Svatba v roce 2011. Už plánujete?

Zobraz úvodní příspěvek
Ahojky všem, založila jsem tuto diskuzi pro všechny, které se budou vdávat v roce 2011. My plánujeme svatbu též na rok 2011, doufám že to všechno vyjde. :-) Tak budu moc ráda, když se tato diskuse rozšíří o další nové tváře a můžeme naplno poklábosit o všem, co se svatby týká. Budu se na vás těšit.
Odpovědět
Koukám, že všichni máme sedavou práci. Já taky čoko moc nemusím. Nejhorší to je doma, když přijdu z práce...Zatím je to pohoda, ale děti mě pak změní...tak to je asi u každé, co? jsem lenoch na cvičení. Potřebovala bych kamarádku, co by mě hnala. verisek: já tě úplně chápu, masu taky nikdy neodolám a dávám mu přednost před sladkým
Odpovědět
Profilova fotka
barrcaa: juchůůů, konečně nějaká spřízněná duše :-) Mám to stejně jako ty, taky bych potřebovala hnací sílu, ale jaksi jsme každá z jiného konce republiky :-|
Odpovědět
verisek: odkud jsi? :-D Vždycy si pak řeknu : a já na to s..., když mi to chutná a mám hlad, tak to tu přece nenechám :-D
Odpovědět
Profilova fotka
barrcaa: haháá, naprosto stejný případ :-D :-D Já jsem ze Zlína, takže od Mostu dááleko dááleko :-(
Odpovědět
verisek: to teda jo :-D Koukala jsem na tvé fotky. To si říkáš, že chceš hubnout? Vždzť jsi pěkná ženská, přítel tě takovou má rád a bere si tě takovou za manželku, tak co sakra řešíš? Šaty mají dneska takový, že v nich budeš krásná ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Barrcaa: no si piš, že chci, cítila bych se hnedle líp :-) Jinak vím, že mě má rád jaká jsem, my se k sobě tak nějak i proporcionelně hodíme :-D :-D To je fakt, snad vyberu ty pravé ;-) ;-) Ale děkuju moc za pochvalu ;-) x-)
Odpovědět
Ahoj holky, tak jsem se dnes tak příšerně vytočila, že jsem zrušila místo hostiny ]-( ]-( ]-( Paní provozní byla příjemná jak trn v patě, neochotná, jednala s náma jak s podrážkama od bot, na přítelovu maminku se dokonce obékla a ještě nám o 3000 zvedla pronájem....no vzteklá jsem byla jak čert a hledám jiné místo. Výhodu to má, že to může být zase toho 11.6. Nevýhodu, že budeme muset cestovat...to byla čarodějnice vrrr ]-(
Odpovědět
verisek: nemusí děkovat ;-) Určitě vybereš ty pravé. Víš do jakých salonů půjdeš? no já si nejdřív myslela, že si je nechám ušít a přítel říká, že na co, když mi pak budou ležet ve skříni, at si je půjčím. Kráné šaty jsou v emmi mariage, mrkni.
Odpovědět
no, šaty začnu řešit v lednu, protože dneska mi to stačilo....... :-| Ale Vám přeju ať máte větší štěstí jak já:-)
Odpovědět
Fridolinku, to je mazec.. To opravdu nesnáším, když někdo, komu děláš takovej kšeft, je ještě sprostej. Já bych jí snad jednu vrazila i za tebe. :-D Určitě najdeš něco lepšího, nemá cenu se v takovej den stresovat, že ti napálí jinou cenu, nebo pokazí atmosféru taková koza. ;-) Barco, Verisku, sice jste každá z jiného konce, ale tak Praha je někde uprostřed, mohly byste dojíždět za mnou, já bych taky potřebovala parťáka na cvičení. :-D
Odpovědět
Holky já nevím, ale já bych si v salonu šaty nepůjčila. Paní v salonu mi vyprávěla, jak jim tam nevěsty pořád nosí zničené šaty a musejí si je pak za 40-60 tisíc odkoupit. Hrůza. Abych měla nervy a pak je tam ještě musela jet vracet...
Odpovědět
fridolinek: to se taky může stát :-( Já bych jí dala, můře. Nějaká blbka, ne? To byla majitelka? Co se týče cesty, tak to nevadí. Sice musíte zajistit odvozy, ale mě by to nějak neva. Hlavně, at je tvůj den podle tvých představ. Já šaty budu taky řešit v lednu nebo v únoru.
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
fridolinek: tak to je síla, dobře jste udělali, že jste jim tam s tím praštili. Najdete jiné místečko a ještě v termínu :-) :-) bella: to se samozřejmě stát může, s tím se musí počítat a být na šatky opatrná. Ale od žádné nevěsty jsem ještě neslyšela, že by se se šatama něco stalo a musely doplácet.... ovecky: jéé, v Praze jsem 5 let studovala a mám tam rodinu, bydlí tam maminka s bráškou a manželem :-) barca: já půjdu tady po salonech a teď mi jedna nevěstinka poslala i odkaz na salon se šatkami od Maggie Sottero, že v salonu některé šaty prodávají za cenu půjčovného, které se pohybuje kolem 7tisíc, takže uvidím, asi tam pojedu mrknout, i když je to 80km, ale třeba se to vyplatí ;-)
Odpovědět
Já v Praze studuju, takže se tam přes rok vyskytuju:-). verisek: no asi se to občas stane, prý rozervané, propálené od cigaret. Alespoň na večerní party bych se raději převlékla.
Odpovědět
verisek: mě v tom emmi mariage půjčí na 14 dní komplet se vším za 8000,- . Je tam super pani, vyjde ti dost vstříc. bella? to jsem taky neslyšela. Jdi radši do jiného salonu...pani je asi trošku zmatená a trošku si tím odhání zákaznice.
Odpovědět
barrcaa: já už šaty naštěstí mám a když si je zničím, tak moje blbost. Paní to neříkala sama od sebe, já jsem se jí na to ptala a ona říkala, že to tam mají celkem často, že je nevěsty někdy nosí v hrozném stavu. Však tady někdo na Beremese diskutoval o pojištění:-).
Odpovědět
bella: ty mi dáváš. Zrovna jsem opustila myšlenku si je půjčit a ne ušít :-( cenově je to stejné, ale budu s nima cestovat po letištích, tak se bojím
Odpovědět
barrcaa: já jsem nechtěla děsit, ale třeba zrovna já jsem takovej nervák, že pro mě bylo lepší si je koupit (i když uznávám, že nevím, co s nimi potom). S kufry na letištích mám taky špatnou zkušenost, ale když si ho zajistíš a pak hned prohlédneš, tak je to ok.
Odpovědět
no táhneš je právě v ruce v obalu, víš? prý AIR MAURITIS ví už o co jde a postrají se o ně, ale je mezipřistání a furt je taháš. Jéé, no já nevím. uvidím, budu jezdit po více salonech. Já mám jednodušší, že jich je mˇíň, co ti je půjčí na takovou dobu
Odpovědět
barrcaa: No tak to je pak v pohodě, když je může mít u sebe. A za 8.000 na 14 dní - to je libová cena.
Odpovědět
bella: taky myslím a když mi půjčí k tomu všechno. Fakt ta pni je tam úžasná. Skáká jak ty chceš tak to má být.
Odpovědět
bella: teda, to jsi mě zaskočila s těma šatama...kamarádky, které je vrátili poničené nikdy nic neplatili, ale to byly poničené jen trošku, třeba od písku zašpiněné nebo tam byli dvě malé dírky, ale nikdy si je nemusela žádná odkoupit...ale aspoň vím na co si dát pozor:-) Obesílám další restaurace:-D
Odpovědět
fridolinek: taky jde asi o salon, já byla v Naïve a mají tam drahé šaty. Některé nevěsty si s tím asi hlavu moc nelámou, ale když budete opatrné, tak se nic nestane.
Odpovědět
barrcaa: přijde mi, že se celkově obchodníci zlepšili - asi i díky krizi. I když zkušenosti jako fridolinek mám taky.
Odpovědět
bella: a ty už máš šaty? Tak brzy? mě pořád říká přítel, at neplaším :-D
Odpovědět
barrca: no je to šílený, ale mám. Byly jsem se s mamkou kouknout v Praze v Naive a zamilovala jsem se do šatů Jesus Peiro. Smetanová barva, vlečka, hladké, nádherné a přesně takové, jaké jsem chtěla. Nemohla jsem sehnat kolekci Pronovias Vintage z roku 2008, ale nakonec to dopadlo snad ještě líp.
Odpovědět
bella: No nekecej, to by si doma asi klepal na čelo. Prošlo ti to doma v poho? Teď jsi se vrhla na co? :-D
Odpovědět
bella? proběhli u vás už zásnuby?
Odpovědět
barrcaa: ten můj byl rád (ukázala jsem mu je na obrázku, ne na sobě - snad to tak moc nevadí), chtěl jednoduché, nepřezdobené a to, co jsem mu předtím ukazovala, se mu vůbec nelíbilo. Teď koukám po botech a závojích, ale nechám to na zimu - jednak stejně nic nemají a pak si chci nechat nějaké zařizování na později, ať mám přes ten rok co dělat:-). Ale asi pro to budu muset do ciziny.
Odpovědět
barrcaa: on mě žádal o ruku celé 4 roky :-D , teď před měsícem oficiálně a kývla jsem mu na to. Příští rok bude nejvhodnější situace, zatím jsme oba studovali.
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?