Svatba v roce 2011. Už plánujete?

Zobraz úvodní příspěvek
Ahojky všem, založila jsem tuto diskuzi pro všechny, které se budou vdávat v roce 2011. My plánujeme svatbu též na rok 2011, doufám že to všechno vyjde. :-) Tak budu moc ráda, když se tato diskuse rozšíří o další nové tváře a můžeme naplno poklábosit o všem, co se svatby týká. Budu se na vás těšit.
Odpovědět
Profilova fotka
však na to je ještě čas já měla takovej účes před dítětem, teď nějak neni na kadeřníka čas, tak mám delší a jen melír, ale na svatbu ho chci zas
Odpovědět
diky za ty ucesy... jste moc hodny :-N ava je ja mam ted cca po lopatky akorat.. takze to kadernice nechava rust.. na chvilku mizim, jdu zehlit a drahy dela cocku :-)
Odpovědět
Profilova fotka
ava, já mám po ramena a na svatbu ještě kratší :-D gepe tak to se máš, já jak jsem sama doma, tak jsem líná si i uvařit, tak si dělám jen zapečenou brokolici s bramborem a se sýrem, tak bude aspoň dietka, přítel by mě s tím vyhnal, že to není žádnej oběd, tak pro něj mám na večer nachystané pstroužky
Odpovědět
Ale třeba k tomu bohatýmu závoji, co jsem dřív chtěla, měla ty vlasy udělaný krásně. http://tv.popcrunch.com/wp-content/up... Já bych brala i takový delší náušnice s perlou.
Odpovědět
Já jsem taky líná a moc toho doma nemáme, tak dělám toasty s rajčetem a sýrem a k tomu nějakou zeleninu. Večír budou řízky, mňam:-).
Odpovědět
Profilova fotka
bella jestli máš kvalitní valsy a vlny ti vydrží tak to máš dobrý, já mam vlasy jemňounký, takže mě takovejhle účes buď nedrží nebo drží, ale mam to po laku jako helmu ;-) já teď řešim strašný dilema... krátký nebo dlouý šaty... našla jsem vpočítači asi rok starou složku, kam jsem si kopírovala šaty, co se mi líbily a zjistila jsem že tam mam samý krátký... takže to byla moje první láska, pak přišla antika a teď nevim :-S
Odpovědět
avano: no mám hustý, tvrdý a hodně dlouhý vlasy, vlny mi drží, takže toho chci taky trochu využít. Já jsem taky dřív chtěla krátký šaty, je to šmrncovní, když maj zajímavej střih:-).
Odpovědět
Profilova fotka
bella v noci se mi o šatech zdálo... a taky o tom mým autobusu :-D měla jsem krátký šaty a vyskakovala jsem z autobusu do vody, která tekla všude kolem a pochvalovala jsem si že nemam dlouhý, že ty krátký se mi nenamočí :-D prostě blázen :-D takovýhle vlasy ti závidim, protože to co mam já je utrpení...
Odpovědět
jj o těch mých vlasech nemluvně:-D Ahojte holky, jdu vás pozdravit a zase mizím dojde mi návštěva a má mi přinést ten photoshop, tak snad to tu rozjedeme a budu mít večer už i pozvánky ke stolu:-D Jinak u nás vytvale prší a už mi to leze krkem:-D
Odpovědět
Profilova fotka
u nás pršelo v noci a před chvíli, jinak ne, včera dokonce svítilo slunce ;-) já jedu za chvíli s kámoškou na sqash :-) zítra na orientální tance a v neděli na zumbu ;-) pustila jsem se do toho s vervou, do svatby bude po rosolu :-D
Odpovědět
avano: dobrej sen!:-D Třeba je to nějaký znamení, že máš mít krátký šaty... =-) Já myslím, že by ti to stylově šlo, to retro... No s těma vlasama...já kdybych neměla melíry (což ty vlasy naruší), tak by mi ty vlny nedržely. Jinak jsem s nima spokojená, ale ta úprava dá hodně zabrat. Ale kupodivu se mi zdá, že čím delší jsou, tím je to snazší upravit.
Odpovědět
avano: ty jo, jsi dobrá!:-) Já si válim šunky doma...
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
bella až se vrátí přítel se slovenska a až někdy bude v dobrým rozmaru a nakloněnej rozhovoru o svatbě tak to zkusim nahodit... ;-) já právě nechci melíry, a barvit si je barvim jen přelivem, protože po barvě mi strašně padaly :-( třeba budu do svatba plešatá, tak si necham hlavu aspoň potetovat :-D
Odpovědět
Avano: Tak to já měla jít ráno na golf a když jsem se podívala ven tak jdeme s přítelem radši do Ambiente jestli to znáte :-))) takže na mě ten rosol asi spíš přibude .-))
Odpovědět
Profilova fotka
já se zařekla, že se dostanu zase do kondice a jestli půjdu do těch krátkých šatů, tak mam co dělat, protože to budu ukazovat nohy :-D :-p
Odpovědět
Holky dala jsem do alba fotku hrozne hezkejch šatu presně tenhle strich bych potřebovala, jen ne lesklé a tmavší barva nějaká. Ptala jsem se té slečny a ta si je nechala udělat v Číně neviděly jste je náhodou prodávat někde tady? Za chvíli tu fotku smažu aby se slečna nezlobila :-) :-)
Odpovědět
rouy: ambiente znám:-). A na co ty šaty potřebuješ? Jako popůlnoční? Jinak to je přesně ono - velký prsa (i když třeba pěkný) a šaty bez ramínek...
Odpovědět
Profilova fotka
taky jdu dneska na squash, jupííííííííííííííí a ve čtvrtek snad na poweryogu
Odpovědět
rouy: takový by se ti nelíbily? http://www.coolboutique.cz/1618-v-asp...
Odpovědět
Profilova fotka
ambiente super, miluju, já jsem masovej typ :-)
Odpovědět
Bella: jsou krásný ale balonkový typ nemůžu mít mám kulatej velkej zadek :-))) a potřebovala bych mírně delší alejinak jsou nádherný a prsa mám trochu menší než paní ale myslím si že jí by stačilo šaty víc utáhnout
Odpovědět
Já tam měla kdysi dávno svoje úplně první tiramisu:-).
Odpovědět
rouy: tak na zadek jsou balonový právě super:-). No byly krátký, to je fakt. Tak kdybych nějaký viděla, dám vědět ;-).
Odpovědět
V ambiente nejlepší vanilková zmrzlina obalená v pistáciích politá Belgickou čokoládou :-))). Bella to bys byla hodná a nebo nějaká dobrý švadlena v Praze neni?
Odpovědět
rouy: ještě tady http://www.spolecenskeaplesovesaty.cz...
Odpovědět
avano: smekám před tebou, protože já si říkám že zase začnu, ale ještě jsem se nedokopala. Nikdy nebudu hubeňourek, ale chci se taky hlavně zpevnit:-)
Odpovědět
Profilova fotka
tak jsem využila asi 5 minut kdy neprší a doběhla jsem si na zahrádku pro nové slunečnice, dávám je do alba pro potěšení :-D a taky řetízek po přítelově babičce, asi si ho vezmu na svatbu
Odpovědět
Profilova fotka
člověče, holky, jestli budem dělat sraz, tak mě budete muste vzít do ambiente, to neznám :-) já chudák holka z vesnice :-D :-D rouy mě by se ty balonový taky líbily, ale fakt by musely být delší, jednou jsem zkoušela balonovu sukni, byla do půli stehen a vypadala jsem v tom jak idiot :-p
Odpovědět
Profilova fotka
rouy, hodně si tu holky pochvalovaly studio linie v praze já v ambiente nejvíc miluju lososa s maracujovou omáčkou, dělají ho ještě vůbec?
Odpovědět
No přesně když už balonkové tak po kolena. Hlavně moje kolena jsou fakt ošklivý takže nevi nevim
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?