Svatba v roce 2011. Už plánujete?

Zobraz úvodní příspěvek
Ahojky všem, založila jsem tuto diskuzi pro všechny, které se budou vdávat v roce 2011. My plánujeme svatbu též na rok 2011, doufám že to všechno vyjde. :-) Tak budu moc ráda, když se tato diskuse rozšíří o další nové tváře a můžeme naplno poklábosit o všem, co se svatby týká. Budu se na vás těšit.
Odpovědět
Profilova fotka
gepe, my jsme taky ještě svatebku neřešili, bůhví, jestli vůbec někam pojedeme, mě by se líbilo na kolech po provance, ale klidně i "jen" vinařské stezky na j.moravě, nebo prodloužný víkend v paříži, taky jsme plánovali okruh praha-vídeň-budapešť, to by taky nemusela být špatná svatebka přítelovým snem je norsko, švédsko, to by mi taky nevadilo, ale peníze na to po svatbě asi nebudou
Odpovědět
Profilova fotka
my teda taky svatbku neřešili, vždyť nemáme dořešený ani to, kdy se vezmem :-D ale mexiko je náš společnej sen. možná pojedem jen někam na víkend a pak si časem uděláme pořádnou dovolenou... už si dovolenou taky zasloužim, letos jsem měla zatim jen 12 dní dovolený a z toho jsem 4 byla v práci ;-(
Odpovědět
Profilova fotka
ava, to znám, když jsem pracovala, tak jsem to měla podobně, jednou za rok 5 dni v kuse byl luxus
Odpovědět
no by budeme mít tak na dva dny ten wellnes v hotelu a pak se uvidí. Ale nevadilo by mi přesunout to na další rok...teda jestli už nebudeme 3:-). Taky krása: http://fashionbride.files.wordpress.c...
Odpovědět
Avano: tobě by takový taky šly! K tomu birdcage nebo čelenku (ne štrasovou, ale nějakou retro) nebo kytku do vlasů...
Odpovědět
hailli a ava, ja mam pocit ze dopadneme obdobne vikendove a pak nekdy, kvuli praci... bella taky jsou pekny, jen me prijde ze tahle delka pod kolena, ze uz je pak lepsi mit cely dlouhy, ktery mi pak prijdou hezci
Odpovědět
Profilova fotka
bella, brzdi, už jsi mi nabourala koncepci svatby :-D :-D ne vážně o tom uvažuju, antiku miluju ale tohle je tak úžasný a netradiční, že pokud se to bude líbit příteli, tak do toho půjdu. ina tu louku by to bylo krásný
Odpovědět
gepe: mně se ta délka pod kolena (tea length) docela líbí, ale asi bych taky spíš dala něco lehce pod kolena.
Odpovědět
avano: promiň, promiň :-D. No uvidíš, ale na tu louku by se to taky hodilo.
Odpovědět
ava, me prave takhle dostala hailli, kdyz sem dala ten trojanuv dvur, zacala jsem vahat zda jsme se meli vic divat po mistech - okor byla druhy (nepocitam Loucen) :-D bella, me se to taky libi, ale nevzala bych si to.. presne jak pises, taky spis kratsi.
Odpovědět
Profilova fotka
mě se hrozně líbí ty střihy, ale protože jsem malá, musela bych je mít na kolena, ale to si myslim že není až takovej problém... nejhorší je, že na takový frekventovaný místa musíš mít objednávku strašně dopředu a pak můžeš zjistit, že existuje něco lepšího, ale už to nejde změnit... ten trojanův dvůr se mi taky moc líbí (tchýně byla za svobodna trojanová :-D )
Odpovědět
Holky, co si myslíte o tomhle? http://media.novinky.cz/017/180171-fr...
Odpovědět
Článek se načítá
Tyhle nevypadaj zle, ale kdo ví, jak to dopadne... http://www.luxusnimodalevne.cz/www-lu...
Odpovědět
bella me by se to libilo vic bez toho briska.. brisko bych umne schovala, nez jeste vystavovala..
Odpovědět
gepe: no tak to máme stejnej názor...Přijde mi to takhle trochu perverzní.
Odpovědět
Profilova fotka
tak upřímně tyhle šaty mě přijdou hrozně vulgární, nemám nic proti ukazování těhotenskýho bříška, ale tohle se mi vůbec nelíbí :-S
Odpovědět
Profilova fotka
bella nevdávala se ajchmajerová v kostele? mam dojem, že se to tenbkrát dost probíralo. mě se to nelíbí. ty druhý jsou dobrý, ale moc mi nepasuje u krátkých šatů provedení do vlečky, vypadá to, jako by měla nevěsta ocas...
Odpovědět
tak to jsem ráda, že nejsem jediná, kdo si to myslí...no holt ta její minulost se nezapře...
Odpovědět
avano: v kostele??:-D Holky, dáreček:-D :-D http://www.luxusnimodalevne.cz/www-lu...
Odpovědět
Profilova fotka
jsem se chtěla pustit do výroby nějakých svatebních tiskovin (navrhnout etikety na vína a tak) a zjistila jsem, že nevím jaký písmo jsem použila na oznámení, chtěla bych naše iniciály použít jako jednotící motiv, to co jsem použila v oznamku se mi líbí a nevím co to bylo za font ;-(
Odpovědět
Profilova fotka
:-) tak ženy, první 100% svatební věc je doma, včera jsme si dojeli do Litoměřic pro párty stan, fakt má 3*6 metrů, je v perfektním stavu... a opravdu byl jen za 2500,- materiál je takovej podobnej jako maj rákosníci takový ty veliký tašky. A hrozně se těším, až ho budou chlapi stavět, mám v paměti, jak můj syn s mým bráchou stavěli jen blbej altánek z Hormbachu 2x2 metry - Pat a Mat hadr :-D A jak jste psali o tý IKEE - minulý týdne jsem si koupila na vyzkoušení takovou bílou plechovou lucerničku s otvíracíma dvířkama za 99,- (mají i jiný barvy) a kamarádka mi řekla, že v novým katalogu 2011 je, že je budou mít někdy na podzim nebo v zime v akci za 29! tak to nesmím prošvihnout
Odpovědět
hanakniha: jo, to jsem tady psala, někdy 10.prosince za 29,-
Odpovědět
Profilova fotka
no tak bella ty dárečkový šaty jsou teda :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
dárečkový šaty.. brrrr pěknej hnus... :-D
Odpovědět
haillie: šílený, co:-D Tyhle tady měla nějaká nevěsta, ne? Na tý modelce vypadaj krásně a i ve skutečnosti byly pěkný: http://www.svatebnisaty.net/svatebni-...
Odpovědět
Profilova fotka
hanakniha, já myslím, že tady asi nevěsty udělají hromadný nájezd na ikeu :-) já bych si je spíš koupila na zahradu nebo dom, na svatbu jsem včera vyrobila 18 lucerniček ze zavařovaček a vypadají perfektně, ještě to chce něčim odekorovat a myslim, že to bude stačit
Odpovědět
Já bych je právě taky chtěla na zahradu...
Odpovědět
Jo, tady v katalogu píšou 2.-6.prosince. Rotera, lucerna, 29,-/ks
Odpovědět
Profilova fotka
bella 22 Jsou krásný ty šaty, jen moc nesouhlasím s tím, jak píšou, že jsou vhodný i pro baculatý nevěsty... úplně to vidím, jak mi z toho výstřihu na zádech koukaj ty držáky lásky :-)
Odpovědět
Profilova fotka
jj, někdo sem dával odkaz s nevěstou, která je měla, jestli se nepletu, tak to byla ta svatba s ženichem a trávou? no já je měla vybraný, ale ustoupí těm krátkým, pak jsem zjistila, že originál je od maggie sottero
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?