Svatba v roce 2011. Už plánujete?

Zobraz úvodní příspěvek
Ahojky všem, založila jsem tuto diskuzi pro všechny, které se budou vdávat v roce 2011. My plánujeme svatbu též na rok 2011, doufám že to všechno vyjde. :-) Tak budu moc ráda, když se tato diskuse rozšíří o další nové tváře a můžeme naplno poklábosit o všem, co se svatby týká. Budu se na vás těšit.
Odpovědět
jo tu z kal,ale chci si udělat tu kytku sama nebudu podporovat ty vydřiduchy co chou po tobě tolik peněz :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
je fakt, že květinářství ve velkých městech mají ty kytky extrémně natažený a to i přesto že mají výhodu v tom, že třeba mají velkeoobchod u huby, takže jim nemusí jezdit dealer, kterej už na kytkách má taky přirážku... já když u ségry viděla, kolik je nákupní cena kytky už s přirážkou od dealera, to byste holky koukaly...
Odpovědět
Já vím nám do Opavy vozí kytky z Brna,když jsem dělala v květinařství,tak vím jak to je ale taky už je to hodně dávno :-) avano v tom máš výhodu že ti sestra pomůže a kytky si uděláte sami :-)
Odpovědět
holky tulipány jsou risk! Kamarádka je měla na svatbě a ráno byli krásné ale nevydržely dlouho....a ženichovi korsáž taky nevydržela dlouho...ta¨kytka se musí umět dobře udělat.
Odpovědět
frido:no jo tulipány jsou křehké,já zůstanu u těch růží. :-)
Odpovědět
Profilova fotka
je pravda, že tulipány rychle v teple odkvítají, existuje fixátor kterej tomu zabrání, ale pochybuju, že to běžně v květinářství dělají. a hlavně tulipány rostou, takže se může stát, že vyrostou a kytka ztratí tvar... anka, jsem ráda že mám ségru floristu a můžu si navymýšlet kraviny :-D
Odpovědět
tet jsem koukla do alb příprav a je tam pivonková inspirace,taky pěkné kytičky :-)
Odpovědět
anka: to je i můj favorit, miluju bílé růže, takže pro mě to byla jednoznačná volba:-D Jenom nevím jeslti je nechám samotné jen s perličkama nebo je budu chtít namíchat s jinýma kytičkama. Ale budu chtít určitě kulatou kytku ty převyslé se mi nelíbí a hlavně je tam vyšší šance, že budou vypadávat jednotlivé díly.
Odpovědět
frido.já taky chci maličkou kulatou kytičku asi červené až bordo no a taky to trošku přizdobit perličkama :-) mě se ty převyslé taky nelibí ale každý má jiný vkus :-)
Odpovědět
anka: jj mě se třeba nelíbí oranžové růže. Ale vím, že hodně lidem se zase líbí. Já chci tu bílou nevinnou:-D:-D jenom bílou max. mixlou se zelenou, aby to ladilo ke mě i k dekoracím ke stolu.
Odpovědět
Profilova fotka
fridoli, převislá kapka se musí umět udělat, správně má být každý květ navažičkovaný a nadrátovaný, takže ten převis pak drží dráty a i kdybys s ní hodila, tak vydrží. Jenže v květinářstvích si usnadňujou práci a hlavně z 90ti % to neumí a pak to takhle dopadá :-( kulatý kytky jsou fajn a hlavně jsou pohodlný na transport :-) jak převoz tak i když si jí neseš, protože není tak těžká ;-)
Odpovědět
hezke rano :-) sonipa jak psala hailli - duveru, ale proveruj ;-) kdyz ja bych prave asi kulatou nechtela, ale vlastne jeste ani nevim jaky budu mit saty - resp. jak budou vypadat, tak tezko rict.. =-) drahy dneska rano zmizel do prcic :-(
Odpovědět
Článek se načítá
tak tak avano co je malé to je hezké,a nikde mi ta kytka nebude zavázet :-)
Odpovědět
gepe.tak už vyhajaná :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
anka, já ty převislý taky moc nemusim a hlavně jsou strašně těžký, takže tě po chvilce bolí ruka fridoli, já oranžový růže nenávidim a to je jedna z mála kytek,kterou bych hodila do koše, kdybych jí dostala jako dárek (ty které je máte rády, vám se omlouvam) gepe, kam ti odfrčela na jak dlouho? já mam přítele doma, ale v pátek odjíždí do Prahy a pak na týden na Slovensko, takže ho budu mít doma všeho všudy 3 dny, a ke všemu ma hodně práce, takže chodim domů večer :-(
Odpovědět
to je fakat anko.. hele nekde jsem cetla ze pokud nema nevesta kytku s kterou by se dalo hazet, tak se porizuje jeste jedna mensi hazeci
Odpovědět
ava, no do prcic.. jaj to si drahyho taky moc neuzijes.. :-|
Odpovědět
Profilova fotka
gepe, jo to se dělá, protože když máš třeba kytku za 4000,-- tak s ní asi házet nebudeš chtít :-D
Odpovědět
no já právě chci malou abych jí pak hodila,nebudu pořízovat druhou :-) avano:takže co ti ten tvuj přivezl ;-)
Odpovědět
ava, to je fakt :-D je fakt v Prcicicch nebo tak nekde kolem, snad zitra =-) anka, to je taky rozumny :-N jojo taky jsem zvedava co ave pritel privezl tedy krome sebe :-p
Odpovědět
Profilova fotka
anka, zásnubák ne :-( :-D ale dovezl mi stříbrnej náramek, kde nechal vytepat moje jméno latinkou a arabsky... zkusila jsem si rýpnout, že ho budu považovat za zásnubní, čekala jsem že mi řekne ať neprudim,nic neřekl, jen se usmál, no tak ho mam místo prstýnku ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
gepe, odjel někam pryč? tak máš aspoň klídek ne?? :-))) anka, to jsem ráda, že tu nejsem jediná, komu nevadí kaly :-D
Odpovědět
no ti chlapy jsou někdy natvrdlí,budeš se ho ptát jak to bude ze svatbou :-)
Odpovědět
Profilova fotka
gepe, jak jsi prvně napsala do prčic, tak jsem si říkala, že je prostě někde :-D na podruhý už jsem pochopila že je v obci Prčice :-D anka, no ten muj je meganatvrdlej :-D ale nechci mu nic říkat, pak se vzteká, že ho tlačim ke zdi, takže musim opatrně :-|
Odpovědět
hali:pokud to je ta varianta co máš v albu tak ta je moc pěkná :-)
Odpovědět
ava, tak to mas ale krasnej prstynek :-N hailli, no do Prcic :-D to jo no, jsem se ho jeste ptala, zda dneska muzu s kamaradkou stahnout cervenej traminek tak se me zeptal jeste kterej - protoze mame od vinare primo a pak tady z vinoteky... jsem ho ujistila ze pouze ten z vinoteky :-D =-) :-D me kaly primo nevadi, ale vadi mi jak je ma kazda na svatbu.. a hlavne vyznam kal taky neni moc potesujici...
Odpovědět
ava, jo presne takhle jsem taky nejdriv reagovala kdyz mi rekl ze pojede do prcic a ja jako do prdele? :-D tak na nej netlac, on se nejak musi sam realizovat a dodat odvahy ;-)
Odpovědět
gepe.nemyslím ty červené ale co má hali v albu kytičku,tak ta je pěkná.no taky bych si dala vínko, avo:no jo z chlapama se musí pomaličku a polehoučku aby to vůbec pochopili :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
ava, hlavně ať se vyjádří s termínem, ať můžete pořešit místo, na prstýnku až tak nezáleží, náramek je taky fajn ;-) gepe, jaký mají význam? no mi už přijde, že cokoliv si pro svatbu vyberu, tak je na ní totálně nevhodný
Odpovědět
anka myslis tu jako by lucni? ta se mi moc libi! x-) tak prijed ;-) kdyztak stahneme i to z moravy :-D hailli, nevim presne.. nekdo mi rikal ze kdysi davno puvodne mela kala vyznam jako kvetiny smrti ci tak nejak.. ale ne ze to je nevhodny, pokud se ti kaly libi, jdi do nich, avsak ja bych si nechala udelat nejaky jiny aranzma nez je klasika a ma ji kdektera nevesta ;-) http://www.onelove.cz/view.php?nazevc... jsou tam jeste dalsi dve casti a vyznam barev http://www.zaria.cz/clanek/psychologi... http://www.kvetinydnes.cz/clanek/Vyzn...
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?