Svatba v roce 2011. Už plánujete?

Zobraz úvodní příspěvek
Ahojky všem, založila jsem tuto diskuzi pro všechny, které se budou vdávat v roce 2011. My plánujeme svatbu též na rok 2011, doufám že to všechno vyjde. :-) Tak budu moc ráda, když se tato diskuse rozšíří o další nové tváře a můžeme naplno poklábosit o všem, co se svatby týká. Budu se na vás těšit.
Odpovědět
anka zatim pa :) no prave, musi se zkouset.. ja mam prave doma lampicky a do tech davam cajovky a ty z ty ikei, to je smrad a houby vydrzi.. a jeste se k tomu cely nevypali... kdybyste nektera chtela, mam je jeste v supliku, je nepouzivam :-D
Odpovědět
Profilova fotka
gepe díky za nabídku, je fakt skvělá, ale s radostí odolám :-D :-D
Odpovědět
ava za malo :-D
Odpovědět
tady na webu taky maji pekny veci ;-) napr: http://discount-weddingfavors.com/sto...
Odpovědět
Profilova fotka
No,když už je mám,tak je využiju,ale stejně chci ty velký do těch lucerniček.velký světlo z toho asi nebude,ale bude to vypadat moc hezky.Taky jsem si dala do alba lucerničky,co by se mi líbily,ale takový skleničky jsem nikde neviděla. Někdy jsou pěkný od džemů,ale tolik jich zas nesníme.
Odpovědět
Profilova fotka
elinka, koukla jsem na místo, kde bych chtěla hostinu, pěkný!!! kde a co to je??
Odpovědět
Je to lesní statek v Šubiřově, je to tam super hlavně tam všechno je nic by jsme si tam nemuseli vozit, teda kromě jídla a pití... Hlavně je tam hodně místa pto případné stany, protože všechny hosty určitě neubytujeme :-) můžu poslat odkaz o IP
Odpovědět
Profilova fotka
dobrý, odkaz nemusíš, je to přes celou republiku :-D jen mě to zaujalo, protože já to budu mít taky na takovým statku, ale i s obřadem na místě...mam ráda takovýhle místa
Odpovědět
gepe: no prave ze ani to ne, pac byli na ten den dva pary, jeden to odrekl ale ten druhy uz dela predsvatebni fotky, takze si myslim ze zalohu maji 100% :-( ale jo musim to brat je to boj :-)
Odpovědět
No my to právě budeme mít tak že bude obřad v kostele pak oběd s rodiči a mezi tím se hosté přesunou na tu hájovnu kde už bude napíchnutý selátko a tak... pak tam přijedou naši a my se mezi tím stihneme ještě někde pofotit :-) tak doufám že nám to všechno vyjde... já to tam mám hrozně ráda, tady na té fotce to není vidět ale je to úplně na samotě a za hájenkou je ještě soukromý rybník, takže velká romantika :-)
Odpovědět
Profilova fotka
eli, přesně můj styl :-) ranč, nebo hájovna, louka, rybník, k tomu prase... něco podobnýho chci já, akorát bez svatby v kostele a oběda s rodinou :-) my se hned po obřadu, kterej chci až tak kolem 3. nebo 4. hodiny odpoledne přesuneme na polivku a pak raut s prasetem.. gepe, tvoje poslední album je bezkonkurenční!!!!
Odpovědět
dani, tak to me mrzi :-(
Odpovědět
Článek se načítá
Ava: já jsem to chtěla přesně jako ty ale potom jsme se dohodli s mamkou že tam vsuneme ještě ten oběd protože moje a přítelovi prarodiče by tam určitě nechtěli, mezi mladý tak je nemůžeme ochudit o tu hostinu.... Kdyby nebylo toho tak tam jedeme hned s kostela :-D
Odpovědět
jj gepe moc dekuju, ale jak uz sem rekla je to boj... ale je fakt vyborna, skoda no, ale termin se mi po druhe menit nechce... no uvidime treba jo... kńevim proc ale prvni vyber 18.6.2011byl pro me neci magickym, ale bohuzel kvuli mistu hostiny sme ho museli zavrhnout a ted tenhle... no nevim, treba to budu mit az na podzim :-)
Odpovědět
jj devcatka tak ja padim... jdu domu a jdu se kulirovat, tak zitra zase ahoj :-)
Odpovědět
dani, casu jeste dost :-) vylez se a zatim pa
Odpovědět
Profilova fotka
papa, dani!!! a pořádně to vylež a v nejhorším víš co??? mlíko, med a rum ;-)
Odpovědět
anebo vodka :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
anka, ještě k tomu fešákovi, byl to jeden čas náš soused ;-) porodnibabka, tak ty skleničky na svíčky jsou fakt moc pěkný, chce to asi hledat a hledat, já to budu mít každej pes, jiná ves, ale i to myslím bude mít své kouzlo
Odpovědět
Profilova fotka
slivovice, na všechny neduhy jedině slivovice !!!!!!!!!!!!!! ;-) já jí vyléčila i zánět v prsu při kojení
Odpovědět
Profilova fotka
haillie, to jsi pak měla dost veselý dítě, ne??? :-D :-D
Odpovědět
ava :-D :-D ale je fakt ze mama napr. neda na slivku dopustit pri neduhu :-D
Odpovědět
Profilova fotka
přesně, švagrová slivovicí taky léči lecjaký neduhy :-D
Odpovědět
Profilova fotka
gepe, půjčila jsem si od tebe z alba jednu fotku účesu, je fakt dobrej a k mým vysněným šatům se bude moooc hodit :-)
Odpovědět
ava v pohode ;-) delam revizi v albech, takze nejaky zmizely ale zase jiny pribydou.. :-)
Odpovědět
Profilova fotka
já jsem koukala, že to máš takový všelijak zpřeházený :-D
Odpovědět
no prave a to me iritovalo a byla jsem fakt uz otravena to nejak preskladavat :-D
Odpovědět
Profilova fotka
já teda občas taky promazávam, protože jsou to třeba věci, který se mi líbily před nějakou dobou, ale dneska už bych je nehtěla, nebo jsem našla lepší ;-) druhý album bych chtěla zakládat až se skutečnýma přípravama :-D
Odpovědět
to presne prave ja taky :-) akorat jsem si delala i poradek ve slozkach co mam na ty veci poukladany ty obrazky a tak nez abych to promazavala a koumala co mam ulozeny a co ne, tak jsem to tady smazla cely a jak pomazu apod. na disku, tak zase ulozim :-D ja mam na ty pripravy to treti album - tam chci davat presne ty veci, ktery uz mame... coz bude asi hodne dlouho skoro poloprazdny :-D
Odpovědět
Profilova fotka
to mi povídej, u mě nevznikne ještě asi dlouho :-) v sobotu odjíží přítel na dovolenou, takže se skoro 3 týdny neuvidíme :-( už jsem přemýšlela, že na to moje vyhlídnutý místo pojedu s kamarádkou, protože než k tomu donutim přítele, tak napadne sníh...
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?