Svatba v roce 2011. Už plánujete?

Zobraz úvodní příspěvek
Ahojky všem, založila jsem tuto diskuzi pro všechny, které se budou vdávat v roce 2011. My plánujeme svatbu též na rok 2011, doufám že to všechno vyjde. :-) Tak budu moc ráda, když se tato diskuse rozšíří o další nové tváře a můžeme naplno poklábosit o všem, co se svatby týká. Budu se na vás těšit.
Odpovědět
bella22 diky! :-N no mam v planu jeste trosku to dat dohromady.. to vis, kdyz clovek od malicka sportuje a pak to utne, tak se to na tele podepise ]-(
Odpovědět
gepe: to jsme dvě. Já taky od mala sportovala a teď jen občas na tenis...Pořád si držím přibližně stejnou váhu, ale už to není jako v 17ti a chtělo by to zpevnit...Asi zase v zimě začnu chodit do posilky. Já zas potřebuju poradit se závojem...zatím mám vybraný ten, co je v albu. Hladký, delší (asi ke kolenům nebo pod pás), krémový. Začaly se mi ale líbit ty španělské, ty mantily. Myslíš, že by k těm mým šatům takový závoj šel? Přece jen jsou ty šaty také španělské a v Naive mi nabízeli podobný... Chtěla bych takový: http://www.mojasvadba.sk/album/view.p... Ale v krémové barvě: http://blog.geoffwhite.com/wp-content... Co myslíš/myslíte? :-)
Odpovědět
bella22 ten prvni ee a ten druho i ano, ale musela bych ho videt cely.. hele, mrkni sem ;-) http://www.edenbridals.com/index_col.... taky premyslim jestli neco k tomu ci ne, dneska jsem sdelila nasi kadernici ze ji chci pristi rok a at si to nejak udela, ze dostane i peknou vysluzku apod. :-D a ukazovala jsem ji i ty saty a rikala ze by byl pekny i nejaky zavojik k nim.. me se libi prave ty spanelsky
Odpovědět
gepe: jéé, tam maj pěkný výběr, díky:-). Ten druhý je v celé své kráse tady: http://blog.geoffwhite.com/weddings/f... Ty bys klidně mohla mít závoj, ale jelikož ty šaty nejsou hladké a ani vyloženě krajkové, tak budeš mít potíž sladit tu výšivku...To až je uvidíš naživo. Ale z té nabídky by k tomu určitě nějaký šel.
Odpovědět
bella22 za malo, aspon pro inspiraci dobry ;-) Hele ale ten Tvuj je fakt sladkej! a jak mas ty saty.. budes jak princezna a krasna nevesta! :-) Jeste to budu asi muset nejak promyslet, ted mam i tendenci jestli si tam nevybrat jiny saty... jsem nezmar ]-(
Odpovědět
gepe: tak tam bych si fakt vybrala - zrovna třeba tenhle: http://www.edenbridals.com/v013-p-168... Napíšeš mi kontakt, s kým jsi jednala? Zeptala bych se jich na nabídku závojů...
Odpovědět
gepe: no to já jak už mám ty šaty, tak mi spadnul kámen ze srdce a ulevilo se mi, ale zase mám víc času na ty ostatní blbosti, tak řeším hlavně boty a závoje...ten v albu se mi líbí od začátku a mám k nim i vzorek od té firmy, vybrala jsem šampaň a měla by ladit dokonale, i když ty šaty jsou spíš krém...ale ty mantily jsou u nás ještě pořád neokoukaný a do kostela mi přijdou moc hezký. Škoda, že si ty šaty nemůžeš vyzkoušet, že bys věděla...Který se ti ještě líběj?
Odpovědět
bella22 urcite a hlavne ti to vazne bude sluset. No zkusim si tam u nich nejaky v podobnym strihu, to zase nebudu brat tak at me zmeri a objednaji... i kdyz cena ke koupi je pekna :-) jeste se mi libily co jsem mela v albu, ale ty jsem tak nejak vyradila.. a kdyz se podivas na eden, tak tam jich je spousta peknych... =-) tri sekce Bridal Gowns.. nejak jsem ty jejich saty celkove zamilovala... :-N http://www.edenbridals.com/bridal-gow...
Odpovědět
holky, já se taky bojím, že mi ty šaty nebudou sedět :-( bello, ten španělský závoj je nádherný, taky jsem na ně koukala... akorát mně by to k tomu asi nešlo, nevím... gepe, šaty jsou krásný a myslím, že ti budou moc slušet... máte v albu úžasnou fotku, sluší vám to ;-)
Odpovědět
teri, dekuju :-N jestli chces opravdu styl satu co mas v albu, v cetne ucesu, tak by Ti takovy nejaky zavoj sel myslim :-) a hlavne bella si vybrala fakt nadhernej :-)
Odpovědět
gepe: jo už vím, ten "pytel":-D. Mají všechny ty šaty zajímavý, naprosto něco jiného než je tady v salonech. Vybrala jsi dobře, jsou moc hezký. Ta látka vypadá kvalitně, nesnáším takový ten levný satén.
Odpovědět
bella22 jj ten pytel :-D Ted jsem si ty vsechny nejak prohlizela a asi fakt do nich pujdu, diky moc! :-)
Odpovědět
Článek se načítá
gepe: ty jsi hodná, pěkně jsi mě povzbudila:-). Terinka: někde jsem viděla závoj v tom stylu akorát s červenou výšivkou jako je ta na tvých šatech:-).
Odpovědět
bella22 to jsem rada :-) hlavne se tesim na Tvoje ze svatby, fakt budes uzasna :-N
Odpovědět
gepe: ty mi lichotíš x-). No já nevím, jsem se sebou chorobně nespokojená :-| .
Odpovědět
bella22 ale to nejen Ty, urcite nejsi sama a jen nas vic ;-) :-D
Odpovědět
Omlouvam se, jdu do hajan, drahy uz sel a rano preci jen potrebuju vypadat trosku jako clovek :-D zatim pa pa a hezke sny ;-)
Odpovědět
gepe: dobrou:-). terinka: tenhle je dost extravagantní, ale tak pro zajímavost... http://cdn2.ioffer.com/img/item/138/0...
Odpovědět
holky, díky :-) bello, ten závoj vypadá fakt dobře, i když je skutečně trošku extravagantní 8-)
Odpovědět
terinka: no někde jsem viděla ty výšivky a mělo to šmrnc, k těm šatům to přesně ladilo
Odpovědět
dobre ranko :-) tak ted koumam, zda jsem tady sama, nebo procitate :-D teri prvni svatebni den, byva pouze jen jeden, ja bych do nejakyho takovyho sla
Odpovědět
Profilova fotka
brý ráno :-D
Odpovědět
no slava :-D bre ranko ava, tak jaky dame tema ;-) :-D
Odpovědět
cau devcata, tak jak se mate?
Odpovědět
daniela, no ok... jsem si debil po ranu dala kopecek cca 2km se sklonem tak 45uhel a malem jsem umrela :-D
Odpovědět
Profilova fotka
gepe, ty chodíš do práce??? já totiž chodim omů tak utahaná, že odpadam po devatý a když ráno vidim, do kolika jste tu byly, tak si říkam, že to snad není ani normální :-D já ráno šla na bus a celou dobu pršelo, takže jsem zjistila že mi teče do bot :-(
Odpovědět
ty jo.... :-o proc to delas? :-D ja zkousela taky behat, ale nejak me to nenatchlo, ale uz dva tydny chodim na zumbu, a je to taky super... do toho posilko, tak doufam ze par kg do toho vysneneho dne shodim :-) ale ty si asi sportovkyne vid? jo tak me napadlo jak to vypada s tou tabulkou prehledu? .... :-D
Odpovědět
Profilova fotka
jo vidíš, tabulka ;-) daniela, já na zumbu začnu chodit s kámoškou od září ;-) chtěly jsme jezdit do Plzně, což je 50 km a včera jsem zjstila že nově bude i v DOmažlicích, takže supééér :-D
Odpovědět
ava, no jasne ze pracuju, ale cas si urcuju sama, i kdy budu u klienta apod. :-p :-D dneska jsem si akorat rano vysla na postu, teda dolu jsem byla svezena drahym a nahoru sla debil pesourem ze je venku krasne... dosla ruda a splavena az mezi pulkami :-D jsem sova, takze casto nemuzu v noci usnout... rano vstanu, ale je to nekdy peklo 8-( daniela: jo to mi povidej, sama nevim :-D taky doufam, ze neco pujde dolu, tak jsem si dneska zadelala blb :-D smudlinka ma tabulku, ale je chude chora, tak ji kdyztak muzu nejak sesmolit ja :-D stejne delam na pc, tak jedna dalsi tab me nezabije ;-) zumba je fajn, jen kdyz neni fyzicka, tak je to ze zacatku zaber :-D
Odpovědět
Profilova fotka
jo vlastně neříkala jsi že jsi ňákej "ajťák"??? :-D taky by se mi líbilo určovat pracovní dobu... ;-) já taky bývala sova, ale poslední dobou špatně spim, takže odpadam brzo :-(
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?