Svatba v roce 2011. Už plánujete?

Zobraz úvodní příspěvek
Ahojky všem, založila jsem tuto diskuzi pro všechny, které se budou vdávat v roce 2011. My plánujeme svatbu též na rok 2011, doufám že to všechno vyjde. :-) Tak budu moc ráda, když se tato diskuse rozšíří o další nové tváře a můžeme naplno poklábosit o všem, co se svatby týká. Budu se na vás těšit.
Odpovědět
Díky moc, holky. Jde je o ty peníze, aby si popřípadě našetřili. Holky, ta svatba (aspoň podle mě) nevyjde na tolik. Když si vezmete, že tu musíte udělat obřad a hostinu a pak ještě dávat za líbánky, tak jsme možná na stejné sumě. třeba si to ještě taky rozmyslíte ;-) Já vím, kamarádi a rodina. Jenže je to váš den a party se udělat taky dá pak pro ně :-D Řeknu jim to asi o Vánocích. Holky, ajk trvá dlouho udělat svat. oznámení?
Odpovědět
lucil07: tak si to užívej. Z toho chlapa si nic nedělej a naopak buď ráda, že ti do toho nekecá:-). Já s tím svým řeším akorát místo obřadu, hostinu - jídlo, dorty, atd., a zbytek si zařizuju a nakupuju sama a maximálně mu to dám na schválení. Dal mi volnou ruku a docela mi to vyhovuje.
Odpovědět
Baru máš pravdu. já když četla co vše je v tom svatebním balíčku v ceně tak sjem zírala. Tam už tě načešou, namasírují, vybereš si kytku a dort a vše je v ceně-je to super-fakt. Já tu naši svatebku počítám na 50 tis. Jinak my bud oznámení mít nebudeme nebo udělám sama v pc nějaké s fotkou našich dětí a pak to vytisknem někde.
Odpovědět
bella: volná ruka je nejlepší. Fakt je málo chlapů, který zajímá každý krok.
Odpovědět
barrcaa: taky myslím, že to vyjde nastejno. Však já už to pomalu sčítám a bude to dost. Alespoň jsem ušetřila za ty šaty:-D. A ty oznámení - třeba i týden, dva. To asi nebude trvat dlouho. Zeptej se Bibicz.
Odpovědět
bella: ta už je má, viď? No jo, je rychlík. Budete kupovat rodičům dárky, jak se správně má?
Odpovědět
Bel když on by nejradši svatbu nedělal a šel jen na úřad-já mu dám návrhy a uvidíme, jinak pak taky zařídím vše sama.
Odpovědět
lucil: to je holt o kompromisu. Abys z toho taky něco měla, že jo. Když to budete mít komornější, s pěkným obědem, tak budete třeba spokojení oba. Myslím, že ten nápad s místem obřadu a hostiny v jednom je super, to dělají třeba v Poděbradech v Hotelu Golfi a taky se mi to líbilo:-).
Odpovědět
Jejda tady už máte i oznámení :-o Vy teda jedete. Já jen zatím plánuju a pak hodím rezervace. 8-)
Odpovědět
No mně se to taky líbí, obřad i jídlo na jednom místě.Snad mi odpoví. dokonce pak mají pr onovomanžele pkoj na svatební noc zdarma což je taky výhoda.
Odpovědět
barrca: jj, má! My asi rodičům nic kupovat nebudeme, neboť si na to nikdo nepotrpí. Moje máma říkala, ať se na to vykašleme, tak asi nic nebude. Beztak by to byl třeba dort a těch tam bude spousta, budu asi dělat větší výslužky. Já původně nechtěla ani svatební koláčky, ale nakonec asi budou.
Odpovědět
lucil: no jo, bibicz už je má. Posílá je ale do ciziny, tak proto. Já bych ale tak měsíc před svatbou nechtěla nic řešit. Taky mi přítel říká, jestli by nestačilo jít jen na úřad :-D Nestačilo, chceme si to užít, že jo.
Odpovědět
Článek se načítá
No my si napřed říkali,že půjdem na úřad a zbytek vrazíme do pořádné svatební cesty-tak fakt nevím. počkám na odpovědi a sepíšu to a pak budem chytřejší.
Odpovědět
Já chtěla taky nejdřív na radnici a pak oběd, ale jak tady vidím ty zámky a hrady, tak mi to začalo bejt líto. Pak přišel přítel, že by to chtělo něco zajímavějšího, tak jsem vybrala ten Havířský kostelík a všichni byli nadšený. V Poděbradech je to všude kousek, takže se nějak dopravíme k tomu kostelíku a my pak budeme mít po obřadu nějaké focení na kolonádě, atd. a restaurace je taky na kolonádě. Pro nás to bude nezapomenutelné už proto, že to bude v našich milovaných Poděbradech.
Odpovědět
Profilova fotka
Teda... clovek si na chvilku odskoci (jsem na ceste na sluzebni cestu, zrovna ted cekam na letisti ve Varsave) a vy uz me tu zdrbnete. :-D Nooo, oznamka mame, ale jak psala barca, je to kvuli tomu, ze je posilame hooooodne daleko a lidi potrebuji mnohem vic casu si takovy vylet do CR naplanovat. No a kdyz uz jsme je nechali vyrobit v AJ, tak jsme udelali i ten zbytek. Vyjde to tak levneji, nez to (do)tisknout postupne. A kdyz uz vime cas, misto atd, tak proc ne. Nase oznamko trvalo trochu dyl, protoze jsme cekali nez to studio dostane original obrazku, pak jsme jeste doladovali text atd. No a dost nam zabralo vybrat to "prave", podle nasich predstav. Hledani nam dalo zabrat. :-) Nechteli jsme klasickou romantiku, zlate kvetinky, srdicka apod. Jinak ja svatbu na plazi nezavidim... ale barce ji moc preju. :-) Ja bych ji totiz na plazi bez tech svojich lidi okolo nechtela. Pro me jsou prave oni duleziti. ;-) Jak jste na tom holky s vodou? Cetla jsem, ze jsou zase nejaky zaplavy, ci co. Neni to ted nejak casto? =-)
Odpovědět
bella: já se ti nedivím. Láká to, viď? Budete to mít pěkné podle popisu. lucil: a co bys radši? velkou svatbu nebo svat.cestu? je to těžký, co? bibicz: Já taky dala postavit polévku a už to tu lítá. Takže to oznamko je tak do 14dnů? Nebo snad déle? My chceme jen v češtině. Taky se pořád hrabu na netu, ale přijdou mi ty oznamka všude stejný :-( Co se týče té svatby, tak mi to takhle chceme. Každý je jiný, vím. Známé máme, ale ne nějak důležité. A moje dvě nej. kamrádky to přežijou :-D Ty záplavy jsou děs. Já to moc nesleduju: jen mě překvapilo, že tam jedna pani říkala, že ty záplavy tam mají pořád a ještě si nepojistila dům - nechápu. To je to pvní, co bych udělala po té zkušenosti.
Odpovědět
Profilova fotka
hmm, ale kdo by ji ten dum pojistitl, kdyz tam maji zaplavy porad... jj, je super, ze si plnite svuj sen a nedrzite se klasiky jenom proto, ze se to tak normalne dela... jen si to tam u toho moore uzijte ;-) rodicum bych ty oznamka asi k tem Vanocum dala, at se kdyztak maji cas prizpusobit, jak jsi psala. A myslim, ze oznameni by do 14 dnu melo byt hotove bez problemu. Ale nemam v tomhle zkusenost s ceskymi firmami. Kdyztak mi napis do IP, ktere stranky jsi uz prohlizela a pokud tam budou chybet nejaky z tech, co mam ulozeny, tak ti je muzu poslat. Treba tam zrovna najdes neco, co se ti bude libit.
Odpovědět
všichni ho tam pojištěný měli...takže to jde. Pani nějak asi zapoměla :-S Nadhodím to příteli s těma oznamkama. Bude to brát, že je to brzy, takže mu to musím vysvětlit. Napíšu do IP.
Odpovědět
barrcaa: u nás ok, bez vody, ale na tom Liberecku je to děs. Některé domy v záplavové oblasti ani pojistit nechtějí, tak možná proto. Ale kdybych tam měla vodu každé léto, tak se asi odstěhuju. bibicz: my jsme nepomlouvaly :-D , já to naprosto chápu. Bohužel se mi ty oznámení na netu nelíbí, takže asi taky něco navrhnu a uvidím, kdo mi to udělá. Možná poprosím kamaráda, ten je výtvarník a uměl by to zpracovat graficky. Chtěla bych to jen s nějakým elegantním zdobením a pěkný font, něco jako mám v albu.
Odpovědět
bella: taky bych se raději odstěhovala než čelit povodním. Joo, ty oznamka. To ještě bude a to to teprve začíná :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, vy zase jedete :-) :-) Co já teď budu dělat, zítra mi snad končí nemocenská a po práci to vše dočítat, to bude hukot :-D :-D Jinak s tím oznámením, my jsme si našli malovanou předlohu, chceme se tak nechat vyfotit a potom to dát na oznamko a chceme i stejnou figurku na dort (v čemž spoléhám na Bibi :-) :-) ) Takže to bude všechno sladěné :-)
Odpovědět
Koukám, že všchni máte nějakou představu, já vůbec. verisek: objednala sis figurku od bibicz? Je to šikulka.
Odpovědět
Profilova fotka
verisek: takze budes chtit tu figu objednat? a uz mas vybrano? jeee, rada pomuzu :-) barca: ten styl, co mas v albu, se mi taky libi... poslala jsem ti odkazy do IP
Odpovědět
barrcaa: ty poslední šaty, co máš v albu, jsou krásný!
Odpovědět
bibicz: díky moc za odkazy. mrknu na ně. Jdu na to.
Odpovědět
Profilova fotka
barca: neni vubec zac, dej vedet, jestli jsi neco vybrala ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Bibi: Už jsme to vymysleli, jak se vrátíš a budeš mít klid a čas, tak bych Ti napsala popis a když budeš tak moooc hodná, tak si to přes tebe objednám :-) ;-) x-)
Odpovědět
My holky to oznámení když tak uděláme na PC-jdeme se koncem měsíce celá rodinka fotit do ateliéru a nějak bych to dala dohromady a vtipnou formou to oznámila. on z toho stejně nikdo nepadá na zadek, máme spolu 2 děti a jsme spolu přes 5 let-takže někomu t opřijde i vtipné že jsme zasnoubení a "už" se budeme brát :-)
Odpovědět
Profilova fotka
verisek: OK, neni problem ;-) Nemas nekdy problem s lidmi, ze se vas s pejskem boji jen tak z principu aniz by vedeli, co je vubec zac? Ja jo, ale uz to prestavam resit. :-) Vcera jsem Twixuse uz nemela doma, protoze jsem odletala brzo rano, tak uz zustal vecer u kamaradky. Bylo to doma najednou takovy divny, prazdny, jak tam nebyl. Jsem rada, ze ho mame, at si kazdej rika co chce. Tak! 8-) :-D
Odpovědět
Barci podobný styl šatů mám vybraný jen střižené pod prsy. v týdnu vám taky hodím do alba fotky co se mi líbí.
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?