Svatba v roce 2011. Už plánujete?

Zobraz úvodní příspěvek
Ahojky všem, založila jsem tuto diskuzi pro všechny, které se budou vdávat v roce 2011. My plánujeme svatbu též na rok 2011, doufám že to všechno vyjde. :-) Tak budu moc ráda, když se tato diskuse rozšíří o další nové tváře a můžeme naplno poklábosit o všem, co se svatby týká. Budu se na vás těšit.
Odpovědět
Ty poslední jsou krásné. Ta mačkaná látka se mi líbila i na těch mých vysněných. je za půjčeí tenkrtát chtěli cca 7 tis a za prodej 15tis.
Odpovědět
Holky poraďte ještě nějakej salon v Praze: byla jsem v Adině, Nevěste, naive, natali a to je snad asi vše :-)) Díky moc
Odpovědět
Tak mám za sebou strašlivý 3 dny, kdy jsem se domů nedostala před osmou a mám toho dost. Teď vás dočíst a zase se trochu přeorientovat na svatbu... Dneska jsem se byla po cestě ze školy do práce podívat na Smíchově na nějaký věci na svatbu a nic moc jsem neobjevila. Pár pěknejch náušnic, ale ne ty mašličky co hledám...Snad na nějaký podobný narazím. No a na poště mám ty náušnice z Fleru, ale fakt jsem si je nestihla vyzvednout...
Odpovědět
rouy: v Andělským svatebním jsi byla?
Odpovědět
Profilova fotka
prý je dobrý SilhouetteFashion ...mám ho hned pod barákem, tam půjdu jako první asi ;-)
Odpovědět
Docela pěkný šaty: http://www.beremese.cz/bazar/show_ent...
Odpovědět
Ještě se chystám na černák a na ten anděl ale jinak už fakt nevim. Zajímal by mě spíš třeba bětší výběr ve větších velikostech
Odpovědět
amadeuska: ale ten SilhouetteFashion je v Liberci ne?
Odpovědět
A ještě nějakej salon je na Národní, hned jak se vyleze z tramvaje...
Odpovědět
Profilova fotka
je v Liberci, Praze a Brně myslím
Odpovědět
Profilova fotka
http://www.plesovesaty.com/
Odpovědět
Profilova fotka
bella nezávidim! a další dny v týdnu máš ve škole volněji? já to mam teď taky brutální... jsem sama doma :-p takže mam čas přemýšlet a víte co mě napadlo??? že by gepe mohla aktualizovat tabulku...
Odpovědět
Článek se načítá
avano: teď už to bude relativně dobrý, ale jsem na navazujícím, prezenčním studiu a všechnu výuku máme vtěsnanou do 3 dnů. Čt a pá většinou volno, ale nárazově chodím do práce. Od příštího dne už to ale bude lepší... Ale fakt jsem byla tak vyřízená, že na svatbu nebyly myšlenky... Jojo, to je fakt, přibylo pár nevěst...:-)
Odpovědět
Profilova fotka
gepe ted taky nemá moc času... ale já bych tam taky potřebovala upravit údaj :-D zatim to vypadá, že svatba bude v létě, takže to stihnu ještě ve věku 27 :-D :-D já taky nestíham... já když studovala tak jsme měli rovnou pětiletej obor, ne jako dneska nejdřív tři roky a pak magisterský... dnešní model je lepší, já se po třetáku na studium vyflákla, takže z tý vejšky mam houby :-S dneska bych byla aspon Bc.
Odpovědět
avano: to souhlasím. Já jsem Bc. a kdyby něco, tak už aspoň nějakej titul je. Ale zase to má nevýhodu v tom, že jsem musela dělat znovu přijímačky na Mgr. a budu muset psát další diplomku...
Odpovědět
avano: no a počkej, on už se nějak vyslovil??:-)
Odpovědět
avano, takhle se mi ta výzdoba z karafiátů líbí nejvíc: http://www.beremese.cz/album/view.php...
Odpovědět
Profilova fotka
no a tohle za nás proště nešlo, když měl člověk pětiletej, tak i když odešel na začátku páťáku, tak neměl nic :-( já jsem ve studiu exot, protože já po tý "vejšce" odešla na vošku (musim poznamenat, že tam učily moje bývalý spolužačky z vejšky :-D ), kterou jsem dodělala, takže mam aspoň DiS.ku ;-) oni totiž byli jediní, kteří byli ochotní přistoupit na individuální plán studia, já už v tý době plně pracovala, takže to bylo hodně složitý... já stejně budu studovat dál, ale ted to kvůli práci nejde...
Odpovědět
No kdykoli se můžeš na VŠ vrátit a kombinovaná forma už ti s prací nějak sladit půjde.
Odpovědět
Profilova fotka
no právě že moc ne :-( vloni jsem začla s kombinovaným, byl to navazující obor na můj obor z vošky, takže mě díky výborným výsledkum na vošce vzali bez přijmaček... jenže semináře byly jen v pátek a v práci mi nepovolili studijní volno, takže bych na všechno musela čerpat dovolenou... a bohužel pracuju v politický straně, kde je vždycky před volbama Stopstav u dovolených, takže já z letošního roku měla zatim 8 měsíců stopku, kdy si nesmim vzít dovolenou, takže bohužel tohle se neslučuje ani se studiem :-( :-(
Odpovědět
avano: tak to je blbý. No to pak asi buď, a nebo. No ale slyšela jsem, že z některých VOŠek už si pak stačí dodělat jen rok a jsi Bc.
Odpovědět
Profilova fotka
no u nás to taky šlo, ale musela bych do Prahy a bylo by to denní studium (což při mý práci prostě nešlo) a ještě to stálo 60 tisíc za rok... no hol budu studovat až budu starší než učitelé :-D
Odpovědět
aha, tak to ne no. Ale dneska už studujou lidi každýho věku. Sama jsem se na zkouškách setkávala se studentama, kterým bylo třeba 50. A nikomu to dneska není divný - proč taky.
Odpovědět
Pěkná figurka a nevěsta má holínky:-). http://www.svatbadekor.cz/katalog/kat...
Odpovědět
Profilova fotka
no to je super, aspoň když bude lejt, tak nebudu vypadat jak blázen, když budu mít gumovky :-D
Odpovědět
Holky tyjo já měla jít taky an tu vejšku :-(
Odpovědět
Profilova fotka
rouy, vejška je super, spousta lidí na tituly slyší, ale škola života je podle mýho mnohem důležitější a to co jsem získala praxí mi nedala žádná z těch škol, co jsem studovala...
Odpovědět
Já s tebou naprosto přesně douhlasím. Ale trochu se do budoucna bojím že když jí mít nebudu bude to špatný. Jenže po střední prostě byly potřeba peníze no :-(
Odpovědět
avano: to máš samozřejmě pravdu. Praxe je důležitá, ale bez VŠ vzdělání už je to v dnešní době těžký. To si myslím já.
Odpovědět
Profilova fotka
rouy, můj přítel taky hned po škole nastoupil do práce a dneska chce ve třiceti studovat, tak jsme se domluvili, že si podáme přihlášku spolu a šli bysme od příštího roku studovat společně... jak říká bella, dneska není ve věku problém a dálkově se dá cokoliv... třeba můj táta nemohl za komunistů do školy, jenom ze známosti mu povolili vyučit se a maturitu si dodělával vloni... to mu bylo 47...
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?