Svatba v roce 2011. Už plánujete?

Zobraz úvodní příspěvek
Ahojky všem, založila jsem tuto diskuzi pro všechny, které se budou vdávat v roce 2011. My plánujeme svatbu též na rok 2011, doufám že to všechno vyjde. :-) Tak budu moc ráda, když se tato diskuse rozšíří o další nové tváře a můžeme naplno poklábosit o všem, co se svatby týká. Budu se na vás těšit.
Odpovědět
Profilova fotka
gepe: krásný. Mě se vždycky ty méně tradiční svatby líbí. Dokonce tady jednou byla nevěsta (bohužel si nepamatuju nick) a to byl fakt nářez - hodně odvážné, originální, nádherné (taková punk - rock svatba). Navíc fotky měli dosti netradiční, což tu atmosféru ještě umocnilo.
Odpovědět
Profilova fotka
bella taky jste to dělali????? :-) :-) já myslela že tak trapnej zvyk byl jen u nás :-D
Odpovědět
anka, dyt javim :-) akorat ten muj si jen lizne hermose a pomalu zvraci... ]-( neji smradaky ani zadny plisnaky 8-( :-D
Odpovědět
Profilova fotka
gepe, slibu jste opravdu dostály....bavím se náramně :-)
Odpovědět
beruska, mi prave prijde ze v tom byva to kouzlo.. ze ta svatba je trosku jina byt i treba prostredim, nebo satama apod. a presne jak jsi napsala - zanecha to vzpominku ;-)
Odpovědět
bella:no moje dcera má vpátek narozeniny tak jí to musím koupit :-) každému položí na stůl bonbon a je to,takže na svatbě taky můžete položít každému na talíř bonbon a napsat k tomu to je vyslužka,nic víc už od nás nečekejte :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
beruska, a tak to tady máme každý den :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
souhlas, jedinečnost je nade vše. Já teda nemám jen tu odvahu, navíc přítel je dost konzervativní, aspoň co se svateb týká. U mě žádné výstřelky neprojdou. No nic, musím se zase rozkoučit, jdu na odpoledku do práce. Přeju hezký zbytek dne. Zítra na Vás opět mrknu, ať si pořádně zlepším náladu....tady je totiž veselo pořád. :-)
Odpovědět
porodnibabka: tenhle dort vypadá, že by moh mít 6kg: http://www.stylemepretty.com/gallery/...
Odpovědět
Profilova fotka
anka, my to dělali tak, že jsi o narozeninách vytáhla pytlík bonpari, a všichni ti chodili po jednom přát a pak si vylovili jeden bonbon... :-D
Odpovědět
bella.dort je nadherný :-)
Odpovědět
avano: no jasně, to se dělalo. A s tím rivalstvím musím souhlasit, to se koupily bonpari a některý děti se vofrňovaly:-D. Jednou jsem tam rozdala nějaký bonbony z Německa, protože se nestihlo nic koupit a byla jsem za kinga a všichni se se mnou ten tejden nejvíc bavili:-D.
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
bella, ten je nádhernej, jen bych tam nechtěla ty růže, já nesnášim oranžovou :-)
Odpovědět
avano: já bych taky bez těch kytek... to jen pro porodnibabku, chtěla malý, 3 patra, s ďubkama:-).
Odpovědět
Profilova fotka
bella ale bonpari byli jseště dobrý, horší bylo, když měl někdo slávie nebo klokanky... to byl propadák :-D :-D :-D
Odpovědět
avano:tet je to tak že rodiče třeba co dělají v mrazírnách,tak donesou nanuky,někdo objedná pizzu,zaleží na financích rodičů,takže doba se mění, :-)
Odpovědět
anka: to si děláš srandu?!
Odpovědět
Profilova fotka
anka, ty kráso, to čumim... no, jo, přece jen je to ňákej pátek co je člověk ze základky a časy se mění...
Odpovědět
beruska ok :-) zatim papa bella a ava: presne tak, a pripadne jeste somrovli pokud jim chutnali a jak pise bella - clovek byl king :-D
Odpovědět
:-D já se vždycky natlemim, když zavzpomínám... Gepe: tohle je taky super nápad: http://www.stylemepretty.com/gallery/...
Odpovědět
bella! ja snad svatbu neudelam diky Tobe :-D diky moc za odkaz ;-)
Odpovědět
gepe: proč??? :-o
Odpovědět
bella je to v dobrym :-N protoze mi vzdy neco posles a me zacne srotovat hlava a vse zacnu menit :-D :-D
Odpovědět
gepe: no to néé, však je to celý v jednom duchu! Nic neměň, já jen musím ventilovat:-D. Tady doma mě nikdo nechce pořád poslouchat a něco ukazovat, tak tyranizuju vás:-D.
Odpovědět
ne holky je to tak,rodiče jim to doškoly ještě dovezou,zaleží kde rodiče dělají a když tam mají slevy,v Opavě se dělají sladkosti jak fidorky a věnečky a máme tu mrazírny kde nanuky a mlekárnu.Takže rodiče dovezou třeba jogurty,pizzu,oplatky a další věci,ten kdo dělá v pekárně tak koláče a tak,opravdu je jiná doba,takhle se oslavují narozeniny na zakladních školách :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Pizzu??? =-) A my Bonpari.A to u nás si ještě musel ten oslavenec sednout před tabuli a všichni mu povinně zazpívali Na tu svatú Katerinu,Beskyde,,Beskyde či jinou podobnou hajdaláckou písen.A ted si předstvte vyjící úču a mutující pubertáky.Fakt dáreček k nezaplacení :-D Bello,to je přesně on.Jen ty kytičky jinak a v jiné barvě.paráda. No a pani z e-dortu mi napsala a bylo by to 2750kč :-S
Odpovědět
U nás se dělalo hobla a já mám z toho celoživotní trauma, podobně jako mám z hry "chodí pešek okolo" =-). No ne jako fakt zírám, je jiná doba...
Odpovědět
Profilova fotka
bella, netyranizuješ,neboj! sice jsou fotky pro gepe, alemě už jsi taky mnohokrát inspirovala :-) já hlavně nemam moc času sedět a vyhledávat (buď makam nebo kecam s váma) takže ty mi to pěkně naservíruješ hotový :-D :-D
Odpovědět
avano: to jsem ráda:-). No posílám nejčastějc pro Gepe, protože vím, co bude mít asi za styl, u tebe bych se bála, aby se ti to líbilo:-D.
Odpovědět
bella v pohode, ja jsem za to rada a dekuju! :-) ava jeste si opomela vykecavani po telefonu ;-) :-D
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?