Svatba v roce 2011. Už plánujete?

Zobraz úvodní příspěvek
Ahojky všem, založila jsem tuto diskuzi pro všechny, které se budou vdávat v roce 2011. My plánujeme svatbu též na rok 2011, doufám že to všechno vyjde. :-) Tak budu moc ráda, když se tato diskuse rozšíří o další nové tváře a můžeme naplno poklábosit o všem, co se svatby týká. Budu se na vás těšit.
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj babenky...vy jste toho zase nadatlovali tak,tak,Sonipo.Taky to tak budu mít.Oběd s rodinou raut s kamarádama a známejma. ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
porodnibabka: jj...přijde mi to tak lepší...nejen z finančního hlediska, ale i vzhledem k těm lidem...užijem si to s rodinou v klidu a pak i s přáteli trochu veseleji... :-)
Odpovědět
Profilova fotka
přesně tak ;-) rodinku bych ještě zkrouhla,ale víc už to nezredukuju... :-S kamarádů zatim 20 ;-)
Odpovědět
Jéé kamarádů 20? To se máte já furt jak mám málo kamarádů že mám jen naší partu a pak už jen pár a vyšplhalo se to na 70 i s rodinou a opravdu nedokážu nic zredukovat :-|
Odpovědět
Tak to my jsme to zkrouhli dost radikálně. Rodina plus nejbližší přátelé zatím 24 lidí:-).
Odpovědět
Profilova fotka
to my rodinku ani nerozšiřovali...měli jsme hned jasno, je to obou druhá svatba takže budou jen přítelovi rodiče, prarodiče a ode mě taťka a babička, tety, strejdy už zvát nebudem, samozřejmě můžou na obřad a na večerní párty kdyby chtěli, ale hostina bude opravdu jen v tom nejužším kruhu...jo ještě bych zapomněla na naše tři uličníky... 8-) :-D a samozřejmě svědci... :-) takže suma sumárum nás bude zhruba 13...ale večer se to o poznání rozroste... 8-)
Odpovědět
sonipa: tak to je ideální ;-). My jsme nechtěli večerní party, budeme mít vlastní program a ostatní se bez toho obejdou. Bude to takový delší oběd. Nejlepší přátelé budou s námi a ty ostatní kamarády zvát nebudeme, ani se moc nestýkáme.
Odpovědět
Profilova fotka
bella22: proč ne..i tak se to dá udělat...původně to taky tak nějak bylo..ale připadalo by mi to takové nedokončené ten svatební den bez večerní párty...ale každý má jiné představy a měl by si svůj svatební den udělat podle sebe... :-)
Odpovědět
sonipa: jasný, každý má jiné představy. Naše rodina na veselení moc není a my budeme mít wellness:-). Nejlepší přátelé budou s námi i na ten oběd, který možná protáhneme do večera, ale tancovačka nebude.
Odpovědět
Profilova fotka
No,rouy,to jsou jen kamarádi z vesnice,kde budeme mít ten večerní raut.Stejně se s nima stýkáme nejvíc+tam přijedou moje dobré kamarádky a kamarád s manželkou.Tot vše.Jasně,že mám spoustu dalších kamarádek,ale ty nepřijde mi nutný,aby na tý svatbě byly. :-N Občas si ani nevzpomenou,že existuju,tak co.Na obřad klidně ale přijít můžou.A tihle kamarádi jsou naši společní,jsou to většinou kamarádi přítele a jejich přítelkyně se staly mými kamarádkami.Proto je to číslo takové menší.Kdybysme měli každý zvlášt svoje kamarády,tak by to třeba bylo větší číslo. ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
čím mín,tím líp :-N
Odpovědět
sonipa: to černý paraple je úžasný!
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
holky dubnový a květnový.Budete si pořizovat nějaký bolerko nebo pelerínu nebo tak něco?
Odpovědět
Profilova fotka
tralala ... mě fakt hrábne, chlap usnul a já šla na mail zjistit jestli mám pokyny k platbě a jak se pohla objednávka dekorace, víte co tam bylo? Nic ]-( Asi je baví nekomunikovat se zákazníkem :-(
Odpovědět
Ahoj holky, vy jste se zase dneska rozjely :-D já jsem si byla odpoledne udělat radost u kadeřnice, tak mě přítel skoro nepoznal :-p a napsala paní, že boty už jim konečně přišly a obratem posílají, tak jsem zvědavá, co za barvu přijde tentokrát :-D a dneska jsme byli s přítelem nakupovat a koukali jsme na jedno zlatnictví, kde se mi docela líbily prstýnky... a on pak, že jestli se nechci jít projít po obchodech... pak za mnou přišel a vrátil mi ten prstýnek, co si půjčil kvůli velikosti, že teda velikost už zná, tak už ho nepotřebuje... tak jsem zvědavá, co jako teda bude :-N :-p a vítám nové tváře ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
PB já budu mít rukáv na šatech takže bolerko nee, ale pokud bude zima tak si koupím ještě nějaký šál na ven
Odpovědět
terinko, to vypadá hodně nadějně!!!:-)
Odpovědět
bello, no jsem na to zvědavá, už mi vyprávěl, jak z jednoho zlatnictví odešel, protože ho paní pět minut ignorovala a pak se začala věnovat někomu jinému.. tak to asi nebude tak jednoduchý...
Odpovědět
terinko, určitě s prstýnkem přijde, to už by bylo divný, když si zjistil velikost a mluvil s tebou o tom ;-).
Odpovědět
porodnibabka: No my máme problém v tom že máme velkou partu lidí se spousou dětí se kterýma trávíme narozeniny, dovolený, silvestry a tak a to je i s dětma 28 lidí takže to už je znát k tomu nejbližší rodina to je cca 15 lidí takže jsme skoro na 50ti :-)
Odpovědět
Profilova fotka
dobré ránko... :-) jak jsem zvyklá vstávat do práce, tak ani o víkendu nemůžu spát... :-D bella22: díky za pochvalu, první věcička co máme... :-) porodnibabka: jj, bolerko bude, už vím i jaké chci, ale nedala jsem fotku do alba, protože je to z jedné svatby tady na beremese... 8-) :-) ale vy máte konec května...to už snad bolerko nebude třeba...i když někdy je to počasí nevyzpytatelné... :-)
Odpovědět
Dobré ránko holky je tu někdo :-) tak dneska mám docela volný den ,navařené mám za včerejška,takže dneska mám klídek.
Odpovědět
Ahoj holky!:-) Já mám dneska taky volníčko...takže budu čerpat svatební inspiraci a odpočívat ;-).
Odpovědět
já dneska byla v obchodě a koupila si ty papíry na menu-červené a opravdu tam mají velký sortiment na svatbu a oslavy ;-) taky jsem si tam koupila páratka v balení to měli po třech a jsou v takovém soudku,asi je to lýko a s červeným propleteným, takže na stůl se mi to bude hodit ;-) no ale ještě tam pujdu nakoupit ale až jak bude mít ten muj čas. Bella.taky budu čerpat inspiraci,takže až zas něco skvělého najdeš tak na mě nezapomen ;-)
Odpovědět
Anko, určitě ti zase něco pošlu, jen teď mizím, rozhodli jsme se, že zajedeme do Ikey:-). Tak zatím pa, odpoledne jsem tu.
Odpovědět
ola jsem jen na skok :-N rouy, no zvazuju, i kdyz ne uplne mini, preci jen aby mi lezl zadek, tak nevim nevim :-D bella k tomu make-upu, pred lety jsem se v oblasti kosmetiku a modelingu pohybovala a proste od te doby mam deformaci na to kdyz vidim, jak se dokazi kolikrat zprznit, ci spatne nalicit zensky... ze kolikrat se udelaji starsi apod. nejradsi mam denni defacto nepoznatelnej makeup, ale sama nosim uz minimalne, max rasenku pres den :-D anka, dekuju za ty satky, stahnu si od tebe s dovolenim, jakmile budu doma - tj., zitra ;-) ted radim na skok na maminym notebooku :-D to je super, ze mas uz veci na ty menu :-)
Odpovědět
Profilova fotka
uf tak holky, vypravila jsem chlapy s babičkou a dědou na moravu a mám až do úterý VEGEEEEEEEEEEEET :-D a ve středu zas mladej posviští s druhou babičkou do jižních čech, takže si od něj týden odpočinu porodnibabka, já určitě nějakou oteplovačku pořizovat budu, člověk nikdy nevím, chtěla bych něco podobného co má gepe v albu ten šál, ale trošičku jiné, možná z hrubší vlny, ještě nevím, no uvidím asi až podle šatů, jaké nakonec budou, asi vezmu něco z fler.cz tam se líbí pár věciček
Odpovědět
haili:tak to máš fajn,aspon si odpočineš,ti mojí tet lítají venku a chlap je v práci :-)
Odpovědět
Profilova fotka
anko, teďka projíždím net a koukám na ty bekovky, docela dost jsem jich našla od NEXT a H&M, tak se pak musím vypravit přímo s malym tam, abych mu ji vyzkoušela, má nějak "nekonfekční" hlavu, ještě m unejsou dva a čepice na 2-4 roky mu dost často už nejsou :-) tak se tam zkus taky mrknout, jestli něco nebude pro vás
Odpovědět
Profilova fotka
nebo ještě marks&spencer, třeba tahle http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=3...
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?