Svatba v roce 2011. Už plánujete?

Zobraz úvodní příspěvek
Ahojky všem, založila jsem tuto diskuzi pro všechny, které se budou vdávat v roce 2011. My plánujeme svatbu též na rok 2011, doufám že to všechno vyjde. :-) Tak budu moc ráda, když se tato diskuse rozšíří o další nové tváře a můžeme naplno poklábosit o všem, co se svatby týká. Budu se na vás těšit.
Odpovědět
Profilova fotka
ty jo, ten dort vypadá jak umělej :-)
Odpovědět
avano: no trochu jo:-D. Snad to hypericum není jedovatý! Hele, mně pleš vůbec nevadí, pokud teda ten chlap není celkově slizkej. Kouty můžou bejt náhodou docela sexy.
Odpovědět
Profilova fotka
bella, tohle hypericum je myslim druh třezalky a třezalka je léčivá, tak snad ne ;-) mě právě pleš taky nevadí, můj bejvalej byl plešatej už od dvaceti a úžasně mu to slušelo. takže ty přítolovo kouty jsou pro mě krásný, ale on to ve svý ještinosti nechápe :-D
Odpovědět
avano, můj typ byli vždycky modrooký blonďáci, takže mám doma tmavovlasého, ale oči má modré 8-) tak já budu mezi těma nevěstama, co nemají nic originálního, protože kytku chci převážně (ne-li jen) z růží - prostě je miluju! a všechny růže, co jsem kdy dostala, suším ;-)
Odpovědět
avano: tak to maj ty naši chlapi štěstí, že nás maj, co:-D.
Odpovědět
terinka: tak to sis zase vybrala klasiku a to je úplně v pořádku!:-D avano: myslíš, že se tady daj sehnat ty david austin roses?
Odpovědět
Profilova fotka
bella, to mají :-D jinak by si nás snad nechtěli vzít, ne?? :-) :-) teri, já si kdysi taky kytky sušila, ale dneska mam ve váze permanentně živý kytky, takže už to nedělam, ale v mým případě už je to deformace :-D a mimochodem, každá nevěsta, i kdyby měla to samý co jiná, je svým způsobem originální,takže neboj ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
bella, to nevim, zkusim se zeptat ségry... velkoobchody si většinou jezdí sami do holandska nebo do Frankfurtu na burzu, takže by měly jít sehnat, pokud je objednáš s předstihem, ale zeptam se. prosim tě pošli mi ten název do IP, at to nezapomenu
Odpovědět
avano, my si právě teď chceme dát do vázy ty sušené a vzhledem k tomu, že jich je docela dost, si myslím, že to bude vypadat fakt dobře :-) já jen doufám, že ta kytka bude vypadat tak, jak chci - když se ženil brácha, tak jim tu kytku přehodili, měly být rudé růže a pár bílých a měli bílé a pár rudých a nevěsta byla dost zklamaná... akorát neznám žádný dobrý květinářství, tak to bude ještě sranda...
Odpovědět
Profilova fotka
teri, já nechápu, jak se něco takovýho může stát, to je to samý s cenou. když si přijde někdo objednat rudý růže s málo bílýma tak to snad tak udělam a když chci kytku za tisícovku, tak jí snad mají udělat za tuhle cenu a ne že ti pak naúčtujou jednou tolik... jinak v praze působí dost floristů ale jsou trochu dražší... prostě se platí za profesionální práci...
Odpovědět
avano: máš to tam, dík:-). No já to teda taky nechápu...objednala jsem si dort, měl být za 600 a přišel za 750...pro mě závažný pochybení a nedodržení ústní smlouvy se zákazníkem...
Odpovědět
Mně by nevadilo zaplatit víc, když odejdu s tím, co jsem chtěla.
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
bella, přesně, to si přece nemůžou dovolit... ale jak je vidět, dovolí si to a vůbec je to netrápí :-S
Odpovědět
avano: já chápu, že to netrápí slečny, co tam pracujou, ale majitele firem by to trápit mělo. Ale to je se vším.
Odpovědět
Holky, Martha je taky dobrej zdroj inspirace:-): http://www.marthastewartweddings.com/
Odpovědět
Profilova fotka
bella, ty růže jsou krásný! já teda na růže moc nejsema když už, tak na netradiční a tyhle se mi líbí a já mam ráda druh avalanche, mají obrovský hlavičky a jeden z jejich druhů vypadá tak staře, já řikam jak z barokních obrazů :-D marthu projedu :-)
Odpovědět
jo, já to taky nechápu... hlavně je smutný, že jim to prochází...
Odpovědět
Profilova fotka
hmm, tak tohle je prostě moje :-D http://www.marthastewartweddings.com/... a tohle: http://www.marthastewartweddings.com/...
Odpovědět
Profilova fotka
taky dobrý http://www.marthastewartweddings.com/...
Odpovědět
Martička je dobrá, chci si z ciziny dovízt její knihy. Některý časopisy se daj sehnat i tady v ČR. avano: jojo, ty avalanche jsou nádherný! Líbí se mi i ty zahradní, s velkejma květama.
Odpovědět
Profilova fotka
http://www.marthastewartweddings.com/...
Odpovědět
Profilova fotka
jdu se rozloučit, zítra už do školy a v úterý jdeme za kulturou do divadla :-D jinak o víkendu budeme doma, P. rodiče něco mají... zítra se stavím brou
Odpovědět
Profilova fotka
brou, brou ;-)
Odpovědět
dobrou, smudli
Odpovědět
Profilova fotka
holky jdu taky spát, dobrou noc ;-)
Odpovědět
Já taky mizím, tak dobrou:-).
Odpovědět
Profilova fotka
dobré ráno holky, tak koukám včera jsme šli všichni brzo, tak jsem ráda, že nemusím dočítat
Odpovědět
hali.dobré ránko,já to tu musela dočíst smudli.tak já mám taky hrozné sny a nejenom já ale taky ten muj a to jsme spolu 7 let.Takže ta svatba snáma taky pořádně mává- Hest.moc ti gratulují a uvidíš vše se dá zvládnout,mluví ze mě zkušenost porodnibabka.hřiby byly super,moc jsme si pochutnaly,tento týden pojedeme zase,tak doufám že najdu hodně bedel,protožeplněné jsou fantastické gepe.tak já cvičím i u vaření,takže zhazujíale tet jsem zhřešila měla jsem zákusky ale zase nepiju kávu lucil.tak to mám stejné jako ty pořád jenom kolem rodiny.tet zrovna vařím a v11 jdu koupat babičku bella.já když jsem po obědě nebo jím tak si odepnu zip a knoflík a je jedno kde jsem,tak doufám že na svatbě to bude v pohodě Avano.já tet taky četla co tu holky všechno napsaly,ty ale jedou fridolínek.tak my kartičky mít budeme a všichni ví že chceme peníze,takže u nás nebude problém,u nás se davají i peníze knarozeninám a i na vánoce.jak babičky i tetičky ví totiž že je to lepší než koupit nevhodnou věc jinakvítam nové nevěsty,doufám že jsem na někoho nezapoměla :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj všem. Liduprázdno? =-)
Odpovědět
porodnibabka.to víš je pondělí,první se musí makat :-D :-D
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?