Svatba v roce 2011. Už plánujete?

Zobraz úvodní příspěvek
Ahojky všem, založila jsem tuto diskuzi pro všechny, které se budou vdávat v roce 2011. My plánujeme svatbu též na rok 2011, doufám že to všechno vyjde. :-) Tak budu moc ráda, když se tato diskuse rozšíří o další nové tváře a můžeme naplno poklábosit o všem, co se svatby týká. Budu se na vás těšit.
Odpovědět
Profilova fotka
barrcaa : dnes jsem právě psala do svatebních salónů kdy se můžu dostavit na první zkoušku šatů atd...:):) Tak jsem zvědavá..Měla jsem tak nějak v plánu říjen, listopad, tak uvidíme. Třebas mě přivítaj dřív :):) Jen mám trošku obavy, že si vyberu šaty už v listopadu a co pak?? :(:( hihi :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
aquamarine. ahojky, tak to Vítej :))))
Odpovědět
No paráda...nějak se to hrne :-D
Odpovědět
Barrcaa: mají krásné šaty, škoda, že to mám z ruky:-( Ale plánuju, že si je půjdu zamluvit až tak kolem listopadu:-) Lucinecka02 brzo není. Já se chtěla vdávat 11.6.2011 a když jsem si volala kvůli místu na svatební hostinu tak už měli plno a nejen na zámku, který jsme si vybrali:-( Takže to budeme muset posunout o týden, to byl jediný termín kdy měli volno. A někteří fotografové měli na ten den taky plno........takže asi není zase tak brzo...a 30.7.2011 je krásné datum:-)
Odpovědět
Profilova fotka
fridolinek : no mě totiž přijde, že jakmile začnu řešit svatbu, tak se na mě všichni koukají, že jsem blázen a řeším to tak brzo... :-D Jinak taky jsem chtěla datum 11.6.2011, ale v ten den mám narozeniny a to mě nebylo doporučeno :-D :-D Takže jsem řekla, že jedno z mála co bude řešit přítel, tak je datum a vybral 13.8.2011, takže v pohodě...sice to taky moc lidí nemusí kvůli té 13tce, ale co.... je to naše datum :-) :-) Tááákkk a už mě přišla odpověď ze svatebního salónu :-) :-) takže budu asi tá vyjímka jak mě napsali a začnu si zkoušet šaty dřív než ostatní :-D :-D :-D
Odpovědět
Teeda, ty to máš zařízené... ;-) Já mám svatbu až v září a už se aky dívám, co bych chtěla. Musíme si to užít.
Odpovědět
lucinecka02: mě to přijde stejně, jako tobě. Ale pak když se začneš ptát a volat, tak si zase přijdeš normální:-D Naši si taky myslí, že nejsem normální a vyšiluju moc brzo, ale já to chci mít v klidu zařízené a těšit se:-) teď koukám po věcech na výzdobu:-) Chci mít zeleno smetanovou/ bílou barvu:-D A na šaty chci jít až v listopadu ať se mám na co těšit:-D
Odpovědět
Naši to ještě neví. Ví, že to bude asi v roce 2011, ale na jistotu to neví. Bude překvápko.
Odpovědět
Profilova fotka
fridolinek: jj taky by jsem to chtěla se šatama počkat co nejdýl co to půjde, třebas říjen, listopad, ale už to nějak ve mě cuká :-D :-D No a taky pomale budu kupovat výbavičku, už se nemůžu dočkat...Už vidím jak s mamčou nalítnu do Ikea, kde koupíme určo nějakou výzdobu :-) Máme naplánovanou barvu červeno -bílou, tak nejdříve s přítelem musím koupit nějakou maličkost, aby jsem trefila barvu a pak vše řešila podle toho :-) :-) Výzdobu si chci udělat sama, sice mě bude pomáhat maminka a myslím, že i kamarádka, ale já si to budu pěkně organizovat... :-D teda aspoň doufám, teď mám velké oči, ale myslím, že pak budu ráda, že to vše stihnu :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
barrcaa: tédaaa koukala jsem Ti do alba a dle toho co jsem pochopila, tak svatba bude u moe jo?? A kdepak to bude?? :-) :-)
Odpovědět
lucinecka: Jojo, rozhodli jsme se pro tenhle typ svatby. Bude to na Mauriciusu. Docela jsem ráda, že nemusím shánět dekoraci na stůl, koláčky atd.... :-D
Odpovědět
Profilova fotka
barrcaa: týýý jo tak to se někdo mááá :-) taky by jsem to tam brala, ale nějak finančně jsme jinde :-) Takže to u nás bude klasika..A ještě by jsem to našim nemohla udělat, že by nebyli na naši svatbě ;-) :-) ale jinak super, tak trošku závidím, jelikož se tam nedostanem ani na svatební cestu.. ;-( ale pšttt :-D :-D
Odpovědět
Článek se načítá
:-D noo, není to o toili dražší než svatba u nás. Samozřejmě záleží kolik lídí budeš mít atd. Mí rodiče to vezmou v poho, ale jeho nevim, nevim. Je to ale náš den, takže...Spojíme to rovnou s líbánkama. Jeďte na svatební cestu do thajska. Nneí to tolik drahé a je to tam úžasný.
Odpovědět
taky jsem chtěla svatbu u moře...ale nakonec bude na zámku u nás:-) Mauricius je krásný - teda podle fotek, protože já se tam asi podívám jen prstem po mapě. Chtěla bych jet na svatební cestu k moři, ale žádná exotika to nebude:-)
Odpovědět
Já bych šaty nejradši koupila už teď, ale trochu se bojím, aby se pak neokoukaly... nebo co když se mi pak začne líbit něco jiného? :-p :-D ale shánět šaty měsíc před svatbou taky nebude ono... je to složitý, holky! 8-)
Odpovědět
frdolinek: budeš to mít taky nádherné a svatební cestu neřeš. Hlavně, že budete spolu a celý dny budou jenom vaše. Ať je to kdekoliv. Svatební cesta je krásná už sama od sebe ;-) terinka: to ti povim...já se začnu o ně zajímat v lednu,únoru...pořizovat si je budu tak v červnu a hned je odvezu mamče, ať je nemám na očích. Nesmí se ti začít líbit něco jiného :-D :-D
Odpovědět
já si říkala jestli nebude lepší jít si je půjčit až v únoru, to kdybych měla jooo hodně dobréééé achutnééé vánoce:-D Ale myslím, že se zvládnu uhlídat:-) Akorát mám taky obavu, že se mi pak přestanou líbit, ale když se na ně nebudu koukat, bude to ok:-D
Odpovědět
No právě, proto je budu hned dávat pryč, at mi zmizí z očí. Ten únor je optimální doba. Hledej si jiné věci...co budeš mít n krku, boty, svat.oznámení atd...
Odpovědět
njn, já třeba nevěřila tomu, jaký problém znamená pro nevěstu korunka. Vždycky jsem si říkala, že si vezmu první co se mi líbí. Až sem jednou s kamarádkou týden před její svatbou řešila tvar korunky, protože ona měla spíš čelenku a nešel jí tím pádem udělat účes se závojem, který chtěla....to co se zdá jako prkotina pak může být problém. Já už teď vím, že budu zápasit s výzdobou.
Odpovědět
jako že nevíš jakou výzdobu - barva atd? To je vždycky...zdá se to prkotna a potom to řešíš snad nejdelší dobu. Já koukám zase po svatebních oznámení. Chtěla jsem nějaké vtipné nebo s postavičkama. Ne nic s mašličkama a tak. To nechci.
Odpovědět
barco, já je asi taky pak dám pryč, jestli bude kam... a únor je asi super doba, akorát já se trochu bojím, aby ty moje vybrané pak ještě měli :-( fridolinku, já budu mít asi taky problém se závojem - chci drdol s živou růží, akorát nevím, jak do toho napasuju závoj... strašně se mi líbí takový ten španělský styl... akorát teda přítel by byl nejradši, kdybych žádný závoj neměla - a kdybych si dokonce vzala závoj přes obličej, to by si mě snad ani nevzal :-D
Odpovědět
no tak já bych se na ně šla podívat, Pokud to bude možný, tak si je jen rezervuj. Těch šatů je fakt hodně, sama jsem ztracená...Líbily se mi jedny a teď už zase další 10. Fakt děs.
Odpovědět
Barvu svatby vím, chci zeleno-smetanovou/ bílou. Ale paní provozní je prý nekompromisní a je třeba prý trvat na svém (ona to prý vyzdobí sama). Nevěsty, co se tam vdávaly mi radily, ať jí moc neustupuju:-) Terinka: já chci volně rozpuštěné vlasy a závoj až na zem, ale vím, že to bude stejně jinak a ještě se to asi tak 10x změní:-D
Odpovědět
Jé, závoj až na zem bych taky chtěla x-) ale ten můj chlap to prostě neocení, no... mně sluší (prý) vyčesané vlasy, ale stejně bude nakonec záležet na tom, jak se na to bude dívat kadeřnice ;-) a právě proto, že se všechno nejspíš ještě desetkrát změní i u mě, se bojím kupovat šaty už teď, abych pak nebyla zklamaná... achjo, ta nerozhodnost 8-)
Odpovědět
a že je paní provozní nekompromisní, to jako znamená, že si to stejně nazdobí po svém..? Trošku drzá, ne? :-p
Odpovědět
terinka: to se mi taky zdá. Já si myslím, že když už za to dá člověk tolik peněz (ikdyž hostinu platí rodiče), tak by si do toho mohl trochu mluvit. Jedna moc milá paní, která se tam vdávala loni mi poslala email, ať si do toho nenechám mluvit a trvám na svém. V sobotu tam máme jet, tak jsem zvědavá, jak to dopadne a jak jí budu své představy vysvětlovat. Většinou to asi dopadne tak, že ti ustoupí a nechá tě nakoupit vše, co chceš na svatebním stole, ale oni si to nazdobí sami:-(
Odpovědět
terinko, děkuju za info o restauraci, asi to nebude ono. :-)
Odpovědět
ovecky, taky jsem si říkala 8-) fridolinku, to by mě teda pěkně naštvalo, když bysme se na něčem domluvily a ona to pak udělala úplně jinak... jenže jak si to pohlídáš, že? Asi těžko... tak třeba to nakonec bude v pohodě, třeba se sejdete v představách a nakonec budeš nadšená :-)
Odpovědět
terinka: Já bych to chtěla podle sebe. Asi bych jí to rychle vysvětlila. Ona platí tebe za to, že to tam máte? No tak...Nenech si od někoho zlomit. Je to TVOJE svatba a TVOJE peníze. I když to platí rodiče, ale myslím tím, že to jsou věší rodiny. Ona má skákat jak ty si pískneš ne opačně. ;-) ovecky? Taky bych měla po chuti tam cokoli dělat...
Odpovědět
Profilova fotka
Takže dneska mi došlo odpověď z dalšího svatebního salónu.. Hehe napsala mě paní majitelka, že pokud už vím termín, tak zkoušet šaty mám začít cca leden, pokud by jsem chtěla mít klid, tak během prosince, no tak já už fakt nevím...Kdo bude mít před Vánocema čas lítat po salónu... :-D :-D Tak jsem zvědavá jak se zařídím...:):) barrcaa: tak jsem včera přítelovi řekla, že by jsme mohli jet do Thajska na svatebku, tak mě to hned zkritizoval, takže to bude těžká domluva :-D :-D
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?