Svatba v roce 2011. Už plánujete?

Zobraz úvodní příspěvek
Ahojky všem, založila jsem tuto diskuzi pro všechny, které se budou vdávat v roce 2011. My plánujeme svatbu též na rok 2011, doufám že to všechno vyjde. :-) Tak budu moc ráda, když se tato diskuse rozšíří o další nové tváře a můžeme naplno poklábosit o všem, co se svatby týká. Budu se na vás těšit.
Odpovědět
Profilova fotka
a něco si nechat ušít?Nezvládneš si sesmolit nějakej návrh?
Odpovědět
Profilova fotka
jo tak takovýhle šaty v salónech fakt asi nenajdeš :-( já chtěla původně antiku (je to podobný empíru, ale empír používá krátký rukávy) a počítala jsem s tim že si je necham ušít... nakonec budu mít asi krátký šaty ale taky ušitý, protože tyhle věci prostě do salonů neberou ;-) počkej jestli se tu večer nebo někdy objeví bella nebo gepe, to jsou starý inspirátorky a na netu během chvilky najdou cokoliv, tak ti určitě poradí kde, co a jak...
Odpovědět
holky, já si nedokážu představit, že bych měla jít bez podprsenky :-N jinak rodinné vztahy bezva, my to máme taky vtipný... můj otec tam vůbec nebude, jednak by z toho byly problémy a ani on, ani zbytek rodiny by si zřejmě neodpustili nějaký řeči, jednak ho tam nechci ani já... ještě se stresovat, že mě v den mojí svatby psychicky rozloží, to teda ani náhodou :-x a na svatbě nevlastního bráchy jsme byli jen na obřadu, protože pak tam zůstávala jeho máma... s rozvedenýma rodinama jsou jenom problémy ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
porodnibabka: Nějakou představu bych měla, ale ušití šatů příjde docela draho, ne? Na to, že je budu mít jen na radnici a na oběd a pak jak dojedeme domů, tak je asi svleču. avano: tak to se už těším. :-D
Odpovědět
markys tak je ta paní kráva. Nezlob se, ale co je to za kravinu dávat ti šaty s nařasenýma prsama? Já sama mám velikost 85B a vživotě bych si takové šaty nevzala, protože přidávají opticky na postavě:-P Taky nejsem drobek, ale to bych s ní vyběhla asi velice rychle. Ale jak ti radí holky, zkus si je nechat ušít. Já mám velikost jako ty, ale jen nahoře a protože mám boky, tak dole potřebuju někdy i 44. A šaty si asi nechám ušít, vyjde mě to na stejné peníze jako půjčovné a je tu naděje, že je potom prodám:-D
Odpovědět
Profilova fotka
Jak tak čtu ty příspěvky s těma problémama v rodině, tak je mi z toho smutno. S taťkou jsem taky moc nevycházela, bo měl problémy s alkoholem a to pak s ním bylo těžké, ale teď bych si nepřála nic víc jen, aby mě mohl dovést k oltáři. Bohužel to není možné, bo tatínek už nežije. :-( Tohle vše si ale člověk uvědomí až když je pozdě.
Odpovědět
Terinka já bych bez poprsenky taky jít nemohla. Příteli by se to sice líbilo ale já bych si připadala blbě:-D Já doufám, že i přes některé napnuté vztahy bude ta naše svatba ok a všichni se budou bavit:-)
Odpovědět
markys zkus jestli ti bude fungovat tento odkaz: http://www.google.cz/images?hl=cs&exp...
Odpovědět
markys, paní v salonu byla kráva už čistě z toho hlediska, že něco takového by si člověk v jejím postavení podle mě v životě neměl dovolit říct... a k rodině - máš pravdu v tom, že člověk toho pak může litovat... samotné je mi občas líto, že se s otcem nestýkám, že se mnou nemůže prožívat to dobré, ale... pokud mu nestojím ani za to, aby se mi za posledních šest let ozval, tak ať, já se doprošovat nebudu. Nepotřebuju na svatbě člověka, který mě bude jen shazovat a nic mu nebude dost dobré... doufám, že mě k oltáři povede dědeček a ten je pro mě tisíckrát důležitější, můj nejdůležitější chlap v životě :-) x-)
Odpovědět
markys9 hm s kojo podprdama je problem-) mam podobne stare dite, ale uz nekojim, nicmene do svatby porodim znova-))) na to jsem uplne zapomnela..jezisi..aby pak cloveknemel na svatebnich satech skvrny od mlika..ach ach..
Odpovědět
Teri: jj najdi na tom to důležitý. Mě tam třeba nepůjde babička. Vycházeli jsme spolu dobře, ale v poslední době pořád ve všem upřednostňovala bratránka, jezdila s ním k moři atd. a pak mi ještě poslala fotky:-( KDyž jsem s ní minule mluvila, řekla, že má problémy s cestováním a proto u mě ještě nebyla na návštěve a naštvala mě tak, že ji zvát nebudu:-(
Odpovědět
Profilova fotka
markys.Nemusí být drahé.jukni tu po diskuzích,které švadlenky nebo krejčovství tu doporučují ostatní.Taky záleží,na tom,odkud jsi.No a šít by to chtělo začít asi co nejdřív.Třeba Smudlinka tu psala,že už měla jen tak,tak času na ušití a to se vdává v dubnu.Ted je doba plesů a asi to bude natřísknuté.
Odpovědět
Článek se načítá
frido, to je smutný :-( ale člověk fakt musí být občas tvrdý, nemůže všechny nechat, aby s ním zametali... i když je to těžký...
Odpovědět
terinka: s tím se nedá nic dělat, mě to taky mrzí ale to jak se mnou mluvila a jak si obhajovala to, že si sebou na dovolenou brává jenom jedno vnouče mě fakt vytočilo, jako bysme já a ségra byly něco horšího jak bratránek. Ale na druhou stranu tam budu chtít mít tetu (papírově to není teta, ale říkam jí tak od malička) a její dvě děti, se kterýma se od dětství hrajeme a jezdili jsme spolu na výlety a tak. Takže je tam taky budu chtít mít.
Odpovědět
Ahoj holky fridolinek: koukám že máme asi úplně stejnou postavu :-)) už si si zkoušela nějaký šaty? markys9: ty šaty co sháníš to je jako ramínka pod prsama stužka třeba a volná sukně?
Odpovědět
rouy: tak se aspoň můžeme inspirovat:-D A radit si. Mě se strašně líbí jedny šaty, ale je dost možné, že mě to opticky zvětší. Chtěla jsem si to všechno nechat až na leden - únor a v klidu si to obejít. Vím, že asi budu mít skrz ty boky problém, ale když jsem si byla vybírat společenské šaty minulý rok, byli na mě všude hodní a pomohli mi (takže vím, že mi u těch společenských a plesových seděli korzety a sukně, co se rozšiřovali:-)) Nikdym i ale nikdo neřekl, že bych byla mohutná nebo tak....jak psala markys. Prostě ta ženská byla kráva:-)
Odpovědět
rouy dívala jsem s k tobě do alba, máš tam krásný šaty, hlavně ty poslední ti sedí jak ulité, myslím, že budeš krásná nevěsta!
Odpovědět
Jako já mám taky boky a docela dost, ale je pravda že jsou šaty u kterých koukám že mě dost zužují a pak taky které dost rozšiřují taky půjdu prosinec až leden. Ale už jsem se byla podívat. Blbí je že když se mi nějaký šaty strašně líbej jdou to 36 nebo 38 což mě pěkně štve. A ty si je chceš nechat ušít?
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, chtěla bych Vás moc poprosit o hlásek ve svatební soutěži,teda, jestli se vám budou saty libit. Jsem ta druhá nevěsta od shora ve vaně. Děkuju strašně moc :-) :-) http://www.svatebni-magazin.cz/zvolte...
Odpovědět
Já mám taky širší boky... a šaty jsou vůbec nejhorší, dneska je nějaká móda na úzký šaty - takže přes zadek to nedostanu a nahoře je mi to velký :-|
Odpovědět
Markys: co třeba tyto? http://www.lightinthebox.com/2010-Sty...
Odpovědět
teri j jmáš pravdu, ale v dobrých salonech ti poradí a pomůžou:-) určitě nějaké pěkné najdeme:-D
Odpovědět
Holky můj malej má ted 8,5 měsíce a já mám menší dvojky,až dokojím nebudu mít zas nic :-D Proto to jistí vycpaná podprda a ještě vycpané šaty :-D
Odpovědět
No já právě nejsem úplně spokojená no :-( ty šaty se mi moc líbí, ale radši bych ještě něco jinýho
Odpovědět
Hrozně bych chtěla šaty korzetový ale s výstrihem jak je lehce do V ten korzet a aby byli v té 40tce a bíly
Odpovědět
Profilova fotka
hest, napiš nám taky jak se cítíš a co miminko.... když už tu máme mezi sebou těhulku ;-) markys, mě říct ženská v salonu, kde kolem tebe mají skákat jako kolem královny, že jsem macatá, tak se otočim a jdu... to je přesně to na co furt nadávam, oni se ti snaží narvat cokoliv i když v tom vypadáš jako pitomec... to snad přebrali od vietnamců - šuší paní, šuší (překlad: sluší paní, sluší.... i když v tom vypadáš jak v pytli od brambor)
Odpovědět
avano::-D:-D Tak to je trefné:-D Rouy mě se taky líbí korzetový a myslím, že bys je klidně mohla mít. Já si je asi nechám ušít uvidím jak tam budou šikovní a z čeho šijí. Nechám si to šít v Mikulově, pokud se teda rozhodnu, aby mi je ušili:-D
Odpovědět
Profilova fotka
fridolinek: tak ten odkaz mi bohužel nefunguje. rouy: popisuješ to úplně přesně. kamilasv: ty vypadají moc dobře. jen bych možná trošku jiné ramínka, nebo spíš rukávky. A ohledně té paní ze salonu. Přišlo mi totiž, že jiný styl šatů tam nemá. Jen právě ten, co mi pořád cpala. Navíc mi ten korzet vždy jen tak ledabyle zavázala, takže jsem vlastně ani neměla žádný pas. Říkala, že to by se doladilo až pak. :-S Byla jsem docela zklamaná. Všehovšudy mi nabídla 5 šaty a ani jedny se mi nelíbily. Druhý pokus snad dopadne líp. ;-)
Odpovědět
markys: s rukávkama:-) http://www.lightinthebox.com/Empire-S... http://www.plesove-saty.cz/eshop/1025... http://www.plesove-saty.cz/eshop/1556... http://www.hautwedding.com/wp-content...
Odpovědět
Profilova fotka
Přesně ty poslední jsou to ono pravé ořechové. Zrovna jsem tady chtěla vložit na ně odkaz. Našla jsem je v jednom salonu, navíc poblíž mého bývalého bydliště. Jak na konci října pojedu na návštěvu k mamce, tak se na ně skočím podívat. Při mém štěstí ale určitě nebudou mít mou velikost.
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?