Svatba v roce 2011. Už plánujete?

Zobraz úvodní příspěvek
Ahojky všem, založila jsem tuto diskuzi pro všechny, které se budou vdávat v roce 2011. My plánujeme svatbu též na rok 2011, doufám že to všechno vyjde. :-) Tak budu moc ráda, když se tato diskuse rozšíří o další nové tváře a můžeme naplno poklábosit o všem, co se svatby týká. Budu se na vás těšit.
Odpovědět
Profilova fotka
ovecky: na to kasli ze se na vas bude nekdo divat skrz prsty! Lide kteri vas maji radi si to uzijou neboj :) a na reci nedej a hlavne se tim nenervuj. dej jim najevo ze tobe se to takhle libi a jim do toho nic neni :)
Odpovědět
Profilova fotka
Holky, dneska mě v práci povýšili.. je to poprvé v životě a i když to znamená jen navýšení platu, je to fajn.. Jo a v sobotu máme domluvenou schuzku v tom zamečku, kde se chceme brát.. v 11 hodin. a od 13:00 tam bude svatba, takže to uvidím načančané:-)
Odpovědět
Profilova fotka
ivcas: blahopřeju, to budeš dneska asi slavit...
Odpovědět
Profilova fotka
nevestapetulka - ee, chci se dostat ještě o trošičku výš a do zítřka musím mít k tomu prezentaci :-D navíc přítel má 24 hodinovou službu, takže jsem tu sama. Mimochodem , žijeme v podnájmu 2+1.. ale chceme si koupit vlastní.. proto je potřeba si vzít hypotéku a tu já až po svatbě:-)
Odpovědět
ivco, gratuluju!!! A na jakem zamecku to mate? Ne, ze bych se na Ostravsku tak vyznala.. :-N
Odpovědět
Profilova fotka
Zameček Zábřeh.. když tak koukni na net na jejich webovky a svatební nabídku ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
My bydlíme v 1+cosi :-D Je to jeden veliký pokoj, takže nám to krásně stačí, ale s případným mimčem bychom se sem vešli jen těžko, takže taky hledáme nějaký byteček za rozumné peníze (na hypotéku). V Berouně jsou pěkné a levné byty, ale bohužel můj drahý je z Berouna, má tam rodiče a já nějak nechci mít neustále jeho matinku za zadkem :-|
Odpovědět
Profilova fotka
terezab - ja z podobného důvodu odmítla nákup bytečku v jedné z lepších lokalit v Ostravě za dobré peníze.. ale tam šlo o mé rodiče..
Odpovědět
Profilova fotka
ivcas.85: s rodičema je to prostě občas těžké :-(
Odpovědět
Profilova fotka
terezab - no ale ted je to nadhera.. tak si toho užijme :-D
Odpovědět
Profilova fotka
ivcas.85 - zrovna teď mi do zpěvu moc není. zubařka mi dnes vyrvala osmičku, tak jsem oteklá jak balon a děsně to bolí :-(
Odpovědět
Profilova fotka
terezab - jj, to znám.. dvě už mám venku..ale snad to bude u tebe brzo v pořádku..
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
ivcas.85 - díky, snad jo. u mě už to byla taky druhá
Odpovědět
Profilova fotka
ivcas: moc gratuluju!!!! No my budeme bydlet v baráčku :) nastesti :) pocházím taky z baráku a neumím si predstavit bydlet v byte protoze tam není zahrada :) já bych se zbláznila... ale je pravda ,kdyz je na to nekdo zvyklý celý život tak mu to ani nepřijde :) už se moc těším až budu prestehovana :) akorát si holky vůbec nedovedu predstavit jak všechny ty moje krámy :) odstehujeme :-D
Odpovědět
Profilova fotka
betka20: já jsem taky z baráku a právě už vím, co je kolem toho starostí, člověk se ani nikam nehne, jen sekat trávu, stříhat stromy, dělat dřevo...Takže já si užívám toho, že teď nemusim nic takovýho dělat. Jediný co by mi proti baráčku vadilo je nemít psa. Ale ve velice brzké době si ho pořídíme, takže to taky odpadá. (jestli to dobře dopadne, tak naše štěňátko je v břišku u maminky a každým dnem přijde na svět ;-) )
Odpovědět
Profilova fotka
Petulko,to je krásný. :-) A copak to bude za pejsánka?Pejsky miluju.Doma mám jezevčinku a k domečku pak přibude nějaký en hlídací hafan.Dáme tentokrát anci pejskovi z útulku. Já právě Beroun taky můžu a Kladno a okolí mi taky neva.I když Beroun...náš domeček je okres Beroun,ale popojedeš pár stovek metrů mírně do kopečka a už je to okres Kladno,takže tak.Hlavní město je můj nepřítel.Kromě práce mně tu nic nedrží.Mám tu sice víc jak polovinu rodiny,ale zas tak daleko od Prahy bydlet nebudeme,asi 20 km,takže je vídat budu a návštěvy se počítaj jako samozřejmost. My jsme koupili právě starší zděnej baráček,ale tý prááááce,holky.Hrůza.Je fakt,že si to děláme sami dva a jen o víkendech.Takhle už to máme pravidelně od ledna.Ale počítáme,že snad po svatbě bychom už tam mohli bydlet.Ale tím je to daný,že vše na svatbu musím skladovat v bytě u maminy. A tchýni mám díky bohu super.Ale od kamarádek vim,co je to za děs mít takovou tu pravou tchýni s velkým T
Odpovědět
Ahoj, my taky plánujeme svatbu na příští rok, nejspíš začátkem července ;-) Zatím to ví jen obě maminky, před ostatníma tajíme, ale obě tvrdí, že dneska se musí všechno zařizovat dřív a že ten rok dopředu je tak ideální. Takže máme dobrou podporu, obzvlášť přítelova maminka se pořád vyptává, jestli už jsme vybrali nějaké to místo a kdy to konečně půjdeme obhlídnout 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
nevestapetulka: no ja vim ze to je prace ale my mate tak krasnou zahradu :) protoze je mala :) je tam misto na bazen posezeni, okrasne sromky a dost :) zadna rajcata a jahody u nas nebudou :) a trava je posekana za pul hodiny :) a nemohla bych se vzdat ani tech grilovacek a tak :) letni posezeni na zahrade proste parada :)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky, byla jsem dnes zkusit svatební šaty a opravdu se v nich necítím tak volně jako v šatech do půlky lýtek :-N Ještě k tomu půjčovné 14tisíc 8-(
Odpovědět
Profilova fotka
Tak popořádku :-D **Ovecky - vyrábím bižu a dekoraci vlastníma packama a pak i prodávám (na netu a jarmarcích) **Ivcas - Gratuluji moc k povýšení. Příspěvek na platu bodne, jen aby jsi neměla o moc více práce! ;-) **Terezab - snad budeš brzy O.K., ještěže nemám osmičky... Nějak mi ani v 26 nevyrostly a ani se nechystají. Zato jsem si dnes ani nevím jak natáhla biceps na ruce, tak tu skučím s tím. **Porodnibabka - Kladno i Beroun jsou pěkné. Ač jsem z Prahy, tak na Kladně jsem studovala VŠ a jezdila tam s bývalým na jeho chatu. A do Berouna jezdíme jukat na hrnčířské trhy a také jsem tam dělala záverečky s pražskou autoškolou. ;-) **Všem - my bydlíme v 3+kk, 80 m2, je to 130 let starý barák v u řeky v Praze. Je to ale jen podnájem. Docela to jde, jen je tu vše hnusné a staré. Už se moc těším, až půjdeme do svého. Chci určitě nějaký balkónek, kde si budu tvořit a odpočívat a kdyby bylo možno tak i baráček s malým obchůdkem... :-D ACH, TY SNY!!!
Odpovědět
Profilova fotka
porodnibabka: jack russell terrier :-) No a náhodička - pan majitel je taky z Berouna, takže z Liberce asi 1,5 hod cesty. terinka: jsem taky ročník 86, neříkají ti, že jsi na svatbu moc mladá?
Odpovědět
Terko, soucítím s tebou, taky to mám za sebou, pusa jak tenisák.. neboj, brzo to odezní. ;-) Jaji, pošleš mi prosím odkaz na naušky? Dík Holky, jako dneska jsem zjistila, že po půl roce, co sem chodim, nemam rozmysleny, naplanovy a rezerovany vubec nic. Stoji a pada to pro mě s nějakým místem a zatím se mi fakt nic nelíbilo. Snad už bude čas něco oběhat a podívat se osobně, Čertousy apod. :-(
Odpovědět
Profilova fotka
My jedeme příští středu obhlídnout jeden hotel, kde by se nám svatba líbila. Doufám, že to tam bude tak pěkné jako na fotkách a my to zarezervujeme. Sice na matrice se dá termín rezervovat sice až na konci roku, ale to je jedno. Aspoň něco už ale chci mít jisté ;-)
Odpovědět
nevestapetulka: kromě babičky jsem se ještě nesetkala s nikým, kdo by mi to řekl, to jen babička pořád tvrdí, že mám na takové věci ještě spoustu času :-| Ale mamka je s tím smířená, máme bohužel v rodině příklad toho, jak se nevyplácí rodinu odkládat, takže to spíš schvaluje. Ale já mám spíš jiný problém - prý vypadám tak na šestnáct, takže mi nikdo nechce věřit ani že dělám vysokou, natož že se budu vdávat :-D Tobě to někdo říká?
Odpovědět
Profilova fotka
hele holky me je 21 a plno lidi mi rika ze jsem na to mlada :) mam snad cekat az mi bude 25 a pak uz na to budu dost zrala? a nebo az mi bude 35 a vsichni budou rikat: holka uz by ses mela vdat, uz mas na to vek, tikaji ti biologický hodiny :-D kaslu na ne :) proste kdyz to chceme máme to mít :-D
Odpovědět
betka20, máš naprostou pravdu! Když se na to cítím a jsme si s přítelem jistí, proč čekat? Všem se člověk nezavděčí nikdy ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
betka: přesně, na co jako bysme měli čekat,že jo...Když mám to štěstí, že jsem HO našla, tak nevím, na co čekat..No ale za rok spolu budeme 4 roky, takže to už tak hrozná rychlovka není.. ;-) A jo, slýchám pořád, že bych nejdřv měla dodělat školu,... Na to se můžu vykašlat. Mě to v učení rozhodně neomezí..
Odpovědět
Profilova fotka
Tak to u nás to docela rychlovka je. Žádost o ruku přišla 5 dní předtím, než jsme oslavili půl roku :-)
Odpovědět
petulka: tak to jsou přesně babiččina slova - "a neměla bys nejdřív dodělat školu? a to mu nevadí, že si tě bere nedostudovanou?" a nedokáže pochopit, že fakt nevadí 8-) My jsme spolu rok a půl :-)
Odpovědět
Profilova fotka
terinko, tak to je přesně to, co s přítelem posloucháme.. s tím rozdílem, že školu ještě hotovou nebude mít ON. :-D Takže o to hůř, že nebude moct "zaopatřovat" - jako já bych to po něm chtěla :-N Jinak jsem taky ročník 86; přítel je o 3 roky mladší a žádost o ruku přišla po necelém půlroce :)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?