Svatba v roce 2011. Už plánujete?

Zobraz úvodní příspěvek
Ahojky všem, založila jsem tuto diskuzi pro všechny, které se budou vdávat v roce 2011. My plánujeme svatbu též na rok 2011, doufám že to všechno vyjde. :-) Tak budu moc ráda, když se tato diskuse rozšíří o další nové tváře a můžeme naplno poklábosit o všem, co se svatby týká. Budu se na vás těšit.
Odpovědět
Holky, jaký je rozdíl mezi vývazkem a voničkou? My taky bez myrty (i když přitel se divil i vývazkům, těším se, až to budu motat). :-D Jestli se nepletu, tak pivoňky bude mít v sobotu kamarádka na svatbě.. Berusko, já bych si pockala na ty objednany a jestli budou podle tvych predstav, tak bych si nechala prispet a usti (kdyz se ti nabizi) treba populnocky, pripadne neco, co uzijes na ples, ale svatebni ne-e..
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojte holky, tak se pridavam k roku 2011 , my budeme mit svatbu 30.4.2011 na carodky :-D a musim rict, ze az na malickosti mam vse uz zarizene :-D tzn. misto -datum-hosstinu-hudbu-kameramana a foto- a termin na cukrovi :-D - saty a oblek pro pritele- ted se pachtim s vyvazkama a jinak pokukuji po dekoracich na tabuli , chci v bilo oranzove barve svatbu
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky, přítel většino zkoukne to co mu podložím pod nos, řekne svůj upřímný názor ;-) a vymýšlí se mnou hovadiny. Vybrali jsme spolu místo, barvu a udělali si představu o svatebním oznámení.. Hlavní nákupy a hledání plánuju tak od září :-D až bude něco naškudleno :-N
Odpovědět
Profilova fotka
no ono s tema chlapama to neni jednoduche... vetsinou slysim jen hmmmm jo to by slo :-D nebo ne to je priserne drahe :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Tak to se mnou přítel docela plánuje. Navíc jsme perfektně sehraní, takže se skoro hned ve všem shodneme ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
hannyy: proč už ted??? :-.
Odpovědět
Profilova fotka
no to on chce planovat taky :) jen mu to prijde jeste brzy ma ted spis praci s rekonstrukci... takze asi mysli spis na jine veci :) vybiral se mnou kapelu a misto :) jen si myslim ze ta vyzdoba a moje kytice ho moc nezajimaji :) poprave receno ani netusil ze se nejaka barva svatby vubec resi :) myslel si ze to nazdobej ty lidi v restauraci a tim to hasne :)
Odpovědět
Profilova fotka
Hanny,to už máš všechno takhle dopředu?Většinou lidi nejsou ochotný tak moc dopředu se někomu zavázat,ale co,jsi dobrá a máš to z krku ;-) Můj miláček se rád podívá na to,co jsem vymyslela,nebo co bych chtěla.Takhle jsme spolu třeba vybrali fotografku,místo svatby.Ale třeba barva statby ho nebere,jak říkala Betka.Má svojí představu obleku a vlastně vybral datum,kdy bude svatba.Já mu řekla měsíc.Takže taková spolupráce.Ale už na začátku jsme se domluvili,že vše budu obíhat a zařizovat já a on bude mít jen hlasovací hlas.On zařizoval koupi domu a hypotéku a vše okolo a řeší rekonstrukci a na mě leží svatba.Což mi lae vůůůbec nevadí :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Já si na Honzíka nestěžuju, prostě to jen víc prožívám než on :-D ale prý je to normální :-D
Odpovědět
Profilova fotka
porodnibabka: no tak to mame uplne stejne :) honzik taky vybral datum svatby :) a zarizuje veci ohledne baraku :) samozrejme ho zajimala kapela aby hrala to co ma rad :) ja spis vzdycky s necim prijdu a bud se mu to libi nebo ne :) ale kdyz se mu to moc nelibi a me hodne tak mu to proste vysvetlim ze by to bylo hezky a vetsinou souhlasi :) ivcas: no to jsem vcera usoudila taky... nema cenu jim vycitat ze je nezajima kolik ubrousků a kytiček a kamínků a jaké barvy budou na stole :) proste zensky to prozivaj vic no :) a pak kdyz nam oni reknou to ano tak to je na tom nejdulezitejsi :) Vem si mit spickovou vyzdobu a manzel ti pak rekne NE! :-D
Odpovědět
Profilova fotka
betka- když já svolila, že se naučím nejaký twist z filmu Pulp Fiction a budem ho tančit jako DRUHÝ svatební tanec, on mi musí schválit zbytek :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Tak děvčata, mám za sebou zajímavou debatu s milým o tom, jestli bude mít na klopě květ ze stejné kytky jako bude má kytička.. prý to nosí jen gayové :-D a taky na vývazky má divný názor:-) to bude ještě boj..
Odpovědět
Článek se načítá
Na některých svatbách nemá ženich ani svatebčané nic, tak se mu nediv.. ;-)
Odpovědět
já taky nechci vývazky...přijde mi divné potom ke každému hostovi přiběhnout a nutit ho ať si něco připne, protože mi to ladí do barvy:-) a co se ženicha týče, ještě nevím, jestli nějakou kytku na klopě bude mít....
Odpovědět
Profilova fotka
Nakonec jsme našli kompromis- necháme si udělat placky.. :-D
Odpovědět
Profilova fotka
ivcas: :-D Zajímavý názor. S Alešem jsme se dřív domlouvali na všem - barva, místo, hostina, hosté, kamera foto, ale ted už ho to moc nezajímá. Prý chce vědět, co a jak bych udělala, aby to odsouhlasil - poradní hlas. O kytce do klopy jsem ještě nepřemýšlela, ale asi bude, vypadá to hezky.
Odpovědět
Profilova fotka
Já myslela placky místo vývazků :-D a co se týká té kytky, tu mít bude.. je fakt, že včera se vyloženě nadchnul pro postavičky na dort.. nakonec jsme našli přesně podle našich představ, ale jen na ebay, takže je asi budem objednávat..jsou sice dost drahé, ale je to dokonalé :-D za chvíli dám fotku do alba :-N
Odpovědět
Profilova fotka
jj, já se smála tomu názoru s gayem :-D Placky jsou originální, dobrý nápad.
Odpovědět
Profilova fotka
nevestapetulka- jj, ale jsem si jistá, že ho ukecám.. nebo jeho maminka :-) Někdy je potřeba použít nejtěžší kalibr..
Odpovědět
Profilova fotka
Tak to my jsme se schodli určitě na tom, že v restauraci, kde bude hostina, musí zbýt místo pro velký parket. Aby se dalo dobře tancovat. Seznámili jsme se v dospěláckých tanečních a dodnes spolu závodně tančíme standard, takže proto ;-) A figurky chceme taky v tanečním duchu - mám v albu :-N
Odpovědět
Profilova fotka
jaja- ty postavičky jsou krásné :-) a věř mi, tady je určitě seženeš ;-) nám asi bude stačit malý parket, ale možná budeme mít celé nádvoří :-D tak uvidíme
Odpovědět
Profilova fotka
jsem ze znojma a chci to mit v kostele a na urade i v kostele nam rekli, ze je lepsi driv jak pozde a hned si nas napsali,aby nas nekdo nepredbeh a hlavne ja ziji v rakoussku a tak nemam moc casu na zarizovani, takze jsem rada,ze to nejdulezitejsi mam zajistene a ted uz se jen bavim malickostma, jiank muj pritel take je ve svete , ale podstupuje vse poctive semnou :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Ivcas.85: Ty postavičky už mám vyhlídnuté. Jen zatím nekupuji. Jinak dnes jsme byli na obědě v jedné restauraci v Jílovém u Prahy na obědě. Byl to jeden z mých tipů... Ale jídlo mě ani příteli vůůůbec nechutnalo a obsluha nic moc, takže škrtám.
Odpovědět
Profilova fotka
Tak dneska mi restaurace potvrdila rezervačku, v červenci se tam pojedeme podívat a domluvit. Slyšela jsem samou chválu, tak jsem zvědavá, co pán nabídne. My máme v plánu pronájem celého sálu (zase na jiném místě) právě taky kvůli tanečnímu prostoru. Četla jsem tu diskuzi o svatbě bez hudby a to si upřímě nedovedu představit...
Odpovědět
Profilova fotka
nevestapetulka - nebudeme mít živou hudbu, budoucí tchán je hudebník .. tak jsme se dohodli vybrat spolu spustu písní a dát je na cd :-D
Odpovědět
Profilova fotka
jaja- já zas dneska zkoukla na youtube video nějakeho párečku co měl svatbu na tom zámečku, kde plánujeme my.. jsem zvědavá :-D doufam, že to bude vypadat trochu lépe ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky, :-) neměla jsem na vás vůbec čas... seděla jsem u voleb :-p Máme občíhnutý sálek s kuchyní, je tam myčka, mikrovlnka, sporák, lednice, mražák na zmrzlinu, nádobí, bar, výčep atd atd... pronájem kolem 90kč na hodinu, pak je nějaký příplatek ale to se musím poptat. zítra si jdu pro vysvědčení a v úterý mám písemné závěrky, tak se sem ve středu stavím, držte mi pěstičky
Odpovědět
Profilova fotka
Smudlinko, pro vysvědčení? Tak to buď budeš mladice nebo studovat dálkově. Vysvědčení se mě už dlouho netýká. :-D Holky a kolik je vlastně Vám. Mně teda 26.
Odpovědět
Profilova fotka
Mě je 25 a taky se mě studium už dlouho netýká :-D
Odpovědět
Profilova fotka
me je 24 a jsem rada, ze do skoly chodit uz nemusim :-D :-D :-D :-D
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?