Svatba v roce 2011. Už plánujete?

Zobraz úvodní příspěvek
Ahojky všem, založila jsem tuto diskuzi pro všechny, které se budou vdávat v roce 2011. My plánujeme svatbu též na rok 2011, doufám že to všechno vyjde. :-) Tak budu moc ráda, když se tato diskuse rozšíří o další nové tváře a můžeme naplno poklábosit o všem, co se svatby týká. Budu se na vás těšit.
Odpovědět
Profilova fotka
rouy, nápodobně :-D
Odpovědět
no já kdybych měla dát každému vyslužku tak se nedoplatím,nebydlím sice na vesnici ale máme docela rozvětvenou rodinu,a to nepozívám každého z rodiny,na oběd bude 50 lidí a zbytek přijde večer,pokud bude někdo mít stím problém že nebyl pozvaný na oběd ,tak nemusí chodit vůbec :-p My si to platíme samy takže si do toho nenecháme kecat,jinak prstýnky mám od moji mamky a raut bude platit mamka od mojeho ale ani jedna nám do toho nekecá :-D :-D :-D Já si udělala jasno hned na začátku :-D
Odpovědět
anka: no jasně! Já si zase říkám, že ta tisícovka za 3kg svatebního cukroví mě nezabije. A i když bude relativně bohatej oběd - 1.000 na osobu, tak nebude večerní raut.
Odpovědět
Profilova fotka
anka6: přesně moje řeč, my si to taky platíme sami. Sice pidi výslužky budou jen pro hosty, ale v tom našem počtu, tam to taková položka nebude. Nehodlám zbytečně utrácet za nic.
Odpovědět
A navíc to bude od stejné firmy jako svatební dort.
Odpovědět
Profilova fotka
anka, to je nejlepší, když si to můžeš udělat po svým :-) taky to taky zaplaťbůh budu mít :-D přítel říká, že má ze mě jeho máma (tchýně) respekt :-D :-D :-D ufff, takže si ke mě nedovolí to co ke švagrový 8-) ale taky samozřejmě čekam, že mě někteří pomluví, ale s tim se musí počítat, člověk se nezavděčí všem...
Odpovědět
Profilova fotka
tak já s výslužkama pořád nevím, no nakonec asi taky nebudou, zkusím natrénovat nějaké koláčky, ty by byly na rautu a max poslat těm příbuzným, kteří z různých důvodů nepřijedou, co zbyde z rautu ať si každý rozebere, sousedy obcházet nebudeme, budou téměř všichni na svatbě, měli jsme fakt štěstí a 80% lidí v ulici jsou super, kamarádi, scházíme se, grilujeme, dokonce jsme spolu byli i na dovolené (asi 4 rodiny) 8-) rodičům dáme asi taky děkovací vína, to je dobrý nápad holky, díky moc
Odpovědět
Profilova fotka
avano: já si do toho taky nenechám mluvit, naštěstí ani nikoho takového nemáme. Ségra měla chudinka od tchýně úplný teror, do všeho se jim motali, nrůza :-p . Ale jak jsi trefně poznamenala, vždycky se někdo nespokojenný najde.
Odpovědět
vykašlat se na lidi,ty si všechno musíš platit,vždy se najdou takový co rádi pomlouvají.Tady jde přece o náš den a ne den druhých :-) :-) tak moje tchýně je super,včera jsme byly v obchodě a já si koupila boty na podpadku svatební,říká za tu cenu to musíš vzít,podpatek je menší tak doufám že mi to nebude vadit,taky pojede do Ostravy si koupit nějaký ten kostýmek,takže pojedou stím mojim omrknout hned obleky :-) Ale stejnak si koupím i boty na přezutí :-)
Odpovědět
hoj holky :-) U nas vysluzka bude... dle pritele se do vysluzek davaji zbytky od hostiny apod., tak ja proti nic nemam :-D :-D
Odpovědět
Tak my výslužky asi mít budeme, budeme péct s mamkou, babičkou a svědkyní samy, tak to snad nějak zvládnem... ale rozhodně nebudu obcházet sousedy nebo tak něco, to by na mě asi každý čuměl jak tele na nový vrata :-D avano, s tou matrikou - my jsme psali na Prahu 6 a tam skutečně dávají termíny až od ledna ]-( jo a víno taky dávat nebudeme - z podobného důvodu jako bella :-p
Odpovědět
gepe:tak at si každý donese něco na zbytky :-D :-D :-D a potom můžeš volat,rozdavají se zbytky kdo chce zbytky :-D :-D :-D
Odpovědět
Článek se načítá
anka :-D ale on to fakt myslel vazne a vypadal dost bezelstne :-D :-D jsem mu musela vysvetlit co se dava do vysluzek :-D :-D
Odpovědět
terinka.tak u nás se hodně peče takže taky budeme péct taky s mamkou a tetou :-)
Odpovědět
gepe: dělá se to tak, přítel není úplně vedle ;-).
Odpovědět
Profilova fotka
gepe, určitě si představoval, jak po týdnu oškrábne plíšeň, narve to do krabiček a roznese po okolí :-D :-D
Odpovědět
gepe:u nás se zbytky davají prasatům,víš jak to bývá ve školní jídelně nebo tak ,vše se hodí do kyble a to se pak odváží do prasečína :-D :-D :-D no Moraváci ne vtip:Pražák se ptá Moraváka hele a proč vy ták mluvíte krátce a moravák mu řekne bo není čas p..o :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
:-D :-D Avano,anko :-D :-D Já na výslužky kašlu.Budeme mít hostinu a raut,takže se najedí všichni a bude to tzv.kdo si co uloví,to má.Fakt jsem nevyhrála ve Sportce...bohužel :-N Ale když nesázím,tak o půjde dost těžko... No a sousedům?Bydlíme zatim v paneláku a co soused tak to....jak to sakra slušně říct. :-x
Odpovědět
Teď jsem si představila, jak jede porodnibabka vejtahem a všem bytům rozváží po čtvrtce dortu:-D.
Odpovědět
budou kolacky a bonbon :-) bella dekuju, ty jedina si nas nehodila do prasecaku ;-) :-D PB tak na ne prd :-D
Odpovědět
porodnibabka:já si to tam doplnila :-D :-D :-D hlavní je stejnak zábava :-N :-N a můžeš mít sál vyzdobený jak chceš,jídlo vynikajicí ale zábava je to co udělá svatbu svatbou :-) :-)
Odpovědět
gepe: no já vím, že se to prostě dělává. Samozřejmě si nesmíte představovat okousaný a ohamťaný zbytky, ale třeba že se koupí pět dortů, nakrájej se dva a zbytek se rozdá. Takhle to asi myslel. Ale jako asi bych to tak taky nedělala, prostě koupila něco předem jako výslužky, ale musela jsem se ho, chudáka, zastat :-D.
Odpovědět
anka, nejsi blba na to pismo atd.. ;-) casu je jeste dost :-)
Odpovědět
bella:tak jak píše gepe,když děti mají narozeniny tak rozdavají bonbony,tak PB to může házet do schránek :-D :-D
Odpovědět
pekny http://www.beremese.cz/album/view.php... bella ja vim no asi tak nejak myslel, akorat holky si to hned prevedly na svoje ;-) a ja se ani nedivim no :-D
Odpovědět
anka: :-D já se z vás po...:-D to si pamatuju, vždycky se koupily dva pytlíky bonpar a byl trapas, když to někdo neměl!
Odpovědět
Profilova fotka
holky, já z vás normálně pustím asi loužičku :-D :-D zbytky mě dostaly!!! :-D :-D - ale jako vtip dobrý, na druhou stranu hodně originální, proč to dělat jako každej - hosté by se nestačili divit, co jim to dáváme :-N :-D
Odpovědět
Profilova fotka
gepe, vždyť náš znáš i ty naše střelený nápady... já si jen představila, jak by to njepšíš udělal můj přítel :-D :-D i když ten ještě razí heslo, že trocha plísně nikoho nezabije :-D :-D
Odpovědět
No chtělo to trochu tady oživit,takže to víte že výslužky nejsou žadné zbytky i když co potom stejnak se to musí pak nějak rozdat :-D :-D :-D gepe.pěkný jednoduchý
Odpovědět
bella :-D no a to si vem, ze ja mela narozky stejne jako spoluzacka ]-( takze tam byl jeste rivalitni boj ]-( :-D :-D beruska, Ti prece bylo receno ze se tady nudit nebudes ;-) :-D no k obedu budeme mit jehneci, kosti udelaji i krabicky tezsimi :-D
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?