Svatba v roce 2011. Už plánujete?

Zobraz úvodní příspěvek
Ahojky všem, založila jsem tuto diskuzi pro všechny, které se budou vdávat v roce 2011. My plánujeme svatbu též na rok 2011, doufám že to všechno vyjde. :-) Tak budu moc ráda, když se tato diskuse rozšíří o další nové tváře a můžeme naplno poklábosit o všem, co se svatby týká. Budu se na vás těšit.
Odpovědět
Profilova fotka
lucil,ty se máš.A zubaře zvládněte.Chápu,že je děti nesnáší.Vrtání se bojim dodnes. Všechny tu pomalu marodíte.Já se zatim teda držim,ale divně mě tlačí v hlavě.
Odpovědět
porodnibabka já se snažím držet, ale nejde mi to. Ta hlava je zrádná:-/ No nic letím na kroužek a jdu dneska brzo dom:-/
Odpovědět
Ty svatební fotky jsou moc hezké, už jsem koukala na stránky paní fotografky. My asi nebudeme mít profi fotografa. Moje sestra a kamarád fotí moc hezky, mají i profi foťáky a snad přijede kamarádka profi fotografka a vezme foťák. Příteli se nechce dávat min. 6.000 za dobrého fotografa a nějakého obyč zase nechci já.
Odpovědět
Profilova fotka
já s Gepe a Teri máme třeba supr fotografku.Profi a moc šikovnou za 4300 kč ;-)
Odpovědět
my ted byl is dětma u dobré fotografky a za pár fotek jsme dali 2400. Ale jsou to krásné fotky a určitě t oza to stojí. Příští týden máme u nás oslavu narozenin a svátku anšich dětí tak jsme zvědavá jestli se někdo nezeptá na svatbu, přítel to chce tajit a říct to až po svatbě, to jsme zvědavá jak to utajím. Já jsem nadšená ze šatů a výběru prstýnků a před jejeich rodinou o tom musím mlčet.
Odpovědět
pb: Jakou??:-)
Odpovědět
Profilova fotka
Lucku Rýglovou ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ta svatba je fakt krásná a úžasně romantická :-)
Odpovědět
pb: jdu na ni kouknout:-) holky, prosím vás, nemáte zkušenost s takovou podprsenkou? Vážně to drží?:-) http://www.svatba-obchod.cz/cs/katego...
Odpovědět
pb: tak bohužel Lucka Rýglová už má na můj termín focení v Praze. Je to super, že má na stránkách kalendář volných termínů
Odpovědět
Profilova fotka
kamilasv, prý drží na malých prsou, z velkých prý klouže nebo se odlepuje, ale pořádně nedrží
Odpovědět
Profilova fotka
kamilasv, mrkni sem, tady to probíraly: http://www.beremese.cz/forum/show.php...
Odpovědět
Článek se načítá
Mně ted volala skorošvagrová-bráchovo přítelkyně co je těhu že to bude kluk-takže u nás v rodině už to bude 8. kluk a vytoužená holčička asi nikdy nebude. to je mazec-asi si založíme fotbalové družstvo. Kami já nemám moc prsa a myslím že by mi to nedrželo.
Odpovědět
Hmm, tak to by držet mohla:-)
Odpovědět
Profilova fotka
Jééé,Kami,to je škoda.Je fakt moc šikovná. Já bych tý podprdě asi moc nevěřila.Nevím,no.Každopádně chci korzet a tam podprdku mít 100% nebudu ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
já bych tu podprsenku taky nekupovala, určitě záleží i na tom, jak máš širokej hrudník, prsa daleko od sebe... ale zkusit jí můžeš a pak se s náma podělit o zážitek, jaký to bylo :-)
Odpovědět
Já mám sice šaty s vycpávkama a můžou být bez podprdy ale radši se ještě vycpu podprdou :-D
Odpovědět
holky, já prsa mám, ale tu podprsenku nenosím. Nedrží mi to tvar tak pěkně, jak bych chtěla. Lepší je podle mě koupit normální s odepínáním. Tu mi nabídla paní v Brně a dá se to obepnout mnoha způsoby...to mi přijde lepší a co vím u holek, který mají prsa jako já a měli korzety, tak měli normální podprsenky bez ramínek. Ale tady tuhle podprsenku nebrat:-D
Odpovědět
Profilova fotka
vyřešeno :-D ;-) Já mám třeba problém,že mám normálně takový menší 2.Takže byt mám košíčky B,tak mi jsou větší ,ale holky tam maj takovou volnost.Áčka mi jsou,ale je to takový už moc.Když mám ale před menzes,tak mám hodně plný dvojky,že je to tak,tak..No nevim,co to bude dělat v korzetu.Aby se nestala nehoda a nemečel mi hrudník na svatebčany :-N
Odpovědět
Já když jsem měla šaty s korzetem na plese tak jsem měla obyč pushupku s ramínkama a ta se jen schovala dovnitř.
Odpovědět
Profilova fotka
pb, ale jako překvapení pro svatebčany by to bylo velmi originální a neokoukaný :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Holky do korzetu je ještě potřeba podprsenka :-. ? Jestli jo, tak to jsem v...
Odpovědět
Profilova fotka
já teda měla korzet vždycky naostro... a některý korzety už mají podprsenku všitou...
Odpovědět
Profilova fotka
No já tak nějak doufám, že mě zachrání :-D Mám poměrně velká prsa a VELMI nutně potřebuju, aby byla podržena :-D
Odpovědět
holky dík, asi vážně bude lepší klasická podprsenka bez ramínek. No uvidíme až přijdou šaty, nerada bych, aby mi vzadu na zádech lezl okraj podprdy...
Odpovědět
Profilova fotka
:-D :-D amadeusko,ted jsem se tu tlemila nahlas.Pacintky asi nechápou. Avano?Myslíš,že moje soukromá kozí farma by měla úspěch? :-p Já teda pod korzet podprdu neměla a bylo mi dobře.Většinou jsou ty korzety vystužený a dají se tam všít i vsadky,ale u mě to asi nebude potřeba,bude to vypadat pěkně a jestli bude má mini farma ovlivněná hormonama,tak budu vypadat jak po plastice.Hlavně aby tam rygolek,jak říká bývalá kolegyně nebo sexy drážka.asi menezes nějak pak okolo svatby oddálím.Ale to už si v tom udělám totální bordel.
Odpovědět
Profilova fotka
Na lidském neštěstí není nic k smíchu ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Teda teď jste mi nasadily brouka do hlavy s tou podprsenkou. Nosím kojící, bo mám 9měs. kluka a právě měsíc před svatbou bych chtěla skončit s kojením, tak nevím jakou budu mít vůbec velikost. :-( To bude zase dilema. :-D
Odpovědět
Profilova fotka
markys a co chceš za šaty??
Odpovědět
Profilova fotka
No zjistila jsem, že chci šaty, které asi neexistují. Chtěla bych empírový styl. Prostě živůtek a těsně pod prsama stužku a pak jen hladkou sukni, pokud možno bez obruče. A minimálně ramínka, ale čím víc budu mít zahalená ramena tím líp. Než jsem otěhotněla, tak jsem měla velikost 38 a teď mám 40-42, takže si zas tak moc nevěřím. Navíc jsem si byla v jednom salonu zkoušet šaty a paní mě pořád nutila do takových, které byly přes prsa nějak řasené, nebo nabírané. Řekla jsem jí, že takové nechci, že si v nich připadám mohutně (prostě jako buldozer) a ta paní mi řekla, že mohutná jsem, tak co bych chtěla. Tím mi teda moc nepomohla. Prsa jsem mívala menší 2, spíš 1 a teď mám pořádné 3. :-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?