Svatba v roce 2011. Už plánujete?

Zobraz úvodní příspěvek
Ahojky všem, založila jsem tuto diskuzi pro všechny, které se budou vdávat v roce 2011. My plánujeme svatbu též na rok 2011, doufám že to všechno vyjde. :-) Tak budu moc ráda, když se tato diskuse rozšíří o další nové tváře a můžeme naplno poklábosit o všem, co se svatby týká. Budu se na vás těšit.
Odpovědět
Profilova fotka
vedla jsem asi takový dialog: Ty jsi ta frnda co mi opruzuje chlapa,že? ... jen tichý - Asi jo. (věděla jsem, že je to ona Přema mi ji ukazoval) Hezký kočko (chytla jsem ji za tričko) tak si dej pozor nebo ti rozšlapu mobil a následně tlamičku! vyvalila bulvy jak přejetej ježek a prý ať ji pustím, že teda mi ukáže jak maže číslo :-D
Odpovědět
Profilova fotka
:-p :-D :-D Ty se teda nezdáš.A ještě frnda.Málem jsem si učůrla :-D
Odpovědět
smudli :-D :-D
Odpovědět
kamaradka mela jednu obtezenkyni, ktera ji furt psala sprostosti atd., neresila dokud "nesahla" na rodinu jeji.. frajerka skoncila ve spitale 8-( a pak jednou byla ta sama kamaradka v restice s kamaradem, kterymu by se kazdy dle jeho muskulatury vyhnul obloukem... prisla tam tahle a na ni pred lidmi, ty p*co atd. a uz sis nasla dalsiho *** *** on jak sedel, tak ji chytl zezadu za hlavu tou jehou tlapou, ohnul na stul, hlavu prirazil ke stolu a rekl: slysel jsem dobre, ze jste rekla dobry den? :-D :-D pak zmizela a kamaradka ma pokoj, akorat ty fraji pritel potkal kamaradku pak nejak a rikal ze uz se s tou jehou nejak dlouho nevidely ne? a kamaradka ze ne, ze nejak o ni nevi :-D
Odpovědět
Profilova fotka
tak jsem zpět :-) na rozhovor o svatbě nepadlo ani slovo protože jsme došli za roh (je tam hospoda) kde jsme potkali kamaráda, takže jsme skončili v hospodě... dneska mě to tam nebavilo, začíná pršet, tak jsem se v rátila, jestli tu některá z vás ještě bude :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Gepe :-D tak to je taky docela vtipný.Ta snad po takovým zážitku musela utrpět minimálně újmu na cti a sebevědomí úúúplně v gatích,ale jak řikám,každy svýho štěstí... Avano,tak to je pak těžký :-D No,přítel taky rád hospu,ale jemu je to fuk.Klidně se o tom baví a vypráví to kámošům,co a jak.Ale samo ne celý večer.
Odpovědět
Profilova fotka
no my jsme to ještě nikomu neřekli... akorát já včera kamarádce, protože jsem jí poprosila, jestli by byla ochotná být členkou přípravnýho týmu :-)
Odpovědět
Profilova fotka
tak koukám,že jsme tu nakonec snad samy 2. ;-) Tak mi napsala moje milovaná fotografka.Fotí fakt nááádherně.Bohužel letos zdražila,jako všichni.No a ještě se nám odstěhovala k Šumperku :-( Takže celková cena focení vyjde na 12 a půl tisíce. ;-( Přítel mi to zatrhnul. :-(
Odpovědět
Profilova fotka
páááni, to je dost :-( ale třeba povolí a udělátte nějakej kompromis...
Odpovědět
Profilova fotka
přítel přišel domů, tak se musim taky rozloučit... :-(
Odpovědět
hoj holky :-) tak to ja mam pocit, ze my ani nejakyho dobryho fotografa/fku nesezenem..
Odpovědět
dobrou, taky mizim
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
tak brou.přes týden tu paříte a ted nic. ;-) jo a smudli,s přítelem ti to na tý fotce moc sluší ;-)
Odpovědět
babka, ale kdepak, jen me boli hlava a jsem sama doma... blb jsem si pustila vivaldiho a misto toho abych byla nejak produktivni, tak hlava nejak neprestala a spis to asi pujdu zabalit do postele 8-( jeste k tomu zacalo prset :-D jj smudli je fakt kost ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
pršet?Fakt?Tady nic...Já mám puštěný Na samotě u lesa a čučim do kompu,ale já jsem to dneska měla taky hustý.Furt se mi motala hlava.Kdykoliv jsem se nějak hnula.Takže taky paráda.Přitom tlak normální.
Odpovědět
gepe, já jsem taky noční pták, takže chápu, ale v poslední době jsem tak vyčerpaná, že pořád padám na hubu :-N porodnibabko, ta fotografka, jak jsi mi posílala odkaz? =-) jinak já teda taky začínala na koníkovi, potřebovala jsem poradit, pak jsem se nějak zapojila a bylo.. 8-) jo a na můj termín taky není diskuze a stejnak by se mi nikam nechtělo, tady je větší sranda ;-)
Odpovědět
jo a holky, když vám chlap kupoval prstýnek, jak trefil velikost? :-N
Odpovědět
Profilova fotka
No koukam ze zase hafo novych prispevku...my vcera jeli k pritelovym rodicum do Kosic a cesta 7 hodin!!! Sileny. dani: Koukala jsi na ty fotografy a na ty oznamka jak jsem ti posilala?
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, včera večer jsem se vrátila z první části školení v Praze a zjistila jsem, že budu mít večer spoustu času se kterým nevím, co bych dělala....chtěla bych si tam projít nějaké salonky a vyzkoušet nějaké šatičky, abych věděla, jaké si mám nechat ušít.... nevíte kde něco je?? Jsem ubytovaná na vinohradské či kde v hotelu fortuna....
Odpovědět
Profilova fotka
Terinko,jo,jo Lucie Pešková Kulichová. My jí nakonec kvůli ceně,jak jsem psala mít nebudeme. To je moc,to si nemůžeme dovolit ;-( Už mám nahradnici.Je to mladá holčina,prima přes pokec a ta cena?4300 za celý den,plus doprava.Po Praze si jí neúčtuje.Moc hezky fotí.Kdyžtak když bude někdo mít zájem,tak vám písnu do IP ;-) Teri,přítel tu velikost věděl,pač si zkusil můj prstýnek no a tam kam mu byl,tam si pak nasadil prsten,co kupoval.Sedí mi přesně ;-) Vandaaasku,těch salonu je moře.Pokud můžeš,tak třeba i popojed metrem.Na Pavláku jsou 2,na Pražskýho povstání taky 2.Zkrátka projed to spíš na netu,co je v tvých možnostech.Jo toho tady fůra ;-)
Odpovědět
teri, trefil - priznal se pak, ze vzal prstynek co nosim (taky od nej k vanocum) a podle nej koupil zasnubak :-N protoze s tim k vanocum se asi 5x vracel do klenotnictvi chude, jak nejak nesedel :-D :-D bud nemeli spravny kaminky barvu ci co, anebo malej ci moc velkej :-D
Odpovědět
teri: znam cestu z blavy do presova vlakem, takze ver ze chapu te naprosto a vim o cem mluvis :-D babka: tlak pak v pohode, ale zacalo ch** a ted je jak na podzim... a to jsem vstala s tim, ze oprasim kolo a pujdu ven ]-( ho*** :-D jeee posles mi prosim taky na tu holcinu co foti kontakt? sama fotim dobre - musim se poplacat - a proto mam dost s fotografy ]-( :-( vendaa: jak psal babi, urcite :-) dokonce muzes i do adiny
Odpovědět
Profilova fotka
Jo a Teri,neboj..ta fotografka,sice nízká cena,ale neni to na úkor kvality. ;-) Gepe,tak s tim vánočnim si to užil,tak ten zásnubní už si musel ulehčit. ;-) Já právě řikám přítelovi,ty jo,jak jsi refil vlastně velikost,vždyt je úplně super?!Vim,že máš velikost 50... ;-) No a pak jsem z něj vytáhla,jak to vlastně udělal,ale má můj obdiv,že si poradil ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
porodnibabka: no ja bych to spiš prošla pěšky, pač toho času budu mít fakt moc, navíc není těch peněz že jo..... :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Tak to úplně v okolí neznám,ale snad najdeš něco na netu.Ten hotel,co jsi psala je tušim ve Strašncích a to už je pro mě neznámej kraj :-N Gepe,pošlu. ;-) Jsem zvědavá,co na ní řekneš
Odpovědět
babka, no uzil :-N o to vic jsem se pak desila jestli neni zasnubni - protoze ma i 2 diamantiky =-) ale rikal ze ne, ze je to od jeziska a prvni co takhle v zivote dal x-) a tenhle mu to vazne uz pak ulehcil ;-) :-D Je videt, ze ten Tvuj je fakt dobrej, ja bych to taky tak udelala jako on ;-) Dekuju za tu holcinu, no sama jsem na ni zvedava ;-) vendaa: po vinohradsky dolu na vaclavak a tam se zeptej na zitnou ulici - je soubezna z vaclavem a je tam obr kram s satama.. myslim ze Chic - asi tam nic nebrat - nevim, ale pro inspiraci dobry ;-)
Odpovědět
tak jestli to je az ve strasnicich, to je lepsi nejak priblizit aspon k olsanskym, ci skocit na tram c11 =-) :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Jo,Gepe,chic je šílenej.Půjčovala jsem si tam teda plesovky a paráda,ale teda svatební?Nic moc a byla tam dívčí,malinká,možná menší než já a řekla jí,že bude zkoušet jen korzetový šaty,že celý na ni nebudou,že je mrnavá.No a tak slečna zkoušela samý hrůzy.Snad si nevybrala.Baba tam byla šílená ]-(
Odpovědět
Ahoj holky:-), tak když tady rozebíráte ty zásnubáky...vy jste to měly s překvapením, já ne - šli jsme vybírat spolu. Nevím, jestli je to blbý nebo v dnešní době normální, ale já jsem ráda, že jsem si vybrala. Ale mám velikost 49-50 a ukázalo se to jako velký problém. Většinou měli i v těch zásnubních tak velikost 56 a v té mé třeba jen jeden a ještě ošklivý. Až jsme narazili na jeden, který byl ten pravý. No a pak mě drahý požádal, aby se neřeklo :-D. My si na tu řádnou romantiku typu vysypaná cestička z okvětních plátků růží nepotrpíme.
Odpovědět
porodnibabka: jo to verim, me uz to odrazuje jen pri pohledu z venku ]-( skoda ze vendaa nechce nikam zajet, poslala bych ji do adiny.. Jinak uz pisu Lucce email :-p :-N bella22: hezke skoropoledne ;-) taky pekny :) my si taky nejak nepotrpime, o to vic me sokoval, kdyz si doma klekl a mel i spravnou velikost... on mi totiz ten dle kteryho vzal velikost sebral - coz jsem nevedela, a skocil na nakup do Tesca a pri ty prilezitosti pry rovnou koupil prave zasnubak :-D ja byla doma on se vratil z nakupu a porad neco o veceri atd. byl patek cca kolem osmy... me se nikam nechtelo jen tak v pradylku domacim v natackach za pc a ze fakt nikam nejdu... najednou klekl a bylo vymalovano... takze taky zadny ruze apod., ale zase byl originalni :-N a bavime tim lidi, protoze je aspon videt ze si me fakt chce vzit, ze me pozadal i kdyz jsem zrovna vypadala jak stara uklizecka nekde v jidelne :-D
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?