Svatba v roce 2011. Už plánujete?

Zobraz úvodní příspěvek
Ahojky všem, založila jsem tuto diskuzi pro všechny, které se budou vdávat v roce 2011. My plánujeme svatbu též na rok 2011, doufám že to všechno vyjde. :-) Tak budu moc ráda, když se tato diskuse rozšíří o další nové tváře a můžeme naplno poklábosit o všem, co se svatby týká. Budu se na vás těšit.
Odpovědět
Gepe už jsem si to našla díky za typ :-) bella.to je jasné tolik peněz ale uvidíš že to bude dobré,já viděla balerínky které tu prodavají ta 500kč a větnamci je maji za 100kč a jsou k nepoznání :-D :-) ;-)
Odpovědět
bella a kdy Ti cca ma prijit? rouy vim, nektery veci urcite.. proste hledam neco co by mi padlo do oka a dle toho budu hledat dal.. proto jsem si taky jeste neobjednala ty vybrany dlouhy co mam v albu, protoze nevim zda mi budou a tak.... mozna kdyz se domluvim s tchyni, tak neco usije :-)
Odpovědět
Holky která jste to chtěla krátký šaty? Tyhle jsou nádherný http://www.landybridal.com/smart-a-li...
Odpovědět
ahoj holky, sorry, ze sem lezu, kdyz jsem uz vdana...vdavala jsem se ted v srpnu...resila jsem totez, nechtela jsem se vdavat v satech usitych v Cine, taky mi vetsinou nic nebylo, protoze jsem dost vysoka, a tak jsem si nasla sikovnou svadlenku ve svatebnim salonu, kde siji jen ceske mile svadlenky a byla jsem naramne spokojena : ) ted planuju, ze si necahm usit tamtez plesove saty, uz vybiram latku ; )
Odpovědět
gepe: cca za 2 týdny.
Odpovědět
lukava: a můžu se zeptat kde si si je nechala šít a jaká byla cena?
Odpovědět
anka, za malo ;-) bella tak to jsem zvedava :-N rouy a co tyhle? nedavno jsme nad nimi tady :-p teda nektere z nas :-D http://www.plesove-saty.cz/eshop/1521... lukava a o jaky salon se jedna?
Odpovědět
bella na sofii jsem uz koukala, maji tam pekny saty :-)
Odpovědět
gepe: myslím, že je to možná on, akorát v bílý a asi kratší: http://www.beremese.cz/album/view.php...
Odpovědět
Ahojky holky.Taky plánujeme svatbu na příští rok.Konečně:o))Chtěla bych se zeptat kde plánujete hostinu.my budeme mít tak maximálně 20 hostů.
Odpovědět
gepe: no asi je trochu jinej...ale ten vršek budu muset taky takhle zamotat.
Odpovědět
Profilova fotka
holky, jsem doma :-D squash byl dneska úžasnej, zničující a zítra na ty orientální tance, to bude masakr...
Odpovědět
Článek se načítá
Tak jsem dala do trouby jablkovej koláč a jsem tu:-). esmicek: ahoj:-), my budeme mít tak 25 lidí, plánujeme to v Poděbradech, vybrali jsme jeden hotel. Líbilo se nám ještě jedno místo, ale bohužel už to nefunguje:-(. Ale bylo by to bejvalo nádherný: http://www.restauraceobora.cz/
Odpovědět
Profilova fotka
bella ten objekt je nádhernej! jakto že to nefunguje?? zavřeli to?
Odpovědět
No ten penzionek je navíc pět minut chůze od toho našeho kostelíku, takže fakt škoda. No je to na prodej a email neexistuje. Ani to podle stránek nevypadá.
Odpovědět
Profilova fotka
to jo, je to škoda, protože je to fakt krásný! sakra, já se musim jet podívat na to naše místo, abych si tu něco neplánovala a ono se nam to tam nakonec nevešlo.. :-|
Odpovědět
Profilova fotka
;-) téda holky vy jste toho zase zvládly napsat!
Odpovědět
avano: fakt nás to mrzí. Teď v tejdnu jsme se tam byli podívat a zavřeno, nikdo nikde. Ale to okolí je nádherný, fakt škoda ;-( .
Odpovědět
Profilova fotka
bella, to ti věřim, takovýhle místo bych možná i obrečela...
Odpovědět
Profilova fotka
rouy: díky za ten link na šaty - dvoje jsem si hned narvala do alba, přesně něco v tom stylu bych si představovala. Nechápu, proč si v českých salonech myslí, že kostým si na svatbu chtěj vzít jen matky a babky a chtěj mít pytlovitou sukni do půli lýtek, co nesluší absolutně nikomu
Odpovědět
avano: no v těch Poděbradech je naštěstí víc krásnejch míst, takže vezmeme zavděk hotelem z první republiky na kolonádě:-D. ahoj hanakniha:-).
Odpovědět
Profilova fotka
hana, ty petrolejový šaty, co sis dala do alba, jsou suprový! hlavně ta barva je krásná...
Odpovědět
Profilova fotka
bella, výhoda lázeňskýho města... ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
bella: ahoj :-) avano: že jo? :-) i ty černozlatý jsou pěkný Jedeme o víkendu na Moravu na vinobraní, jsem v pokušení se jít kouknout do Madory
Odpovědět
avano: víš co, já bych to obrečela, kdyby mi to někdo vyfouk, ale takhle - když to nefunguje - se nedá nic dělat.
Odpovědět
hanakniha: mně se právě líběj ty černo-zlatý:-).
Odpovědět
Profilova fotka
bella jasně pokud to bereš takhle, ale člověka to stejně zamrzí... :-( ale tak místo máte, tak můžete být spokojení ;-)
Odpovědět
hanakniha no šaty jsou úžasné :-) :-) esmicek.vítam tě mezi náma :-)
Odpovědět
Profilova fotka
holky, všimly jste si, že sem vždycky přijdou nový holky, ale málokterá to tu vydrží? :-D :-D hanakniha má zatim s těch nových největší výdrž :-D :-D
Odpovědět
asi jsme na ně moc akční,možná se nás bojí :-D :-D :-D
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?