Svatba v roce 2011. Už plánujete?

Zobraz úvodní příspěvek
Ahojky všem, založila jsem tuto diskuzi pro všechny, které se budou vdávat v roce 2011. My plánujeme svatbu též na rok 2011, doufám že to všechno vyjde. :-) Tak budu moc ráda, když se tato diskuse rozšíří o další nové tváře a můžeme naplno poklábosit o všem, co se svatby týká. Budu se na vás těšit.
Odpovědět
hailli tak to bud v klidu, taky budu muset nejak naklusat do salonu a zjistit v cem nebudu vypadat jak idiot 8-( :-D
Odpovědět
Profilova fotka
já se tomu právě chtěla vyhnout, nerada si zkouším oblečení a tuším, že jak mi prvních pár šatů nepadne, tak budu akorát otrávená, zvlášť jestli kolem mě budou poskakovat asistentky :-D
Odpovědět
Profilova fotka
haillie, když ještě obskakujou, tak je to dobrý, ale když se tváří jako že je strašně otravuješ a každý přání je problém, to pak otráví každýho...
Odpovědět
jsem si teď uvědomila, že já se tomu zkoušení fakt asi vyhnu :-p ale vzhledem k tomu, jak debilně jsem se cítila, když jsme sháněli šaty na maturiťák, tak mi to snad ani není líto...
Odpovědět
Holky, já mám většinou tu smůlu, že mi padne všechno, tudíž musím všechno mít a rozhodování nebejvá jednoduchý:-D.
Odpovědět
Profilova fotka
holky jdu chrupkat... zítra jedu na tu poradu, takže se tu ukážu až k večeru...
Odpovědět
bella Ty zase provokujes! :-D taky se nerada vidim v kramech v zrcadlech, ale je fakt ze jsem zvykla proste nekdy vylizt a otravovat asistentky co si o tom mysli - kolikrat pohled staci :-D :-D
Odpovědět
gepe: to ne, tak třeba s kalhotama je to těžký, ale jinak jsem takovej univerzální typ a i třeba brejle a pokrývky hlavy můžu kupovat bez zkoušení... ale nikdy jsem nepochopila, proč do těch kabinek dávaj tak hnusný světlo...
Odpovědět
gepe :-D :-D :-D bello, nedivím se, že ti všechno padne... a tiše závidím ;-) holky, já se taky loučím, čeká mě třetí den ranního vstávání a nějak už to nedávám, tak musím brzo spát ;-)
Odpovědět
terinka: no tak to zase není co :-|. Dobrou ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
bella, ty si koleduješ :-D kdyby mi všechno padlo, tak si nestěžuju, já teda u brýlí a na hlavu si můžu dát taky pytel od brambor a sedí mi to (v rámci možností), ale u hlavy to všechno končí :-)
Odpovědět
bella tak to s okulama i na hlavu mam stejny, o kalhotech nemluve, vzdy jsem mela problem s kalhotama diky uzkymu pasu ]-( jo svetlo je hnusny a obcas i pohled do zrcadla :-D teri njn :-D :-D tak hezkou dobrou ;-)
Odpovědět
Článek se načítá
no ale třeba mám zase širší boky, z čehož jsem měla vždycky komplex...jo a mám křivý ruce, když je natáhnu nad hlavu a napnu, tak se mi zloměj do strany:-D.
Odpovědět
bella tak to bud v pohode, ja mam zase dlouhej krk :-p :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
já mám vždycky pocit, že tam ty jejich zrcadla lehce rozšiřujou gepe, problém s kalhotama mám to samý, ale u mě to není úzkým pasem, ale velkou zadnicí :-D :-D
Odpovědět
gepe: no tak to je přednost, ne?? Jo a taky mám dlouhý ukazováčky na nohou:-D.
Odpovědět
Prej "problém s kalhotama díky úzkýmu pasu":-D a to není provokace??
Odpovědět
bella no to prej jo, ze se prej labuti krk libi hodne chlapum, ale to je houby oproti tomu, jak kolikrat boli pater :-D hmmm tak to ja mam na nohach kratky prsty hodne, ze i vlastni mama si ze me kolikrat dela srandu ]-( :-D hailli, hele a vis co se prece rika ne? velky zadek, zaklad dobre rodiny ;-) :-D
Odpovědět
bella no.. neni! :-p :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
bella, tak už aspoň víme, podle čeho tě pak na srazu poznat, musíš si vzít boty s otevřenou špičkou
Odpovědět
hailli jo, bod pro tebe! :-D :-D :-D
Odpovědět
haillie: :-D budu na vás pak těma ukazováčkama ukazovat :-D.
Odpovědět
Profilova fotka
děvčata, mi za chvíli klekne baterka v mobilu, takže se mějte fajnově, moc tu už nedrbejte a zase zítra
Odpovědět
papa:-)
Odpovědět
hailli ok, tak hezky zbytek vecera ;-) jj bello, vidis moc nedrbej! ;-) :-D
Odpovědět
gepe: no to říká ta pravá:-D.
Odpovědět
jsem takova nejaka nijaka z satu na svatbu... pritel mi rekl ze je mu to jedno co budu mit na sobe, ze stejne jsem uz davno jeho princezna a ze na svatbe stejne nejde o zenicha, ale o nevestu... ze kazda je princeznou v den svatby...
Odpovědět
gepe: no tak to je hodnej, ne? A mají v tý Adině některý ty Eden Bridals, který by byly nový a mohla sis je koupit?
Odpovědět
bella, to je. To nevim asi budou mit i nejaky ke koupi, ale pochybuju ze to bude cena podobna te, kterou mi napsali u tech ktery jsem si vybrala.. :-S a tak nejak jsem uz prave prestala i diky tomu premyslet, ze bych si saty pujcila...
Odpovědět
gepe: a proč by tamty byly levnější?
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?