Svatba v roce 2011. Už plánujete?

Zobraz úvodní příspěvek
Ahojky všem, založila jsem tuto diskuzi pro všechny, které se budou vdávat v roce 2011. My plánujeme svatbu též na rok 2011, doufám že to všechno vyjde. :-) Tak budu moc ráda, když se tato diskuse rozšíří o další nové tváře a můžeme naplno poklábosit o všem, co se svatby týká. Budu se na vás těšit.
Odpovědět
Profilova fotka
smudli, to máš na houby, ale buď ráda,že to není ve svatební den...
Odpovědět
halli: no to mi povidej.. smudli: to mas od ty nohy, bude lip, akorat vazy jsou svinstvo.. jak pise ava, do svatby se to zahoji ;-) kurnik, chtela jsem spat a nejde to... tak se nakonec realizuju u drahyho kosil a zehlicky :-D
Odpovědět
Profilova fotka
gepe, já zase přišla z hospody... přítel je v práci a já vyazila se svýma koorodinátorkama na pěší výlet... taky to podle toho dopadlo :-D :-D na mě zítra čekají 4 vypraný pračky a oběd u tchýně... 8-)
Odpovědět
smudli: drzim pal ce s lecenim muj levej kotnik jednou natrzeny vazy a pravej dvakrat natazeny hold sportem ku trvale inva... ale poradim ti me.doktor nikdy nepomohl nejlepsi je fastum gel mazat 3 krat denne min. a prvni 2 tydny nejlip orteza a berle. nepodcenovat do ted mi ze spatnyho leceni otejkaj kotniky nic prijemnyho tak se drz :-)
Odpovědět
ava, tak ty pracky uf, ale obed u tchyne bych brala aspon bych nemusela varit :-D hlavne ze je fajn ;-) :-D rouy fastum gel je super vec, po tydnu pul dlahy na noze mi nakonec stejne jen on pomohl :-D
Odpovědět
Profilova fotka
ježíši, radší vyžehlim prádlo pro celej panelák, než 1 oběd u tchýně :-D no holt to budu muset přežít ;-)
Odpovědět
aha, tak to hele, tak se zitra nejak stav, dozehlis hromadu kosil a udelam dobrej obed :-p :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
holky nějak nemůžu spát, no já dostala bandáž a 10dní nenamáhat :-S ale už je to lepší, fastumákem jsem to mazala hned a budu v tom pokračovat, ten je nej ;-)
Odpovědět
to mi povidej, taky jsem cerstva a cila jako rybicka z me to **** ]-( ]-(
Odpovědět
Profilova fotka
no já totiž usnula na hodinu než se jelo do nemocnice ale tak rychle, že jsem si ani neuvědomila,že usínám :-N Jdu hledat nápady na svatební noviny a cenu barvy do naší tiskárny. Nevím proč mi to příjde, že to hrozně utíká
Odpovědět
me to prijde ze to utika, kdyz vidim to pocitadlo u sebe v albu ]-( :-D No kdybys na neco prisla, posli pls do posty ;-) :-D
Odpovědět
Profilova fotka
hlavně se najednou o tom baví celá rodina :-D jj, jen přemýšlím, že si koupím už hotové noviny,protože info o sobě se mi do nich už dávat nechce a stejně by mě jedny přišli na cca 100kč, někde jsem je viděla za 90kč, je to takovej svazeček vtípků atd. No uvidím jak se s Přemou domluvíme
Odpovědět
Článek se načítá
Tak jsem přišla z hospody a koukám, že tu pořád ještě jste :-).
Odpovědět
já třeba nemůžu usnout...
Odpovědět
Ty kraso to je blba noc ]-( ani oko jedno nejde zamhourit ]-( Ony se prodavaj hotovy noviny? :-o tak to je vostry :-D bella22 vitej zpet :-D hest napodobne...
Odpovědět
vy jste tu ještě? :-o my jsme právě poslali poptávku na žaluzie a já jsem úplně hotová... pokoušíme se uhlídat králíky, už se pustili do skla na balkonových dveřích, do stěny, do knihovny, do krabice s puzzlema...jsou to bobísci roztomilý, ale teď bych je s chutí zabila :-D :-N nejvtipnější je ten velkej, kterej se snaží narvat všude, kam se vejde ten malej a pak se děsně diví, že nemůže ven :-p holky, já už normálně blbnu... včera jsem příteli skálopevně tvrdila, že do svatby zbývá osm měsíců :-N
Odpovědět
kralici, jeste ze je nemam rada na pekaci ;-) :-D hele teri, ale ty uz fakt trosku blbnes, to Te nechci videt az budes mit uz pred terminem ;-) :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
tak jsem s Přemou rozebrala noviny, prý nakonec zbytečnost,protože na nás čekat nebudou, bavit se budou u hudby,rauty nebo mezi sebou takže asi tak :-p
Odpovědět
gepe :-D tak trochu neumím počítat, no.. :-N 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
sorry za psaní jako debil ale já dnes debil jsem :-D
Odpovědět
ja novinama chci mj. vyplnit cekani hostu mezi ciste malym rodinnym posezenim a ofi rautem :-) a debil nejsi... anebo jo, ale malicko smudli ;-) :-D teri v pohode ;-) ja myslim ze nakonec nebudes sama koho to postihne ;-) :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
pomoooc mám chuť na něco dobrého, ne moc nákladného a nevím co teda udělat k jídlu ráno
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky dámy, nějak nemůžu spát, tak jsem si zpětně pročetla vaše příspěvky a věřte mi, že takový blázen jako já nejste ani jedna z vás. Právě jsem si rezervovala ve vědecké knihovně :-D komiks Bugs bunny - ať máme co do svatebních novin (pro nově příchozí jen uvádím, že Bugs je hlavním motivem naší svatby) Už se těším, jak se knihovnice budou tvářit:-)
Odpovědět
dobre ranko ;-) smudli neco co prijde proste pod ruku ;-) :-N ahoj ivcas.85, dobry motiv svatby ;-) me to prijde fajn, ze to mate nejakym smerem i profilovany, nejen barvou ;-) :-D
Odpovědět
Profilova fotka
gepe- budu Králičková :-D a chceme svatbu trošičku trhlou, jako jsme my dva :-D za chvíli dám do alba fotky návrhu na jmenovky- zatím vytisknuté černobíle, na obyčejném papíře, ale chtěla jsem vědět jak to bude vypadat ve skutečnosti:-)
Odpovědět
Profilova fotka
se na to vykašlu, musela jsem dočítat, zjistila jsem, že si ze včerejška nic nepamatuju a ani to kde mám peněženku... pánové si nevšimli, že si mě berou domů ale bez peněženky, která zůstala v nemocnici. Takže od švagrové manžel co tam dělá zburcoval celou nemocnici aby mi našel peněženku :-N jsem K.O. celou noc jsem nemohla usnout. Pak jsem všechno obrečela, přišel náš Jerrynek (pes shih-tzu) opřel se mi o ramena, koukl do očí, otřel si oko tlapkou a pak otřel i moje a začal mi olizovat tváře x-) absolutně jsem z něj nechápala, jakoby chtěl říct ať nebrečím =-) :-N
Odpovědět
Profilova fotka
Teda Smudli, co jsi vyváděla,že padáš ze schodů =-) Ivco,supr nápad náhodou. Koukám,že jste pěkně ponocovaly, štěbetalky. NO,my taky měli veselo.U naší fenulky to vypadá na další budoucí bulku.Jenže to roste docela hluboko směrem k plicím,takže jsem to zase ořvala.Takže po asi 2 hodnách jsem se uklidnila a usnula jak nemluvně.
Odpovědět
ahoj holky, tak já jsem v noci taky nespala ]-( ]-( Terinka: ty máš taky králíky? Já mám jednoho, včera mě naštval, protože začal okusovat dřevěné obložení tak jsem ho zavřela do klece a od té doby se vzteká:-) Já mám pocit, že tento víkend je pěkně na houby, kdyby nebyl, bylo by líp fakt:-/ Smudlinka: zvířata, hlavně ty co jsou ti blízké vycítí, že se něco děje:-) Určitě tě chtěl utěšit:-) porodnibabka:to je mi moc líto:-( Já dneska ponocovala díky příteli. Včera jsem měla den blbec a tak jsem z hospody odešla dřív a on tam zůstal s kamarádem, jenže neměl klíče. Říkal, že půjdou brzy domů, protože ráno musí do práce, tak jsem mu řekla ať zazvoní. Po jedenácté jsem mu volala, co teda, a řekla, že má půl piva a jde domů. V noci po jedné jsem se vzbudila a on nikde, ani zmeškaný hovor. Tak jsem mu začala volat, samozřejmě mi to nezvedal. Páč můj den byl opravdu špatný tak už mě napadalo to nejhorší. A když mi to ani po 20 minutách nebral, tak jsem měla chuť vzbudit celou rodinu. Běhala jsem hodinu po městě, jestli se mu něco nestalo a nikde ho nenašla....Milostpán dorazil ve čtyři ráno, zalehl a ráno jsme ho musela vykopat z postele aby šel do práce....začínám chápat vraždy v afektu opravdu:-/
Odpovědět
Profilova fotka
Fridol... :-N snad nebude tak zle...Můj drahý jednou přišel taky v 5:15Taky odcházel s tim,že přijde brzo.eště mě slíbil,že vyvenčí pesanky.Nakonec přišel za světla.TAky neměl klíče a tukal na okno.Otevřela jsem ho,ani jsem se s nim nebavila,pač než jsem se nadechla,tak se začal omlouvat,že tohle fakt přehnal a že bla,bla,bla.Dostal sodu i od jeho babičky s dědou.Mě pak chytla silná MS a děda mu vyčítal,že mám takový bolesti kvůli němu a že by se měl stydět.Nebylo to kvůli němu.Takovou silnou bolest mám vždy první den,ale s chutí jsem ho v tom nechala.Odjela sem domů a drahý přijel odpoledne.Byl jak sprásknej pes,ta jsem mu řekla,že za to fakt nemůže...bylo mi ho líto.Od tý doby chodí normálně domu. ;-) Halt je nevýhoda mít kamaráda,který vlastní restauraci a může zavřít kdy chce,i když už je ofiko po zavíračce...Co by pro kámoše neudělal
Odpovědět
ivcas.85: tak to pak jo :-D kamaradka se jmenuje Michaela - jeji drahy Michal, kdyby se brali, tak prej budou mit mysi :-D smudli, psi jsou na tohle uzasny... taky jsem mivala jedno takovy nemy zlato a to me drzelo nad vodou :-) porodnibabka, no to vis, kdyz damy byly po hospudkach :) s Tvoji malou me to moc mrzi, kolik ji vlastne je? :( frido a teri, nedeste me, jednoho tady budeme mit cca 2-3 mesice a jeste se k tomu jmenuje Bobina ]-( jo a frido v klidu, kdyby se neco stalo telefon by vzal asi nekdo jiny.. Zamilovala jsem se tady u jedny slecny do sampusek, nejaky takovy presne hledam, ale byla jsem uzemnena pouze tim, ze zije ve fr a ze je ma z fr shopu, tak budu hledat nejakou vyrobu kde by mi je - nebo podobny udelali ]-(
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?