Svatba v roce 2011. Už plánujete?

Zobraz úvodní příspěvek
Ahojky všem, založila jsem tuto diskuzi pro všechny, které se budou vdávat v roce 2011. My plánujeme svatbu též na rok 2011, doufám že to všechno vyjde. :-) Tak budu moc ráda, když se tato diskuse rozšíří o další nové tváře a můžeme naplno poklábosit o všem, co se svatby týká. Budu se na vás těšit.
Odpovědět
hanakniha tak super, ze mate stan za fakt peknou cenu! :-) dareckovy saty, to je fakt ee bonbonek 8-( bella na to musi byt postava.. a typ nevesty, aby ji to sedlo.. mam doma 3 stribrny lucernicky z billy na domaci pouziti a jsou fajn, na svatbu asi uz zadny
Odpovědět
hanakniha: hm, to máš asi pravdu. Myslím, že pro baculky se bezvadně hodí ty, co si vybrala smudlinka. Ale já bych si dala majzla na velký prsiska, jedna nevěsta tady zřejmě ještě kojila, měla prsa tak 6ky a jelikož neměla ramínka, tak je měla až na břiše.
Odpovědět
Profilova fotka
bella on je problém i opačnej extrém - žádný prsa nebo malý... to mam já a aby mi něco sedělo přes prsa je celkem problém...
Odpovědět
avano: já mám takový menší dvojky a jsem s nima naprosto spokojená, i když v některým oblečení vypadám jako plošina. Dá se tomu i pomoct a když něco nesedí, tak se to trochu zabere, takže to bych neřešila...Ale nechápu, že si mě ten můj vybral, když se mu líběj kozouchy:-D.
Odpovědět
bella no vidis.. Ono je prave casto problem najit to pravy, aby to nektery proporce ci klady postavy vyzdvihlo a nektere jemne "maskovalo"nebo aby to vypadalo fakt dobre.. Ty mas tu vyhodu, ze mas asi vse tak akorat, mas uz saty a tim pro Tebe plno starosti skoncilo..
Odpovědět
Profilova fotka
já jak koukám do svýho alba, vybírám na různých stránkách jedny a ty samý šaty... jen ta krajka se liší. Myslím, že to nakonec dopadne tak, že si nechám ušít nějakej parádní kostým ke kolenům, k tomu krajkový top a bude vymalováno
Odpovědět
Profilova fotka
no vybrat šaty je fakt alchymie ;-) já mam prsa malý, ale jsem s nima spokojená :-) bella, přítel má rad taky prsatý a blondýny... hmmm přesnej opak mě :-D
Odpovědět
gepe: no to je pravda, to nejdůležitější už mám, tudíž můžu řešit blbiny. Ale jako je fakt, že jsem v těch šatech trochu plochá. Myslíte, že bych měla mít nějakou podprdu? Dám vám sem ještě tu fotku...jsem tam bez podprsenky... http://www.beremese.cz/album/view.php...
Odpovědět
Profilova fotka
nee, nepřipadáš mi plochá ;-) ale chtělo by to pro srovnání ještě fotku s podprsenkou, pro srovnání, co vypadá líp
Odpovědět
Profilova fotka
bella, já myslím že je to takhle dobrý, zas aby se pak tak podprda pod šatama nerýsovala
Odpovědět
bella ja bych dala jak rikas samodrzku nejakou, pekne by ti je zvedlo a udelalo pekny dekolt :-) ava, vzdy je to tak, ze ma clovek nakonec doma pravy opak toho co se mu libilo vzdy, tak to mam i doma ja drahyho :-D
Odpovědět
jak pise hailli, otazkou je, jak by to vypadalo - aby nebyla hlavne videt
Odpovědět
Článek se načítá
Fajn. Já mám doma jen jednu, ale ta je mi malá a ta by se rýsovala. Zkusím objednat od VS, ta se kdyžtak využije. Ony jsou stejně tak nalitý, že by se mi tam žádná vycpaná nevešla:-).
Odpovědět
Jo a taky musím objednat ještě tylovou spodnici, protože ty kruhy se mi rýsujou a to mi vadí. Pár vrstev tylu přes to a bude to super. Jsem zvědavá, jak mi v salonu uchytí tu vlečku, jak to bude vypadat...
Odpovědět
bella vlecku si muzes upichnout i sama sponkou :-) jednu slecnu takhle pri svatbe upinali sichrhajskama komplet saty, protoze nemohla ani tancovat :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
to je pekelnej trapas, když se ti rýsuje prádlo. včera jsme zaběhly se ségrou ke známým do hospody, měli zavřeno protože tam byla svatba. chvíli jsme teda seděly na baru a pozorovaly to... nevěstě šaty vůbec neseděly, na zádech se krabatily, přes břicho taky, takže to vypadalo strašně divně, přes prsa jí vůbec neseděly a zařezávaly se jí kalhotky, takže to bylo hrozně vidět... no hrůza, nechápu, že jí nikdo neporadil, že ji to vůbec nesedí...
Odpovědět
gepe: :-D no to nevim, jak bych udělala. Prý mi tam dají háčky, slečna mi to ukazovala a vypadalo to dobře. Jako s takovou vlečkou se nedá moc chodit a totálně bych ty šaty odrovnala, takže to budu muset udělat.
Odpovědět
avano: no to je blbý, že jí nikdo neporadil. Bohužel ani v těch salonech neumí poradit.
Odpovědět
Profilova fotka
no v salónu se snaží ti narvat šaty za každou cenu, ale ráno to mohli upravit tak, aby nevypadala takhle blbě
Odpovědět
me hlavne vadilo, ze se snazi z kazdyho udelat princeznu... saty na zkouseni jsem si vybrala sama, ale tomu nahrdelniku ci co to bylo jsem se uz nevyhnula ]-( ale je fakt, ze pani co kolem me skakala byla dobre kriticka a videla problemy a nedostatky stejny jako ja :-) jdu varit obed 8-(
Odpovědět
Profilova fotka
baaaaf :-D šaty se šijí, mám nakoupené svíčky - ať žije Kaufland :-D holky četla jsem o těch prsou, tady je slečna co dělala hogo-fogo svatbu a šaty měla příšerný, jako baculka vybrala něco co na sobě měla mít hubená kočka a né baculka... kurňa když už mám takovou postavu tak se snažím co nejvíce zakrýt nedostatky. Já vybrala šaty takové aby se schovalo všechno co má nějakou vadu, chci se cítit dobře a ne kontrolovat kdy mi vyleze špek nebo vypadne cecek ;-)
Odpovědět
smudli, to mas ale naprostou pravdu :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
jako nechci pomlouvat nebo kritizovat bo nebudu nějaká nevěsta modelka, ale ona vypadala opravdu hrozně,až mi jí bylo líto :-N jako krejčová jsem u toho alba málem rozkousala noťas, trpěla jsem jak kůň tím jaké udělala při oblékání chyby :-N
Odpovědět
Profilova fotka
smudli je pravda, že některý holky mají sen vypadat jako princezny, tak se do toho prostě oblečou, jsou nadšený že mají princeznovský šaty ale že v tom vypadají strašně už jim nikdo neřekne :-|
Odpovědět
Profilova fotka
jdu obědvat a pak jedu domů, takže zatim ahoooj
Odpovědět
Profilova fotka
jj, to je to nejhorší... jako tady je to asi tento rok trend být za každou cenu něčím jiná a vypadat jako strašidlo... vždyť existuje tolik šatů co udělají holkám dokonalou postavu, tam se schová špíček, tady nahodí prsa, tady to zatáhne utáhne stáhne a je dokonalá... nevím no asi nemají nějakou dobrou kamarádku nebo někoho v rodině kdo by řekl - To si neber, vypadá to hrozně! Ale co jsem četla, jsou tady ženský co jim to někdo řekne a oni si to stejně vezmou, protože jsou to jejich vysněné šaty a ten člověk jim to určitě záviděl tak jim to řekl apod 8-( =-) :-N
Odpovědět
Profilova fotka
smudlinka skoda že nejsi z Prahy, mohla bys mi spíchnout nějaký hadřík :-) Přesně souhlasím s tím, že se v salónu na tebe snaží narvat cokoli, jen ať si něco půjčíš. Narazila jsem tu na téma něvěsty xxl nebo tak nějak, nejdřív jsem si početla a souhlasila s nima, že pár kilo navíc nevadí a že jsme kočky i tak, no souhlasila jsem a tleskala, pak jsem se zaregistrovala, tím pádem na mě vyskočila alba a já koukala jak jelen, že těch "pár kilo navíc" bude asi tak 30 a víc... s výkřikem nebudu na své svatbě prase ve šlehačce! jsem zavrhla princeznovské šaty, druhou a třetí večeři a čokoládu denně :-)
Odpovědět
Profilova fotka
jo smudli, některé holky to prostě ani nechtějí slyšet, ale pak je to holt jejich boj, když se v tom cítí, tak co už, kamarádka koupila šaty jaké se nosily snad v 80.letech, samý volán a mašlička a ona má trochu silnější postavu, no ale byla z nich naprosto nadšená,měla pocit že jí sluší, tak jsem mlčela, přece jí nebudu kazit radost, nakonec viděla jsem jí až v den svatba, tak už by se s tím stejně sotva dalo něco dělat a jen by měla zkažený den :-) holky dobrou chuť, já měla naštěstí uvařeno ze včerejška kuřátko na paprice s těstovinama, ještě tam je na večeři
Odpovědět
ahoj holky bella me se prave libi jen tmave fialova, ale problem je ze me moc nenapada jaka kytka je fialova krome kal ktery nechci seriku na kterej jsem alergicka
Odpovědět
Profilova fotka
rouy: mě se líběj takový ty drobný tmavě fialový irisky
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?