Svatba v roce 2011. Už plánujete?

Zobraz úvodní příspěvek
Ahojky všem, založila jsem tuto diskuzi pro všechny, které se budou vdávat v roce 2011. My plánujeme svatbu též na rok 2011, doufám že to všechno vyjde. :-) Tak budu moc ráda, když se tato diskuse rozšíří o další nové tváře a můžeme naplno poklábosit o všem, co se svatby týká. Budu se na vás těšit.
Odpovědět
Profilova fotka
Tak to vidíš, to jsme na to fakt dost podobně :-) . No já pořád doufám, že se dám do kupy a zhubnu (a zpevním) to spíš sportem. Ale juknu se... nedala bys mi se na tu diskusi odkaz prosím?
Odpovědět
Profilova fotka
já to neumím, ale když se koukneš na hlavní stránku, je to v diskuzích hned nahoře, jsem tam před chvílí psala
Odpovědět
Profilova fotka
Hubnutí dle jídelníčku ing. Havlíčka
Odpovědět
http://www.beremese.cz/forum/show.php...
Odpovědět
Profilova fotka
amadeuska: mě se nejvíc líbí ty tvoje první šaty, mají naprosto dokonalý výstřih
Odpovědět
Profilova fotka
gepe: jsi tak šikovná... jak to děláš?
Odpovědět
Profilova fotka
Díky:-)
Odpovědět
Ahojky holky, plánujeme svatbu na 14.5.2011 , plánujete taky některá v květnu?ste některá z Olomouce?Máte už něco bloklé nebo případně koupené?!! :-)
Odpovědět
hanakniha, oznacim si ten radek, kde je adresa toho co chci kopirovat - dam pravym mysitkem a kopirovat (text je oznaceny modre ci jinak )a pak jdu tam na tu stranku apod., kde to chci vlozit, tak dam pravy mystiko a vlozit amadeuska :-) za malo
Odpovědět
Profilova fotka
gepe: joo teď se mi to povedlo označit :-) já jinak používám ctrC a ctrlV, jen se mi to nepovedlo označit, hned jsem skočila do té diskuze
Odpovědět
Profilova fotka
lucisek86: 14 dní po tobě:-) Z Olomouce nejsem a zařízeného nemám nic, ale tady se VELMI inspiruju ;-)
Odpovědět
hanakniha, c a v je taky zpusob ;-) i me to takhle obcas utece :-D vitej lucisek86 mezi nami ;-) nekdo tady z Olomouce je a kvetnove jsou tady taky, krome inspirace tady naleznes i par nenormalnich holek, pro ktere kolikrat i cerny humor neni zadny problem ;-) snad jsem Te nevydesila :-D :-D
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
hoolky, jsem hledala album nicku od h a kouknul na mě nick hovnojelka :-o jsem si říkala, kdo může mít tak debilní nick a ona je tam Verešová :-D
Odpovědět
jinak, my mame misto kde bude svatba uz zazalohovany a rezervovany, oddavajiciho, krabici na svatebni veci i kdyz vlastne v ni jeste nic neni :-D a fotografku :-) nejlepsi je, co nejdriv misto a matriku ci jineho oddavajiciho, fotografa
Odpovědět
hanakniha, to fakt? :-D dej sem prosim odkaz :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
aho lucisek - já mám termín 13.5. ale jsem z Prahy, zatím mám jen idey, nápady, zítra si jedu pro párty stan a mám objednanou košili s vestičkou a kravatou pro ženicha - jo a mám ŽENICHA!
Odpovědět
hanakniha, to je fakt, zenich je vlastne to nejdulezitejsi! :-D :-D tak to pridavam taky jeste zenicha :-D
Odpovědět
Profilova fotka
http://www.beremese.cz/album/album.ph...
Odpovědět
Profilova fotka
hurá povedlo se
Odpovědět
:-) sikula, ty ona je to fakt ona a musim uznat ze byla opravdu krasna nevesta :-)
Odpovědět
bella uz prestehovano? :-)
Odpovědět
Profilova fotka
jojo, je to ona, byla nádhrná a jak by taky ne, když je modelka - ale víš co, halda holek je tu stejně hezkejch ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Pěkná je, ale pěkné nepříjemná. Jednou jsem jí potkala ve škole a zaslechla, co říká do telefonu- jako by všichni ostatní byli póvl. Jo a taky mě překvapilo, že není moc vysoká. Měřím 175 asi a byla o půl hlavy menší... 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
http://www.karamel.cz/svatebni-dorty/... inspirace zejména pro nás potenciální dietářky
Odpovědět
Ahoj, taky plánujeme svatbu na příští rok,ale až na podzim, datum už máme vybrané, bude to 3.9. a v pondělí si ho jdeme rezervovat (na doporučení matrikářky kvůli velkému zájmu) na matriku do Slavkova u Brna,budeme ji tam mít v zámecké kapli :-) taky si uz pomalu prohlížím různé svatební e-shopy, snoubenec mi v tomhle vychází docela vstříct,sedí u toho totiž se mnou :-)
Odpovědět
sarka18 vitej/te mezi nami :-) tady se dozvis spoustu veci, mozna i ktere bys necekala :-D ale hlavne hodne inspirace apod. ;-)
Odpovědět
Lucisku já jsem od Olomouce a svatba bude asi 3.5. 2011
Odpovědět
ahoj lucil07 je uz trochu lip? :-) jinak jsem si asi vybrala saty na svatbu, dala jsem je do alba, jsou to ty na ty panne x-)
Odpovědět
tady nejak mrtvo... =-) no ani se vlastne neni cemu divit, kdyz je patek a venku je k tomu tak krasne :-D
Odpovědět
gepe: jojo, přestěhováno, ale byla jsem tak vyřízená, že jsem odpoledne zalehla a byly z toho asi 3 hodiny spánku :-D. Drahý teď vaří večeři, tak jsem ráda, že mám dneska "odpočinkovej den". Jinak já tady tu diskusi absolutně nestíhám, takže občas nakouknu, co je tu novýho...:-). Jo a gepe, ty už teda nechceš objednávat ty šaty EB?
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?