Svatba v roce 2011. Už plánujete?

Zobraz úvodní příspěvek
Ahojky všem, založila jsem tuto diskuzi pro všechny, které se budou vdávat v roce 2011. My plánujeme svatbu též na rok 2011, doufám že to všechno vyjde. :-) Tak budu moc ráda, když se tato diskuse rozšíří o další nové tváře a můžeme naplno poklábosit o všem, co se svatby týká. Budu se na vás těšit.
Odpovědět
Profilova fotka
Holky,já tu v nějakým albu viděla taky balonky,ty uzemněný a nevěsta tam měla komentář,že je nafukoval manžel plícema a hezky držely.Tak nevim..
Odpovědět
já jen doufám, že jsou to kvalitnější balonky než ty, co jsou k dostání v obchodech, protože ty hned prasknou...to mě štve a taky se vždycky leknu. Dívala jsem se na net a našla jsem pěkné zelené a ivory, tak by se mi taky líbilo mít nějaké u rautového stolu, ale jinak to asi nechám na zemi, ještě uvidím.
Odpovědět
Profilova fotka
http://www.beremese.cz/album/view.php...
Odpovědět
Profilova fotka
No,neni uplně jasný,čím je nafoukal :-N Měla jsem za to,že to tam bylo ]-(
Odpovědět
frido.tak to musíme vyzkoušet doma :-) :-) a uvidíme jak to bude vypadat
Odpovědět
porodníbabka:no tady na ty, co jsem se dívala je taky potřeba hélium. My jsme měli na narozeninách balonkovou výzdobu ale to byly ty obyčejné z obchodu, nafoukli jsme je pusou a do tří hodin všechny praskly:-P Anka: ale ta fotka, co poslala PB vypadala taky pěkně, na té zemi. Asi taky záleží na prostoru, někde to vypadá líp nahoře a někde dole:-)
Odpovědět
Profilova fotka
Avano, jak je tam udělaný to mašličkování mezi květama a stonkem,znáš to? http://www.beremese.cz/album/view.php...
Odpovědět
no a měli jste ty srdíčka,ty balonky jsou asi pevnější :-) nebo uplně ty obyčejné
Odpovědět
Profilova fotka
Fridoli,já myslela,že se spíš vyfouknou...spíš jsem většinou zažila to.
Odpovědět
frido mám v albu fotku kde jsou balonky ;-)
Odpovědět
PB: eee nám to popraskalo, bylo to venku a ikdyž jsme to nenafoukli do maxima tak to na tom slunku prasklo:-( Anka: my měli ty obyčejné za dvě kačky z obchodu:-D Tyhle na tom netu se mi zdají kvalitnější a pevnější, tak snad by to mělo vydržet:-) Já myslím, že pokud budou nafouklé héliem tak se vyfouknou než aby praskly
Odpovědět
já zkusím koupit v tesku ty srdíčka vypadají že jsou pevnější než ty barevné balonky,nafouknu to a uvidíme.lepší to vyzkoušet než potom na svatbě přijít a bylo by to všechno v háji :-D :-D
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
No,takový práskání balonků během oběda...aby se vám svatebčani neudusili.
Odpovědět
Profilova fotka
PB, já bych řekla, že mašle je přidělaná na vázací drát a normálně vsazený mezi...
Odpovědět
Profilova fotka
pb, ještě bych řekla, že právě stejně jako mašea je tam přidělaná ta orchidej - cymbidium, navatičkovaný a zakomponovaný na floristickým drátu...
Odpovědět
pb:no uvidíme,je fakt že je to pěkná ozdoba,a určitě budou i pěkné fotky,je fakt že mi tady chybí i fotky z oslav,holky tu většinou davají fotky od profíku někde venku ale ze sálu moc ne :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Anko,to máš pravdu.Akorát ta co jsem tu dávala já je přímo z té hostiny. Avano díky.No,jsem zvědavá,jak to budu květinářce vysvětlovat.A tamto černé vázání na bílých tulipánech,jak jsem dávala fotku viz výše.To je asi jednodušší.A ty korálky nebo perličky se tam špendlí,lepí nebo jak?!
Odpovědět
Profilova fotka
http://www.beremese.cz/album/view.php...
Odpovědět
Profilova fotka
pb, podle toho jak a kde ty perličky jsou, buď se namotají na tenounkej drátek a omotává se to a nebo se to lepí tavnou pistolí. Na těch tulipánech bych řekla že je tam píchlej ozdobnej špendlík, ale podle mě to nemůže moc držet...
Odpovědět
holky jedu do globusu,já mám dneska perný den pořád někam lítám, :-D :-D tak zatím bud tu večer kouknu nebo až zítra :-)
Odpovědět
Profilova fotka
anka měj se! pb, hodila jsem si do alba tři fotky, je tam vidět jak se dají přidělat dráty na rukojeti... pak ty fotky smažu, nechci v albu kaly :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Tak Anko páček. ;-) Aha,tak dííík. ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Vypadá to supr.Díky.Pani květinářka ze mě bude mít radost.V lednu na ní naběhnu.Možná později.Co myslíš.
Odpovědět
Profilova fotka
no já být tebou, tak se tam v lednu stavim, zeptam se na zablokování termínu a domluvim se s ní, že si přesně kytky objednam tak měsíc před svatbou, protože když je objednáš v lednu tak v květnu bude květinářka vědět kulový :-D a nebo můžeš kytky objednat s tim, že to tak měsíc před svatbou doladíte, co přesně a jak bude...
Odpovědět
Profilova fotka
no nic, padam na schůzi :-( večer budu online :-D
Odpovědět
Rouy: tady jedna nevěsta taky ladí do fialové, můžeš se inspirovat:-): http://www.beremese.cz/album/album.ph...
Odpovědět
Díky Bella ta fialová je krásná ale furt váhám s tou ty jsi říkala fuchsiová? Já právě nevím pravej název pro tu barvu ale fuchsiová mi přijde světle fialová ne?
Odpovědět
rouy: nevím, těžko říct. To je individuální, jak kdo vnímá a pojmenovává barvy. Ale když zadám do googlu "fuchsia colour", tak mi vyjede tohle: http://www.google.cz/images?um=1&hl=c... To jen tak aby se ti líp hledalo to, co chceš.
Odpovědět
Ahoj tak už jsem zpátky z globusu,no tam byl ale zmatek všechno tam přestavují takže :-p :-p jsme tam chodily pořád dokola,no místo barev do kopírky jsem koupila barvu na vymalovaní předsíně :-D :-D :-D barvy do naši kopírky neměli :-( .Pak jsem si nakoupila ubrousky měli tam vakci 100ks za 29 kč,a spoustu různých barev,takže já koupila ty tři barvy co chci použít na svatbě bílá,ružová,bordo.
Odpovědět
anka:-D já bych taky chtěla narazit na takovou akci:-D Jdu se mrknout na pytlíčky na mandle, nejsem si ještě jistá, co přesně hostům dám, jestli ty mandličky nebo něco jiného, každopádně chci vybočit z toho stereotypu svateb, na které jsou tu zvyklí. Jj a ještě jsem se chtěla zeptat, jestli někdo nemáte zkušenost se svatebníma novinama??
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?