeme naplno poklábosit o všem, co se svatby týká. Budu se na vás těšit.
Odpovědět
ava, hele udelej to jako ja kdyz jsem drahymu na dotaz zda si me veme rekla ze to fakt ne... a cca za 14dni mu objednala a nechala poslat tu kytici s pranim a uvnitr ano :) skvely sluzby a nejsou drahy jsou kvety eska ;-) takze bych mu to poslala na tvym miste na urcity datum prave do prace! a s tim ze do prani bych dala "vezmes si me za zenu?" ;-)
Odpovědět
no čekám až přijdou kluci ze školy,mají ještě koupit myšky pro hady a pak bude čas krmení :-D :-D ještěr už dneska dostal banán a jablíčko a opaluje se na kameni :-) no já mít pokoj navíc tak tam mám jen palmy a terárka a akvárka,no takovou menši mini zoo :-D :-D :-D
Odpovědět
anka, prosim Te, kolik toho zvirectva mate? :-o :-D
Odpovědět
gepe.to je dobrý nápad no zvířatek máme tři hady a ještěra a ještě psa :-) :-) no to mi ten muj pořád říká ty dáš najest první jim a potom nám :-D :-D a já mu říkám ty máš ruce :-N :-N :-N gepe.to je moje radost,já na sebe neutracím,tak mám zvířatka :-) :-)
Odpovědět
Profilova fotka
gepe, já věděla, že jsi to s přítelem řešila netradičně, takže nejen ty rodiče ;-) no nevim, přítel na tohle fakt není,tak abych ho nevyděsila k smrti a představa že mi řekne že NE, že se na to ještě necítí... no to by bylo ponižující... :-S on se mnou sice svatbu plánuje, ale pořád je to pro něj tak vzdálená a nereálná představa...
Odpovědět
avano.no to chce nějakou bleskovku :-D :-D :-D prostě akci,kde nebude mít čas ani říct ne :-D
Odpovědět
Profilova fotka
gepe: tak je to lev:-) teda jsem, no pamatovala jsem si to prostě správně:-) anka: ještěra jo? Teda ty máš nervy:-) Já jsem maximálně pro želvu...ta brzy přibude. Ale veškeré nápady na strašilky, plazy a pavouky jsem zamítla. Tak budem mít želvu, králíka, 2 pískomily a strašně moc rybiček :-D Fakt už bychom si měli pořídit to mimino asi:-D
Odpovědět
Profilova fotka
Gepe, to je dobrej nápad,ale nevim,aby se mu kucí v práci nesmáli,že má takovou dominantní babu doma :-N
Odpovědět
ava, on rozhodne nerekne ne, tomu ver ;-) ten muj taky nema rad prekvapka, ale ja nemela odvahu pak mu to rict osobne tak jsem to vyresila takhle :-D on totiz pred zasnoubenim porad povidal ze se vezmem atd. a ja mu proste sdelovala dokud neprijde s prstynkem tak neresim... prisel s nim ja rekla to co jsem rekla a pak mu poslala tu kytku... no a po roce kdy u nas uz to z my strany nejblizsi vedeli, tak jeho rodice jeste ne... tak jsme tam sli na obed, ja dala do kabelky nenapadne lahev a tu jim dala v obyvaku po jidle s tim ze at to neberou jako uplatek.. tak koukali... a ja zda mi ho daji za muze... on teda sam valil oci, protoze ani nevedel ze mam s sebou tu flasku, natoz co chci udelat :-D takze jak jsem jim dala flasku, tak on zacal neco povidat - ja mu myslim rekla ted drz hubu mladej =-) (je mladsi) a zeptala se rodicu :-D proste to slo tak nejak samo i kdyz jsem byla nervozni a hlavne uz jsem celkove prisla v zivote mj. na jednu vec a to na tu, ze nema smysl s cimkoliv delat okolky, nebo nad tim nejak premyslet. takze vzdy dve volby na vyber, bud si rict jo to udelam, nebo ne to neudelam a neresim dal... a tak je to dal i u jinych veci :-)
Odpovědět
Profilova fotka
pb, no už takhle se o mě v hacičárně dost mluví ;-) anka, mě by z takovýho zvěřince trefil šlak :-D máme taky rybičky jako amade a to zatim stačí :-p až budem bydlet (někdy) v baráčku, tak si pořídim kočičku... tchýně je totiž nesnáší :-D :-D :-D
Odpovědět
jo a co se tyka reseni svatby, to jsem taky proste musela zacit ja :-D proste to mame nejak prehozeny ze mi prijde ze ja jsem spis stir a on ryba - i kdyz jak kdy a jak v cem x-) :-D amad, prima :-) pb, ja si nemyslim, spis mu budou zavidet ;-) ze ma takovou zenskou doma, co nedela zagorku a jde na veci primo - oni totiz tohle chlapi maji radi :-)
Odpovědět
anka, to znam, clovek by utratil i posledni korunu aby se meli dobre :-N
Odpovědět
Článek se načítá
holky, chcete videt, jak udelat z velkych koz male? =-)
Odpovědět
Profilova fotka
:-D jak??
Odpovědět
Profilova fotka
gepe: :-) jak?:-)
Odpovědět
hodim do alba na chvilku =-) aby me za to nesmazly :-D
Odpovědět
amadeuska.správně to je ještěrkovec velký a jmenuje se Muti,pak hadi jsou lejla,ajša,malika.chtěla jsem ještě želvu suchozemskou,ale tu až časem až budeme mít po svatbě.no mamka mi taky říkala děti ti rostou tak si to pořizuješ místo nich :-D :-D :-D ale chodí se taky mazlit ze zvířatkama :-) taky bych chtěla pěkné akvárko,ne takové to obyčejné ale prostě s krásnýma rybkama :-)
Odpovědět
http://www.beremese.cz/album/view.php...
Odpovědět
Profilova fotka
gepe, to je teda pěknej hnus :-D
Odpovědět
holky jdu na krmení tak zatím pa ;-)
Odpovědět
anka zatim papa ;-) ava, no je to fakt krute prisny! :-D
Odpovědět
Děkuji:-). Radši jsem to neměla zjišťovat, jsem beran s ascendentem ve štíru =-) :-S.
Odpovědět
Profilova fotka
Gepe,ještě hlídáš igelitovýh yorka? :-D :-D Avano,fakt?No tak pak už zase ale nemáš co ztratit.A ne neřekne.Tak necitlivej nemůže být nikdo.Max.si vezme čas na rozmyšlenou,ale stejně do toho půjde,kor když se tě ptal na raut a byly jste na TOM VAŠEM ranči ;-) :-D Anko,obdivuju tě,jábych nesnesla hada a asi ani ještěra.Jsou nádherný,hrozně se mi líbí,neštítim se jich,ale pěstovat bych je nemohla.Vadilo by mi dávat myšky k jídlu,pač mám myšky taky ráda.No a hlodavci jsou taky krásní,ale taky ne,e.Na to jsem moc pohodlná,takže pouze pejsek a koník...ale ten je taky první a poslední.Koníka už taky nikdy. :-N :-x
Odpovědět
Fůůůůůůj, to je strašný :-D :-S :-D.
Odpovědět
pb, dneska jsem ho predala :-( akorat si musim zvyknout ze tady nebeha a neradi, ale v pohode :-) pb zvirata se nepestuji, ale chovaj ;-) :-D :-D av :-D a, me taky nerekl nic na to ano, jen mi poslal sms z prace, ze dekuje za krasnou kyticku :-D bella :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Já ten hnus neviděla :-( :-D Holky,to je nádhera x-) , třeba pro někoho z vás jako předloha na snubáčky. Pořád pro mě vítězí D8.Jdeme do nich,ale ve stříbře ;-) http://www.hejral.cz/snubni-prsteny/s...
Odpovědět
Profilova fotka
Pardoooon |-|
Odpovědět
Profilova fotka
pb: na ty jsem taky koukala...taky se mi strašně líbí;-)
Odpovědět
Profilova fotka
D8 nebo všechny? ;-)
Odpovědět
holky, jestli si chcete nektera poridit ty organzovy ci co pytlicky, tak tady maji peknou cenu a i dve velikosti.. http://www.davona.cz/tvoreni/1153-org... pb, tak ok, kvuli tobe to tam jeste dam :-) teda hejral ty jsou :-N
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?