Svatba v roce 2011. Už plánujete?

Zobraz úvodní příspěvek
Ahojky všem, založila jsem tuto diskuzi pro všechny, které se budou vdávat v roce 2011. My plánujeme svatbu též na rok 2011, doufám že to všechno vyjde. :-) Tak budu moc ráda, když se tato diskuse rozšíří o další nové tváře a můžeme naplno poklábosit o všem, co se svatby týká. Budu se na vás těšit.
Odpovědět
Profilova fotka
gepe, celkem mě zaujal tvůj nápad s polaroidem :-) no a pak že je tohle jen drbárna :-D dneska jsem tu načerpala takový inspirace :-)
Odpovědět
ok devcata, stim fotakem je to fajn napad u nas by asi taky byla sranda, ale nevim kde to sehnat!!!! pokud ho budes nekde kupovat tak hod typ budu rada :-) jinak sem slysela ze Makro je pry docela drahy... tak mi byl doporucen inetrnet... ale to jen tak pro zajimavost. ja tam prave chtel kupovat hlavne alkohol a jine na raut a bylo mi tohle receno tak nevim? co si o tom myslite?
Odpovědět
Profilova fotka
daniela, spíš si ohlídej akce v různých obchodech (sice budeš jako důchodce, kterej hledá nejlacinější rohlíky ve městě), ve větším množství můžeš ušetřit dost peněz, toť můj názor :-)
Odpovědět
avano, to je fakt ale uz se vidim vecne zanorena do letaku :-D nevite zda chodi i letaky makra? ze bych dala vedet kamosce ze by mi to ohlidala? ten polaroid je hustej napad!!! taky rikam ze to neni drbarna ale inspirace a je tu s vama hlavne sranda... sem rada ze sem se sem zapojila :-)
Odpovědět
ava: dekuju ;-) danielak: urcite dam :-) no makro na tvrdy (pro soukromou s rodici apod.) a ovoce, ale uvidime jeste... vino rozhodne budeme brat rakvice, nebo uvidim co tata vymysli - sam si vozi primo ze sklipku apod. :-D polaroid - koukala jsem uz na ne a jsou dve varianty pol - pogo, a pol - one.. One je ten klasicky Pobo maly a taky rovnou dela fotky Ceny jsem nasla v rozmezi od cca 1000 - 2500, jeste pak k tomu se musi pricist papiry na fotky, ale i tak si myslim, ze to za to stoji. danielak: ja mam predstavu, ze pred obradem a po nem nez bude raut, tak jen vino a nealko, na raut se prida pivo, tvrdy vubec ofi nebude, kdyz bude nekdo chtit at si koupi - nebudu nikomu platit kocovinu ]-(
Odpovědět
Profilova fotka
k těm tchýním: čím se zahrnujou: milenky - láskou ženy - květinami tchýně - buldozerem :-D :-D
Odpovědět
letaky makra chodi, ale musis byt u nich registrovana a mit karticku :-) ono jak co tam je drazsi a levnejsi, s tema akcema v kramech ma ava pravdu, ale zase porad sbirat letaky a objizdet kramy? uuuf cena + benzin (nedokazu si predstavit to tahat prazskou mhd :-D) ve vysledku muze vyjit na stejno jako nakup v makru... na netu jsem nikdo alko nekupovala, radsi mam celkove osobni nakup
Odpovědět
Profilova fotka
:-D ,ale máš pravdu Ave ;-) V Makru asi jak co,víš?! Gepe,takhle se mi to s těma novinama zamlouvá,ale třeba včera se mi do rukou dostali svatbení noviny.Mámy kolegyně vdávala syna a holky...děs.Měli tam vše stáhle z netu,jen pár svých fotek a řeknu vám Nuuudáááá.Možná mi to tak přišlo,pač tyhle rádoby vtípky kolujou po netu už dost dlouho,ale je blbý,když v tom nemá člověk trochu originality.
Odpovědět
ava: :-D:-D:-D
Odpovědět
Profilova fotka
bré deň jsem se byla vybavit do školy :-P a teď mlaskám gumáky :-D
Odpovědět
avano ty si cislo :-D gepe kdyby sme to meli v restauraci tak souhlasim stebou, ale vzhledem ze to bude jen pro nas a neni tam nic na prodej, jen co doneseme tak tam chci mit i neco na panaky vis? tkaze tvrdy budu muset koupit!!! nejhorsi je, ze chlapy piji hodne whisku... to je sakra drahy!!!!! ale snad neco najdem levnejsiho... :-)
Odpovědět
porodnibabka: jj v tom souhlasim s Tebou :-) me napadaji porad nejaky kraviny, tak prave to nechci ctrl+c a ctrl+v, vzhledem k tomu ze oba se pohybujeme v IT, tak to tak asi i zamerit a hlavne i hoste budou hodne z oboru, takze nudit je fakt nechci... 8-(
Odpovědět
Článek se načítá
no dobreee smudli :-D danielak: jeeje, no me bylo receno korkovny na vino nee, tak hned otazka na tvrdy, tak taky nerekl nic, ale hned ze by nam dali na tvrdy (ne lahve, ale panaky) 25% slevu... mam rada prehled a budu si to chtit ohlidat sama - mam uz domluvenou kamaradku co mi to i bude koordinovat.. i tak tvrdy budeme prave taky kupovat, at si i daji zadarmo aspon trosku :-D
Odpovědět
Tak já to mám právě tak že si platím pronájem sálu,stím že mám připitek, předkrm ,polévka a druhé odnich.A zbytek můžu mít co chci,takže i svuj alkohol a nealko a vše ostatní :-)
Odpovědět
anka6: tak to mas dobry! ja budu mit vic jasno az co od nich dostanu.. taky si budeme platit pronajem salonu a zahrady, a zaplnime jim plne ubytovaci kapacitu, takze doufam, ze se vytahnou s nabidkou na jidlo a napoje :-N
Odpovědět
No pro nás to je fajn hlavně po finanční stránce,protože si můžu nakoupit dopředu alkohol a dát ho k mamce,už tak tam mám plnou skřín svatebních věcí.Taky jsem si nakoupila v tesku už ty tácky co se použivají na grilovaní,malé i velké a různé misky s plastu a taky papírové tácky a další věci.Taky se dívám vždy jak jsou akce,takže korunka sem korunka tam. :-D
Odpovědět
To je prave fajn v tom, ze clovek muze krasne rozlozit naklady :-)
Odpovědět
Profilova fotka
No holky, clovek si na chvilku odskoci ke sporaku a uz nestiha :D My nejaky dorty pro rodice asi taky resit nebudeme, dostanou krabici se svatebnim vinem, at jim chvilku vydrzi, a pak hotove album sfotkama a dvd ze svatby... co vic by mohli chtit :) A kdyz zbydou zakusky 8-) Nechat delat dalsi dva dorty je asi zbytecne... Svatebni noviny? Na to ja asi kaslu, s tim se mi nebude chtit delat...my jsme naplanovali pro zabavu degustaci vina pro nase hosty ve vinem sklipku primo s ochutnavkou a vykladem chlapa co bude obleceny v kroji, a pak budou nejake svatebni hry...
Odpovědět
Profilova fotka
to je výhoda v tom, že má člověk svatbu jinde než klasicky v hospodě, nebo v hospodě, kde jsou velmi vstřícní :-) na tom alkoholu se dají ušetřit neskutečný peníze...
Odpovědět
Profilova fotka
Gepe,kdybys měla nápad ještě co dát do těch novin,tak sem s ním.Já jsem je teda začla dělat.Pak jsem je zase úplně zavrhla a ted ,když to tu píšeš,tak to možná neni od věci to udělat po svém. ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
ava: My se ptali, jestli si muzeme dovezt vlastni tvrdy alkohol, ze vino a pivo bycho meli od nich a zbytek nas...tak nam bylo receno ze jo, akorat ze za to musime platit nejaky poplatek...
Odpovědět
tak to my tam sklipek nebudeme mit, ale predpoklad je, ze vsichni zahy budou jak po radne degustaci vypadat :-D me prave bavi delat grafiku a takovyhle veci, takze to udelam :) avano: presne, nekde jsem tady cetla, ze meli rozpocet cca 160tis, ale na vecernim possezeni je jen tvrdej prisel na vic na 100tis =-)
Odpovědět
porodnibabka: urcite dam! ;-) jakmile budeme mit zaplacenou rezervaci a misto jisty - zatim mame predrezervaci a cekam ten email :-( tak si udelam soupis a pustim se do veci :-N
Odpovědět
Profilova fotka
ty jo tak to bych teda nerada...ja dufam ze vetsina lidi zustane u piva a vina, budeme tam mit primo sudove ktere si vybereme... a chteli jsme jen par lahvi spis na chut, a panak za 50 Kč se mi tam nechce platit...
Odpovědět
tak já taky ty svatební noviny dělat nebudu,ze začátku jsem chtěla ale já si udělám svatební knihu,kde budu mít na první straně naše oznamení a fotku,potom na další straně napíšu hosté nevěsty a hosté ženicha,vše budu prokládat fotkama,vždy tam udělám rámeček kde příjde foto,pak napíšu jaký bude svatební program,co se bude jíst a posledních asi deset stránek nechám na přání a za to dostanou los do tomboly,to bude mít na starost brácha od mojeho,takže svědek. :-) my se mezitím pujdem fotit.
Odpovědět
chci ty noviny, vcetne dalsich veci ladit do prostredi kde se bude ta svatba, takze dokud neni tohle 100%, tak jen planuju a uceluju predstavy
Odpovědět
Profilova fotka
100 tisíc???? pááááni!!! no i kdyby 10 tak je to pěkná palba... ono si totiž spousta hostů myslí, že když to novomanželé všechno zaplatí tak že si můžou vyhodit z kopejtka a chlastají whisky a pod... už jsem takový lidi zažila, proto jsou lepší vlastní zásoby, když dojdou, tak dojdou ale máš přehled, kolik se vypilo... carry, jo to je to korkovný... asi se víc vyplatí ten poplatek a můžeš mít svoje zásoby než aby tě natáhli na alkoholu...
Odpovědět
carry: no prave.. proto jsme odbourali ze budeme platit i tvrdy alkohol ;-) uvidim co prijde.. anka6: to taky, akorat tu tombolu uz asi zrusim, protoze se do toho "naseho" prostredi hodit nebude..
Odpovědět
avano: presne! a taky mi ty holky co to psala bylo i lito, ale s prominutim jejich blbost 8-( presne, korkovny :-) zatim vim, ze ho nebudeme mit na vino, a uvidim co odpovi na moje pozadavky ohledne tvrdyho :-D
Odpovědět
Profilova fotka
:-N :-N x-) x-) měla jsem doma doják ;-( :-N :-N :-N dala jsem vlasy do drdolu, zarazila do nich závoj, nahodila bižuterii a naklusala jsem před rodiče, rekce mého táty mě dostala x-) se slovy - Bože, ty jsi krásná! uronil slzu a ve mě vyskočil takovej ten nápor štěstí x-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?