Svatba v roce 2011. Už plánujete?

Zobraz úvodní příspěvek
Ahojky všem, založila jsem tuto diskuzi pro všechny, které se budou vdávat v roce 2011. My plánujeme svatbu též na rok 2011, doufám že to všechno vyjde. :-) Tak budu moc ráda, když se tato diskuse rozšíří o další nové tváře a můžeme naplno poklábosit o všem, co se svatby týká. Budu se na vás těšit.
Odpovědět
barrcaa: jinak nevím, jestli je někde seznam těch vystavovatelů, oni se asi budou teprve přihlašovat, ale každý rok je to prý podobné. Už jsem se někde dočetla, že tam budou prstýny Retofy, Primossa, atd. Ty jsou prý vždy za lepší ceny, tak jsem zvědavá. Já chci hlavně okouknout závoje a boty kvůli barvě, budu to těžko párovat s těma šatama...
Odpovědět
a nevíš, jestli tam budou prstýnky i od Mogati diamonds? A co šaty od emmi mariage? Nevíš, jestli tam byly minulý rok?
Odpovědět
barrcaa: hele, tak jim napiš, oni ti určitě odpoví! Já takhle taky pořád někoho otravuju.
Odpovědět
barrcaa: na internetu v diskusi jsem se dočetla, že Mogati byli v Brně, tak snad budou i v Praze.
Odpovědět
to by bylo super. Nevím nvím, jestli by měnili cenu, mršky. Mohli by. Máme tam vybrané. Pravda, napíšu jim.
Odpovědět
holky já nevím, ale my byli na veletrhu v Brně a mě to neoslovilo. Pravda je to nějaký ten rok, asi dva tuším. Ale co se týká šatů, tak tam byly 2!!! firmy. Jinak samé prstýnky, pár fotografů a dva kadeřníci...toť vše. Já bych šla na nějaký pořádný, kde si vyberete a koupíte doplňky pořádně prolezete šaty a tak:-)
Odpovědět
fridolinek: no já bych chtěla taky nějaký pořádný! Nevíte, jak vypadal ten v Diplomatu?
Odpovědět
Profilova fotka
no tak v Diplomatu jsme byli už třikrát a musím říct, že ten letošní mě docela dost zklamal, nevim jestli to bylo krizí, ale přišlo mi tam hrozně málo vystavovatelů, snad jenom prstýnky a šaty, jinak ostatních věcí fakt málo, kytky třeba skoro žádné, taktéž místa pro svatební hostiny, nějaké dekorace si z letoška vůbec nevybavuju, přitom loni tam všeho bylo spousta, tak nezbývá než doufat, že to příští rok bude zase lepší
Odpovědět
haillie: díky za info! No já to asi zkusím, ale je mi jasný, že to nebude jako někde v cizině...a když je krize, tak by měli just vystavovat!:-D
Odpovědět
to mi ani neříkejte. Na ten veletrh jsem se těšila, ale díky vám se už netěším. Fakt díky :-D :-D Na co se mám teda těšit? :-D Krize nekrize, nebudu šetřit. Chci si to užít ;-)
Odpovědět
haillie, děkuju ještě tady ;-) holky, to počasí je fakt šílený, já budu asi nastydlá :-( navíc děsně depresivní, tak akorát se zachumlat s čajem pod peřinu a pustit si nějaký dobrý film ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
teri, u nás je zima, jak kdyby měl padat sníh :-( v televizi dávají kulový, tak koukam na pohádku "Co takhle svatba, princi" :-D :-D když už máme tu svatební tématiku :-D
Odpovědět
Článek se načítá
avano: to je dobrý:-D Škoda, že to nemám na DVD, no já se z nudy učím, jak vytvořit na FB tučňáka místo smajlíka:-D A asi půjdu za chvíli do hajan, protože je zima a zítra musím být ráno čilá:-D
Odpovědět
Profilova fotka
já půjdu taky spát, doma je zima jak v psinci, jsem tu sama, tak co jinýho...
Odpovědět
já jsem taky sama a budu až do čtvrtka:-( Škoda, že nejsi odsud, mohla si dojít na ten čaj a film:-D
Odpovědět
Profilova fotka
nabídka super, škoda že nemám tryskáč, že bych zaletěla :-) no nic jdu do postele, dobrou... :-p
Odpovědět
Profilova fotka
holky tak já budu slamněná vdova zas od zítřka a navíc zítra jdu po 2 letech znova do práce, tak jsem zvědavá, jak se zapojim do procesu a jak to zvládne náš junior :-D ale bude u babičky, tak snad by neměl být problém bella, barrcaa tim popisem veletrhu se nenechte odradit, zas loni to bylo fakt moc hezky, dokonce jsem tam vyhrála výlet vrtulníkem 8-) , tak třeba to příští rok bude zas bohatší, každopadně vstup je zdarma, tak za podívání nic nedáte, já se určitě vypravím avano, tuhle pohádku mám zrovna mooooooc ráda a už jsem jí fakt dlouho neviděla, tak jednou to shlídni i za mě :-)) terinka, neni zač, hlavně jestli ti to bude k užitku, já jak jsem brouzdala po netu a narazila na ně, tak jsem si hned vzpomněla na tebe, že jsi chtěla ovečky
Odpovědět
avano: dobrou noc:-D Já jsem byla na tom veletrhu v Brně před dvěma lety a nebylo to zrovna ten rok v hotelu ale na výstavišti a vůbec se mi to nelíbilo, byla jsem zklamaná, ale letos byl nějaký veletrh v nákupním centru v Brně a ten vypadal slibně, ale nebyla jsem tam. Haillie tak držím pěsti, mě zítra po dvou měsících čeká vstávání v šest hodin:-D
Odpovědět
frido k ty rodine, bud naprosto v klidu! i jak Ti psala PB a holky ;-) u nas to strucne bylo tak: letos v lete jsem musela pozadat rodice drahyho jestli mi ho daj za muze, rok jsme zasnoubeny a jeste to u nich nevymackl :-D nejstarsi jeho bratr se nasledne dozvedel, ze termin je planovan na 2.7.11, sdelil drahymu co se mi stalo a ze mi asi radne hrabe :-D tata a mam moji, v pohode, tata si zapsal termin do kalendare a na kolikatou ma dorazit, mama resi co si vzit na sebe za saty a porad jakou barvu satu aby mela, i ostatni atd., ze se treba tesi na kolacky nebo tak, ale ne zadny HEUREEEKA a hromady oslavy a ovace ze se me uz konecne zbavi :-D Proste mi prijde, ze jim to vsem radne dojde az kdyz bude svatba ;-) a taky snad vzdycky to je tak, ze to nidko nejak neresi a je to na neveste vesmes :-) u nas to vse resim ja, predkladam drahymu a on bud rekne ano nebo ne =-) :-D jinak se musim pochlubit, sice fotografku nemam, cimz blahopreji Teri k Lucce (pokud se nepletu :), ale budu mit ty saty!!! :-N
Odpovědět
gepe: sehnali ti je?? To je super! ;-)
Odpovědět
gepe, šaty jsou důležitější ;-) gratuluju! a nepleteš se ;-)
Odpovědět
bella22 jj, koupi je s ostatnimi od te znacky a privezou! :-D akorat se budu muset pred objednavkou stavit u nich abych si vyzkousela jiny z te znacky aby vedeli presnou velikost :-N objednani cca 3 mesice a objednavat varku budou prosinec/leden, coz je taky super :-) teri no jsou, ale zase ja chci i Lucku ]-( a musim cekat a stale ji mam na 50:50 ]-( :-D
Odpovědět
akorat mam holky dilema, jestli mi budou sluset :-D jak probiha konkurz na ridice? ;-) teri: jeste k te Lucce, blahopreju, mas stesti! ;-)
Odpovědět
gepe: a jakou máš postavu? Míry a hrubej popis... Jinak tady jsem objevila svatební inspiraci přesně pro tebe, nádherná "garden svatba": http://www.mojasvadba.sk/album/album....
Odpovědět
gepe: míry ne, prostě jak vypadáš :-D
Odpovědět
bella: no ksicht vidis v albu, ten bez brejlicek :-D no jsem tak trosku oplacana =-) drahy se na me mslama "podepsal" a i si ta spokojenost vedle nej :-D mam ted cca 40 - 42 velikost jak v cem.. pred drahym jsem mela 36-38 8-( ale pritom tlusta si nepripadam :-D hele vystouram nejakou fotku a hodim na chvilku sem do alba.. jo a diky moc za tu svatebni inspiraci! :-)
Odpovědět
gepe: ale buď v klidu, já myslím, že jdou na jakýkoli typ postavy. Naopak i pro nějakou baculku mi přijdou vhodnější než dort. Ksicht je pěknej, jsi okatá a budou ti slušet i typově. Hlavně jsou neokoukaný, jdi do nich.
Odpovědět
bella22: dekuju... dala jsem tam dve ted kde nevypadam jak d*** i kdyz ta jedna to byla sranda letni modylek ve vodackym kempu :-D
Odpovědět
jsou ze zacatku cervence letos, jak byl ten prodlouzenej vikend..
Odpovědět
gepe: fakt úplně v klidu, vypadáš dobře, půjdou ti ;-). Jak říkám, tohle je dobrý střih i pro plnější tvary (ne že bys byla plnější, jsi štíhlá), nebudou rozšiřovat.
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?