Svatba v roce 2011. Už plánujete?

Zobraz úvodní příspěvek
Ahojky všem, založila jsem tuto diskuzi pro všechny, které se budou vdávat v roce 2011. My plánujeme svatbu též na rok 2011, doufám že to všechno vyjde. :-) Tak budu moc ráda, když se tato diskuse rozšíří o další nové tváře a můžeme naplno poklábosit o všem, co se svatby týká. Budu se na vás těšit.
Odpovědět
Smudki: Tak to máš dobrý to já bych brala z oceli :-). Jinak jsem si holky od jedny holčiny koupila svatební šaty jen za 1500 a asi z nich udělám krátký na převlečení jsem zvědavá až přijdou
Odpovědět
smudli tak pokud to máš zadarmo tak to ber,tak vám zůstanou na památk ua do zásoby :-D :-D
Odpovědět
smudli, gratulace :-D jsi holka šikovná ;-) gepe, divná fakt nejsi, my jsme se k tématu jmen dostali vlastně přes to, že jsem si posteskla, že nebudu moct použít moje vysněná jména končící na š a tak nějak se to zvrhlo v debatu o tom, jaká se nám vlastně líbí jména :-N a nakonec jsme došli k tomu, že u případných holčiček to bude docela boj :-N 8-) bello, já to právě taky nemám ráda, myslím, že by jméno mělo být originál... jsem trošku ujetá na významy jmen :-p docela zajímavé je, že všechna klučičí jména, na kterých jsme se s přítelem shodli, mají význam spjatý s bohem... a přitom u nich v rodině jsou všichni zapřísáhlí nevěřící :-D
Odpovědět
Profilova fotka
gepe, s těma cenama jsem ti písla do IP, kdyžtak mi napiš, kolik jste dostali vy 8-) bella, mě by se od L líbila Laura
Odpovědět
Profilova fotka
gepe s těma jménama určitě divná nejsi, taky jsme je neřešili dokud to nebylo aktuální :-D
Odpovědět
hailli, uz mas odpoved ;-) a jsem rada ze nejsem sama :-D teri, nechci Te nejak zlobit, ale sestrenka ma dva kluky - Tadease a Matyase :-p :-N
Odpovědět
gepe, tak to sestřence teda závidím :-( :-N ale já už jsem se s tím smířila a teď mám nové vysněné 8-)
Odpovědět
teri, tak to je jen dobre ;-) tady je docela prihodny clanek, podle me se to i hodne tyka veci na svatbu apod. http://ekonomika.ihned.cz/c1-46529520... napadlo me se vydat k nemeckym ci rakouskym sousedum, s tim ze bych jim predtim napsala ohledne tech satu co mam v albu - taky tam je zastoupeni, uvidim co mi napisou :-N
Odpovědět
Profilova fotka
terinko, proč nemůžeš použít jména končící na š? my máme taky tadeáše 8-)
Odpovědět
haillie, protože přítelovo příjmení na š začíná... ;-) gepe, to je fakt... myslím, že to není špatný nápad, zajet k nim, třeba tě to nakonec vyjde i levněji ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
terinka, u nás taky začíná na š a stejně jsem si tadeáše vybojovala :-) dokonce nás neodradilo ani že se na tadeáše narodil, už jsem to tu psala, ještě na porodním sále nás přemlouvali, ať ho pojmenujeme jinak ;-) ale jestli se ti už líbí jiné, tak tím líp, my jsme se na jiném prostě neshodli
Odpovědět
Profilova fotka
dobrý večír přeju...tak mail z matriky přišel...bohužel nás nepotěšil...v říjnu budou volby a jak to bude se svatbami příští rok budou vědět až po novém roce...takže nám nemůžou nic závazně slíbit... :-(
Odpovědět
Článek se načítá
me se kdysi pro holku libila Ester, ale to uz me preslo a asi by to ani moc nesedlo k prijmeni po drahym.. takze vlaste jeste nevim, ale libila by se mi Viola a Julie asi :-N
Odpovědět
sonipa, hm, tak to jsi nepotěšila ani mě, to asi nemá cenu, abych na tu matriku taky psala, když mi rovnou řekli, že po novém roce :-( haillie, my jsme zkoušeli jména končící na š s tím "naším" příjmením vyslovovat a fakt s tím máme problémy i my, natož chudák dítě, tak jsme si řekli, že to teda ne 8-) ale je to každého věc ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
terinka86: no tak za zkoušku to stojí.... ;-) já jsem pořád doufala že není možné aby to nešlo dřív...jsem zvědavá jak to pak všechno stihnem zařídit... :-p
Odpovědět
haillie, terinka: my takhle vyřadili jméno Jakub, protože příjemní začíná na B. Vadilo by nám to, ale chápu, že se haillie to jméno prostě hodně líbilo. Jinak já mám teď trochu lítačku, tak vás tu moc nestíhám:-(, asi pořádně až o víkendu...
Odpovědět
bella doufam ze litacka neni zdravotniho puvodu ;-) :-N :-D
Odpovědět
gepe: nene, vůbec ne. Je to kvůli bydlení v Praze (dneska a zítra stěhování) a taky kvůli škole (zápis na Mgr.).
Odpovědět
Jo a ještě mi už nadobro odešel můj milovaný notebook, tak jsem dnes sháněla nový...
Odpovědět
gepe: a díky moc za odkaz! Dávám do oblíbených, ale možná se poohlídnu po něčem romantičtějším a levnějším:-).
Odpovědět
bella tak to je super, budes to mit aspon bliz na sraz :-) jaaj, tak snad si sehnala nejaky dobry... a co mas se starym? =-) jeje uz ani nevim za jakej odkaz, ale rado se stalo :-D jooo ty nausnice asi, za malo, jako inspirace...
Odpovědět
gepe: no koupila jsem si netbook, potřebuju něco na přenášení...pak máme ještě jeden na stálo doma, ten je normálně velkej. U toho starýho mi něco odešlo, známej, co dělá v IT firmě, se mi na to díval, poslal to někam na diagnostiku (na náklady firmy :-p) a uvidí se, jestli má cenu ho nějak "operovat":-D. Chudáček...
Odpovědět
bella no uvidis, tak snad dopadne dobre a bude funkcni ;-) hele, tohle by byl dobrej ulet jako zenich a nevesta :-D http://cms.dallasvintageshop.com/wp-c...
Odpovědět
gepe: ježiši:-D! To je fakt šílenost...no já tady někde měla uloženou taky dobrou fotku, ale teď jí klasicky nemůžu najít =-).
Odpovědět
No bohužel se musím rozloučit. Zítra zase náročnej den, tak jdu spát. Dobrou a snad se tu večer zastavím :-).
Odpovědět
ahoj holky tak včera jsme byly nakoupit v tesku a já miláčkovi koupila v Tako rifle, měla jsem tam slevu a já si zašla udělat ty gelové nehty,jsou moc pěkné tak jsem zvědavá jak dlouho mi to vydrží,no ten malý větnamec byl šikovný ale postava jak malé dítě,no jak mi pořád hladil ty ruce tak mi to tak dělalo dobře :-D :-D :-D no holky když pomalu žijete 8 let s chlapem a pak se vás dotýká jiný chlap no včera jsem byla :-N :-N
Odpovědět
Profilova fotka
Tyjo mně to bylo vždycky spíš nepříjemný, když na mě začal sahat někdo jinej...obzvlášť prťavej vietnamec :-D
Odpovědět
no já je taky nemusím,ale ten včera byl pěkný,měl pěkně vlasy udělané, a oči a obočí ale postava jak dítě :-D :-D no to víš jak si doma pořád s dětma a točíš se kolem rodiny tak to byl pro mě takový relax :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Smudli,gratuluju k výhře.Něco vyberte a prodat to můžete vždy ;-) Mě už jenom děsí malej vietnamec,natož,aby na mě sahal :-N :-D Gepe,to by byla hustá svatba.Už by mohli přijet jen votswagnem,ten hipies aa místo kytky trávu.Sakara,s těma volbama jste mě nepotěšily.No,stejně tam příští týden naklušu.Doatzník už máme vyplněnej,budeme mít občanky i rodný listy a víme kdy a v kolik,tak snad to bude ok.Já jsem pani na matriku volala v kvěnu a byla vtipná.Řikala: "to voláte brzo,ted bereme rezervace na tenhle rok,ale přijdte v listopadu...no spíš v říjnu...no nějak začátkem října."A tak si myslim,že když půjdu poslední týden v září,že mě snad nevyhodí.Já v jejich úřední dny dělám do 5 a než se tam dostanu,tak mi zavřou.
Odpovědět
třak já mám rezervačku ale musíme tam zajít v listopadu s papírama a pak nám to až potvrdí ten termín,takže já naklušu hned začatkem listopadu :-) :-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?