Svatba v roce 2011. Už plánujete?

Zobraz úvodní příspěvek
Ahojky všem, založila jsem tuto diskuzi pro všechny, které se budou vdávat v roce 2011. My plánujeme svatbu též na rok 2011, doufám že to všechno vyjde. :-) Tak budu moc ráda, když se tato diskuse rozšíří o další nové tváře a můžeme naplno poklábosit o všem, co se svatby týká. Budu se na vás těšit.
Odpovědět
Tak a když mám čas, tak tu nikdo není :-(.
Odpovědět
bella no dneska je to tady podivny :-D projed si ten odkaz viz. prdchozi stranka co jsem poslala hanakniha a hlavne ty "vlasove ozdoby" u tech jsem :-p nemluve o botkach x-)
Odpovědět
gepe: já viděla ty ozdoby od porodnibabky, ten odkaz od tebe už zmizel - to jsi asi měla v albu a už jsi to vymazala. No a pak jsem viděla ty boty za 200 liber - pěkný, ale na ten jeden den docela drahý :-(.
Odpovědět
Ahoj holky tak na hřibách jsem nebyla mám nemocnou holku měla teploty ,kašle a má rýmu a tet i malý je nějaký umrčený a tak jsem ho dala spát,tak už spí.Jinak u nás si hudbu budu vybírat až pujdu s papírama na matriku mají tam nějaký seznam a nebo se zeptám na vlastní hudbu,poplatek za hudbu je 480 kč :-)
Odpovědět
anka: ahoj!:-) No teď jsou nemocný všichni...
Odpovědět
bella tady :-) http://www.highsocietybride.co.uk/gbu... a je fakt ze vse je skvostny, ale drahy ;-( anka tak to mas doma pekny, ja cucam islandsky lisejnik, porad bylinky a satek kolem krku :-D a co se tyka hudby na matrice abys nedopadla jak fridolina s pohadkami z Lotranda apod. :-D :-D :-D
Odpovědět
gepe: no to je skvostný! x-) Mně se děsně líběj ty art deco čelenky z Etsy...
Odpovědět
bella to mi povidej! x-) uka uka prosim za chvilku opet zmizim, drahy prijde domu a dostane kachnicku :-p :-N
Odpovědět
gepe: moment, teď zrovna nemůžu najít ty správný...
Odpovědět
Třeba tyhle: http://www.etsy.com/listing/56153984/... http://www.etsy.com/listing/56533804/... http://www.etsy.com/listing/55931184/...
Odpovědět
gepe: kachna...vy se máte...nežerete to nějak často??:-D
Odpovědět
gepe: ty máš něco proti Lotrandovi??? Jako nevím, co se vám na tom nelíbí :-| My za hudbu nic neplatili......a seznam jsme dostali jenom jsme nechtěli aby se ty dvě písně mlátily.
Odpovědět
Článek se načítá
fridolinek: já proti tomu teda něco mám:-D, omlouvám se ti :-(. Neber to osobně, ale já to slyšet někde na svatbě, tak nevím, co si myslet. Ale ber to tak, že mám prostě jen jinej názor... gepe: mně by se třeba líbilo i něco takovýho jako pásek přes šaty: http://www.etsy.com/listing/55594937/...
Odpovědět
tak holky opravdu jsem unavená,když jsou děti nemocní dá to zabrat, gepe:a jakou kačenku :-D :-D fridolínek:no já jsem zvědavá jaký seznam tam budou mít,hele ten seznam ti dají domů
Odpovědět
anka: no oni jsou navíc nemocný hromadně, že jo? :-|
Odpovědět
anka: jj, ale musím říct, že jsme dopadli líp jak kamarádi, protože těm hráli příšerný věci na svatbě a neměli moc na výběr. My dostali na výběr asi ze 30 písní - anglické i české ale L.Vondáčkovou a lásku na 100 let nemusím, to se mi nelíbí, princezna ze mlejna už je ohraná , Ivetu Bartošovou nechci, tak nevím co .....
Odpovědět
fridolinek: no tak to já bych musela změnit obřadní místo:-(.
Odpovědět
je já bych chtěla Luise Migela,no Bartošovou vůbec nemusím upně se mi zprotivila bella:jenom dvě děti jsou nemocní,ti dva jsou v pohodě,mám dva dětské pokoje ,takže ti dva kluci mají svuj pokoj a holka stím nejmladším taky svuj pokoj
Odpovědět
Holky, tak já zase mizím a ukážu se večer...
Odpovědět
Profilova fotka
anka, tak ať se děti brzy uzdraví, našemu malýmu se to táhne už tři týdny, rýma a kašel :-| ale už to snad konečně končí, zítra jdeme snad už dokonce i plavat gepe, taky jsme měli kachničku v neděli, dobrou chuť antikaly - holky říkejte si co chcete, stejně se mi líbí :-p mám ráda jednoduchý čistý linie, což splňuje
Odpovědět
hali.tak oni teptve včera začali marodit,takže doufám že ti další dva nebudou ;-) no já budu na klasice já chci růže
Odpovědět
Profilova fotka
terinka86: no já taky doufám že v tom problém nebude...tak nezbyde než plánovat jako by to bylo jisté a doufat že to dopadne dobře... :-)
Odpovědět
Profilova fotka
gepe: no ten termín máme potvrzený mailem od agentury...hradu a matrice to posílali oni...mohl by v tom být problém... =-) ?
Odpovědět
sonipa, myslím, že tam jde spíš o to, že pokud bys to měla předběžně potvrzený od matriky, bylo by to téměř jistý... proto se asi gepe ptala. pokud to agentura takhle běžně dělá, tak by s tím problém být neměl ;-) a vy máte agenturu? jakože koordinátory? :-) jinak já teda taky doufám, že to dopadne dobře, jinak nevím teda :-|
Odpovědět
Profilova fotka
terinka86: no těžko říct jestli je tohle běžný postup...snad ano...a agenturu máme jen kvůli obřadu...ta totiž ty svatby na hradě vyřizuje, tak to jinak nejde...ale možná že kdybych napsala přímo na tu matriku, že by mi i oni ten datum potvrdili, mimo agenturu...nevím... :-| taky doufám že to dobře dopadne... A kdy máte termín vy?
Odpovědět
Profilova fotka
gepe: jejda boty za 200 liber plus poštovný a bez vyzkoušení - to nedám :-| ale díky moc, protože mě to inspirovalo - kdybych si koupila krémový lodičky někde u deichmana za pár kaček a nalepila na to vteřiňákem krajku a mašlu, to by mohlo na těch pár hodin vydržet ne? a mohla by to být i stejná krajka jako na šatech :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Hest: strašně moc ti držím palce se školou, taky jsem dodělávala bakaláře s děckama (i když už většíma) matky jsou podle mě lepší timemanageři i studentky - protože to prostě zvládnout musíííí. Dívala jsem se do tvého alba, máš tam úžasný šaty, přesně styl, co se líbí i mě, nevadilo by ti, kdybych si č. 2 a č. 13 okopírovala? Asi si nechám šaty ušít, tak by se mi víc inspirací hodilo.
Odpovědět
Profilova fotka
tady ještě inspirace pro hest - dýničky http://bios.weddingbee.com/topic/fall...
Odpovědět
sonipa, my chceme 1.7. a už máme předběžnou domluvenou i fotografku, tak by bylo dost trapné, kdyby to nevyšlo :-(
Odpovědět
haillie: ty malinké okrasné dýně jsou super nápad!:-) Můžou se použít jako dekorace, ale i jako jmenovky ;-).
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?