Svatba v roce 2011. Už plánujete?

Zobraz úvodní příspěvek
Ahojky všem, založila jsem tuto diskuzi pro všechny, které se budou vdávat v roce 2011. My plánujeme svatbu též na rok 2011, doufám že to všechno vyjde. :-) Tak budu moc ráda, když se tato diskuse rozšíří o další nové tváře a můžeme naplno poklábosit o všem, co se svatby týká. Budu se na vás těšit.
Odpovědět
Profilova fotka
to mám x-) dnes to bylo dobrý Evča (ségra od P.) Noo hezký já nic na sebe nemám! ... tchýňka, že taky to bude muset pořešit a já jen - No nechci nic říkat, jsem na tom a nejhůř, taky nic nemám. :-p :-D
Odpovědět
moje mama resi pro sebe saty uz ted a porad jaka barva by se mi na ni libila :-D nemluve o tom, ze si hlida linii atd. :-N
Odpovědět
Profilova fotka
:-D já dnes nemůžu stoupnout na váhu, seklo by to se mnou :-D
Odpovědět
tak to ja klido stoupnu, ale jak mame asi vsude krivy podlahy, tak i v rozmezi 20cm ulozeni vahy je rozdil i 6kg, kdyz z obyvaku dam do loznice klidne i 10kg takze vlastne nevim a nejak nersim :-D
Odpovědět
Profilova fotka
:-D to mě podlaha přidává :-D
Odpovědět
No moje mamka tu budu muset donutit něco koupit,protože ona není zvyklá,říká že si vezme svateční kalhoty a halenku.Ale od toho mojeho rodina ti pořád něco oslavujou a mají samé akce takže tam všichni mají plné skříně oblečení ale stejnak si na svatbu budou kupovat nové :-) Tak jsem viděla pěkný kostýmek,halenka,sukně,sako a šálek.Tak jsem říkala že jí tam vezmu jenom aby si to vyzkoušela a pak jí to koupím :-)
Odpovědět
holky, ukazu vam, kde se mi hadriky libi a nejsou drahy :-) http://www.svatebni-raj.cz/cz-kategor...
Odpovědět
rouy ne fotku nechci, ale nasla jsem krasne oznamko na tech webovkach jak jste nekdo doporucoval a vyzobala jsem to z toho a stahla, ten motiv se mi ani u 4M ani u toho K...printu u Brna nezadarilo najit...tak jsem to právě přemázla a doladila do barev..a dopsala tam zkušebně nějaký text fontem který mám..a vypadá to velice hezky...jen je to 750 na 500px, tak aby se to dalo tisknout, vím že v redakci jsme brali vždy fotky jen 300dpi a byly malé..no tak uvidím, zkusím to schválně vytisknout jen tak doma, jak to vůbec bude vypadat, pak bych si to nechala vytisknout v profi tiskárně. gepe: word nepouzivam, mám GIMP. teda to je počasí, toby jeden spal, dítě se mi dneska šprajclo za postelí, kterou máme na pevno ukotvenou, tak jsem ho lovila a doufala že ho milimetr po milimetru vytáhnu...a to jsem si došla jen na wc...mazec jak začíná lézt, to bude radost-)
Odpovědět
gepe:u nás je to taky tak,já když se zvažím v pokoji tak mám 70,pak v jinem 68.Tak říkám budu chodit do lékarny hodím tam 10kč a budu vědět kolik vážím :-)
Odpovědět
hest: gimp se da stahnout nebo jen koupit? nechtelo by se mi kvuli svatbe neco kupovat vis jako nejaky programek atd...
Odpovědět
daniela.k http://www.gimp.org/downloads/
Odpovědět
Profilova fotka
zdárek, jsem zpátky :-D holky tomu neuvěříte, nám tady svítí slunce a během dne jednou sprchlo... :-p gepe, tak co byla kocovinka??? :-D právě jsem byla pochválena, jaká budu skvělá manželka,protože přitel může pařit ňákou rozehranou hru a já neotravuju, protože jsem tady :-D tak jsem mu říkala, že nevim, co tady budu dělat po svatbě, to pak jedině natoho modrýho koníka :-)
Odpovědět
Článek se načítá
gepe: diky moc si zlato :-)
Odpovědět
ty bdro... v tom nes se naucim tak to bude po svatbe :-D
Odpovědět
avano: pak tam časem přesedneme všechny:-D nebo založíme jinou diskuzi:-) Lidí, kteří si myslí, že vyšiluju brzo přehlížím. Doufám, že to bude moje jediná svatba v životě a tak si ji chci užít i s plánováním. Tady furt leje a mě se začíná chtít spát:-)jdu dělat večeři:-)
Odpovědět
Profilova fotka
já mam zatim spíš obavy, že se všechny rozprchnete do témat,kde se řeší konkrétní datum svatby a já budu pořád zevlovat tady :-D
Odpovědět
gepe díky-) my co máme v notasu Linux jedeme zásadně na freeware-)
Odpovědět
ola ava, ale jo v pohode, jen jsem odpadla az v sest rano ]-( ale nerikam ze jsem uplne ready :-D dani: za malo ;-) hest: taky za malo :-) necekala jsem ze by tady nekdo jel na linuxu =-) o to vetsi mile prekvapeni :-D ava, kdepak po datumu, to je vesmes trosku nuda tam.. =-) 8-(
Odpovědět
protoze se vesmes vsude resi to samy co tady... nektery diskuse mi prijdou uplne zbytecny 8-(
Odpovědět
Profilova fotka
Avano,moje datum tu neni a já ho zakládat nehodlám.Jinak já to mám obráceně,ač ještě bezdětná,tak jsem začla na modrymkonikovi.Potřebovala jsem pomoct od budoucích maminek s dotazníkem k bakalářce.Všechny ochotně vyplnovali a psali a fakt mi to pomohlo.No a pak jsem se postupně zakoukala tady.Ještě jsem koukala na modrou střechu,ale tam to moc nejede. Jinak půlka stehů pryč.Akorát mě vetka vyděsila,at jí kontroluju dýchání,že se jí zdá,že je trošku dušnější.A pak mi nezapoměla říct,že nejčastěji jsou metastázy v plicích,tak jsem zase totálně down :-(
Odpovědět
Profilova fotka
já nebyla moc ready ráno ;-) já jsem si řekla, že svůj pohyb v diskuzích omezim, nebudu přece zaclánět, bůhví jak dlouho tu budu to beremko okupovat než bude svatba :-) spíš se zapojuju když potřebujou někde poradit, hlavně s kytkama a pak jsem jen tady, je to pro mě strašnej relax a ještě se pobavim
Odpovědět
Profilova fotka
Jo a psala jsem do pár zlatnictví,kde vyráběj prsteny na zakázku a za pár toho modelu,co mám v albu,tak 4000 a druhý za 3100 oba.A to za stříbro. =-) Takže písnu ještě někam a třeba se na ty 2000-2500 dostanu.Podle mě je to za stříbro dost.Co myslíte?!
Odpovědět
Profilova fotka
:-D mě klepne :-D hej nevím co si o tom myslet, frajerka od bejvalého kolegy z přemové staré práce se nás pokusila rozhádat a nutila mě aby jsem se s ním rozešla atd... místo toho jsem mu našla jinou práci, dnes jsem zjistila, že se to všechno otočilo proti ní a s tím Přemovím kolegou už není
Odpovědět
Profilova fotka
no za stříbro určitě! možná kdybys nechtěla snubáky a ukázala to jako že chceš nrmální prstýnek, tak budou za čtvrtku... jak tu říkaly holky, jakmile řekneš že je to na svatbu, už je to o 100 % dražší...
Odpovědět
Profilova fotka
jdem na procházku, když tu máme tak hezky :-) pokusim se pustit do tématu svatba... :-D
Odpovědět
Profilova fotka
tak držim palec,at vše hladce pořešíte a pak nám hned musíš zdělit co a jak ;-) Smudli...boží mlyny melou pomalu,ale jistě...co víc dodat ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
jo přesně, nikdy jí nezapomenu co mi udělala, tenkrát jsem měla před závěrkama, měla jsem pořád bolesti, lítala jsem kvůli operaci a ona mě tak vydeptala,že jsem se úplně zhroutila, pak jsem zjistila jak všechno je a bylo po srandě, zajistila jsem novou práci P. přetrhala jsem kontakty a aloha pipenečko
Odpovědět
Profilova fotka
:-D Ty jsi hustá...ale tak hlavně že se povedlo.Potvora jedna ]-(
Odpovědět
Profilova fotka
to je ještě ok, jedna borka psala Přemovi pořád sms, že ho chce... posílal ji do patřičných míst, že má přítelkyni atd ona jako, že jí to nevadí ... no a jednou jsem byla zapíjet s kámoškama svátek, nachomejtla se tam ta slečna, tak jsem si to s ní šla vyřídit, myslím, že byla ve větším šoku než barman :-D do teď se mi vyhejbá obloukem :-N
Odpovědět
Profilova fotka
:-D Fakt?Ty bláho,tý muselo bejt dost trapně.To se nedivim,že se vyhejbá,ale každej svýho štěstí strůjce...A copak jsi jí pěkného řekla?Nahod nějakou ochutnávku :-D ;-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?