Svatba v roce 2011. Už plánujete?

Zobraz úvodní příspěvek
Ahojky všem, založila jsem tuto diskuzi pro všechny, které se budou vdávat v roce 2011. My plánujeme svatbu též na rok 2011, doufám že to všechno vyjde. :-) Tak budu moc ráda, když se tato diskuse rozšíří o další nové tváře a můžeme naplno poklábosit o všem, co se svatby týká. Budu se na vás těšit.
Odpovědět
bella to nevim, ale kdyz vezmu v potaz, ze pujcovny EB tam je vetsinou min. od 7,5 tak si rikam kolik tak muze byt porizka a otazkou je, zda maji i novy nepouzity pripadne na prodej, anebo jen uz pouzity...
Odpovědět
gepe: no právě. A jakto, že tamty by byly levnější?
Odpovědět
bella no to si jen myslim, psala jsem Ti jejich cenu ke koupi vlastne?
Odpovědět
právě že psala, tak to trochu nechápu pořád. Hele, nejdřív se tam běž vypravit a vyzkoušet ještě nějaký jiný a pozeptat se, jestli by byly nějaký k prodeji.
Odpovědět
jak by se to prodražilo, kdyby ti je objednali dřív? Proč to nejde třeba v lednu?
Odpovědět
bella, to neva :-) no asi to bude nejlepsi reseni, treba tam objevim uplne jiny, ktery me okouzli a budou i sluset, kdo vi :-N
Odpovědět
gepe: hele, ještě je fakt moře času, takže si můžeš tak jako tak dovolit ještě chvíli počumovat. No a když víš termín, tak prostě běž do pár salonů a jen tak zkoušej, ať víš, co ti sluší. Zároveň budeme sledovat nějaký výprodeje. Mívaj výprodeje úplně novejch šatů třeba za 15 tisíc a to se dá taky zvládnout. Beztak bys to dala za půjčovný.
Odpovědět
bella no praveze dala no :-) to je fakt, ale kdyz uz mas saty a muzes si resit dalsi veci.... :-D obcas se proste projevi u me syndrom jedinacka a chci hned :-D
Odpovědět
gepe: já mám ten samej syndrom a naprosto tě chápu. Já byla v hrozným stresu, že žádný hezký neseženu. Teď mám klídeček, ale zase můžu pomáhat vám ostatním ;-).
Odpovědět
gepe: a neboj, když si nic nevybereš, necháme ti něco ušít u Zima:-D :-D :-D!
Odpovědět
bella diky ze me chapes a ostatne i diky za to jak vlastne nam vsem pomahas s ruznymi vecmi atd. ;-) uz sis vybrala nejaky ten zavoj? :-)
Odpovědět
gepe: hele, fakt není zač:-). Já mám (a ještě nějakou chvíli budu mít) čas, takže fakt ráda poradím, popř.něco vyhledám atd. No se závojema bude potíž, jelikož jsem si vybrala zvláštní barvu šatů, takže se bude hlavně ladit. Ale průběžně kontroluju i Etsy, kdybych tam něco objevila...Mám trochu problém s tím, že se mi líbí všechno drahý (i když to máme asi společný), ale nechci dát za závoj víc jak 3.000...
Odpovědět
Článek se načítá
No a já hlavně čekám, až se příští tejden zase nastěhujeme do Prahy a pak budu courat a zkoušet, vybírat,...na netu není všechno a ty závoje musím vidět. Mám i odkaz na salon Linie v Praze, kde by mi ho kdyžtak ušili.
Odpovědět
Hele, ty jsou pěkný... http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=3... ale kdo ví, jak budou vypadat doopravdy...
Odpovědět
Tak to je fajn, ze vis kde by Ti ho kdyztak usili... no prave, sice mi neni lito nejaky ten peniz utratit, ale ne za kazdou cenu a kor kdyz by to nemelo treba i odpovidat kvalite.. Jsou pekny, ale presne jak pises, kdo vi jak vypadaji ve skutecnosti... a to je u takovych satu prave kolikrat problem.. ze obrazek neodpovida
Odpovědět
gepe: třeba i Pronovias a San Patrick - ty závoje jsou opravdu drahý, ale jak jsi viděla (na tom odkazu, co jsem ti posílala), tak ty materiály teda zase nic moc...flitříky do toho a nevím, jestli to byla pravá krajka...
Odpovědět
bella prave... ono by mozna nebylo na skodu zvazit takovou vyrobu vlastniho zavoje ;-) a pekny krajky se daji taky koupit, nemluve o latkach z kterych zavoj muze byt :-)
Odpovědět
gepe: nad tím uvažuju pořád...výběr tylů je docela širokej, i co se týče struktury a barvy a krajky se na metry daj taky koupit...už jsme o tom s mámou mluvily...sehnat průhledný vlákno...
Odpovědět
jako kdybys viděla, jakej závoj jsem si zkoušela v tý Belle tady v HK, to bylo okousaný a nahoře jen ohnutý a na tom hřebínek...
Odpovědět
no ty kraso, tak to je husty ze i takovy zavoje nabizi.. no vidis, tak jestli i mamca je pro, tak do toho ;-) asi bych do toho sla, pokud bych mela mit zavoj a nemohla si nejak vybrat.. bello jdu do hajan, hezkou dobrou :-)
Odpovědět
já jdu taky, tentokrát s kapkama, tak se snad vyspím. Tak dobrou:-).
Odpovědět
Profilova fotka
dobré dopoledne ve spolek.Je tu někdo? Vy jste toho zase nakecaly.. :-) Hest gratuluju.Já myslím,že ty už jsi rozhodnutá.A jako matka budeš bojovat o mimi zuby nehty.Držim palec ;-) teri,tak to jsem zvědavá,s čím se ten tvůj vytasí.Nebudete mít ted nějaký výročí,narozky?Možná až vánoce... :-N Jo a jsem zvědavá na ty tvoje šaty,pak musíš dát vědět. ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Anko,máš krásný děti a ségra je taky kočka.Její manžel je jak velkej boss.Jo a koukala jsem na fotky těch obleků.Byt jsou ty fotky naprosto pidi,tak chcete světlý oblek?
Odpovědět
Profilova fotka
dneska ticho po pěšině? já nestíhám, zaspala jsem, tak jsem jen chtěla mrknout co novýho a ono klid :-D
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj Haili.taky se divim. :-D
Odpovědět
porodnibabko, já jsem taky zvědavá, s čím přijde :-D no, budeme mít výročí koncem listopadu... ale to doufám, že bude dřív :-N :-D
Odpovědět
Profilova fotka
No...jestli je tak originální jako můj drahý,tak to spojí s nějakým významným dnem.U nás to byli moje narozeniny :-) Prsten měl koupený už 2 měsíce a stejně mi ho dal až na narozeniny. x-)
Odpovědět
Profilova fotka
taky bych to tipovala až na to výročí, listopad není tak daleko, tak to s tím určitě počká přítel to tak taky udělal, teda chtěl to tak udělat, rezervoval stůl v magické zahradě, že mi to dá tam na jejich krásné zahrádce, ale on je taková slepičí prdel, že nakonec to nevydržel a všechno vyžvanil den předem, takže bylo po kouzlu :-D
Odpovědět
Profilova fotka
:-D :-D ty chlapi jsou fakt stejný.Mě to teda nevyžvanil.Já jsem se taky furt ptala a co a jak a jestli to do svatby stihnem a pak mě to přestalo bavit a najednou prsten byl.Takže překvapení jako hrom a i slzy ukáply.Nemohla jsem věřit tomu,že jsem se fakt dočkala, :-) ;-)
Odpovědět
Ahoj holky, tak jsem vás přišla pozdravit a za chvíli zase mizím...:-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?