Svatba v roce 2011. Už plánujete?

Zobraz úvodní příspěvek
Ahojky všem, založila jsem tuto diskuzi pro všechny, které se budou vdávat v roce 2011. My plánujeme svatbu též na rok 2011, doufám že to všechno vyjde. :-) Tak budu moc ráda, když se tato diskuse rozšíří o další nové tváře a můžeme naplno poklábosit o všem, co se svatby týká. Budu se na vás těšit.
Odpovědět
bella22: no pripravim jim svatebni noviny a budou mit po dobu co tam nebudeme (po obradu - raut, pocitam cca hodka, hodka a pul) k dispozici zakladni obcerstveni - vino, vody a kolacky :-D budou se moci jit i nekam projit a tak - proste volna zabava .taky kamaradka mi bude vitat hosty - vlastne takova druzka a jeji pritel delat druzbu, tak bude pripadne na nich aby zabavili :-) ostatni jidlo a piti az na rautu, nebo si kdyztak kazdy zaplati svoje.. tvrdy mit na svatbe nebudeme ofi :-D , pouze listek na nevestu a zenicha, kocovinu nikomu platit nebudeme. takze akorat vybrany nealko a teply (caj, kava, apod.), pivo desitka a vino :-)
Odpovědět
u nas nikdo moc sampus nepije, a kdyz doma mame sampus tak jen z makra vyjde na cca 1100, nedokazu si predstavit, kolik by to mohlo stat s prirazkou v restauraci... takze pripitek jen symbolicky a na to demi bude stacit.. pokud bude :-D
Odpovědět
gepe: já šampus taky nepiju, prostě mi to nechutná. Přípitek přežiju, dohodli jsme se tak, že platíme nealko, alko ať si každý platí sám. Večer jsme ochotní si na sebe otevřít účet, ale sami si rozhodneme, koho pozveme a koho ne. Myslím, že to je nejrozumnější způsob a předejde se tak zbytečným neshodám a hádkám.
Odpovědět
frido: tak nejak si to predstavuju i ja.. akorat jak nebudeme mit korkovny, tak vino si pry vezme na starosti tata - coz bude taky dobra uleva rozpoctu... takze jen pivo a vybrany nealko a jidlo bychom platili
Odpovědět
mam z toho vseho ted nejak rozmrzelou naladu... :-S :-(
Odpovědět
pokud nepijes sampus, tak symbolicky pripitek s bohemkou staci, zbytecny vyhazovat penize za drazsi sampus...
Odpovědět
gepe: já jsem zase permanentně rozmrzelá z hostů, který "musím" pozvat. Jinak mi ještě babička říkala, že při těch větších hostinách a večírcích je dobrý zařídit, aby si hosti na baru platili pití sami, že se stává, že se tam někdo na celej večer zašije a pak je tam šílená útrata. Jinak co se týče toho alkoholu, tak tvrdej u nás vůbec nebude a na lístek vyberu dvě bílý a dvě červený vína, plus možná ještě růžový.
Odpovědět
dobré poledne, holky! teda vy mi děláte chutě s tím jídlem.. my za chvíli vyrážíme, jedeme k přítelovým rodičům a bude prezidentský guláš, tak to bude fajn :-) jinak my taky nechceme svíčkovou, nejspíš nějaké dobré kuřecí, tak uvidíme... nebude ani polévka s játrovými knedlíčky, tu já nemusím... a navíc musíme řešit dva vegetariány, tak to bude taky vtipné vymýšlení.. a přípitek asi portské, to se docela hodí ;-) jinak my alkohol taky platit nebudeme, dost kamarádů jsou sice abstinenti, ale ti, co nejsou, stojí za to... 8-( fridolínku, jj, máme doma dva... jsou to zlatíčka, ale je fakt, že jak jsou dva, tak nejsou tak společenští k nám... ale poznají nás ;-) a koušou všechno, ale stačí na ně houknout a už couvají :-D gepe, do pracovny králíka určitě ne, nejlepší je fakt místo, kde na něho uvidíš, co nejmíň kabelů kolem.. a hlavně nepouštět, aniž byste ho hlídali... nám takhle jeden jednou vyhodil pojistky v celým baráku, chvíli jsme na něj nekoukali a bobís přehryzal prodlužku... odnesl to spálenou sklovinou a oteklou tlamkou, ale přežil, blbec :-p tak na to bacha!
Odpovědět
jj presne souhlasim s tvoji babickou :) s tvrdym taky souhlas - casto to udela velkou diru do rozpoctu, neli vyssi nez cely zbytek svatby.. na ruzovy se jim vyprdni, stejne jim to bude nakonec jedno co budou pit :-)
Odpovědět
terinka: s tou polívkou taky přemýšlím, ale asi nakonec bude. Je to tradiční, tak aby se nikdo nedivil. Přežiju i to krmení děravou lžicí:-D. Jinak holky, tak jsem se rozhodla, že taky udělám ty svatební noviny. Potřebuju je po dobu focení nějak zabavit, takže bude takové mini občerstvení a rozdají se jim ty noviny. My jsme spolu s ženichem chodily na základku do třídy, tak máme velmi zajímavé fotky a bude to sranda :-D.
Odpovědět
Ježiši "chodili" s měkkým i, já jsem už z toho magor:-D.
Odpovědět
teri, tak to jsi me teda jeste vic nepotesila :-O drahymu jsem to rekla a stal se z nej verici "jezis" :-D :-D bella22 no vidis ;-) a na nejaky i/y se vyprdni :-N
Odpovědět
Článek se načítá
tak holt bude bobina porad v kleci, nebo ji dam nekomu na pekac ]-( ]-(
Odpovědět
Jinak mi minulej tejden přišly ty vzorky závojů a nakonec jsem vybrala champagne. K těm šatům půjde nejvíc:-). http://www.theweddingveilshop.co.uk/i...
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, taky se musim pochlubit :) Po dvou dnech na Slovensku a par hodin chozeni po lese jsme nasli asi 150 hribu :))) jupiiii Bella: už jsem ti to psala, máš krásné místo svatby...fakt super :) závidím :) bude ti tam super i na focení...svatby venku jsou nejhezci :)
Odpovědět
peknej :-)
Odpovědět
ola carry, congrat k te krasne hribove nadilce :-)
Odpovědět
Profilova fotka
ty jo asi jsem dost pozadu kdyz vy uz mate zavoj a ja jeste ani nebyla zkouset saty...ach jo :(
Odpovědět
carry, bud v klidu, ja nemam nic, ani jeste misto jisty
Odpovědět
carrynka: jé děkuju x-). No já mám Poděbrady strašně ráda. Příští rok se tam budeme stěhovat a když se řešilo místo svatby, tak bylo jasno. Obřad bude v tom kostelíku, takže déšť to nenaruší, ale snad bude pěkně na to focení v parku, to bych byla smutná, kdyby pršelo. Teď jsme tam zase byli na dovolené, tak jsem pořídila nějaký fotky, asi 3 z toho mám v albu. Jinak jsem ti koukala do alba a ty jsi taky vybrala krásné místo - to je v Brně? A to místo hostiny je opravdu originální! To jsem ještě neviděla:-).
Odpovědět
Profilova fotka
Bella: No zámek je ve Slavkově, tj 15 km od Brna pokud to vyjde, když ne tak vše na mlýně. Je to tam fajn, hned jak jsme to videli tak jsme si hned rekli ze tam by to bylo fajn :)
Odpovědět
carrynka: to je opravdu fajn nápad, na fotkách to bude skvělý a ty domečky jsou roztomilý:-).
Odpovědět
to budete mit super :) tak mam dalsi ranu... uz jsme u dvou fotografek jako nahradnici... oba pary pred nami cekaji na matriku :-( tak nejak mam sto chuti se na vsechno vykaslat 8-(
Odpovědět
Profilova fotka
Holky mám dotaz, kolik mašle je potřeba na uvázání přes bílý potak židle, kkdyž ji chcete na to opěradlo tak jak to je na obrázkách? V průměru na jednu židli? Ať vík kolik bychom té stuhy potřebovali...
Odpovědět
carry, vem si krejc metr, a uvaz ho kolem zidle s masli, a uvidis kolik ti to cca da :-)
Odpovědět
gepe: no to je na prd. A kdy budete vědět? Ale nesmutni, těch fotografů je opravdu dost, kdyžtak něco vymyslíme! Jinak holky, koukám tady nevěstám do alb a tady je super nápad! :-D http://www.beremese.cz/album/view.php...
Odpovědět
Profilova fotka
gepe: Klid...to se zmakne. Ja kdyz jsem vybirala fotografa, tak jsem napsala asi 30 a z toho mi 25 napsalo ze uz nemaji volno...ale nakonec jsme prehodili termin a mame co jsme chteli...
Odpovědět
bella22 dekuju.. carry to bychom mohli taky, zrovna premyslim, jestli tim ze nic nejak nevychazi jestli to neni treba tim, ze mi chce nekdo rict, ze je blbej termin... byl to muj vymysl, drahymu je jedno kdy bude svatba bella22 jsi me pobavila tim odkazem, dekuju! :-N
Odpovědět
proste si lidi bookovali veci i kdyz jeste nemaji jisty termin, cekaji vsude na matriku ]-(
Odpovědět
gepe: to s výměnou termínu není tak špatný nápad, pokud ještě nemáte nic závazně domluvené... Ty jmenovky jsou super!:-D
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?