Svatba v roce 2011. Už plánujete?

Zobraz úvodní příspěvek
Ahojky všem, založila jsem tuto diskuzi pro všechny, které se budou vdávat v roce 2011. My plánujeme svatbu též na rok 2011, doufám že to všechno vyjde. :-) Tak budu moc ráda, když se tato diskuse rozšíří o další nové tváře a můžeme naplno poklábosit o všem, co se svatby týká. Budu se na vás těšit.
Odpovědět
ava, me taky zajima jak dopadla teri, mozna dobre... asi nekde oslavuje :-) bella za malo ;-) overeno praxi pred zk. komisemi ;-) :-D :-D hele i anka potvrzuje :-D
Odpovědět
avano. tak to já bych nezvládla.tak to máš dobré nervy
Odpovědět
Profilova fotka
no ono mi ani nic jinýho nezbyde... :-|
Odpovědět
to tak bude provozovat i po svatbě
Odpovědět
Profilova fotka
on by chtěl jet se mnou, ale já nemam dovolenou :-( po volbách budu hledat novou práci tak, abych si mohlá vzít dovolenou jako normální člověk a ne tak že mam před kazdýma volbama 3-4 měsíce zákaz vybírání dovolený... pak to bude v pohodě. No já se holt budu válet doma celej prosinec, protože mam tolik dovolený...
Odpovědět
tak to máš blbé,tak uvidíš máš už něco vyhlednuté ;-)
Odpovědět
ahoj holky, teda vás dočíst, to je něco ;-) jinak naše státnice byly skutečně psycho, zradily mě nervy, takže jsem to neudělala ;-( další pokus v lednu... 8-( porodnibabko, mě taky Lucka neodpověděla hned a taky jsem z toho měla blbý pocit, ale už napsala a ok, tak se neboj!
Odpovědět
Profilova fotka
teri, to si děláš srandu?? :-( to je mi fakt líto, ale v tom lednu už to dáš v pohodě... cos tam měla tak blbýho???
Odpovědět
terinka: kecáš!? To mě mrzí!
Odpovědět
teri, to me mrzi :-( no ale zase to ber pozitivne, mas aspon zkusenost a v lednu budes klidnejsi
Odpovědět
teri:tak uvidíš v lednu,tak já končím zatím zítra
Odpovědět
anka pa a hezky vecer
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
holky, tak jsem se těšila, že s váma večer zapařim, protože je přítel v práci a on se najednou objevil doma ;-) měl nějakej výcvik na raftu, takže nakonec nemusí dosluhovat službu :-) takže až se budu věnovat jemu, protože mi v pátek odjede...
Odpovědět
si pamatuju ze mi ruply nervy u matury, v cestine jsem si vytahla Machu a jen jsem vedela Macha - Maj... nase varka mela CJ jako posledni z celyho bloku, takze vsem nam uz rupaly nervy a ja se na potitku rozvrecela ze vim hovno, total okno... jo a taky jsem si vzpomela na Lori Somkovou a ze za ni nebo od ni chodil do/z Litomeric z/do Prahy pesky :-D nakonec mi dali za 3, takze mi nevyslo vyznamenani, ale to bylo to posledni co me vadilo... z tyhle zkusenosti jsem se tak pouzila ze jsem vzdy pred komisemi nakonec byla v klidu, nebo se do nej hodila... hlavne mi pomohlo vzdy ignorovat ostatni cekajici a neprobirat s nimi jednotlivy veci co byly ke statnicim
Odpovědět
ava v pohode, taky se za chvilku pujdu venovat drahe polovicce :-) budeme opet koukat na dalsi dily stargate universe :-N
Odpovědět
Profilova fotka
tak já se pro dnešek loučim, uvidíme se zítra :-D
Odpovědět
holky, díky! já jsem se tam málem rozbrečela už při zkoušení a při vyhlašování mi fakt tekly slzy... prostě totální okno, zapomněla jsem i to, co jsem věděla - v životě jsem se necítila tak trapně |-| ale holčina po mně to taky neudělala - asi jsme doplatily na to, že nikdo z naší skupiny moc neuměl a my jsme byly poslední, tak jsme to odskákaly :-( prostě průser, no...
Odpovědět
teri, v pohode... ja mam i ty zkusenosti, ze byvaji kvoty na splneno/nesplneno a taky jsem primo byla i nechtenym posluchacem primo hovoru tel. u vedouciho katedry - byla jsem u sekr. a mel otevreny dvere, ze se ptal kolik lidi na tom terminu udelalo neudelalo... a rekl ze jeste at pusti dva a zbytek uz ne.. Takze si z toho nic nedelej, proste bude v lednu ;)
Odpovědět
musim jit.. zatim pa
Odpovědět
gepe: jo, to je pravda, oni mají nějaké výstupy, ale někdy to jen nevyjde. Zkoušky jsou dost často o štěstí na otázky a zkušební komisi. Holky, já se taky loučím, dneska mi není dobře, tak si půjdu brzo lehnout.
Odpovědět
terinka: to je mi moc líto:-( Já dělala jednu zkoušku taky na dvakrát, komise nás tehdy nepustila ani jednoho, ale je to škoda. Držím pěsti ať to vyjde příště:-) Jinak zdravím všechny a jdu rovnou do pelechu, mám blbou náladu, dneska jsem dostala facku zprava zleva (od života) a jdu to zaspat:-(
Odpovědět
Profilova fotka
teda děvčata, tak dneska bude tady klid po pěšině? tož to já si asi teda vezmu noťas do pelíšku a budu brouzdat a čerpat inspiraci
Odpovědět
terinka je to me moc mrzi, ja se desim uz ted, me to ceka v cervnu..uz se bojim ted.... ja jsem jeste ted dopikala svestkovej kolac, zpracvovam svestky co jsme si dovezli od rodicu.. Jinak mi dneska prisla fimo hmota, tak si s tim hraju, premylsim, ze bych vyrobila bud neco na pamatku, nebo ty jmenovky na svatebni tabuli, z toho-.) ale kdo vi jak mi to pujde-)
Odpovědět
hailli, dneska je nejakej blbej den... hest neboj, bude to dobry v cervnu :)
Odpovědět
no holky, já se těšim, až to budu mít ve středu z krku...na jaře to byly muka, když jsem dopisovala práci...
Odpovědět
bella to bude taky dobry :-) jsem nejak znicena... dneska jsem byla vyzkouset poprvy power jogu.. ze me lilo jako kdyby na me vylili kybl a po pul hodine jsem na chvilku odpadla protoze se mi zamotala siska :-D
Odpovědět
gepe: no já byla na józe jednou. Měli jsme dělat nějaký porodní cvičení (upozorňuju, že to nebyla jóga pro těhotné, byli tam i chlapi!), pak nám pustili hudbu a měli jsme vyjadřovat emoce... =-). No bylo nám asi 16, takže jsme z toho my holky měly fakt srandu:-D. No ale někdy bych zkusila tu normální jógu, ne s nějakou přírodní ženou:-D.
Odpovědět
bella: tak tohle fakt ne, pani je strasne mila a i to prostredi super a rozhodne ne prirodni zena :-D :-D
Odpovědět
gepe: jako ale šílená musí bejt ta bikram jóga...
Odpovědět
ja byla na power joze jednou a sotva jsem dolezla domu, jinak jsem chodila s malym na poporodni jogu a muzu rict, ze to bylo uzasny, clovek se krasne protahl a po tom porodu je clovek fakt vylsochtanej a zdrchanej-)) a mimca tam lezela pred nama, to bylo prima-) Tak jak jsem rikala, ze do rijna na nic nesahnu, tak jsme prave obejvila vykrajovatka ve tvaru lupenu a silikonove formicky na cokoladu ve tvaru listecku, tak jsem hned objednala plus coko hmotu na tvoreni, zkusim zda by sly udelat coko bonbondy liteckove-)) chi-) ja si vyhraju-) to budou jeste vsichni koukat-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?