Svatba v roce 2011. Už plánujete?

Zobraz úvodní příspěvek
Ahojky všem, založila jsem tuto diskuzi pro všechny, které se budou vdávat v roce 2011. My plánujeme svatbu též na rok 2011, doufám že to všechno vyjde. :-) Tak budu moc ráda, když se tato diskuse rozšíří o další nové tváře a můžeme naplno poklábosit o všem, co se svatby týká. Budu se na vás těšit.
Odpovědět
bre ranko :-) anka tak si ho porid domu, muze se starat a opecovavat :-D pb: to je pekna predstava takova s tou svatbou, jen u nas by to doma asi neproslo :-D budu drzet pesti s matrikou! Ja myslim ze uz by to mohli vedet ]-(
Odpovědět
se mate... my naklusem nejdriv 3 mesice pred svatbou a nejpozdeji 3 tydny =-)
Odpovědět
Profilova fotka
Haili,koukala jsem v jiné diskuzi...ty jsi si psala s pani majitelkou v restauraci mlýnský domov?Já když jsem tam volala,mluvila jsem s pánem.Byl fajn,milej,supr.Přes emaily vyřizuje asi paní majitelka a docela mě taky zarážela...ale co,třeba mi to jen přes maily přijde.Uvidíme,co bude při osobním setkání.
Odpovědět
pb a hailli, to budeme mit na stejnem miste? :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ne,ne.Jen to měla Haili jako záložní restauraci,kterou taky zkoušela.Bude to mít na te Okoři,snad. Gepe a Teri...opět foto od Lucie http://www.beremese.cz/album/album.ph...
Odpovědět
pb: achaa To jsem se koukala a i kdyz jsem si nevsimla ze by mela ta pani ted uz, napsano ze je fotila Kachnule, tak to clovek uz nejak pozna ten jeji rukopis :-N
Odpovědět
Profilova fotka
pb, no psala jsem si s ní a přišla mi už po mailu dost nepříjemná, ale nemluvila jsem s nimi, stejně ten prostor se mi moc nelíbil a je to pro nás už trochu dál z ruky holky já už začínám být s okoří skeptická ;-( včera jsem to opět nadhodila přítelovi a opět mi řekl, že prostě nechce dát ty peníze za pronájem, že se mu to nelíbí, protože už tak jim tam uděláme dost velkou útratu, sem mu řekla, že ale už minule jsme nic jiného mimo to nebyli schopni vybrat a znovu už termín přesouvat nebudu, to tu svatbu rovnou zruším, fakt jsem i pak poctivě sedla a projela na internetu všechno možný praha západ a praha 6 a nic co by splňovalo moje představy a kam bysme se zároveň vešli jsem neobjevila :-(
Odpovědět
pekny satky a pekny ceny :-) http://www.lightinthebox.com/wholesal...
Odpovědět
ale hlavne tady ty svatebni :-) http://www.lightinthebox.com/wholesal...
Odpovědět
hailli, je fakt ze ta nabidka na tech 50 se mi zda fakt prilis vysoka.. nebud skepticka, urcite se neco najde :-) my misto neresili kde a jak a to jsme v Braniku - budeme na Okori :-D chce to mit jasnou predstavu... puvodne jsme premysleli o te Loucni, anebo o Ctenicich, ale oboje uz padlo
Odpovědět
hali.ono je to fakt hodně peněz ale pokud na to máte,tak proč né.Jedině že by si měla bokem a tomu tvojemu pak řekla že si to dostalaod někoho z rodiny :-) gepe. no když může mít Gott doma větnamku :-D :-D :-D no já to nemyslela úplně zas tak,ale nechat se obsluhovat by nebylo špatné,musím mrknout na květák zrovna ho smažím
Odpovědět
Profilova fotka
Tojo,je fakt šikovná
Odpovědět
Článek se načítá
jdu babičce zanést oběd za hodku budu zpátky :-)
Odpovědět
anka to ani nevim ze Gott ma doma vietnamku =-) :-) ja vim, jak si to myslela, to by se libilo kazdymu ;-) :-D ok tak doraz zacinam premyslet, ze bych si na svatbu vzala kratsi saty.. nohy mam pekny a bude mozna teplo... =-) :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Haili,to mě mrzí,ale něco určitě objevíte. ;-) Možná v tom má přítel trochu pravdu.Co se týká peněz,jsou v tomhle chlapi realističtí.Já jsem furt otravovala s tím kameramanem,ale cenuza kterou bch si to natočení představovala jsem nenašla.Přítel mi to vymluvil a jetě mi řekl,že zavolá tomu známému a domluví to s nim.Že mu dáme najíst a nějakou tu kačku a určitě nás natočí.Tak jsem zvědavá. Jinak vám závidim ty malý svatby,teda spíš ty hostiny.Já bych to tak ráda zredukovala,el prostě to už na mín asi nestáhnu.Nejhorší je,že třeba sourozenci už maj taky rodiny,takže je to hned o spoustu lidí navíc. :-S
Odpovědět
pb, taky nam budou tocit kamaradi co budou na svatbe :-) mozna je to tak lepsi My zrovna malou svatbu mit nebudeme.. zatim 42 hostu, mame strop 50, ale tipuju ze to tak na tech 70 vyleze, snad ne vic.. :-(
Odpovědět
Profilova fotka
http://bonibayhotels.com/ Haili,tohle je Hotel Starý pivovar.Mně se to líbí,třeba by se to dalo nějak skombinovat. ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
gepe: díky za tip na šaty, našla jsem na tom light... jedny skoro takový, jak bych chtěla. Máte s nimi někdo zkušenost? Za jak dlouho dorazí a co materiál? A odpovídá velikost? Mám samo hrůzu, že se do nich nevejdu :-S
Odpovědět
hanakniha zkusenost s nimi nemam, cetla jsem akorat review u ruznych satu... ceny mi pripadaji takovy ze i kdyby asi nesedly, tak to stale vyjde levne.. co jsem se docetla tak vse sedi vcetne velikosti, jen si obcas stezuji s delkou dodaci lhuty :-N jako ze treba musely cekat mesic :-D taky tam asi do nejakych pujdu
Odpovědět
dobra fotka! :-D :-D http://www.funny-potato.com/blog/wp-c...
Odpovědět
Profilova fotka
gepe: co to je měsíc, když se začne včas že
Odpovědět
už jsem zpátky,gepe.fotka super ale asi bych měla strach že by jsme spadly :-D :-D PB:tak já mám ještě dva sourozence a ten muj čtyři,takže vím o čem mluvíš,tak proto máme jen ty hlavní na oběd to je 50 a zbytek přijde až na raut.je mi jedno kdo co řekne je to moje svatba a náš den,tak si to uděláme po svém :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
gepe, nejde o ten penzion za 50tisíc, tam bych ani nešla, nejen kvůli ceně, ale už z principu kvůli jejich jednání, ale že se nedokázali měsíc ozvat s nabídkou, i kdyby mi jen napsali, že teď na to nemají čas a pošlou to později a když už se ozvali, tak stylem, jako by mi prokazovali obrovskou laskavost :-| , bavili jsme se o Family hotelu pb, díky za odkaz, starý pivovar znám, ale já bych chtěla svatbu venku na zahradě a ta se mi tam moc nelíbí já nevim holky, asi jsem moc náročná :-( ale prostě bych si představovala nějakou pěknou zahradu praha 6, nebo praha (severo)západ, já jsem ochotná šetřit na všem možným, ale místo a fotografa bych chtěla aby stáli za to :-( anka, už mě taky napadlo že si to zaplatím sama, snad bych na to zvládla našetřit, ale přítel už ví co to stojí a myslím, že je proti z principu, ani ne tak kvůli výši částky
Odpovědět
hanakniha prave, presne! je dostatek casu pro utvoreni atd. nejake realne predstavy, vcetne dostatecneho casu pro vyhlidnuti vseho toho praveho co se Ti libi a tak :-) anka, treba udrzel :-D a mas pravdu, taky to tak beru, proste je to nase svatba a bude to dle nas 8-) :-N
Odpovědět
Profilova fotka
Já třeba doufám,že někdo to odřekne a nepřijde. :-N Gepe,tak třeba si ty šatky objednáte ve více lidech a ušetříte za poštovný. ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Který se vám tam holky líběj?
Odpovědět
no jo ty peníze,oni ví jak na svatbách vidělat =-) =-)
Odpovědět
Profilova fotka
holky tak my máme asi 90lidí na raut, ale já zas doufám, že ne všichni se zdrží, že někdo se podívá na obřad, chvilku pobude a zas půjde, no a někteří snad taky nedorazí :-D , takže objednávat budu asi pro 70 lidí, maximálně nás pomluví, že bylo málo
Odpovědět
pb to je fakt, i kdyz to postovny ted taky na moc neprijde :-N me se jich tam libi vic.. nemluve o tom ze spekuluju ze se vydam do kratkych satu... hodim do alba ty co presne splnuji moji predstavu, ale zrovna je tam neprodavaj... :-) a na light v kratkych jsem zacala premyslet o tehlech, i kdyby tak mozna jen na prevlecni... i kdyz to taky uplne neni ono... http://www.lightinthebox.com/A-line-S...
Odpovědět
jéé já tam mám chybu vidělat z měkým i :-D :-D :-D to asi ten smažený květák co tu chroustám :-D :-D haili.lidi jsou sv... vždy se najde ten co bude pomlouvat
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?